|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: A rade noste modrc?
13.9.2008 18:27:32   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Čisto res, ja. Prekratki so trakci za okoli vratu. Al ti ne moreš met 36 številke. sori.


Ma niso prekratki trakci, samo spodaj, pod joškami, imam malo dodatka, malo rezerve za zimo. Drugale je št. 42.

Ampak joške pa res nimam velike, no eno v majici tako izgleda:

user posted image



_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: A rade noste modrc?
13.9.2008 18:28:42   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: *žaži*

Ej Mišni POHVALE user posted image  user posted image to kar vidijo moje oči dobr zgleda..pa še huuuuuuuda barva (kože) mmm. 


Hvala. Pa Hienci tudi hvala.

Volga pa ... pejt ga ... saj veš kaj, pa bo.user posted image

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu *žaži*)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: A rade noste modrc?
13.9.2008 18:41:28   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: *žaži*

Ej Mišni POHVALE user posted image  user posted image to kar vidijo moje oči dobr zgleda..pa še huuuuuuuda barva (kože) mmm. 


Hvala. Pa Hienci tudi hvala.

Volga pa ... pejt ga ... saj veš kaj, pa bo.user posted image


Mišni, saj veš, da te ljubim user posted image

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: A rade noste modrc?
13.9.2008 18:49:03   
lara larissa
Jaz ga večinoma nosim tud doma, včasih ne no. Ven nikoli ne grem brez njega, ne vem po moje bi mi  bil čudn filig da mi nekaj binglja malo :) ponoči ga pa nikoli ne nosim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: A rade noste modrc?
13.9.2008 19:11:54   
Martina27
No, jaz ga vedno nosim kadar grem kam ven, doma pa tko, včasih ja, včasih pa ne, ponoči pa nikoli. Kolegica pa ne more spat če ga nima na sebuser posted image
Sam eni tko al drugače bulijo v ženske, sploh v zize in sploh, če ima velike, mater bi take ejuser posted image

(odgovor članu lara larissa)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: A rade noste modrc?
13.9.2008 19:29:36   
Alfabeta
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Ja, madona, a potem imam jaz najbolj povešene joške. Ne, ne najbolj, sploh edina.


Ne, če imaš malo večje, potem je to klasika. Jaz imam košarico C in seveda se mi lepi koža med dojko in rebri. Pa da ne bo pomote, imam lepo stoječe, nič povešene, kljub dojenju, vendar brez modrca ne morem bit. Prvič zaradi same velikosti, drugič zaradi nihanja levo in desno (mož se heca, da moram dat zavarovat okolico pred nesrečamiuser posted image ), tretjič zaradi občutka, da moram imeti težo podprto, četrtič zaradi že omenjenega lepljenja, petič zaradi tega ker mi je bolj "okusno" do okolice (predvsem zaradi bradavic).

Ena je napisala, da ne more imeti poleti še modrca gor...A spodnje gate pa nosite al tudi zaradi vročine ne?

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: A rade noste modrc?
13.9.2008 19:43:03   
lotoska
Ja vedno ga nosim, tudi ponoči. To je investicija.

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: A rade noste modrc?
13.9.2008 19:56:06   
Freycha
sovražim modrce. Pa res kupujem udobne, pa da so mi prav (če so premali (kar ima ogromno žensk napačne) tišči na vseh koncih in krajih), pa vseeno je prva stvar, ko pridem domov je, da dam modrc gor, pa če grem čez deset minut spet ven... vseeno.... samo, da se ga znebim.

Full mi gre na živce tudi, da imamo obiske, pa imam modrc gor, ker se full ne počutim sproščeno......  v glavnem sovražim jih!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: A rade noste modrc?
13.9.2008 19:58:55   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Ja, madona, a potem imam jaz najbolj povešene joške. Ne, ne najbolj, sploh edina.


verjemi mi, ko sem videla tvojo fotko, jih sploh nimaš user posted image  jaz imam

1. modrc za optično manjšanje oprsja
2. s hudo oporo na vseh koncih in krajih, da mi joške vsaj približno gor stojijo. Ko pa dam modrc dol, pa padejo dva štuka nižje user posted image

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: A rade noste modrc?
13.9.2008 19:59:54   
Blueberry
IZVIRNO SPOROČILO: lotoska

Ja vedno ga nosim, tudi ponoči.

Tudi jaz.


_____________________________

¤ Nikoli ni tako hudo, da ne bi moglo biti še hujše. ¤

(odgovor članu lotoska)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: A rade noste modrc?
13.9.2008 20:18:34   
Pikec
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Čisto res, ja. Prekratki so trakci za okoli vratu. Al ti ne moreš met 36 številke. sori.


Ma niso prekratki trakci, samo spodaj, pod joškami, imam malo dodatka, malo rezerve za zimo. Drugale je št. 42.

Ampak joške pa res nimam velike, no eno v majici tako izgleda:

user posted image




Jst mam iste probleme. Pa sem mal skinila zaloge. Ampak ne na josephncah...
In zdej mam ene take dodatke tam gor, da si brez modrca ne upam na bicikl, ker cvikam, da se mi zapletejo v špice.

Mi pa tud gre na živce isto kakor Mišni. Pa vseen doma hodim brez. Čeprav mislim, da to lih ne pripomore k boljšemu stanju.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: A rade noste modrc?
13.9.2008 20:23:53   
Seven*
Jaz imam vedno modrc, razen ponoči. Se mi zdi da so ful lepše če je modrc gor. Pa štiri leta dojenja je naredlo svoje, tako da je treba zadevo par cm privzdignit.

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: A rade noste modrc?
13.9.2008 20:30:42   
Jančika_
Najraje bi bila vedno brez. Ker imam miniaturne (športnega modrca skoraj ne dobim, ker take male joške ne rabijo podpore ali kajuser posted image ) in niti ne povešene, bi to tudi šlo, če mi ne bi bradavice med nosečnostjo tako potemnele in se z dojenjem tako povečale, da se vidijo skozi vsako majico, tako da v javnost ne morem brez. Doma pa ni šans, da bi ga imela gor. Kot da bi nosila prisilni jopič.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: A rade noste modrc?
14.9.2008 9:56:38   
Anonimen
jaz, če sem brez modrca, čistim tla user posted image

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: A rade noste modrc?
14.9.2008 10:02:35   
kvaražugon
IZVIRNO SPOROČILO: *žaži*

In mi je učas kr nerodn.

Tega pa tebi res ne verjamem, da ti je kaj nerodno.

Drugače pa sem po novem na žalost prisiljena nositi mordc in se ga pomoje nikoli ne bom navadila. Doma sem brez, ven pa ne grem brez njega. Včasih sem prav svobodno hodila okrog brez in čisto vseeno mi je bilo, če so me zaradi tega gledali. Sem pa opazila, da so moškim oči ven skakale, ker očitno ni vsakdanje, da ženska brez modrca hodi okrog. Aja, pa imam komaj kaj omembe vrednega od jošk, da ne bo pomote. Jim niso mogle oči ven skakt zaradi velikosti.


_____________________________

Ne boj se smrti, boj se neizživetega življenja.

(odgovor članu *žaži*)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: A rade noste modrc?
14.9.2008 10:34:55   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

jaz, če sem brez modrca, čistim tla user posted image


Še ena taka. Ni šans, da sem brez modrca. Edino ponoči, pa še takrat bi ga najraje imela, ker večinoma spim na trebuhu, samo imam pa same take "okostenele" modrce, da je spati z njimi še večja muka.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: A rade noste modrc?
14.9.2008 10:45:40   
Anonimen
Doma sem vedno brez. Poleti si ga včasih dam doma gor, ker imam majčke ki malo pokrivajo in si ga raje dam gor. Drugače pa vedno ko kam grem ga dam gor. Ne gledam pa drugih če ga imajo ali ne. Oziroma do zdaj še tega nisem opazila.

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: A rade noste modrc?
14.9.2008 10:48:04   
Rožica I
Jaz bi bila rada brez, vsaj doma, pa ne morem, ker imam cifro 85 C oz 80 D user posted image !
Ko grem laufat pa itak najprej  konkretni športni modrc, potem tisti malo manj konkretni in šele potem majica user posted image .

In tudi meni se, skozi modrc, včasih vidijo izstopajoče bradavice, ampak se mi ne zdi grdo- zakaj le user posted image ? Mi je pa čist ok, če ga katera nima oz tega sploh ne opazim, razen če jih ima res kje prenizko user posted image ! In tudi moje niso tako visoko brez kot z modrcem, ampak dojenje, gravitacija in leta user posted image , naredijo svoje, a ne? Ampak rečem, moji prijateljici sta dali skoz 1- letno dojenje, valjda da se pozna- sam se pa še vedno počutim sexy user posted image , ko skinem modrc user posted image ! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: A rade noste modrc?
14.9.2008 12:20:17   
kalbo
Kaj si mislte..k vidte (če jo vidte) kako brez?


Men je to seksi za znoret, res.

(odgovor članu *žaži*)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: A rade noste modrc?
14.9.2008 12:42:31   
Mijavček
Mojmu tud ... zato pa ne maram, da se druge bejbe brez modrcov sprehajajo mem njegauser posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: A rade noste modrc?
14.9.2008 15:12:49   
haloze
Jaz ga vedno nosim, razen ponoči.


(odgovor članu Mijavček)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: A rade noste modrc?
14.9.2008 15:58:08   
valči
Odkar imam tako majhne,ga ne nosim.Ker me utesnjuje,da joj.Edino,ko kam grem.Ja nimam takle sreče.Trenutna cifra je morda 70 Buser posted image

_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu haloze)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: A rade noste modrc?
14.9.2008 16:00:22   
hmm...
Jaz ga nosim ko kam grem. Si pa probam kupit takšne, čimbolj udobne. Čeprav me zadnje čase kar naenkrat vsi tiščijo.
Nikakor pa nebi mogla z njim spat. Doma pa sem seveda brez.user posted image

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: A rade noste modrc?
14.9.2008 19:30:53   
yellowcrystalstar
če se le da, sem brez.

_____________________________

When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace. (Hendrix)

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: A rade noste modrc?
14.9.2008 19:37:38   
cukr07
Čez dan ga vedno nosim, ker se mi zdi da mi nekaj manjka če ga nimam. Ponoči, ga dam pa obvezno dol.

(odgovor članu yellowcrystalstar)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?