|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zakaj ljudje stikajo?
15.9.2008 14:10:25   
lotoska
Zanima me zakaj ljudje stikajo, ko pridejo na obisk. Govorim o odraslih primerkih ženskega spola. Gre na WC in je ni ven pol ure, ker mora vse omarice v kopalnici pretaknit. Nič ne zmanjka, ampak firbec je verjetno potešen do naslednjega obiska.

Mislim kaj imajo ljudje od tega?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zakaj ljudje stikajo?
15.9.2008 14:11:48   
Anonimen
A to delajouser posted image

No....še sreča da nimam omaric v sekretuuser posted image

Za drugič pa.....v omarico daj listek z smajlijem narisanem pa spodaj napiši: lahko kako pomagam?

(odgovor članu lotoska)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zakaj ljudje stikajo?
15.9.2008 14:15:00   
Anonimen
A maš kamere na WCju, da veš, da vse prestika? Sicer pa na obiskih najbrž vsi malo pogledamo, valda ne po omarah, ampak tko, akr se pač vidi. Mislim, tako nehote pogledaš.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zakaj ljudje stikajo?
15.9.2008 14:16:06   
ursa30
zaenkrat še nisem zasledila, da bi mi katera brskala po mojem wc user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zakaj ljudje stikajo?
15.9.2008 14:20:17   
lotoska
En wc imamo v kopalnici, tko da je tam pač vsa osebna kozmetika in te stvari. In dlje časa se mi je zdelo čudno kaj ta oseba tolio časa počne tam, dokler si nisem označila. No, ne razumem kaj ma za odpirat omarice. Sej ne rečem da valda pogledaš po prostoru pa polici s parfumi, ampak to stikanje... grrrr

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zakaj ljudje stikajo?
15.9.2008 14:20:34   
Anonimen
Jaz tudi ne. Mogoče zato, ker nikoli nimamo obiskov? user posted image  Meni stikata samo tamaledva. Včeraj je Matija priromal iz sekreta s tamponom med zobmi kot John Wayne. user posted image

(odgovor članu ursa30)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zakaj ljudje stikajo?
15.9.2008 14:21:18   
lotoska
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zakaj ljudje stikajo?
15.9.2008 14:22:10   
Angellina
Na to pa resnično nisem še nikoli pomislila, da mi kdo stika po kopalnici. Tudi sama, če grem na obisku na wc ne šnofam na okol.

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zakaj ljudje stikajo?
15.9.2008 14:29:01   
tanikaa
Pri nas tega nisem opazila.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Angellina)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zakaj ljudje stikajo?
15.9.2008 14:34:44   
mojamura
mislim to je pa res tu mač...kaj jim vse na pade v glavo

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu lotoska)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zakaj ljudje stikajo?
15.9.2008 14:40:03   
Mešamdrek
Jaz bi v omarico nastavla tisto plišasto žival na fedrih in ko bi odprla bi v njo skočila.Po moje bi jo prec še enkrat nekam pritisnilo.user posted image

(odgovor članu lotoska)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: zakaj ljudje stikajo?
15.9.2008 14:40:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Angellina
Na to pa resnično nisem še nikoli pomislila, da mi kdo stika po kopalnici. Tudi sama, če grem na obisku na wc ne šnofam na okol.


Jaz tud ne. user posted image

(odgovor članu Angellina)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: zakaj ljudje stikajo?
15.9.2008 14:43:13   
Mijavček
Ja, jaz poznam en tak primerek... se mi je hotla najavit na obisk zadnjič... pa sem rekla, da jjo pokličem, ko bom mela čas.... je že 1 mesec od tegauser posted image

V njenem primeru gre verjetno za odsotnost lastnega lajfa (kljub 2 otrokom) in bolestno ljubosumje, da bi nekateri mel več ali bolje, kot ima sama... Sej drugač je pa kar uredu puncauser posted image

Jaz se sicer ozrem okol, kakšne ploščice majo, pa kakšen dekor, če je kaj, kar lahko "skopiram", stikam pa nikol. Pa če vidim kje vodni kamen si oddahnem, da nisem edinauser posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: zakaj ljudje stikajo?
15.9.2008 15:47:40   
Zamima
to je pa grozno user posted image , sicer (vsaj mislim, ) da pri meni nihče ne stika, če pa bi že, kaj pametnega v kopalnici ziher ne bi našel user posted image , brisače, geli za tuširanje, zobne ščetke, krtača za lase in čistila, pa wc papir pa fen za lase, tukaj se pa konča user posted image , ni preveč zanimivo za brskat, a ne? user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Mijavček)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: zakaj ljudje stikajo?
15.9.2008 15:50:55   
Anonimen
Jaz ne stikam. Pa tudi nobenega ne poznam, ki to počne. Itak pri nas nimajo kaj stikat, ker je v kopalnici samo ena polička user posted image user posted image user posted image . Druge stvari so na varnem spravljene pred firbci.

(odgovor članu lotoska)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: zakaj ljudje stikajo?
15.9.2008 16:21:04   
barika
Stikajo, da vidijo, če je njihova kozmetika boljša od tvoje, pa če njen prašek bolj diši...po moje no.
meni na kraj pameti ne pade, da bi komu stikala po bajti, ali pa kak predal odprla, ali pa si sama postregla (razen doma, pa pri stari  mami)user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: zakaj ljudje stikajo?
15.9.2008 17:51:33   
Anonimen
Mislim kaj imajo ljudje od tega?


Ne vem.
Mogoce si tako lepa in bi bila se katera rada tebi podobna :).

(odgovor članu lotoska)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: zakaj ljudje stikajo?
15.9.2008 18:08:35   
lotoska
Ja  Mič, s tem kar mam v kopalnici je pa res povezana moja lepota.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: zakaj ljudje stikajo?
15.9.2008 18:14:48   
Anonimen
Ja Mič, s tem kar mam v kopalnici je pa res povezana moja lepota


Vidis, ni bil stran vrzen cas za obiske user posted image .
Zdaj ves, kaj igra vlogo pri tvoji lepoti :)).

(odgovor članu lotoska)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: zakaj ljudje stikajo?
15.9.2008 18:27:39   
lotoska
Mič, razsvetlila si me.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: zakaj ljudje stikajo?
15.9.2008 19:30:59   
BAMBINA_
Oja, tudi pri meni je že ena stikala po omaricah v kopalnici, ko je šla na WC. Vem pa zato, ker sem čisto napsihiran perfekcionist (evo, tole bi lahko dala v temo, vaše finte, ki motijo partenrje user posted image ) in imam vedno vsako stvar na točno določenem mestu skoraj do mm natančno (ja saj vem, obsedenost, kaj čem, znebit se te lastnosti nikakor ne morem). Skratka, sem potem videla, da so določene stvari v predalih in omaricah prestavljene... Pa je ful v redu punca, se krasno štekava, tako, da ji tega niti ne zamerim, čeprav tega načeloma ne maram.

_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu lotoska)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: zakaj ljudje stikajo?
15.9.2008 20:08:06   
Anonimen
Mič, razsvetlila si me


A ne de user posted image ?
Skoraj toliko kot obiski user posted image .

(odgovor članu lotoska)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: zakaj ljudje stikajo?
15.9.2008 20:10:24   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: zakaj ljudje stikajo?
15.9.2008 23:27:38   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Angellina

Na to pa resnično nisem še nikoli pomislila, da mi kdo stika po kopalnici. Tudi sama, če grem na obisku na wc ne šnofam na okol.



Enako. Bi pa mogoče stikala, če bi ravno takrat zmanjkalo WC-papirja....V nekaj pa se moram obrisati ali ne?user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Angellina)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: zakaj ljudje stikajo?
16.9.2008 0:49:00   
lelaval
IZVIRNO SPOROČILO: Angellina

Na to pa resnično nisem še nikoli pomislila, da mi kdo stika po kopalnici. Tudi sama, če grem na obisku na wc ne šnofam na okol.



Enako. Bi pa mogoče stikala, če bi ravno takrat zmanjkalo WC-papirja....V nekaj pa se moram obrisati ali ne?

________________


Se podpišem.
Če bi meni zmanjkalo WC papirja na obisku - če bi lulala - ni problema - imam vedno 1 robček kje v kakem žepu, če pa bi šla na veliko potrebo - pol pa bi verjetno res brskala, da bi našla papir.


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?