|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ob katerem filmu ste najbolj jokali?
11.9.2008 12:58:42   
muki1
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: muki1

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Ma, dej se ti spelji, planšarka!


meni pa ni všeč, ko tam, z unega foruma prinašate sem neke fore, ki jih nobeden ne razume user posted image


Kaj pa tebi JE všeč, Volgica ? Povej in izpunim ti željo. Mejk maj dej. Pa sorite, gremo raje smetit drugo temo, ta je tak fajn.


Seks. Mi še vedno izpolniš željo? user posted image


A lahko pošljem svojo sodelavko? Ona itak raje žensko pogleda ko moškega. Malo čudna pa to.....ampak ob filmih pa joka, tak da se ta odgovor delno nanaša na debato.

ZARA, kam si šla? Saj vem da ti tudi maš dušo user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Ob katerem filmu ste najbolj jokali?
11.9.2008 12:59:25   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: muki1


Seks. Mi še vedno izpolniš željo? user posted image


A lahko pošljem svojo sodelavko? Ona itak raje žensko pogleda ko moškega. Malo čudna pa to.....ampak ob filmih pa joka, tak da se ta odgovor delno nanaša na debato.

ZARA, kam si šla? Saj vem da ti tudi maš dušo user posted image .


A jo poznam?

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   [Brisano sporočilo]
11.9.2008 12:59:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Ob katerem filmu ste najbolj jokali?
11.9.2008 13:04:10   
muki1
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

A jo poznam?


Glede na to, da imam samo eno najbrž jo. Ali misliš Zarino dušo če poznaš? Saj še vemo ne, če jo ima user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Ob katerem filmu ste najbolj jokali?
11.9.2008 13:04:20   
sunny24
Jst nisem še pri nobenem filmu jokala...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Ob katerem filmu ste najbolj jokali?
11.9.2008 13:07:34   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

A jo poznam?


Glede na to, da imam samo eno najbrž jo. Ali misliš Zarino dušo če poznaš? Saj še vemo ne, če jo ima user posted image .


Aja, a ona, mislim sodelvka, rada za ženskami gleda? tega pa nisem vdela.

zarkla se je šla pa trmat v svoj kot, tja, kjer je Bog rekel lahko noč.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Ob katerem filmu ste najbolj jokali?
11.9.2008 13:07:58   
petja
Last Kiss - Pearl Jam

Ob tem komadu se vedno cmeram user posted image .

Filmov je pa malo morje user posted image

< Sporočilo je popravil petja -- 11.9.2008 13:08:29 >


_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Ob katerem filmu ste najbolj jokali?
11.9.2008 13:13:02   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Jao, same ECmeralde user posted image


Ti se kar zafrkavaj - zna biti moteče. Predstavljaj si mene, ko pred celim razredom jokam, ko beremo določene pesmi ali odlomkeuser posted image
Mater, sem včasih prav jezna, ker sem tolk občutljiva.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Ob katerem filmu ste najbolj jokali?
11.9.2008 13:13:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

. Pa še en film, naslova ne vem, igra Sean Penn in sicer je prizadet in ima malo hčerko, ki mu jo na koncu vzamejo in dajo v rejouser posted image user posted image   ,


I Am Sam...fenomenalen filmuser posted image

Drugače pa jst vedno in znova jokam, ko gledam Najini mostovi, pa sem ga gledala že neštetokrat.In zamerim Meryl Streep, da je spustila Cinta iz rokuser posted image .


< Sporočilo je popravil poopsika -- 11.9.2008 13:16:09 >

(odgovor članu Hope2)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Ob katerem filmu ste najbolj jokali?
11.9.2008 13:13:44   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: hothien

IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

Uf, jaz se cmizdim za vsako figo ... še ko našo himno igrajo, ko kakšen naš športnik zmaga, ali pa na Evrosongu, ko naši nastopajouser posted image  ergo skoraj ni malo bolj žalostnega filma, ob katerem ne bi jokalauser posted image


Jaz sem ista kot Nejčko, enkrat sem celo jokala, ko sem na youtube poslušala tale komad user posted image .


Najbolj pa sem jokala ob filmu Pay it forward, Braveheart (tam na koncu, ko se zadere Freedom, še zdaj mi grejo kocine pokonci) in Notebook (ob knjigi še bolj kot ob filmu).

Evo, sem že na Volgini temi napisala, ker nisem videla tele. Tudi meni so solze drle v potokih ob tem prizoru. Drugače pa jočem ob vsakem dokumentarcu/filmu/knjigi o II. svetovni vojni in njenih grozodejstvih. Pa me drži potem še nekaj dni... Aja, pa 1x je bil en ful težek (psihično mislim) film o življenju v Indiji (nimam pojma kakšen je bil naslov, prikazoval pa je resnične posnetke in pripovedi iz resničnih življenskih zgodb...).


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Ob katerem filmu ste najbolj jokali?
11.9.2008 13:14:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Jao, same ECmeralde user posted image


Ti se kar zafrkavaj - zna biti moteče. Predstavljaj si mene, ko pred celim razredom jokam, ko beremo določene pesmi ali odlomkeuser posted image
Mater, sem včasih prav jezna, ker sem tolk občutljiva.
Samo, to je lepa lastnost.user posted image

(odgovor članu nejcko)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Ob katerem filmu ste najbolj jokali?
11.9.2008 13:20:27   
leasnurer
Glasba in besedilo

;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Ob katerem filmu ste najbolj jokali?
11.9.2008 13:26:05   
oka
Za samo en film se spomnim, da me je spravil v jok. Mislim, da je bil naslov Obljuba. Govoril je o očetu s štirimi sinovi (vsaj mislim, da jih je bilo toliko), ki jim je umrla mama. Pa se je ena socialna delavka spomnila, da oče ni primeren za vzgojo in mu jih je vzela. Otroci so bili potem vsak na svojem koncu, preživljali so pekel, oče pa jim je dal obljubo, da bojo spet skupaj. Na koncu mu je uspelo dobiti vse otroke nazaj.  Film je sicer že kar star (igra Keith Carradine), ampak po mojem bi  tulila kot zmešana, če bi ga spet gledala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Ob katerem filmu ste najbolj jokali?
11.9.2008 13:28:31   
Naja31
Vsakič jokam pri Braveheartu na koncu, ko on umira, ona pa se mu prikaže med množico ljudi. Tudi če samo gledam ta prizor, jokam.

Pa tisti fil z Anthony Hopkins in Deborah Winger, ko je on nek znan pisatelj, ona pa umre z rakom. Meni se zdi da je Remains of the Day user posted image . Ampak pri tem jokam ker je to zadnji film, ki sem ga gledala z mojo pokojno mamo v kinu. No, temu filmu se bolj izogibam, ker vem, da bi me spravil v jok.

(odgovor članu leasnurer)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Ob katerem filmu ste najbolj jokali?
11.9.2008 13:30:29   
anckabancka
Pri Titaniku je bila poplava vseh 3x, ko sem ga šla gledat v kino. Sem pa bila še najstnica...

_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Ob katerem filmu ste najbolj jokali?
11.9.2008 13:32:58   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: oka

Za samo en film se spomnim, da me je spravil v jok. Mislim, da je bil naslov Obljuba. Govoril je o očetu s štirimi sinovi (vsaj mislim, da jih je bilo toliko), ki jim je umrla mama. Pa se je ena socialna delavka spomnila, da oče ni primeren za vzgojo in mu jih je vzela. Otroci so bili potem vsak na svojem koncu, preživljali so pekel, oče pa jim je dal obljubo, da bojo spet skupaj. Na koncu mu je uspelo dobiti vse otroke nazaj.  Film je sicer že kar star (igra Keith Carradine), ampak po mojem bi  tulila kot zmešana, če bi ga spet gledala.


No, to je ta film After the promise, ki ga omenjam na prvi strani. Meni se je trgalo srce, ko sem ga prvič gledala, pa sem bila takrat stara ene 15, 16 let in se ga še danes, po več kot 20 letih, spomnim v detajle. Kakšne grozote so doživljali otroci! Kakšen sistem so imeli ... da se ti zmeša - zgodba je namreč resnična.

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Ob katerem filmu ste najbolj jokali?
11.9.2008 13:35:32   
nejcko
Spomnila sem se še dveh filmov, pri katerih sem zelo jokala:

Dying young
Crying game

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Ob katerem filmu ste najbolj jokali?
11.9.2008 14:36:47   
oka
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko


No, to je ta film After the promise, ki ga omenjam na prvi strani. Meni se je trgalo srce, ko sem ga prvič gledala, pa sem bila takrat stara ene 15, 16 let in se ga še danes, po več kot 20 letih, spomnim v detajle. Kakšne grozote so doživljali otroci! Kakšen sistem so imeli ... da se ti zmeša - zgodba je namreč resnična.


Jaz sem bila pa malenkost mlajša in se ga tudi spomnim v detajle (edino pri igralcu sem mimo usekala). Sploh proti koncu, ko jih je imel vse spet doma, ko se je moral boriti s posledicami. Kako je bilo kljub veselju, da so spet skupaj težko in žalostno. Še zdajle me stiska, ko se spomnim. Se pa spomnim tudi, ko so se moji sošolci v šoli pogovarjali o tem filmu in so tudi fantje (tudi tisti ta "močnejši) priznali, da so jokali.

< Sporočilo je popravil oka -- 11.9.2008 14:50:35 >

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Ob katerem filmu ste najbolj jokali?
11.9.2008 14:50:51   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

Ja, Daj naprej je tudi za crknit od joka user posted image  user posted image  user posted image . Evo, se že kremžim, ko se sploh spomnim na tistega fantka. Jezus Kristus, ko so tiste sveče prižigali pred hišo bi najraje še jaz umrla od žalosti.



Uh, meni je še tamali (zdaj je že tavečji) igralec (H. J. Osment) v nulo. Tisti njegov pogled, rahlo lomljiv glas... Da ne omenim konca user posted image OMG

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Ob katerem filmu ste najbolj jokali?
11.9.2008 14:54:53   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: Serendipity

IZVIRNO SPOROČILO: muki1

Ja, Daj naprej je tudi za crknit od joka user posted image  user posted image  user posted image . Evo, se že kremžim, ko se sploh spomnim na tistega fantka. Jezus Kristus, ko so tiste sveče prižigali pred hišo bi najraje še jaz umrla od žalosti.



Uh, meni je še tamali (zdaj je že tavečji) igralec (H. J. Osment) v nulo. Tisti njegov pogled, rahlo lomljiv glas... Da ne omenim konca user posted image OMG



Ja, un mali je zakon.
A ni igral tudi v Umetni inteligenci? - no, še en film, kjer sem tulilaaaaaaaaaaaaaaaaa, da me je kar lomilo na pol, ko ga je "mama" pustila tam v gozduuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Ob katerem filmu ste najbolj jokali?
11.9.2008 15:04:51   
smigli
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Ko moški ljubi žensko


Enako +

La vita e bella

Najini mostovi, Meril Strip je itak moja najljubša igralka, ona me lahko že s pogledom razjoče

Moja Afrika
 
Morje v meni
 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Ob katerem filmu ste najbolj jokali?
11.9.2008 15:08:40   
Mala_princeska
Corellijeva Mandolina-tega sem zihr že ene 4 x gledala, me vedno znova gane......

Armageddon

Pearl Harbour

Bela Masajka

*****

pa še kakšen bi se našel.......




_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Ob katerem filmu ste najbolj jokali?
11.9.2008 15:09:39   
lefairyon
Titanik, Braveheart, Bodyguard, What happens in Vegas, Duh, Patriot, Bloody diamond, Seven (pri zadnji sceni ko Bradu pokaže un psiho škatlo...), Armagedon,..................no, skor pri vsakemuser posted image

_____________________________

umirem sto puta dnevno
a tebi je sasvim svejedno
znam da sam kriv i znaju to svi
znam da je kasno a trebaš mi ti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3347 ;)

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Ob katerem filmu ste najbolj jokali?
11.9.2008 15:29:40   
Seven*
I am Sam.

The Hours.

Gia.

One milion dollar baby.

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu lefairyon)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Ob katerem filmu ste najbolj jokali?
11.9.2008 15:56:05   
Maxica
IZVIRNO SPOROČILO: Seven RR

One milion dollar baby.


Točno ja, ta je tudi srce parajoč film.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?