|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ambulanta MB
13.10.2008 14:16:39   
talika81
in? si že klicala?

kaj so ti rekli?

upam, da boš kmalu na vrsti ...

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Ambulanta MB
13.10.2008 14:22:43   
miklarom
ej, kličem pa imajo skos zaseden, takoj ko dobim in izvem ti javim

_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Ambulanta MB
13.10.2008 14:27:46   
miklarom
sporočam ti , da verjetno še ne bom letos na vrsti, tako mi je rekla. žal moram še čakatuser posted image

_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Ambulanta MB
13.10.2008 14:38:19   
miklarom
mi je rekla da zdaj komaj pošiljajo vabila tistim, ki so na seznam šli meseca maja, jaz pa sem šla meseca julija. tok sem user posted image , ko komaj čakam, da grem.

_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Ambulanta MB
13.10.2008 14:41:24   
talika81
user posted image   user posted image   user posted image

ojoj, sej mogoče pa bo še letos ... sej je šele sred oktobra in mogoče pa decembra prideš na vrsto ... mej upanje, da jih junija ni blo veliko za na seznam in da boš prišla na vrsto ...

boš pa takoj naslednje leto prišla. zagotovo ...

sam ti pa čist verjamem, da je ful bed zarad tega ... ker men bi tudi blo ... user posted image   user posted image   user posted image

drži se in en velik user posted image  sam zate ...

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Ambulanta MB
13.10.2008 14:41:34   
miklarom
Pozdravljene,
tudi jaz sem v postopku, tokrat za 2.IVF, začela naj bi s kontracepcijskimi tabetkami, sedaj pa mi M zamuja. Verjetno zaradi živcev, ali kaj, ne vem. Za sabo imam že neuspeli IUI postopek,pa IVF, sedaj pa upam da bo uspelo.
Držim pesti tudi za vas.
Aja, moja zdravnica je dr.Gavrič, je super zdravnica.


a ti si že v postopku, koliko časa pa si čakala, da so ti poslali vabilo. jaz čakam že tri mesece pa bom še kar nekaj časa' '' očitno** tak so mi pravkar rekli.


_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu YULIAH)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Ambulanta MB
13.10.2008 14:45:45   
miklarom
hvala ti za user posted image in vzpodbudne besedi, to mi veliko pomeni. upam, da jih junija res ni bilo veliko. samo kaj čem, čakat morem, moj je mal jezen ko sem mu povedala, je reku da kako to da se more tako dolg čakat.
saj mu verjamem da mu ni vseeno, ko pa nam že tudi leta hitro tečejo in potem imaš vedno manjše možnosti.user posted image


_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Ambulanta MB
13.10.2008 15:16:01   
talika81
ej, ni za kaj ...

v takih trenutkih vse rabimo vzpodbudne besede ...

ja, na žalost je potrebno res dolgo čakat, razen če ne greš samoplačniško ... takrat pa prideš mal hitrej na vrsto ...

sam, da pa daš 2000 € za postopek, pol pa še ne rata ... no, če hočeš bit čimprej na vrsti, boš pač dal ... ni druge ...

ja, to je tisto,kar mene jezi ... jaz bom sicer stala 27 let,ampak si vseeno neizmerno želim user posted image . in mi vsi govorijo, da sem še mlada in da bo že ratalo. ampak kot si rekla, leta tečejo in kaj hitro imaš res slabše možnosti ...

to bi morali nardit, da bi šlo to mal hitrej ...

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Ambulanta MB
13.10.2008 20:52:53   
tassi1
MIKLAROM:nimam te še ne mojem msn,sem mal prej pogledala.
Veš,jes sem bila dana na čakalno listo lani decembra,po neuspešnem postopku,sam so me letos marca poslali še na genetiko,pol pa sma šele konec avgust dobila izvid,in mi je takrat sestra rekla,da me bo dala naprej ,ker sma dejansko celo leto čakala na postopek(pa tudi lani,ko sma šla v samoplačniškega sma čakala celo leto!!)
Punce,VSEM držim pestke,da nam čimprej rata imeti naše tako težko pričakovane zakladkeuser posted image user posted image

lep večer še naprej,se javim jutri,da poročam,kaj bom uredila v MB.

papauser posted image user posted image

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Ambulanta MB
14.10.2008 9:21:01   
talika81
tassi1, želim ti in držim pesti, da bi spet čimprej prišla na vrsto.

kaj so pa rezultati genetike pokazali? vse o.k.?



_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu tassi1)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Ambulanta MB
14.10.2008 12:16:09   
beba75
oj! en dan me ni gor pa že tolko sporočil.

talika81 saj bo ta mesec hitro minil ko boš mogla čakati, mogoče pa bo ravno zdaj spontano ratalo ko daš živčke malo na pašo in user posted image ko nam najbolj paše pa če so plodni dnevi al ne. Držim pesti!!!!!!!!

tassi1 tud tebi velikouser posted image user posted image user posted image user posted image in da ti čimprej ratauser posted image .

miklarom
jaz ko sem se z Gavričevo pogovarjala mi je rekla da se na IVF čaka od 6-8 mesecev. Imam pa prijateljico ki je sedaj v 5mesecu s pomočjo IVF pa je rekla da je čakal na pošto 4mesece. Je pa baje full odvisno ali te dajo na listo v prvih mesecih ali pa že proti koncu novega leta. Pač kolk maš sreče. Enkrat že bo. Želim ti čim manj čakanja in takojšen plusek.

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Ambulanta MB
14.10.2008 13:24:47   
talika81
ja, saj vem, da bo hitro mimo ta mesec .. še prehitro, kar se mene tiče ...

ja, se strinjam s tabo!



_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu beba75)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Ambulanta MB
14.10.2008 19:27:00   
tassi1
talika 81:ja,genetika je bila ok,samo so naj poslali zaradi tega ,ker sem imela že 3x ss+ 1xIZM,pa še ena moževa teta nima otrokuser posted image user posted image .

Zdej pa moje poročilo:
Punkcija je predvidena šele 27.1.2009user posted image user posted image
JE bila ena mlada dr. in mi je ful malo povedala o samem postopku-samo to,kar itak že vem(bravo punce na forumuuser posted image user posted image ),pa nič ni hotela slišat,da bi mi predpisali Medrol ali aspirin ali aglurab,..user posted image user posted image ,pa sem ji povedala,da sem imela že 3x SS,pa da še nismo prišli do ciljauser posted image user posted image ,pa se ni dalo nič zmenit z njo!
Tako da sem razočarana,sem res mislila da bom grela user posted image user posted image  še pred novim letomuser posted image user posted image
Imejte se ful lepo,jes sem tako žalostnauser posted image user posted image

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Ambulanta MB
15.10.2008 7:10:14   
miklarom
nič ne bodi žalostna saj bo in hitro ti bo minalo do takrat, lej jes še vabila ne dobim letos tak da niti ne vem kdaj sploh bom na vrsti.
zakaj pa moraš tako dolgo čakati? kdaj pa začneš s postopkom! 

_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu tassi1)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Ambulanta MB
15.10.2008 7:13:21   
miklarom
ja sej men so rekli da naj bi dobila vabilo do konca leta, zdej pa mi je sestra rekla da letos še ne, pa po novem letu enkrat, da naj grem kar v miru na dopust ( ki si ga planirama v januarju, da grema za en teden malo smučat , da se malo skoncentriram in živčke spočijem ).

_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu beba75)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Ambulanta MB
15.10.2008 7:13:40   
talika81
user posted image   user posted image   user posted image

tassi1, zelo mi je žal zate, da ne boš prišla prej na punkcijo ... sam kak pa to, da morš še toliko časa čakat?

zarad dolge čakalne dobe al kako?

te čisto razumem, da si potrta in da se bo čas do januarja neznosno vlekel.

ampak boš videla, kako hitro bo januar 2009 tukaj ... kr naenkrat ... čeprav se zdaj sliši neskončno daleč. nikoli pa tudi ne veš, mogoče pa boš vendarle grela user posted image  pred novim letom. kaj pa če vama prej rata kot pa bosta šla v postopek.


no, sem pa vesela, da je bilo, kar se tiče genetike, vse o.k. in da vama je zaradi tega malo lažje pri srcu.

en velik  user posted image  objem zate in upam, da si danes že malo boljše volje.



_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu tassi1)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Ambulanta MB
15.10.2008 10:49:42   
miklarom
talika81 - kako si mi kaj? upam , da bolje kot je pa današnje vreme. jaz sem danes fraj kar ne morem verjeti. popoldan pa grem malo rožice posaditi na očetov grob, da mu ga malo polepšam.user posted image

kako pa kaj s tabo? jaz sem se udala v usodo da moram pač počakat, da me pokličejo, kaj pa čem drugega. bova pa v januarju si privoščila še malo dopusta in šla na smučanje.


_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Ambulanta MB
15.10.2008 10:52:07   
miklarom
beba75 - kako pa kaj pri tebi? a ti tudi čakaš na oploditev. veste jaz imam en dober občutek, da nam bo vsem skupaj sedaj uspelo in bomo končno postale srečne mamice z malimiuser posted image user posted image . in potem bomo najsrečnejše. 

_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu beba75)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Ambulanta MB
15.10.2008 11:17:18   
beba75
oj!

Jaz sem bila 6.10 na 1 IUI sedaj pa je tistih dooooooolgih 14dni ko čakam da naredim test če seveda ne bo prejuser posted image . Naj ne(bi) prišla konec tedna tak da v pon. delam test potem pa bomo videli (jooj kak sem že na trnih).
Tudi jaz upam za vse nas!

(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Ambulanta MB
15.10.2008 11:38:54   
talika81
IZVIRNO SPOROČILO: miklarom

talika81 - kako si mi kaj? upam , da bolje kot je pa današnje vreme. jaz sem danes fraj kar ne morem verjeti. popoldan pa grem malo rožice posaditi na očetov grob, da mu ga malo polepšam.user posted image

kako pa kaj s tabo? jaz sem se udala v usodo da moram pač počakat, da me pokličejo, kaj pa čem drugega. bova pa v januarju si privoščila še malo dopusta in šla na smučanje.



jaz sem vredu, bo za zdržat ... čeprav sem zaspana za znoret, ker zadnje dni bolj malo spim. bomo pa konec tedna nadoknadili, ko bo slabše vreme.

a res? ja, super. boš še ujela sončne žarke danes.

ma, jaz čakam, kaj mi bojo rekli jutri na UZ, kdaj morava pridet ... zna se zgodit, da boma šla tja med vikendom, glede na to, da imam O ponavadi 13,14 dan ciklusa. to pa je ravno al v soboto al pa v nedeljo. razen če bojo vse skupaj prestavili na ponedeljek. no, vse bom izvedela jutri popoldne in vam sporočim, kako in kaj.
včeraj sem vzela zadnji dve tabletki klomifena, učinkov na srečo ni bilo hudih, edino kar je, je to, da me občasno močno špoika v predelu jačnikov in joške me bolijo za user posted image  občasno ... ampak bo za zdržat.
sej v bistvu ti res druga ne ostane kot to in pa tudi upanje, da bi mogoče pa prej tudi lahka kaj ratalo. kaj veš, mogoče bo pa ravno na smučanju ratalo al pa za novo leto. nikoli se ne ve, a ne?

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Ambulanta MB
15.10.2008 11:39:41   
talika81
aja, sem pozabla ... beba75, kako se držiš?

kej znakov? močno stiskam pesti, da je uspelo v 1. IUI. user posted image

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Ambulanta MB
15.10.2008 19:49:10   
becky
no, pa se vam lahko pridružem. če smem, seveda. imam endometriozo, adenomiozo in PCO. naročena sva 29. januarja pri dr. rejliču. bomo vidli, kakšne šanse nama bo dal.

_____________________________

Vivir con miedo es como vivir a medias! (španski pregovor)

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Ambulanta MB
16.10.2008 8:30:25   
talika81
živjo, becky ...

seveda se nam lahko pridružiš, dobrodošla med nami. več kot nas je, bolj bo veselo in bolj bomo lahko navijale.

user posted image     user posted image  

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu becky)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Ambulanta MB
16.10.2008 9:30:34   
miklarom
talika81 - držim pesti zate, da bo vse uspešno potekalo, pa javi mi kako in kajuser posted image user posted image
beba75 - tudi zate držim pestiuser posted image user posted image in sporoči kaj bo pokazal testek. upam na user posted image
becky - dobrodošla med namiuser posted image . lepo, da nas je vedno več, več nas je bolj se bomo bodrile ena drugo, prej nam bo vsem uspelo




_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Ambulanta MB
16.10.2008 9:57:31   
talika81
hvala za pestke ...

vsekakor jutri javim, kako in kaj ... upam, da sem vredu reagirala na klomifen in da sem pridelala več kot en folikel ... bo vse jasno okrog ene ure popoldne ...


user posted image   user posted image

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?