|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ob katerem filmu ste najbolj jokali?
11.9.2008 11:16:32   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

Uf, jaz se cmizdim za vsako figo ... še ko našo himno igrajo, ko kakšen naš športnik zmaga,

------------------
Dobesedno enako user posted image ! Že če  v catenjgu ob kavi, kje v kafiču, preberem kakšno takšno vest, že cmizdrim, moj je pa itak že navajen in pravi, da moj smeh ni daleč od joka, da pri obojem zgledam takooo lepaaa user posted image ... user posted image

Aja, najbolj jokajoč film...Veronikino dvojno življenje- ampak tam jokam že, ko samo slišim kako poje, še preden umre..Drugače pa mi solze tečejo nonstop ob gledanju filmov, da samo koga malo bolj grdo pogledajo, jaz pa v jok.. user posted image

< Sporočilo je popravil Rožica I -- 11.9.2008 11:27:13 >


_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Ob katerem filmu ste najbolj jokali?
11.9.2008 11:19:10   
Volga
Ne, na živalske jaz  ne jokam v bistvu jih sploh ne gledam.

zdaj sem se spomnila enega, ob katerem tudi vedno jokam, no, ene trikrat sem ga gledala in pred tem si pa s prijateljico vedno rečeva: spet bova jokali user posted image  Billy Eliot. O tistem baletniku irskemu, ki je odraščal brez mame, z bratom in očetom.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Ob katerem filmu ste najbolj jokali?
11.9.2008 11:20:21   
urška
bridges of madison couty. sem pa ugotovil, da sem cmera ratala v nosečnosti in kr nekak noče nehatuser posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Ob katerem filmu ste najbolj jokali?
11.9.2008 11:24:30   
sazi
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

Uf, jaz se cmizdim za vsako figo ... še ko našo himno igrajo, ko kakšen naš športnik zmaga,

jaz tudi

od filmov pa marsikater, najbolj mi je pa v spominu ostal E.T. - mogoče zato, ker sem se verjetno takrat 1. zjokala ob filmu

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Ob katerem filmu ste najbolj jokali?
11.9.2008 11:24:33   
Šarki
jest pa ne vem nasloiva, sm bla glih noseča, pa še tema je bla o nedonošenčkih...user posted image   je bla ena mamica, k je rodila čist mejčknga fantka, pa je imel full mal možnosti za preživetje. pa je bla full ob njem v porodnišnici, poj so ji še kodo od vrat povedal, k drugače so imel v tist prostor vstop samo zaposleni, pa je šlo malemu že full na bol, da bo preživel pa to, in je en dan full jokal, pa je mamica čutla da neki ni ok, pa je nadlegvala sestre pa zdravnike, da nej kej naredijo, pa so jo poj napizdli da ne sme bit tam, če bo tak delala, pa kodo od vrat so zamenjal, poj so pa nasledn dan ugotovil da je tamal res eno infekcijo staknu, pa če bi prej odkril bi preživel, tko je blo pa poj že tko hudo da je umrčkal... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  res sm jokala k dež

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Ob katerem filmu ste najbolj jokali?
11.9.2008 11:26:08   
lutka
Vedno, ampak res vedno se zjokam ob Titaniku user posted image .
Sem se pa jokala tudi ob filmu (ne vem naslova), ki se je dogajal v božičnem času, ko je bila mamica full bolana in si je zaželela plesne čevlje in jih je šel njen sinček iskat. Na koncu mamica umre, se pa spomnim da je igral Rob Lowe. Tukaj sem pa jokala kot dež, bila cela zabuhla, nakar pride mož iz službe zraven pa pripelje še sodelavca. Bog ve kaj si je mislil, ko me je videl celo objokano user posted image


lp

_____________________________

Kdor hoče najde pot. Kdor noče najde izgovor

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Ob katerem filmu ste najbolj jokali?
11.9.2008 11:26:57   
Freycha
- najini mostovi
- Poslednji mohikanec
- The big blue
- E.T.
- Sreča na vrvic

Bom še malo premislila....

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Ob katerem filmu ste najbolj jokali?
11.9.2008 11:29:38   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Ne, na živalske jaz  ne jokam v bistvu jih sploh ne gledam.

zdaj sem se spomnila enega, ob katerem tudi vedno jokam, no, ene trikrat sem ga gledala in pred tem si pa s prijateljico vedno rečeva: spet bova jokali user posted image  Billy Eliot. O tistem baletniku irskemu, ki je odraščal brez mame, z bratom in očetom.


o ja, odličen film!

uuuu pa od Almodovarja:

- vse o moji mami
- govori z njo
- slaba vzgoja

odlični filmi, real-socializemska tematika.... za zjokat se, res!

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Ob katerem filmu ste najbolj jokali?
11.9.2008 11:29:44   
NTS
Bravehart - Pogumno srce z Mel Gibsonom, pa nisem bila noseča ampak jokala pa kot dež.

Še danes ko se spomnim dobim solzne oči. user posted image user posted image

_____________________________

Naši Nikiti se je pridružil bratec Patrick ! ! !

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Ob katerem filmu ste najbolj jokali?
11.9.2008 11:31:03   
Serendipity
Pay it forward - http://www.imdb.com/title/tt0223897/
 
City of angels - http://www.imdb.com/title/tt0120632/

Pa še en, samo se naslova ne spomnim (igra Robin Williams) o življenju in smrti. Ljubezni med možem in ženo, smrti otrok, njegovi smrti, njenem samomoru in njegovem boju, da jo najde in potegne iz večne teme ...


ps: OK, je pa res, da mi pri večini filmov solze tečejo user posted image  (celo ko gledam Cold Case serijo user posted image )

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Ob katerem filmu ste najbolj jokali?
11.9.2008 11:31:27   
Freycha
Blood Diamond
ta je tudi odličen

pa Življenje je lepo je za zjokat se.....


mater je teh filmov user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Ob katerem filmu ste najbolj jokali?
11.9.2008 11:31:34   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

No, pa jaz začnem špricat tudi ob vsakem filmu, kjer so v glavnih vlogah živali. Kakšni konjski ali pasji me še posebej iztirijo.


joojjj, ja en film je bil od ekskimskih psov, ko so jih pustili v tistem marzu in pol je kazal kako so oni tam živeli... Moj je vsake 10 min ustavil film in mi dopovedoval, da so te psi še vedno živi in naj že neham.... sploh se nisem ustavla cel filmuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Ob katerem filmu ste najbolj jokali?
11.9.2008 11:32:41   
Pauline
Bravehart - Pogumno srce z Mel Gibsonom


Enako.

_____________________________

Jeziti se, pomeni kaznovati sebe za neumnosti drugih.

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Ob katerem filmu ste najbolj jokali?
11.9.2008 11:33:26   
Freycha
uuu pa Šepatati konjem (nekaj takega) z Robertom Redfordom......

(odgovor članu Pauline)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Ob katerem filmu ste najbolj jokali?
11.9.2008 11:34:13   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: naja17

joojjj, ja en film je bil od ekskimskih psov, ko so jih pustili v tistem marzu in pol je kazal kako so oni tam živeli... Moj je vsake 10 min ustavil film in mi dopovedoval, da so te psi še vedno živi in naj že neham.... sploh se nisem ustavla cel filmuser posted image


o ja.... pri tem sem tudi jaz jokala ko dež user posted image

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Ob katerem filmu ste najbolj jokali?
11.9.2008 11:37:30   
pijja
Hja teška bo user posted image ,...mislim pa da ob Pogumno srce-Mel Gibson.

Drugače pa jokam ob vseh teh filmih...aja pa ob Titaniku ,se mi je kar srce trgalouser posted image

_____________________________

Takšni, kot smo bili včeraj, nismo danes in tudi jutri ne bomo

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Ob katerem filmu ste najbolj jokali?
11.9.2008 11:38:52   
TENDAI
 Schindlerjev seznam 

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Ob katerem filmu ste najbolj jokali?
11.9.2008 11:39:04   
Volga
Če pa katera ve, kako je bilo temu filmu naslov, dobi kavo od mene. pa pir. Nalov je sestavljen iz imena in priimka nekega fantka. Mislim, da je ime Simon, priimka pa ne vem, sem že sprešvala v videoteki, pa ne vejo. Skratka: to je bil en fantek, malo debelušen, osnovnošolec, spomnim se prizora z božične predstve, kjer je igral angelčka in je bil privezan pod strop in ko je videl je pobruhal občinstvo in potem padel na Jezua in ga speštal. Na koncu pa je, ko so šli na izlet z avtobusom, bila je zima, avtobus zgrmel v reko in on je rešil veliko otrok iz tega avtobusa. Se kateri svita, kaj bi to bilo? Je bil pa za jokat in za smejat.

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Ob katerem filmu ste najbolj jokali?
11.9.2008 12:00:22   
tina a
Cmiham in jokam ob vsakem filmu, celovečernih risankah ... ma ni da ni.

Še ob kakšnem videospotu mi oči spuščajo.

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ne daj se Floki! Ostani psetino!"

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Ob katerem filmu ste najbolj jokali?
11.9.2008 12:01:22   
Freycha
ja... sem ga gledala, ampak pojma nimam...... bom malo pogledala....

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Ob katerem filmu ste najbolj jokali?
11.9.2008 12:01:52   
Freycha
aha, še enega vem: My name is Sam..... tudi za zjokat

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Ob katerem filmu ste najbolj jokali?
11.9.2008 12:02:24   
Volga
Sem gledala malo po netu, pa a je možno, da bi bil Simon Birch?

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Ob katerem filmu ste najbolj jokali?
11.9.2008 12:02:35   
yellowcrystalstar
IZVIRNO SPOROČILO: tanchi

jest pa ne vem nasloiva, sm bla glih noseča, pa še tema je bla o nedonošenčkih...user posted image   je bla ena mamica, k je rodila čist mejčknga fantka, pa je imel full mal možnosti za preživetje. pa je bla full ob njem v porodnišnici, poj so ji še kodo od vrat povedal, k drugače so imel v tist prostor vstop samo zaposleni, pa je šlo malemu že full na bol, da bo preživel pa to, in je en dan full jokal, pa je mamica čutla da neki ni ok, pa je nadlegvala sestre pa zdravnike, da nej kej naredijo, pa so jo poj napizdli da ne sme bit tam, če bo tak delala, pa kodo od vrat so zamenjal, poj so pa nasledn dan ugotovil da je tamal res eno infekcijo staknu, pa če bi prej odkril bi preživel, tko je blo pa poj že tko hudo da je umrčkal... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  res sm jokala k dež


ob tem filmu sem tudi jazuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace. (Hendrix)

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Ob katerem filmu ste najbolj jokali?
11.9.2008 12:06:26   
Freycha
Simon Birch??

http://www.kolosej.si/filmi/film/simon_birch/


samo se mi zdi, da to ni to user posted image

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Ob katerem filmu ste najbolj jokali?
11.9.2008 12:06:42   
yellowcrystalstar
drugače pa jih je bilo veliko, he he...kdo bi se le lahko vseh spomnil... no, ampak recimo ob filmu the Notebook, so mi pa res tekle prav krokodilje solze...


_____________________________

When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace. (Hendrix)

(odgovor članu yellowcrystalstar)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?