|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Romantični vikend paket
28.8.2008 10:37:59   
Beti S
IZVIRNO SPOROČILO: Beti S

Midva sva bila na turistični kmetiji Korošec v Moziju. Super je imaš razne masaže, pa hiško najameš za dve uri (savna+jacuzzi).
Midva sva vzela savna+jacuzzi+šampanjec+ apartma(1nočitev) 94 €, mehi se je zdelo ful poceni.

Poglej sej imajo internetno stran.


Aja sem pozabla napist da je bila cena za oba skupaj toliko!

(odgovor članu Beti S)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Romantični vikend paket
28.8.2008 10:40:31   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Kaj pa "romantične sanje" v hotelu Habakuk? A je tam že katera bila? A je to 399 EUR drago?


Evo, sem sla pofirbcat mal.... in ti lahko povem, da sva sla midva npr za tole, kar ti tuki ponujajo, za 5 dni... in sva placala 240€ po osebi... ampak je se enkrat toliko trajalo... sva mela pa tud jacuzije, pa svecke, pa muziko, sadje v spalnici, kopeli s sampanjcem, savnanje in kopanje v termah 3000... prva liga uglavnem... ti mas pa tuki ceno za 200€ po osebi za dva dni...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Romantični vikend paket
28.8.2008 10:41:55   
baguSka
No Beti za eno tud ni glih poceni... ampak se vedno boljse kot ponudba od Flaske.user posted image

(odgovor članu Beti S)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Romantični vikend paket
28.8.2008 10:41:58   
Anonimen

baguska in kje sta vidva bila?

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Romantični vikend paket
28.8.2008 10:42:59   
baguSka
v termah 3000... so mel neko posebno akcijo... lahko da jo majo se - ne vem... ime hotela se pa ne spomnem, ampak sej gres na terme pogledat in nastanitve in tam pise vse...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Romantični vikend paket
28.8.2008 10:46:30   
baguSka
Aja sicer pa je lepo in romanticno kjerkoli si bosta sama nardila...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Romantični vikend paket
28.8.2008 11:13:15   
baguSka
evo tuki se tud najde kr dost: adriatica.net user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Romantični vikend paket
28.8.2008 11:26:50   
FLASK_A
Baguska, user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

v termah 3000...


sej pol sta bla pa čist blizu najuuser posted image user posted image user posted image Pa me neki hecaš- a ni lepo v tistih koncihuser posted image

Si tut lahko daš duška ane, sama ljuba pokrajinauser posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Romantični vikend paket
28.8.2008 12:17:28   
baguSka
sva bla tok v svojmu svetu, da pokrajne sploh vidla nisva... user posted image


razlika je bla edino ta, da sva midva za 5 dni placala, kot sta vidva samo za zajtrk dala... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Romantični vikend paket
28.8.2008 12:30:12   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

sva bla tok v svojmu svetu, da pokrajne sploh vidla nisva... user posted image


razlika je bla edino ta, da sva midva za 5 dni placala, kot sta vidva samo za zajtrk dala... user posted image user posted image user posted image


aučuser posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Romantični vikend paket
28.8.2008 13:11:00   
baguSka
user posted image  sej te samo mal hecam noooo.... user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Romantični vikend paket
28.8.2008 14:00:13   
FLASK_A
Te bom staškala,user posted image

user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Romantični vikend paket
28.8.2008 14:31:40   
Nika v službi
Sončna hiša je krasna. Pa Nebesa tudi. Pa Moravci, hotel Livada Prestige, pa Lifeclass veriga v Portorožu, hotel Kokra na Brdu, pa kakšen romantičen paket v Balnei v Dolenjskih toplicah... mah, milijon možnosti.

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Romantični vikend paket
28.8.2008 14:55:05   
baguSka
Flaska... zihr nimas gucija!user posted image user posted image user posted image  
Si prevec za razvajanje potrosla... user posted image user posted image user posted image



Sončna hiša je krasna.



Ja sej soncnih hic je u bistvu vec... mas tud take mal bl ugodne.

Tale naprimer!user posted image  http://www.soncnahisa.com/

user posted image
user posted image
user posted image

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Romantični vikend paket
28.8.2008 15:45:23   
ronja
UUUUUU, ste pa nobel, punce!user posted image
No, le razvajajte se, ali pa svoje dragece, saj si zaslužijouser posted image .

baguška, nič bit fauš flaški, njen lubi ma tako službo, da lahko plača tole sončno hiškouser posted image , samo ne more pa na porodniškouser posted image ... Vse ma +/-.

No, par predlogov za "navadne smrtnike z zelo omejenimi financami":
- daš otroka v varstvo (k babici, sestri, bratu, prijateljici,...) in ostaneš doma sam z lubijem. Potem imaš pa celo hišo/stanovanje zase (prej jo kolikortoliko pospraviš, da ti ne gre preveč na jetra, kakšno je;)) in imaš več variant:
prižgeš svečke, zavrtiš nežno glasvo, skuhaš slastno večerjo...
naročiš pico, odpreš pivo, čips in uživata ob kakem filmu ali tekmi...
greš kampirat v šotor na vrt (če ga imate) in imaš romantiko spanja na prostem plus udobje wcja in kuhinje...
- greš res šotorit nekam v naravo bogu za leđa, kjer se res lahko dereš, kolikor ti paše
- sposodiš si vikend ali kočico od staršev/prijateljev,...
- najameš brunarico na Jelovici ali kje drugje, tisto baje ni tako drago, če najemajo ljudje za žurke...


< Sporočilo je popravil ronja -- 28.8.2008 15:56:10 >

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Romantični vikend paket
28.8.2008 15:46:23   
FLASK_A
Ronja user posted image user posted image user posted image Zdej me je skor pobraluser posted image Dobr ti to spremljašuser posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Romantični vikend paket
28.8.2008 15:47:06   
baguSka
baguSka, nič bit fauš flaški


sej sploh nisem... samo mal jo hecam!user posted image  jst tud ce bi mela tok denarja, bi bla raj se 14 dni dlje v moravskih, kot pa en dan vec v soncni hisi... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Romantični vikend paket
28.8.2008 16:05:15   
ronja
Hehe, baguSka, te razumem; moj lubi bi rekel, da itak nima veze, kaka je okolica, pa kakšen je apartma, ker "ga itak zanima samo to, da je postelja, za ostalo mu pa dol visi" - če bi že mela romantičen vikend zaseuser posted image (se mi zdi, da sva se zapikala še za kaki dve letiuser posted image ). jaz bi mu pa verjetno rajši kak objektiv kupla, bi bil po moje bolj vesel.
Ampak je prav, da se ljudje pocrkljajo točno tako kot jim paše. In da si privoščimo to, kar nam veliko pomeni, pa karkoli že to je, če to drugih preveč ne omejuje v tem, seveda (tko ko recimo zdej bogi Jaka skoz repo je, zato ker sta starša vse za ta dva dni zagonlauser posted image - just kidding, flaška, ne me storbicat!user posted image sem mal navihane volje danes, sem od pregleda, pa so nama dovolili "vsaj kaj", no vzburit se po novem smemuser posted image ).

baguSka, sej te jaz tudi sam hecam, sej vem, da nisi faušuser posted image . Sam pravim, da ljudje dostikrat vidijo samo eno plat medalje, pa sta vedno dve... Če ju vidiš, na koncu ugotoviš, da ne bi z nikomer hotel zamenjatuser posted image .

BAGUSKA, OPROSTI za preimenovanjeuser posted image


< Sporočilo je popravil ronja -- 28.8.2008 16:06:13 >

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Romantični vikend paket
28.8.2008 16:07:59   
baguSka
tko ko recimo zdej bogi Jaka skoz repo je



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Romantični vikend paket
28.8.2008 16:09:01   
baguSka
BAGUSKA, OPROSTI za preimenovanje


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ne bos verjela, da sem te ze citirala in hotla user posted image  prilimat... user posted image

pa si me prehitela s popravkom!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Romantični vikend paket
28.8.2008 16:10:56   
ronja
Še dobro, da hitro tipkamuser posted imageuser posted image mam že tak dosti, že brez tega, da mi jih ti zraven limašuser posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Romantični vikend paket
28.8.2008 16:12:49   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Še dobro, da hitro tipkamuser posted imageuser posted image mam že tak dosti, že brez tega, da mi jih ti zraven limašuser posted image


ja sej tud jst hitro tipkam, pa si vseeno bla hitrejsa... jst sm se namrec se smejala na racun flaske... user posted image

no, ampak user posted image  pa zihr se nisi od mene dobila... ker tega jst obicajno ne pocnem... user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Romantični vikend paket
28.8.2008 16:16:06   
ronja
Ne ne, saj tu gor mi jih redko kdo pripopa - user posted image me kar tako sami poiščejo (in real life), sem očitno taka mala zgaga, pa se čutijo dobrodošli med enakimiuser posted image ... No, boljše da neki user posted image okoli plečejo kot pa da bi mela user posted image , ne?user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Romantični vikend paket
28.8.2008 16:17:30   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: ronja
No, boljše da neki user posted image okoli plečejo kot pa da bi mela user posted image , ne?user posted image


To bos pa ze ti najboljs vedla... user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Romantični vikend paket
5.12.2008 9:34:03   
herbi
Vidim da se rade razvajate.

Mi lahko katera pove za kakčno poceni verjanto na Celskem koncu.Sam v Mozerju ne.


Sama bi rada mojga spravla v te bazene lahko tudi viken verjanta pa me zanima kakšnje izkušnje imate vi.
LP Alenka

(odgovor članu Beti S)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?