|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 7 [8]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Zasebna katoliška šola
5.9.2008 16:45:36   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Misek
Edino ne podpiram zasebno solstvo, ki odzira financne prilive javnemu solstv

Hmmm... na voljo je 100 milijonov, recimo... in teh 100 milijonov dobivajo javne šole... potem se proračun poveča na 150 milijonov... in teh dodatnih 50 milijonov se nameni "zasebni" šoli... javni šoli ostane njenih 100 milijonov... je to kljub temu odžiranje?... načeloma bi se dalo tudi dodatnih 50 milijonov dati javni šoli, da se izboljša... zasebna pa naj se financira sama, če je že zasebna... si tako mislila?

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Zasebna katoliška šola
5.9.2008 17:23:24   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Misek
Edino ne podpiram zasebno solstvo, ki odzira financne prilive javnemu solstv

Hmmm... na voljo je 100 milijonov, recimo... in teh 100 milijonov dobivajo javne šole... potem se proračun poveča na 150 milijonov... in teh dodatnih 50 milijonov se nameni "zasebni" šoli... javni šoli ostane njenih 100 milijonov... je to kljub temu odžiranje?... načeloma bi se dalo tudi dodatnih 50 milijonov dati javni šoli, da se izboljša... zasebna pa naj se financira sama, če je že zasebna... si tako mislila?


Ti resno mislis, da se bodo v Sloveniji proracunska sredstva za solstvo povecala????

Sicer pa da, tudi ce se znesek za solstvo poveca, VSE bi moralo iti v javno solstvo. Ucitelji bi morali imeti take place, da gate trga in da se najkvalitetnejsi kader grebe za ta delovna mesta. Samo enako tako hitro, bi morali iskat drugo zaposlitev, ce ne bi ustrezali visoko zastavljenim standardom.



_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Zasebna katoliška šola
5.9.2008 17:30:42   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Misek
Ti resno mislis, da se bodo v Sloveniji proracunska sredstva za solstvo povecala????

Ne, ne, taka optimistka pa nisem user posted image ... to sem dala samo za primer.

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Zasebna katoliška šola
5.9.2008 19:05:58   
Anonimen
Ucitelji bi morali imeti take place, da gate trga in da se najkvalitetnejsi kader grebe za ta delovna mesta. Samo enako tako hitro, bi morali iskat drugo zaposlitev, ce ne bi ustrezali visoko zastavljenim standardom.


Moram malo zasmetiti user posted image .

Se strinjam popolnoma in v vsaki pikici.
Ce bi bili ucitelji malo podjetnejsi kot so, bi v "konkurenci" nove zasebne sole poiskali svojo priloznost za dokazovanje svoje kakovosti. Zal temu vecinoma ni tako (ampak tukaj me obcutek lahko vara, ker ze dolgo nisem sedela v soli) in mogoce mi je celo malo zal, da nova zasebna sola ni vstopila s celo vecjim pompom in vecjimi ambicijami, ki bi spodbudile zdravo tekmovalnost.

(odgovor članu Misek)
  Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Zasebna katoliška šola
5.9.2008 22:39:25   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Se strinjam popolnoma in v vsaki pikici.
Ce bi bili ucitelji malo podjetnejsi kot so, bi v "konkurenci" nove zasebne sole poiskali svojo priloznost za dokazovanje svoje kakovosti. Zal temu vecinoma ni tako (ampak tukaj me obcutek lahko vara, ker ze dolgo nisem sedela v soli) in mogoce mi je celo malo zal, da nova zasebna sola ni vstopila s celo vecjim pompom in vecjimi ambicijami, ki bi spodbudile zdravo tekmovalnost.


Zdrave tekmovalnosti ne more biti. To je kot bi dali cloveku brez noge in s sposojenimi berglami, da tekmuje v maratonu z osebo, ki je na vozicku z motornim pogonom.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Zasebna katoliška šola
6.9.2008 10:56:27   
carlyle
Tudi jaz mislim, da je 'tekmovanje' med javnim šolstvom, ki nima dodatnih prilivov, in zasebno KATOLIŠKO šolo nemogoče. Toliko denarja, kolikor se steka v zasebno KATOLIŠKO šolo (državni denar in prispevki staršev, pa še cerkev prispeva ogromna sredstva za vzgojo bodočih intelektualnih ovčic, od katerih si čez 15, 20 let obeta veliko koristi), javne šole pač ne vidijo niti v sanjah.
To velja samo za katoliške šole (zato sem besedo tudi poudarila), saj npr. Waldorfska in Evro šola nimata tako močnih in bogatih sponzorjev s tako velikim interesom za vzgojo bodočega kadra.
Mene ne skrbi tisto, kar je že zapisano v ustanovnem aktu. Veliko bolj me skrbi tisto, česar niso povedali, pa bo vseeno prisotno. Npr. pretirano dajanje pomena katoliškim vsebinam, obravnavanje učencev skozi prizmo katoliškega vrednostnega sistema, . . . Nekaj podobnega sem opazila pri kolegici, ki poučuje slovenski jezik in ki pri obravnavanju književnosti posveča še poseben pomen tekstom katoliških avtorjev, ' ta rdeče' avtorje pa samo na hitro preletijo. In pričakujem, da se bo podobno dogajalo tudi v Katoliških šolah, kjer bo to še celo vzpodbujano in zaželeno.
Sem pa zelo vesela, da je končno nekdo tudi tule na forumu objavil primerjavo med doseženimi rezultati na maturi in tako (upam!) vsaj delno razbil mit o večvrednosti katoliške gimnazije. Za takoimenovano 'elitno' gimnazijo so njihovi rezultati pravzaprav porazni! In osebno poznam zelo verne ravnatelje in učitelje v javnem šolstvu (verne v tistem pristnem in najboljšem pomenu besede), ki so svoje otroke lepo vpisali v javno šolstvo in še slišati nočejo za Škofijsko gimnazijo.

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 181
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 6 7 [8]
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 7 [8]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?