|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  148 149 150 [151] 152   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septemberke 2008-4. del!!!!!!!
30.9.2008 13:47:37   
ključek
dobrodošla!!! user posted image

(odgovor članu tinka25)
Neposredna povezava do sporočila: 3751
   RE: Septemberke 2008-4. del!!!!!!!
30.9.2008 13:48:36   
ključek
aja........če želiš, da te damo na seznam novopečenih mamic, mi prosim javi podatke-datum rojstva, teža in dolžina tvojega sončka.............user posted image user posted image

(odgovor članu tinka25)
Neposredna povezava do sporočila: 3752
   RE: Septemberke 2008-4. del!!!!!!!
30.9.2008 14:03:00   
arabela*
jaz pa pridno črpam papico za našo pupo.Tak da,ko pride zdaj domov,bo imala pripravljeno,ker se na ziziki preveč muči reva.Včasih se tako zmantra,da od sile kar zaspiuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 3753
   RE: Septemberke 2008-4. del!!!!!!!
30.9.2008 14:52:38   
Tejchy
Mi smo pa glih prišli iz 1h sprehoda user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  ................. je taaaaaaaaaaaaaaaaak lep sonček zunaj... js bi še kr bla, sam me je začelo malo matrat.... sploh nimam kondicije... pa itak je šele dobrih 14 dni od poroda, tak da se še morm malo pazit..........

kdaj gremo na temo dojenček?? jutri?

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 3754
   RE: Septemberke 2008-4. del!!!!!!!
30.9.2008 14:54:19   
Tejchy
aja meta - si spraševala kak zbrišeš ticker.. preprosto greš na svoj profil iz izbrišeš link, ki si ga takrat prilepila.. ter na koncu skraniš spremembe... simpl ko pasulj user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  .......... upam, da ti rata...

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 3755
   RE: Septemberke 2008-4. del!!!!!!!
30.9.2008 15:28:32   
*bubi*
Punce a ste že kaj čistile noske vašim otročkom?


Samo za mucke ven dobit je dovolj kos vate, fajn namočen in zrolan med dlanmi v svaljek.

Bubika je imela že prav zamašen nosek, smo dali fiziološko not in z baterijskim aspiratorjem ven potegnili. Fiziološko ji jaz dajem kapljice, ko leži. Pa ful pomaga, da jo grejem = dobro oblečem in zavijem, se nosek posuši.

Za spanje pa ima že itak dvignjeno vzglavje, da ne bi polivala.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu pf)
Neposredna povezava do sporočila: 3756
   RE: Septemberke 2008-4. del!!!!!!!
30.9.2008 15:28:34   
*bubi*
No, tudi mi smo v en teden nazaj, 23.9. (točno na rok) povili Matica. 3510 g, 51 cm.


ČESTITKE, onina user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu onina)
Neposredna povezava do sporočila: 3757
   RE: Septemberke 2008-4. del!!!!!!!
30.9.2008 15:33:24   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: tinka25

ZDRAVOuser posted image

Kako steuser posted image Se vam lahko pridružim pred enim tednom sem dobila 1. sina Aljaža.



ČESTITKE, tinka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu tinka25)
Neposredna povezava do sporočila: 3758
   RE: Septemberke 2008-4. del!!!!!!!
30.9.2008 15:36:16   
*bubi*
Glede albumov je nekaj odgovorov na forumu O portalu.

Predvsem okol zaklenjenih albumov, to mi ni bilo jasno, ker ni več možnosti gesla.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3759
   RE: Septemberke 2008-4. del!!!!!!!
30.9.2008 16:54:48   
Lara Croft
ČESTITKE ONINA!!user posted image

ČESTITKE TINKA IN DOBRODOŠLA!!user posted image




(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3760
   RE: Septemberke 2008-4. del!!!!!!!
30.9.2008 17:01:16   
Lara Croft
Pucanje noska.... Jaz naši špricnem malo fiiološke in s palčko spucam... tko mi je pokazala patronažna in mi kr gre.... Se niti preveč ne zarburja...

Je pa cel cajt na sprehodu neki jokala in protestirala... BOOOOuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 3761
   RE: Septemberke 2008-4. del!!!!!!!
30.9.2008 17:24:54   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*


Mislim, da os določene strani RR malo v razsulu. Ti albumi mi grejo tudi na živce, ko ne morem pogledat, kar želim user posted image


... jaz sem tud včeraj skoraj doktorirala zraven albumovuser posted image , našla pa nisem nič...user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3762
   RE: Septemberke 2008-4. del!!!!!!!
30.9.2008 17:26:46   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

Pri nas je isto - jok, tlači si rokice v usta (pa vem, da ni lačna), ko jo "pocartam", pa takoj zadrema user posted image . Tisto mleko, ki priteče med dudlanjem, pa se ji nabira v ustih in teče ven, ker itak ni imela interesa jest user posted image


...to mi je pa nekam znano...user posted image    (jaz cela vesela, da še imam mleko, njemu pa samo teče ven iz  ust user posted image )

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3763
   RE: Septemberke 2008-4. del!!!!!!!
30.9.2008 17:36:28   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: pf

Punce a ste že kaj čistile noske vašim otročkom? Bubi strokovnjakinja pomagaj z nasveti na kakšen način je najbolje to izvesti in s čim. Sicer ni sprehlajena hvala bogu, ampak kako mucko pa že očistiva ven, ko pride do začetka noska. Predvsem me zanima položaj glavice, ko ji daš noter fiziološko v noska in potem naprej. A pogosto kopate otročke mamice? Midve se kopava vsaka dva dni, ji ful paše. Je bila včeraj malo tečka proti večeru, pa sem jo skopala cartiko in je bilo dobro. A mislite, da polna luna lahko vpliva na otročke? Malo je bila razdražljiva, pa bi se cartala, pa se nebi, pa jedla, pa ne bi, pa dudo, pa ne. Tak sva imele ene dve urci slabe, po kopanju pa je bilo spet dobro.


  •  jaz sem našemu včeraj prvič špricnila v nos Sterimar....je bil v mojem naročju...nisem mu upala v ležečem položaju (imam še vedno strah, da mu ne pride v napačno luknjouser posted image ), pa mu je pol šla fajn velika muca ven...v bistvu je bilo od mlekeca, ki mu je prišlo v nos..... 


  • ...  jaz našega ne kopam dosti.... - bomo se danes čez kaki 2 uri.....


  • polna luna - preverjeno vpliva na user posted image  - sigurno ne na vse.... (naš prvi je bil vedno 1 teden pred polno luno ful tečen, razdražljiv, ......, tisti dan ko je bila polna luna pa se je umirilo....)  Sedaj še nismo spremljali...je pa zadnje dneve naš mali pikec malo naporenuser posted image ...   grem čekirat lunouser posted image ...



(odgovor članu pf)
Neposredna povezava do sporočila: 3764
   RE: Septemberke 2008-4. del!!!!!!!
30.9.2008 17:38:51   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: onina


No, tudi mi smo v en teden nazaj, 23.9. (točno na rok) povili Matica. 3510 g, 51 cm.



user posted image user posted image user posted image   čestitke .....

(odgovor članu onina)
Neposredna povezava do sporočila: 3765
   RE: Septemberke 2008-4. del!!!!!!!
30.9.2008 17:42:03   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

me to you,jazz tud komaj verjamem.
8 ur,vauuuuuuser posted image


...naš je že tud enkrat imel 7 ur skupaj...samo zaspal je ob 21 uri..... tako, da se nam, ki smo bili budni ni nič kaj poznalouser posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 3766
   RE: Septemberke 2008-4. del!!!!!!!
30.9.2008 17:45:12   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: onina

No, sem dala še par slikic našega Matica v album...
Joj, kakšen sonček je zunaj...samo še malce bolj toplo bi moralo biti!


....  user posted image user posted image user posted image    oba sta fletkana user posted image , no vsi ste .....user posted image

(odgovor članu onina)
Neposredna povezava do sporočila: 3767
   RE: Septemberke 2008-4. del!!!!!!!
30.9.2008 17:46:05   
tinka25
Zdravouser posted image Js bom pa nekaj glede na to da je to moj prvi otrok star je 7dni. Ali mislite da že lahko hodiva na krajše sprehode? Hvala za odgovoreže v naprejuser posted image . Zdaj se je zbudil pa bi boma dobila obiske. Tako da pridem mogoče zvečer ko bo ALJAŽ spal,mere pa definitivno dobite ko bom imela malo več časauser posted image

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 3768
   RE: Septemberke 2008-4. del!!!!!!!
30.9.2008 17:46:28   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: tinka25

ZDRAVOuser posted image

Kako steuser posted image Se vam lahko pridružim pred enim tednom sem dobila 1. sina Aljaža.



..... čestitke za Aljaža user posted image user posted image user posted image

..... dobrodošla user posted image .....

(odgovor članu tinka25)
Neposredna povezava do sporočila: 3769
   RE: Septemberke 2008-4. del!!!!!!!
30.9.2008 17:47:36   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

gremo protestirat za albumeuser posted image user posted image user posted image


...sem zraven....user posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 3770
   RE: Septemberke 2008-4. del!!!!!!!
30.9.2008 17:48:23   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: petra1978

Ma so res čist moimo naredli,pa albumi


Jaz tudi ne kužim teh albumov. Prej je bilo vse tako enostavno. Zdaj pa hočem pogledat album in mi odpre kar nek drug oz. več drugih albumov user posted image


... jaz sem si tud vse mogoče albume včeraj ogledovalauser posted image , pa nič od tistega kar sem nameravalauser posted image

(odgovor članu petra1978)
Neposredna povezava do sporočila: 3771
   RE: Septemberke 2008-4. del!!!!!!!
30.9.2008 17:56:03   
Lara Croft
Zdravo Js bom pa nekaj glede na to da je to moj prvi otrok star je 7dni. Ali mislite da že lahko hodiva na krajše sprehode?


Meni je patronažna rekla, da nej počakava 14 dni.... ma včeraj je blo tko lepo vreme, da smo šli malo - je imela 10 dni.... in danes je rekla, da smo naredili prav... user posted image

(odgovor članu tinka25)
Neposredna povezava do sporočila: 3772
   RE: Septemberke 2008-4. del!!!!!!!
30.9.2008 17:56:11   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: Me to you

naše dete se je pa odločlo da bo oktobrčk ampak bova vseeno čvekala naprej s septemberkami... sej naju vzamete a ne?


ne!! user posted image user posted image user posted image user posted image

smotka, itak da si naša, pa če novembra rodiš.......................user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


...hvala bogu, da si tak odgovorila....kaj bi si pol me #avgustovke# mislileuser posted image

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 3773
   RE: Septemberke 2008-4. del!!!!!!!
30.9.2008 18:03:38   
gold fish
... mi smo pa bili danes debeli 2 uri zunaj, prepešačili kar nekaj bregov.... (je treba začet malo bolj migatuser posted image , sploh zato, ker se ne dojimo polno).... in je bilo prav fajn....., bi še bili samo je bila ura za papikouser posted image , pa bi bil pol halo......   

Upam, da bo še kaj lepega vremena, ker je res fajn.....

< Sporočilo je popravil gold fish -- 30.9.2008 18:04:29 >

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 3774
   RE: Septemberke 2008-4. del!!!!!!!
30.9.2008 18:07:36   
bark
Jaz sem slikce najinega Tita dala kr smle, če sikatera hoče ogledat. http://www.moj-album.com/uredi/cimra/13723252/?stran=1

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 3775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  148 149 150 [151] 152   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  148 149 150 [151] 152   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?