|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ambulanta MB
9.10.2008 13:32:38   
db
ja jaz tudi upam da bova v letu uspela,ker že kar komi čakam

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Ambulanta MB
9.10.2008 13:47:34   
talika81
ja, jaz tudi že komaj čakam ... tudi zato, ker je polno žensk okoli mene nosečih ...

moj me tolaži, da bo tudi nama uspelo kmalu in to me malo bolj drži gor ...

user posted image   user posted image  

torej milijon user posted image user posted image  za srečo in za čimprejšnji uspeh ...

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu db)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Ambulanta MB
9.10.2008 17:45:20   
miklarom




Objave: 281
Član od: 3.7.2007
Kraj: savinjska dolina
Status: odsoten babe žabe-sem taaakkk happpiiii

Dobila sem vabilo za nov postopek in sicre imam datum razgovora že v torek 14.10.08.Ej sej sploh ne morem verjet-se mi dans kar samo smeji Bom videla kaj se bomo zmenili glede na to,da sem alergična na dipherline injekcije,pa tablete za pritisk jemljem pa še za ščitnico-tako da ne vem kaj bodo sploh z mano počeli,..
Grema pa že v šesti postopek ,pa še moj mož(slabi plavalčki)se je sam od sebe spomnu,da mora shujšat,pa nič alkota konzumirat (sindi program)
Vam javim drug teden,ko kaj več zvem!!
vsem ostalim pa.prav super je brat take pozitivne zgodbe-upam,da gremo tud mi zadaj,..


hej! full sem vesela, da si že dobila vabilo za postopek, jaz pa ga še nič nisem dobila, pa sem na seznamu že od začetka julija, bom juter poklicala v MB da vidim kaj je zdaj, kdaj lahko pričakujem. bi mi pasalo kmalu da nama čimprej uspe, pa tudi mal bi se lahko odpočila od službe, sem že utrujena, ko morem skos delat, pa še celo večinoma ponoč, in me to že ubija. daj javi nam kako boš urejala. ka tvoj hodi na cindi program za hujšanje in kam pa.

vsem nam želim da nam čimprej uspe.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu tassi1)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Ambulanta MB
9.10.2008 18:34:19   
YULIAH
Pozdravljene,
tudi jaz sem v postopku, tokrat za 2.IVF, začela naj bi s kontracepcijskimi tabetkami, sedaj pa mi M zamuja. Verjetno zaradi živcev, ali kaj, ne vem. Za sabo imam že neuspeli IUI postopek,pa IVF, sedaj pa upam da bo uspelo.
Držim pesti tudi za vas.
Aja, moja zdravnica je dr.Gavrič, je super zdravnica.

(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Ambulanta MB
9.10.2008 19:39:24   
tassi1
Jes sem cc pred 14 dnevi klicala v ambulanto,in lejga-pismo je tu  user posted image user posted image user posted image

Nimaš kaj zgubit,so vse sestre prijazne in ti bodo povedale,kdaj boš na vrsti-upam,da v tem mesecu,se boma lahko vzpodbujaleuser posted image user posted image
Kar se pa tiče moje boljše polovice,ga pa je njegova osebna zdravnica dala v program SINDI in zdej že 14 dni je bolj malo,pa alkota ne pije,pa malo bolj hodima na sprehode,pa večerje smo ukinli,..Ima pa 118 kg na 190 cm,pa se mu ne vidi,da ima toliko kg preveč-je krovec in ga moti velki bajsi,zato se saj za zdaj drži hujšanja-ker pa imamo težave z plavalčki,je tole vabilo prišlo kot naročenouser posted image
V torek bom izvedela kaj več,in vam pol povem kako naprej
Bodite fajn,dost user posted image user posted image in upajmo na dostuser posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu YULIAH)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Ambulanta MB
10.10.2008 8:06:47   
talika81
super, super ... user posted image   user posted image   user posted image

same dobre novice lahko preberem.

očitno se vsem premika naprej in tako lahko upamo, da bomo res kmalu zagledale tudi me tisti magični user posted image .

držim pesti za vse nas.

bi rada še nekaj vedela: danes začnem jemati klomifen. zdravnica mi je rekla, naj jemljem dve na dan in ni definirala al lahko obe skupaj al zjutraj in zvečer eno. v lekarni mi je rekla, da moram vzeti zjutraj in zvečer eno.

ko sem pa brala dr. pušenjaka, pa je rekel, da ima klomifen večji učinek, če pojemo obe tableti skupaj.

zdaj pa ne vem, al naj vzamem kr obe tableti naenkrat al eno zjutraj in zvečer?

kak ste vejemale klomifen, tiste, ki ste ga?

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu tassi1)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Ambulanta MB
10.10.2008 8:29:29   
beba75
Pozdravljen vse skupaj!

Tudi jaz se vam pridružujem na tem forumu. Hodim k dr. Gavrič v MB. Sedaj oz. v pon.6.10. sem imela prvi postopek IUI. Pridelal sem samo en folikel pa še ta je bil komaj dovolj velik (18mm), Tak da nimam preveč upanja da bi ta mesec ratalo. Jedla sem pa klomifen , tak da talika81 men so rekli v bolnici eno zjutraj in eno zvečer.

A kaj veste men niso nič rekli kdaj naj bi imela test oz. kako naprej. M bi mogla dobiti nekje med 15.-20.10, kaj ji naj takrat pokličem. Kajti če to sedaj ni uspelo mi je rekla da bom dobila pol ampule. Kaj naj naredim?

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Ambulanta MB
10.10.2008 9:18:04   
mala81
beba75 jaz ti žal za ta postopek ne znam pomagat, saj sem jaz kar štartala z ICSI. Želim pa ti, da bo ta že ta mesec uspešen

(odgovor članu beba75)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Ambulanta MB
10.10.2008 9:27:52   
talika81
beba75, hvala za odgovor in upam, da ti bo uspelo, čeprav si rekla, da si pridelala samo en folikel.

mogoče ja pa ta ravno pravi, da bo uspelo.

glede testa ti jaz tudi ne bi mogla pomagat, sam mislim pa, da bi lahko bil test nekje 14-16 dni po inseminaciji. zakaj pa ne pokličeš in vprašaš, kako in kaj?

sej ti bojo povedali.

milijon user posted image  za srečo, da bi uspelo. user posted image

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu mala81)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Ambulanta MB
10.10.2008 15:35:52   
mala81
miklarom a si morda klicala v MB? In s kakšnim postopkom začneš?

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Ambulanta MB
10.10.2008 20:45:44   
miklarom
hej, zdravo punce. ne nisem danes klicala v MB, ker sem z nočne prišla pozno domov, sem delala deset ur in sem bila tak utrujena in zaspana da sem šla kar spat.
bom pa poklicala 100% v ponedeljek in vam takoj sporočim. upam da mi rečejo da bo m dobila kmalu.

zdej sem vikend končno fraj, da se mal spočijem in da lahko user posted image .user posted image

se juter tipkamo popoldan , ker zjutraj grema z user posted image mal v shoping



_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu mala81)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Ambulanta MB
11.10.2008 9:42:53   
mala81
miklarom se zna zgodit, da bova skupaj trepetali. Tudi jaz sem bila dana na seznam v začetku julija. Bom pa tudi jaz poklicala v MB da vidim kako in kaj.

Lep dan vam želim in izkoristite ta sončen vikend!

(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Ambulanta MB
11.10.2008 14:39:45   
miklarom
miklarom se zna zgodit, da bova skupaj trepetali. Tudi jaz sem bila dana na seznam v začetku julija. Bom pa tudi jaz poklicala v MB da vidim kako in kaj.


ja mogoče bova pa res skupaj trepetale, eh kaj trepetale skupaj boma zibale naše male user posted image . ja kar pokliči jaz bom tudi pol pa si javimo kdaj gremo.

tudi jaz želim vsem lep vikend, je prav topel


_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu mala81)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Ambulanta MB
12.10.2008 6:58:07   
beba75
Pozdravljene!

Hvala za odgovore. Bom še mal počakala kajti če ni nič ratalo bi mogla dobiti M nekje konec tedna, me pa že tak malo špika  tak da mislim da bo prišla. 

talika81 kak je pa kaj s tabo? A imaš kaj stranskih učinkov? Jaz sem jih imela full, ko pa sem si potem mogla dati stopko inj. pa ne vprašaj. Počutla sem se že kot da sem noseča ker sem prve tri dni imela same take znake. No pa da te ne prestrašim ni tak hudo  da ne bi bilo za preživet.

Vsem ostalim pa prelepo nedeljo ki jo čim bolje izkoristite!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jaz žal delamuser posted image .

(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Ambulanta MB
13.10.2008 7:33:37   
talika81
dobro jutro, punce!

beba75, mam glavobol (kr močan), tu pa tam me mal sili na bruhanje in napihjena sem ... pa joške me mal bolijo in tudi v jajčnikih špika ... ampak drugač pa morm rečt, da ni sile. gre za zdržat. edino v soboto sem mela tak hud glavobol, da sem mogla vzet lekadol. ni šlo drugače. pol pa se je umirilo. včeri ni blo nič hudega. tak da mislim, da bo šlo. še dans in pa jutri, pa sem končala s tem.

a res? s topko si morš dat sam al kako? uh, to bo še zanimivo, res ...

ne, nič se ne boj, da bi me prestrašila. sej vem, da so lahko stranski učinki in vem tudi, da se da vse preživet. vse za našega user posted image , a ne?




_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu beba75)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Ambulanta MB
13.10.2008 7:50:01   
beba75
oj!user posted image

talika81 z stopko ni problema, je taka inj. kot za inzulin daš pa si jo v trebuh pod popkom pa tak nič ne čutiš. Če pa misliš da nebi tega zmogla pa se zmeni da boš prišla v bolnico pa to jo bojo tam dali, saj na oddelku so full prijazne sestre tak da ne bo problema.
Ej da nam boš poročala kak gre na UZ-ju, kolk so veliki folikli, kolk jih je.... Bom že zdaj začela držati pesti za tebe da bo čim boljše. Jaz pa mislim da ni ratalo vsaj tak občutek imam ej pa grem kmalu potem v 2postopek IUI z injekcijami. OOO to bo še zanimivo!


Vsem ostalim pa ki čakate držim pesti za čim boljše rezultate in čim več  user posted image !

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Ambulanta MB
13.10.2008 9:28:52   
talika81
a, tako ... no, pol pa res ne bo panike, če je temu tak.

ja, seveda da bom poročala. kolk sem jih pridelala. ker to tudi mene zanima, kak sem resgirala na klomifen.

beba75, ne še obupat. lahko pa da so to znaki za user posted image  in ne za user posted image . saj veš, da je upanje vse dokler se res ne ulije.

kdaj naj (ne)bi prišla?

a ti maš pa injekcije? kak pa to?

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu beba75)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Ambulanta MB
13.10.2008 9:41:11   
miklarom
talika81 - močno držim pesti zate, da bo vse o.k. pa sproti nam poročaj. jaz bom pa danes klicala v MB pa vam potem takoj sporočim kaj bom izvedela, kdaj lahko pričakujem.
beba75 -
tudi zate držim pestke , skratka za obe tak full močno, da se vama le uresniči. nič ne ubupajh, mogoče je pa to le znak zauser posted image .
upanje je pol življenja. pa sporoči nam tudi ti.

tasis1 -
kako pa kaj pri tebi . na msn sem te že dala a ti je zagrabilo

baci - kako si kaj nič se nam ne javiš, upam da si vredu.

september1 - pa ti kje se kaj nahajaš. javi se nam kaj.

jaz sem danes spet v nočni user posted image pol pa ta vikend delam cel dan  od 9-19 ure. če bo katera kaj hodila v Celje pa se mi naj kaj oglasi v Mcdonad's


_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Ambulanta MB
13.10.2008 10:50:02   
talika81
miklarom, hvala za pestke, jaz tudi upam, da bo čim bolje šlo in seveda upam na pozitiven rezultat ... user posted image  user posted image  

ja, javi, kaj so ti rekli, kdaj boš prišla na vrsto. upam, da boš šla čimprej v postopek.

ojoj, a res al kaj? skoz v nočni? boga.

pa mate kaj gužve? jaz že ful dolgo nisem bla v mcdonaldsu, se bom mogla enkrat spet mal oglasit. in mogoče se res oglasim v celju.

kako pa te bom spoznala, če bom slučajno tam? sej mogoče si že napisala, tak da se oopravičujem, če boš mogla še 1x napisat.

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Ambulanta MB
13.10.2008 11:50:14   
beba75
talika81 moja user posted image naj bi prišla nekje okoli16-18 10. nimam pa je redno tak da ne morem biti ziher( niha mi od 30-35dni ali pa celo do 45). Sem ravnokar klicala v bolnico da bi vprašala (takrat sem pozabila), ali imam če je ne bo kakšen test oz. če pride  kdaj dobim ampule oz. injekcije.Tak mi je bilo vsaj rečeno pred 1IUIjem.možno je da ker sem imela O komaj 20dan da bo tudi user posted image prišla ta mesec kasneje.
Komaj sem jih dobila na telefon. Situacija je takole upajmo da ne bouser posted image potem si v začetku naslednjega tedna doma naredim test in potem jim javim ter se vidimo še na testu tam; če pa ta tečkauser posted image pride pa jih pokličem da mi 2ali3 dan naredijo UZ in potem dobim ampule ter grem kar v 2 IUI. Sedaj ne rabim imeti 1mesec pavze, ker nikoli nisem jemala kaj da bi si sprožla M. Tak da pravijo da če jo dobim pol tak ni ratalo.

Ej sem vam zatežila, pa ne zamerit nekomu sem pač morala povedati, moža pa žal ni doma.

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Ambulanta MB
13.10.2008 12:21:37   
talika81
opa, saj to je že pa ta teden.

ej, močno držim pesti, da bo test pokazal en močan user posted image . res ti želim in da ne boš rabla it v 2. postopek.

no, jaz bom pa mela 1 mesec pavze, če nama v tem mesecu ne uspe. tak da bova šla v postopek pol decembra, če nama ne bo prej ratalo.

user posted image user posted image  za srečo in uspeh!

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu beba75)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Ambulanta MB
13.10.2008 12:35:47   
miklarom
ja mamo kar gužvo . no spoznala me boš tako, ker imam edina modro srajco, ker sem vodja izmene vsi ostali imajo rdeče polo mikice, pa na tablici mi piše Vesna Miklavžin.če pa ne ne boš vidla pa samo reči naj me pokličejo, če bi bila slučajno v pisarni. ni blema ti kar pridi.
še malo pa pokličem v MB da uzvem kako in kaj.


_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Ambulanta MB
13.10.2008 12:46:44   
miklarom
joj, sem že pozabila, a katera ve kako dolgo že traja postopek IVF kom začneš s tabletim in pa do transferja. a je to več kot en mesec.

_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Ambulanta MB
13.10.2008 12:59:08   
talika81
no, pol te bom zagotovo spoznala.

joj, upam na to, da boš čimprej prišla na vrsto. res. da bomo še zate držale pesti,

glede ivf-ja pa ti jaz ne morem pomagat, ker še nisem tako daleč.

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Ambulanta MB
13.10.2008 13:31:46   
miklarom
no, pol te bom zagotovo spoznala.

joj, upam na to, da boš čimprej prišla na vrsto. res. da bomo še zate držale pesti,

glede ivf-ja pa ti jaz ne morem pomagat, ker še nisem tako daleč.


ja seveda me boš našla, me nimaš kaj zgrešiti.

sem pravkar klicala v MB, pa mi je sestra rekla naj pokličem po 14. uri, sestro Marijo na UZ, da mi bo ona znala bolj povedat. mal sem žalostna k. se bojim, da ne bom kmalu na vrsti. no pa vseeno bom počakala do dveh, da vidim kaj mi bo rekla, pa vam takoj javim.


_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?