|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Poznate te copatke?
10.9.2008 21:44:03   
Paštetka
A mislite, da Kenijci, ki laufajo ko zmešani, nosijo ortopedske copate, ko se podijo za gazelami? user posted image  

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu zima07)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Poznate te copatke?
10.9.2008 21:48:44   
Anonimen
A mislite, da Kenijci, ki laufajo ko zmešani, nosijo ortopedske copate, ko se podijo za gazelami?


user posted image user posted image

(odgovor članu Paštetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Poznate te copatke?
10.9.2008 21:50:51   
benika
A mislite, da Kenijci, ki laufajo ko zmešani, nosijo ortopedske copate, ko se podijo za gazelami?
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Poznate te copatke?
21.9.2008 13:29:16   
Mesečnica
No, punce, da vam poročam user posted image .

Pri nas se ti copatki zelo dobro obnesejo, mali v njih res lepo hodi, nič mu ne drsi, nogice kljub zelo hladnim tlem ostanejo tople. Občasno se mu kakšen copatek sezuje, npr. ko leze gor in dol po kavču, a ni panike user posted image .

Sem že eno številko večje šla kupit, da jih potem, ko te preraste, ne bom povsod iskala user posted image .

Skratka: glede na naše izkušnje jih priporočam user posted image user posted image user posted image .



(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Poznate te copatke?
21.9.2008 14:03:42   
*tajda*
Mi smo pa najbolj zadovoljni z robeez copatki user posted image  

(odgovor članu Mesečnica)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Poznate te copatke?
21.9.2008 17:12:10   
ThinkPink
Mi smo pa najbolj zadovoljni z robeez copatki


Mi tudi! Pred tem smo imeli podobne iz Daichmana, ki so bili cenejši in iste kvalitete kot Robeez. Taki mehki in usnjeni copatki so res zakon. Topli, udobni in super za malo nogico.

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Poznate te copatke?
21.9.2008 17:34:38   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: zima07

IZVIRNO SPOROČILO: beli

Ne!!! Taki copatki niso dobri za otroško nogico, ki še raste in se razvija. Jaz sem se že naposlušala izdelovalcev otroških čevljev in copat in resno odsvetujejo takšne copatke, ker otroci radi v njih padejo, sklecnejo. Noga v njih ni stabilna in so nevarni. Pri nas v  vrtcu ne dovolijo takih copatk, ampak morajo biti ortopedski. Še najmanj pa tistih zajčkov- bog ne daj. Moja mam se kr križa, ko jih vidi- je vzgojiteljica v vrtcu.

lp



user posted image  Ojej, tole pa že nekaj časa ne drži več...user posted image


Sem ravno hotela vprašat, iz katerega časa sta beli in njena mama. user posted image  Pa cel vrtec, o madonca no!

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu zima07)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Poznate te copatke?
21.9.2008 17:41:20   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: zima07

IZVIRNO SPOROČILO: beli

Ne!!! Taki copatki niso dobri za otroško nogico, ki še raste in se razvija. Jaz sem se že naposlušala izdelovalcev otroških čevljev in copat in resno odsvetujejo takšne copatke, ker otroci radi v njih padejo, sklecnejo. Noga v njih ni stabilna in so nevarni. Pri nas v  vrtcu ne dovolijo takih copatk, ampak morajo biti ortopedski. Še najmanj pa tistih zajčkov- bog ne daj. Moja mam se kr križa, ko jih vidi- je vzgojiteljica v vrtcu.

lp



user posted image  Ojej, tole pa že nekaj časa ne drži več...user posted image


Sem ravno hotela vprašat, iz katerega časa sta beli in njena mama. user posted image  Pa cel vrtec, o madonca no!



Ampak to je fašizem. Kot, če bi imel spisek imen, ki jih lahko daš otroku, tukaj pa pač predpsana sorta copat user posted image

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Poznate te copatke?
21.9.2008 17:48:36   
*tajda*
A potem za v vrtec sploh ne smeš dat otroku takih copatk ki nimajo trdega opetnika?user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Poznate te copatke?
21.9.2008 17:49:25   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: zima07

IZVIRNO SPOROČILO: beli

Ne!!! Taki copatki niso dobri za otroško nogico, ki še raste in se razvija. Jaz sem se že naposlušala izdelovalcev otroških čevljev in copat in resno odsvetujejo takšne copatke, ker otroci radi v njih padejo, sklecnejo. Noga v njih ni stabilna in so nevarni. Pri nas v  vrtcu ne dovolijo takih copatk, ampak morajo biti ortopedski. Še najmanj pa tistih zajčkov- bog ne daj. Moja mam se kr križa, ko jih vidi- je vzgojiteljica v vrtcu.

lp



user posted image  Ojej, tole pa že nekaj časa ne drži več...user posted image


Sem ravno hotela vprašat, iz katerega časa sta beli in njena mama. user posted image  Pa cel vrtec, o madonca no!



Ampak to je fašizem. Kot, če bi imel spisek imen, ki jih lahko daš otroku, tukaj pa pač predpsana sorta copat user posted image


Ja, ane? Pa saj nismo na Portugalskem!!!!

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Poznate te copatke?
21.9.2008 17:50:16   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni


Ja, ane? Pa saj nismo na Portugalskem!!!!


Banda copatarska user posted image

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Poznate te copatke?
21.9.2008 22:46:47   
Antigona
IZVIRNO SPOROČILO: Seven RR


IZVIRNO SPOROČILO: beli

Ne!!! Taki copatki niso dobri za otroško nogico, ki še raste in se razvija. Jaz sem se že naposlušala izdelovalcev otroških čevljev in copat in resno odsvetujejo takšne copatke, ker otroci radi v njih padejo, sklecnejo. Noga v njih ni stabilna in so nevarni. Pri nas v  vrtcu ne dovolijo takih copatk, ampak morajo biti ortopedski. Še najmanj pa tistih zajčkov- bog ne daj. Moja mam se kr križa, ko jih vidi- je vzgojiteljica v vrtcu.

lp


Tvoji mami povej, da ortopedi odsvetujejo trde copate. Bolj kot so podobni bosi nogi, boljsi so. No jaz sem nekaj podobnega nabavila za svoje, le da so celi usnjeni - en ponaredek Robeez.

Ciciban je ze zdavnaj prezivet. Zal jih je cajt povozil.



Mi imamo tudi copatke a la Robeeze in so zakon. Za tamalega in ta velikega... Sem jih pa naročila v ameriki, ker imajo celo na izbiro, da je podplatek dvojen (usnjen) in vmes neka zadeva (kratica je PUL) ki ne premoči... Poleg tega si copatke lahko sestaviš sam (od barv do aplikacij), pa če želiš lahko daš not celo flis (za doma, če imate recimo mrzlo)...
So se za z združil z eno firmo in ne vem, če še pošiljajo v Slovenijo, oz. se mi zdi, da jim stran ne dela ravno tako kot bi morala. Ko bom rabila nove jim bom pa že pisala in preverila...
Stran je tale:
http://www.kajunshoes.com/

Pa še tole, splača se gledat tako, da naročiš samo ene copatke (tako da pride manj kot 20 eur, ker v tem primeru ne plačaš carine)... Vem pa da je bila prej poštnina smešno nizka. Za Slovenijo manj kot 4 USD (še manj kot če pošiljam paket iz Vrhnike v Ljubljano)

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Poznate te copatke?
22.9.2008 7:58:34   
nicimoja
Te copatki so primerni za otroke, ki že vsaj nekaj časa hodijo, npr. od 2. leta dalje ali pa malce prej. Tvoj, ki pa praviš da je ravno shodil, pa bo v takšnih copatih štorast in se verjetno ne bo dobro počutil. Jst ti jih ne pripročam, raje mu kupi takšne, ki so visoke, do oz. čez gleženj, ala Ciciban.

(odgovor članu Mesečnica)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Poznate te copatke?
22.9.2008 9:49:09   
viv_
Naša ta mala ima pa zloglasne zajčke user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu nicimoja)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Poznate te copatke?
22.9.2008 10:37:52   
Mesečnica
IZVIRNO SPOROČILO: nicimoja

Te copatki so primerni za otroke, ki že vsaj nekaj časa hodijo, npr. od 2. leta dalje ali pa malce prej. Tvoj, ki pa praviš da je ravno shodil, pa bo v takšnih copatih štorast in se verjetno ne bo dobro počutil. Jst ti jih ne pripročam, raje mu kupi takšne, ki so visoke, do oz. čez gleženj, ala Ciciban.


Verjetno nisi brala nadaljevanja.

Naš se v teh copatkih odlično počuti, hodi že kot profesionalec, nič slabše kot takrat, kadar je bos. Še enkrat ni padel oz. se vedno lepo spusti na rito, če mu začne zmanjkovati ravnotežja (pa to ni pogosto).

Meni se zdi, da je bolj štorast v čeveljcih z opetnikom, ki jih ima za ven.

(odgovor članu nicimoja)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Poznate te copatke?
22.9.2008 10:39:52   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: viv

Naša ta mala ima pa zloglasne zajčke user posted image


O marija!!!! Ma obvezno dati noge v mavec! To je edino zdravo.

Dokler še ne hodi dobro, seveda.

< Sporočilo je popravil Mišni -- 22.9.2008 10:40:15 >


_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   [Brisano sporočilo]
22.9.2008 13:28:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Mesečnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Poznate te copatke?
11.10.2008 22:08:36   
Primoza
Okrog copat je vse preveč kompliciranja - vendar se sklada bi rekel s prevladujoče žensko populacijo tukaj.user posted image

(odgovor članu beli)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Poznate te copatke?
11.10.2008 22:17:47   
skuštrana
He, he, naš Arsen ima ala Robezz, kupljene na Baščaršiji za 10 e. So usnjeni in ne drsijo..user posted image
Liza ima pa zajčke za doma (jaouser posted image ), za v vrtec pa iščem nekaj takšnega kot je na prvem linku pa tu pri nas ne morem najdit(..Grrr...), tako da ima trenutno kr nekiuser posted image user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Poznate te copatke?
12.10.2008 10:54:46   
Tina26
Točno take copatke imata obe naši v vrtcu - 3,5let in 16 mesecev.
Tavelika jih ima tudi doma, ravno tako pa jih imam doma tudi jaz - samo da imam gor našite metulčke...
Odgovor iz prve noge - res so fini :)

(odgovor članu zima07)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Poznate te copatke?
13.10.2008 22:41:17   
sandra85
mi imamo trenutno robeez in smo zelo zadovoljni!
kake cicibanove nebi niti slučajno kupovala, ker so trde in mi sploh niso cicibanovi čeveljčki všeč, kaj šele copatkiuser posted image

za zimo bomo pa te kupili:

http://www.malamasa.si/si/copatki/puncke-fantki-g129.shtml

imamo pa tudi ene iz H&M- ja in so prav super (so v bistvu bolj kakor nogavičke z usnjenim podplatkom, pa ful tople.  cena pa mislim da je 10€)


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Tina26)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Poznate te copatke?
14.10.2008 16:59:53   
marelicaa
Mi smo in imamo pa kar nogavičke ''s štoparji''.

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Poznate te copatke?
17.10.2008 11:19:55   
suzi
Nam ortopedski čevlji niso ustrezali - tele solevenske, jaz sem jih tudi kupila v leclercu so zakon. Moj mali je imel prve copate cicibanke ker prej nisem nič drugega odkrila pa še vsi so mi težili da morajo biti copati ortopedski. P je rekla naj bo bos, pozimi pa čim mehkejše obut. Ko se bo ta mala (9 m) začela dvigovat in racat bo tudi ona dobila ta mehke copatke.

(odgovor članu zima07)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Poznate te copatke?
20.10.2008 22:35:59   
saskija
meni so najboljši copati robeez dragi ampak kvalitetni, lahko pereš v stroju, sušiš v sušilcu, celotno usnje.

Zdaj imamo podobne mislim da jinx kanadske, saj so ok, tudi cenejši ampak z robeez ni primerjave

_____________________________

Dojenček se z vsakim dnem spreminja in raste in bo nekega dne odrasel in odšel;prah pa vas bo zvesto čakal.

(odgovor članu zima07)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Poznate te copatke?
20.10.2008 22:39:50   
saskija
otrok ko začne hodit rabi lahko ubovalo ne pa neke težke ortopedske čevlje, da hodi kot robot ali obuti maček, ima več dela s čevlji kot s hojo.

robeez so idealne za prve korake, otrok hodi kot bos, lahko s eplazi in ne drsijo.

_____________________________

Dojenček se z vsakim dnem spreminja in raste in bo nekega dne odrasel in odšel;prah pa vas bo zvesto čakal.

(odgovor članu saskija)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so znaki, ki kažejo na psihopatijo pri ...
Strokovnjaki na področju duševnega zdravja govorijo predvsem o teh štirih znakih.
Razhod: menjata se starša, ne otroci
Ločeni milenijci vse pogosteje puščajo svoje otroke, da živijo v družinskem domu, medtem ko starša živita z njimi v izme...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?