|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: A rade noste modrc?
13.9.2008 17:40:51   
Mišni
Ja, madona, a potem imam jaz najbolj povešene joške. Ne, ne najbolj, sploh edina.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: A rade noste modrc?
13.9.2008 17:42:10   
*žaži*
Lady kera si ti madoniš no...od takrat..k si mi voščla me še vedn zanima....se poznava mogoč?
Dejva se na zs zment?


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: A rade noste modrc?
13.9.2008 17:46:30   
*žaži*
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Ja, madona, a potem imam jaz najbolj povešene joške. Ne, ne najbolj, sploh edina.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ne noooo user posted image user posted image user posted image user posted image
..lej: Oboje mi stoji- prsa, če pa mal zapiha, al pa če me zebe pa niplčki tut user posted image Flajštr ja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
In ja, jst se tut večino časa puklasto držim...in se mi ne lepijo oz. ne naslanjajo na prsni koš. user posted image


(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: A rade noste modrc?
13.9.2008 17:52:55   
Kerensa*
Nosim modrc... tako imam vsaj občutek, da imam joške (če jih že zares nimam user posted image user posted image ).

(odgovor članu *žaži*)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: A rade noste modrc?
13.9.2008 17:54:22   
Volga
evo, ga gre zdaj dol potegnt, sem ga morala oblečt, k sem šla v štacuno.Samo tak športni, me itak tako zelo ne moti.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: A rade noste modrc?
13.9.2008 17:58:02   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Ja, madona, a potem imam jaz najbolj povešene joške. Ne, ne najbolj, sploh edina.


Ne, ne smeš tako gledat. Ti imaš edina velike joške. Saj to je pa ja fajn. Jaz bi jih prec mela, tudi če bi se mal kože dotikale, pa kaj češ, če me mati narava ni obdarila, bo pa tud podložen modrc ok.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: A rade noste modrc?
13.9.2008 17:59:21   
Mišni
Ne, ne smeš tako gledat. Ti imaš edina velike joške


Oh, kje pa, jaz nikoli nisme imela velikih jošk. Prej  majhne, zelo majhne. No, zdaj so malo manj majhne, ker je precej kilaže preveč, ampak še vseeno daleč od tega, da bi bile velike. So kar lepo povešene, če se ne držim vzravnano. Kar se pa itak ne.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: A rade noste modrc?
13.9.2008 18:05:45   
Gina
Ma ne smeš vsega povedat, mišni. Saj tudi druge ne povedo čist vse po praviciuser posted image , kaj pa veš, kera ma mal povešene...ko pa je to itak čist življenjsko normalno da jih ima, edin povedat noče.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: A rade noste modrc?
13.9.2008 18:07:34   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Ma ne smeš vsega povedat, mišni. Saj tudi druge ne povedo čist vse po praviciuser posted image , kaj pa veš, kera ma mal povešene...ko pa je to itak čist življenjsko normalno da jih ima, edin povedat noče.


Dajte se nehat zagovarjat no, leta pa tudi naredijo svoje, a ne MIšni? Gina? user posted image

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: A rade noste modrc?
13.9.2008 18:08:53   
Kerensa*
Gina, jaz sem čisto po resnici povedala... jaz NIMAM jošk... no, vsaj tisto, kar imam, definitivno niso joški... bolj je podobno 2x uporabljenim čajnim vrečkam.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: A rade noste modrc?
13.9.2008 18:09:45   
Netopirčy81
Jest ne morem bit brez. No ja, če mam tako majčko, ki ma že "vgrajene" košarice -  to itak. Drgač pa zvečer obvezno brez. Mene ne moti preveč. Me je sam takrat, ko sem bla noseča.

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu *žaži*)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: A rade noste modrc?
13.9.2008 18:12:15   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Ma ne smeš vsega povedat, mišni. Saj tudi druge ne povedo čist vse po praviciuser posted image , kaj pa veš, kera ma mal povešene...ko pa je to itak čist življenjsko normalno da jih ima, edin povedat noče.


Dajte se nehat zagovarjat no, leta pa tudi naredijo svoje, a ne MIšni? Gina? user posted image


A zdaj sem pa še stara!!!!!!

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: A rade noste modrc?
13.9.2008 18:12:47   
*žaži*
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Ma ne smeš vsega povedat, mišni. Saj tudi druge ne povedo čist vse po praviciuser posted image , kaj pa veš, kera ma mal povešene...ko pa je to itak čist življenjsko normalno da jih ima, edin povedat noče.


..hja Gina..kar je res je res..kaj čem zdej drugač pisat...če je pa tko. user posted image
Pa pomoje še dolg ne bojo v visečem stanju..saj sm še mlada madoniš user posted image

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: A rade noste modrc?
13.9.2008 18:12:57   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Ma ne smeš vsega povedat, mišni. Saj tudi druge ne povedo čist vse po praviciuser posted image , kaj pa veš, kera ma mal povešene...ko pa je to itak čist življenjsko normalno da jih ima, edin povedat noče.


Dajte se nehat zagovarjat no, leta pa tudi naredijo svoje, a ne MIšni? Gina? user posted image


A zdaj sem pa še stara!!!!!!


Je.bat ga.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: A rade noste modrc?
13.9.2008 18:14:34   
*žaži*
 
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Ma ne smeš vsega povedat, mišni. Saj tudi druge ne povedo čist vse po praviciuser posted image , kaj pa veš, kera ma mal povešene...ko pa je to itak čist življenjsko normalno da jih ima, edin povedat noče.


Dajte se nehat zagovarjat no, leta pa tudi naredijo svoje, a ne MIšni? Gina? user posted image


A zdaj sem pa še stara!!!!!!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a dej Mišni..nehi no...sej je vsejen kake joške maš važn da si fajn user posted image
Ps. Sej ti si tista..s tam..k smo se menle za kir kamp it? Al ne? Grem pogledat..


(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: A rade noste modrc?
13.9.2008 18:15:18   
Mišni
No, evo, to je to:

user posted image

Kako se pa dotika, pa ne pokažem.user posted image

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: A rade noste modrc?
13.9.2008 18:16:26   
Mišni
Ps. Sej ti si tista..s tam..k smo se menle za kir kamp it? Al ne? Grem pogledat..


Ja, ja, upam, da že ne iščeš, sem jaz, ja.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu *žaži*)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: A rade noste modrc?
13.9.2008 18:16:40   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

No, evo, to je to:

user posted image

Kako se pa dotika, pa ne pokažem.user posted image


Premajhen modrc, Miš. Uspod ti ven gledata user posted image

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: A rade noste modrc?
13.9.2008 18:16:53   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Ma ne smeš vsega povedat, mišni. Saj tudi druge ne povedo čist vse po praviciuser posted image , kaj pa veš, kera ma mal povešene...ko pa je to itak čist življenjsko normalno da jih ima, edin povedat noče.


Dajte se nehat zagovarjat no, leta pa tudi naredijo svoje, a ne MIšni? Gina? user posted image


A zdaj sem pa še stara!!!!!!


Je.bat ga.


Ti ga kar daj.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: A rade noste modrc?
13.9.2008 18:17:27   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Ma ne smeš vsega povedat, mišni. Saj tudi druge ne povedo čist vse po praviciuser posted image , kaj pa veš, kera ma mal povešene...ko pa je to itak čist življenjsko normalno da jih ima, edin povedat noče.


Dajte se nehat zagovarjat no, leta pa tudi naredijo svoje, a ne MIšni? Gina? user posted image


A zdaj sem pa še stara!!!!!!


Je.bat ga.


Ti ga kar daj.


O ja, saj bi ga.....

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: A rade noste modrc?
13.9.2008 18:17:49   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

No, evo, to je to:

user posted image

Kako se pa dotika, pa ne pokažem.user posted image


Premajhen modrc, Miš. Uspod ti ven gledata user posted image


Ma a ti misliš, da mi iz pasu ven rasteta?user posted image Ma saj tukaj pa res malo tako izgleda ...

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: A rade noste modrc?
13.9.2008 18:18:52   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

No, evo, to je to:

user posted image

Kako se pa dotika, pa ne pokažem.user posted image


Premajhen modrc, Miš. Uspod ti ven gledata user posted image


Ma a ti misliš, da mi iz pasu ven rasteta?user posted image Ma saj tukaj pa res malo tako izgleda ...


Čisto res, ja. Prekratki so trakci za okoli vratu. Al ti ne moreš met 36 številke. sori.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: A rade noste modrc?
13.9.2008 18:21:08   
*žaži*
Ej Mišni POHVALE user posted image  user posted image to kar vidijo moje oči dobr zgleda..pa še huuuuuuuda barva (kože) mmm. 

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: A rade noste modrc?
13.9.2008 18:21:54   
Anonimen
Lepe kopalke, Mišni. user posted image

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: A rade noste modrc?
13.9.2008 18:24:02   
Šarki
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Ja, madona, a potem imam jaz najbolj povešene joške. Ne, ne najbolj, sploh edina.


jest tud ne maram da mi opletajo okroguser posted image  lah kermu še uč staknem če fejst skačemuser posted image  

sej veste kaj pravjo: only ball should bounceuser posted image  



_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?