|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kolk ste stare?
10.3.2005 9:30:35   
Matej@
Veš, niso važna samo leta, ampak da srečaš tudi moškega, s katerim si želiš prebiti celo življenje.... Midva bova 2 meseca pred mojim 32.letom in pri njegovih dobrih 30ih dobila prvega kričača...Zakaj tako pozno? Ne zaradi kariere, egoizma, ...ampak ker si s prejšnjimi tega delčka življenja nisem želela deliti. Ko je to to, pa ne pomišljaš :love:.

Skratka, ne delaj na silo, postani mami takrat, ko ti ustreza in ko boš v sebi pomirjena, da ne bo več nobenega občutka, da se moraš zaradi :duda: čemu odpovedovati!

(odgovor članu lubi)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   kolk ste stare?
10.3.2005 9:33:19   
*maja
Jaz sem stara 24 let, moj dragi 29, junija pa pričakujemo tretjega :duda:.

(odgovor članu lubi)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   kolk ste stare?
10.3.2005 9:34:53   
monči
jaz sem 27, moj lubi pa 28. Avgusta pričakujeva prvega :angel:
:sloncek:

(odgovor članu lubi)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   kolk ste stare?
10.3.2005 9:37:41   
Aly
Ja LUBI koliko pa že tebi kaže EMŠO, da tako dvomiš v svojo starost :)-:)- , pa še svojega ljubega imaš za starega ??:zmeden: HE, he, saj se hecam........

Vidim, da se oglašajo male starejše, jaz sem med "mlajšimi"...recimo, da malo "šišam" Pio67, z dragim pa sva v razmerju let tudi nekje približno enako..... Kako pa izgledam...no ja 25 ? :zmeden2::kava:...kakšna smejalna gubica pa se že najde :)-:)-:)- .

Na nekaj pa sem posebej ponosna - poleg našega malega sončka imam krasno hčerko, ki šteje toliko let kot mnogo tukajšnjih mamic:)

Torej hitro v Afriko, potem pa 9nebesa:duda:9nebesa


LP

(odgovor članu lubi)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   kolk ste stare?
10.3.2005 10:33:33   
Eja_1
Oktobra pričakujeva 1. otročička. Jaz bom imela takrat 29 let, možiček pa 32.
Če bi šlo v prvi nosečnosti vse vredu do konca, bi 1. otročička dobila 1/2 leta prej.

(odgovor članu lubi)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   kolk ste stare?
10.3.2005 10:40:44   
CIPRESA
Oba z možem sva stara 26 let in pričakujeva prvega otroka.

(odgovor članu lubi)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   kolk ste stare?
10.3.2005 10:45:38   
pika78
Jaz sem 26, moj dragi pa 34. Junija pričakujeva prvega :duda:.

LP, Pika

(odgovor članu lubi)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   kolk ste stare?
10.3.2005 11:03:41   
pravljica
ko pride malček palček julija:
sestrica bo mesec manj kot 7 let, mamica 27, atiju bo pa to lepo darilo za 30. r.d. - ni hotel bit čez 30, pa je blo treba uredu zračunat :)-

(odgovor članu lubi)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   kolk ste stare?
10.3.2005 11:06:36   
Aljakop
da vas še jaz malce 'šokiram'

jaz jih imam 27, avgusta 28, moj dragi pa letos maja 45, imava pa 1 otročička:bravo::love:

bye:kuza:

(odgovor članu lubi)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   kolk ste stare?
10.3.2005 11:21:07   
PBJ
Oba z možem bova letos poleti dopolnila 28 let in v tem času bova dobila najlepše :darilo:najinega prvega otroka:bravo::bravo:

(odgovor članu lubi)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   kolk ste stare?
10.3.2005 11:53:53   
Čičica

Imam jih 24, fant 30, avgusta (mogoče že julija) pa se nama pridruži še nekdo!

:sloncek::sloncek::sloncek::bravo::bravo::bravo::sloncek::sloncek::sloncek::bravo::bravo::bravo::sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu lubi)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   kolk ste stare?
10.3.2005 12:06:26   
bambi
JAz pa jih imam 31, mož prav tako, ko pa pride 2. otročiček, pa bo mamica že 32 ati pa še vedno 31. 1. punčka se je rodila s 6. meseci in je zdaj :angel:, vem pa da čuva mamico, atija in malo pikico....

Bambi

(odgovor članu lubi)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   kolk ste stare?
10.3.2005 12:08:04   
ninocka
jst sem 27, moj tudi, je pa to najin prvi otročiček

LP, :rozica:

(odgovor članu lubi)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   kolk ste stare?
10.3.2005 12:12:16   
tannya
Stara 31 let, dragi 33, ko bom oktobra rodila prvega otroka pa bom že 32....

(odgovor članu lubi)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   kolk ste stare?
10.3.2005 12:14:03   
Dari

Jaz 25, možek dobrih 26, julija pa dobimo novega člana :bravo:

(odgovor članu lubi)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   kolk ste stare?
10.3.2005 12:15:12   
rouzi
julija, ko bom rodila, bom imela 29 let, fant jih ima 31. pričakujeva prvega otročička

lp

(odgovor članu lubi)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   kolk ste stare?
10.3.2005 12:15:28   
wawa
Obadva 25, novemra pa pride še eden:rozica:

(odgovor članu lubi)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   kolk ste stare?
10.3.2005 12:18:39   
lucy32
No, Še ena nad 30, jaz bom čez en mesec 33 , moj mož bo čez en teden 29 in avgusta bova dobila 1 . otroka :roza: ali :modri:, vseeno nama je.
Kot je napisala Tia74, tudi meni ni žal vseh prežuranih noči in tudi dnevov včasih, vseh potovanj po svetu, ki sem jih kar nekaj doživela sama, potem pa že s svojim dragim, sedaj sva tudi planirala Karibe vendar me zaradi mojega pritiska malo skrbi in bova po vsej verjetnosti šla kar z avtom v kakšno Toskano ali Provanso. TI si pa le privošči še Afriko sedaj samska, da boš potem, ko boš šla z malim:duda:, že malce pripravljena. Kajti midva že komaj čakava da se rodi in da začnemo skupaj potovati.

Full sem bla dolga:)-

(odgovor članu lubi)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   kolk ste stare?
10.3.2005 12:33:03   
petraCBU
Jaz 32, moj 31. Prvič noseča. Ni panike.

(odgovor članu lubi)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   kolk ste stare?
10.3.2005 12:35:18   
SU
Aprila pričakujemo 1. otročička! Junija bom 28, moj dragi pa avgusta 32! LP, Saša

(odgovor članu lubi)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   kolk ste stare?
10.3.2005 12:35:27   
@ŽOGICA@
Hy!
Da se pofočkam še jaz.
Mlada mamica, ki je januarja dopolnila CELIH 22 :)- let in v ponedeljek pričakujem svojo 2. pikico 9nebesa. Doma imam sinčka 9nebesa starega 19 mesecev in ZLATEGA fanta starega 30 let:bravo:.

Moje mnenje je, da če nisi pripravljen na otroka počakaj, če pa si pripravljen pa ga imej-seveda če imaš pogoje za vse.
Tudi jaz sem 4 leta žurala in mi ni žal da sem se tko hitro odločila za otročka, saj vem, da bi na faxu totalno zabluzla in žurala do 30 leta-kje pa je pol služba,...tko pa študiram ob delu.
Pa vsem čim manj obremenjevanja z leti-to sam gubice dela-pravijo pa da otroci mamice pomladijo. Bog ne daj mene, ker mi itak vsi pravjo da jih imam 18 :)

Bom zlo mlada babi-upam da vsaj bom.

PA pA

(odgovor članu lubi)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   kolk ste stare?
10.3.2005 12:35:52   
Joni
Stara sem 24 let, ko bo julija prišel k nama še najin prvi fantič, bom še vedno 24. Dragi pa bo julija dopolnil 27 :love: - mogoče bosta pa skupaj praznovala! Pa še darila mi ne bo treba kupit, ga bom kar rodila!:)-:)-:)-

Joni:nosecka:

(odgovor članu lubi)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   kolk ste stare?
10.3.2005 12:46:33   
Meceno
Razen mojceH , vidim da ste vse starejše od mene , jaz bom drugi teden v torek dopolnila 22let , moj dragi pa julija 31 in lahko dobi :duda: za rojstni dan :bravo::bravo:.
Z dragim pa sva skupaj tri leta + eno leto ko me je na daleč iz MB v KK hodil samo gledat :)-:)-:)-

V glavnem ti kar idi v Afriko , sicer pa jaz mislim da otrok ni ovira , ker midva greva siguro konec aprila na Karibske otoke , samo se še morava malo pozanimati glede hotela , bolnice če je v bližini , ...,par pomembnih stvari , ki so v :nosecka: še bolj pomembne , če potuješ tako daleč .

Lp Meceno

(odgovor članu lubi)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   kolk ste stare?
10.3.2005 12:47:23   
t_t_y
Aprila pričakujemo 1 :duda:, sicer pa sem jaz 24, on pa 32.

lp

(odgovor članu lubi)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   kolk ste stare?
10.3.2005 12:52:48   
Meceno
No , sem pozabila še napisati , da bo to moj prvi otrok 9nebesa.

(odgovor članu lubi)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?