|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: A rade noste modrc?
14.9.2008 22:01:19   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

Pa saj niso lepe joške tiste, ki so grdo za videt, pač pa ženska, ki se s tem "trži" ali kako naj se bolje izrazim user posted image



Tržiti z joškami pa res ni nek izziv. Je v bistvu prav enostavna stvar. Od življenja pa se lahko pričakuje kaj malce bolj kompliciranega, mar ne? Vsaj jaz razmišljam tako. user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: A rade noste modrc?
14.9.2008 22:05:28   
Anonimen
Meni nekaj tu ni jasno. Modrček naj bi skril nipl? Kao ne spodobi se, da bi skozi majco štrlel tisti mali qrac palac. A to, da pa vam se skozi majico vidi cela joška, cela ta melona, pomaranča ali sliva (kakor katera), to pa je sprejemljivo??? Pa ko jo še malo podpolca tolko boljše. Uatafak?!?!??!!!????

(odgovor članu BAMBINA_)
  Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: A rade noste modrc?
14.9.2008 22:05:32   
kjava
IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

Pa saj niso lepe joške tiste, ki so grdo za videt, pač pa ženska, ki se s tem "trži" ali kako naj se bolje izrazim user posted image



jest pa verjamem, da ga ene pač ne prenesejo, druge bluzijo, da se od njega raka dobi user posted image  al pa karkoli že. pr nas je ena soseda že starejša, ki opleta z njimi poleti v neki čudni majci in se zihr ne razkazuje, ampak ji tko očitno paše, ampak men je še vseeno grdo.

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: A rade noste modrc?
14.9.2008 22:06:45   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

Pa saj niso lepe joške tiste, ki so grdo za videt, pač pa ženska, ki se s tem "trži" ali kako naj se bolje izrazim user posted image





Tržiti z joškami pa res ni nek izziv. Je v bistvu prav enostavna stvar. Od življenja pa se lahko pričakuje kaj malce bolj kompliciranega, mar ne? Vsaj jaz razmišljam tako. user posted image


user posted image  Po drugi strani pa, jaz se z joški res ne morem tržit. Z ritjo pa, ooooo to pa. user posted image


_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: A rade noste modrc?
14.9.2008 22:06:50   
kjava
To glede niplnov mi tud ni jasn. Sej se vidjo tud skoz modrc, če te recimo zebe.

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: A rade noste modrc?
14.9.2008 22:15:36   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

user posted image  Po drugi strani pa, jaz se z joški res ne morem tržit. Z ritjo pa, ooooo to pa. user posted image



Jaz pa z dolgim jezikom...user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: A rade noste modrc?
14.9.2008 22:18:36   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: kjava

To glede niplnov mi tud ni jasn. Sej se vidjo tud skoz modrc, če te recimo zebe.


Ne pa se ne. Če imaš podložen modrc, se ne.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: A rade noste modrc?
14.9.2008 22:20:03   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

Pa saj niso lepe joške tiste, ki so grdo za videt, pač pa ženska, ki se s tem "trži" ali kako naj se bolje izrazim user posted image



Tržiti z joškami pa res ni nek izziv. Je v bistvu prav enostavna stvar. Od življenja pa se lahko pričakuje kaj malce bolj kompliciranega, mar ne? Vsaj jaz razmišljam tako. user posted image

Ja, saj ravno v tem je point. Vsak se na en način trži... Eden želi ugajati s svojo bistrostjo, drugi z delavnostjo itd... Zato pa pravim, da ženska, ki se izkazuje "le" s svojo postavo, kakšnega blaznega dosežka v svojem življenju pač verjetno ni dosegla. Zato pravim, da niso joške grdo za videt, pač pa takšno žensko, kateri je telo glavni adut in ponos. Kakšne intelektualke si npr. ne predstavljam v tanki majčki brez modrca, ker ji verjetno to ni ključno pri lastnem izgledu, pa čeprav ima bajne joške...


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: A rade noste modrc?
14.9.2008 22:43:45   
Anonimen
kakšnega blaznega dosežka v svojem življenju pač verjetno ni dosegla


Kako pa se reče temu, ko taka ženska vozi Mercedes cabrio pa v privat bazenu pred bajto se namaka?

(odgovor članu BAMBINA_)
  Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: A rade noste modrc?
14.9.2008 22:53:26   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

kakšnega blaznega dosežka v svojem življenju pač verjetno ni dosegla


Kako pa se reče temu, ko taka ženska vozi Mercedes cabrio pa v privat bazenu pred bajto se namaka?

Prostitutka user posted image
No, resno.. nisem mislila v materialnem smislu, pač pa bolj na intelektualni stopnji. Pri "takšni" ženski (kot si se izrazil) je vprašljivo, na kakšen način je to dosegla. Pa kakorkoli, saj pravim, da meni osebno dol visi, važno, da je njej ql. Moške oči se  itaq verjetno vedno rade spočijejo na lepi (na pol razgaljeni) ženski, če je njej sprejemljivo, da jo dojemajo kot spolni objekt, tudi prav.


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: A rade noste modrc?
14.9.2008 22:56:13   
Anonimen
Vem kaj misliš. Ampak ko praviš, da se take ženske dobro tržijo, če jih ne bi imel kdo "kupit" misliš, da bi obstajale? Vsak lonec ima svoj pokrov.

(odgovor članu BAMBINA_)
  Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: A rade noste modrc?
14.9.2008 23:00:05   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

Vem kaj misliš. Ampak ko praviš, da se take ženske dobro tržijo, če jih ne bi imel kdo "kupit" misliš, da bi obstajale? Vsak lonec ima svoj pokrov.

Ja, itaq so moški vsega krivi user posted image


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: A rade noste modrc?
14.9.2008 23:01:41   
Peli
Jest sm doma ponavadi brez modrca, pa v kakšni razvlečeni trenerki, ko se naokrog sprehajam tud, če pa kam grem pa itak da "oblečem joške" user posted image .

Grdo mi je edino če je ženska brez modrca, joške ma pa pr popku...drgač pa se ne obremenjujem s tem kako jih druge nosjo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: A rade noste modrc?
14.9.2008 23:02:48   
Anonimen
Pogovarjaš se z mano, torej "smo"...

(odgovor članu BAMBINA_)
  Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: A rade noste modrc?
14.9.2008 23:04:05   
Anonimen
ma pa pr popku


Kaj pa je zdaj narobe s popkom?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: A rade noste modrc?
14.9.2008 23:07:36   
BAMBINA_
Sem bila pač vljudna in te nisem želela prištevat. Ma zdaj, ko sam priznaš, se ponižno opravičujem in popravljam, da STE moški user posted image  user posted image

_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: A rade noste modrc?
14.9.2008 23:11:53   
Anonimen
Od tega, da smo krivi smo prešli na svinjetino... Lepo.

(odgovor članu BAMBINA_)
  Neposredna povezava do sporočila: 117
   [Brisano sporočilo]
14.9.2008 23:19:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: A rade noste modrc?
14.9.2008 23:21:05   
Anonimen
Boliiiiiiiiiiiiiiii

user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: A rade noste modrc?
14.9.2008 23:26:50   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: BAGI

Jaz bi se pa kot moški malo zamislila, kaj delam na temi "A rade nosite modrc?".

user posted image user posted image user posted image

Ah, asociacije moških ti niso ravno blizu user posted image Če je govora o modrcu, se prav gotovo omenja joške. Vroča tema torej.


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: A rade noste modrc?
14.9.2008 23:29:39   
Anonimen
Eh, vedno mi je bla všeč ženska družba. Že od malega naprej, ko smo gumi tvist skakale user posted image

(odgovor članu BAMBINA_)
  Neposredna povezava do sporočila: 121
   [Brisano sporočilo]
14.9.2008 23:33:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: A rade noste modrc?
14.9.2008 23:43:55   
Anonimen
V bistvu sem tukaj na misiji, poslan s planeta Mars z nalogo priti do čim podrobnejših informacij o potomkah tuje vrste, ki se je na Zemljo pred 378.000 leti spustila z Venere.

Zaenkrat mi gre kar dobro.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: A rade noste modrc?
15.9.2008 8:47:36   
*žaži*
IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

Pa saj niso lepe joške tiste, ki so grdo za videt, pač pa ženska, ki se s tem "trži" ali kako naj se bolje izrazim user posted image



Tržiti z joškami pa res ni nek izziv. Je v bistvu prav enostavna stvar. Od življenja pa se lahko pričakuje kaj malce bolj kompliciranega, mar ne? Vsaj jaz razmišljam tako. user posted image

Ja, saj ravno v tem je point. Vsak se na en način trži... Eden želi ugajati s svojo bistrostjo, drugi z delavnostjo itd... Zato pa pravim, da ženska, ki se izkazuje "le" s svojo postavo, kakšnega blaznega dosežka v svojem življenju pač verjetno ni dosegla. Zato pravim, da niso joške grdo za videt, pač pa takšno žensko, kateri je telo glavni adut in ponos. Kakšne intelektualke si npr. ne predstavljam v tanki majčki brez modrca, ker ji verjetno to ni ključno pri lastnem izgledu, pa čeprav ima bajne joške...



Tole naj bi na tak ali drugačen način, bilo namenjeno meni....tako....posredno kajne? user posted image
Ok...BAMBINA poglej.....vabim te na izziv, da začneš o takih in meni podobnih ženskah drugače razmišljati (to velja tudi za druge, ki ste podobnega mnenja kot bambina)...vabim te na kavico user posted image
In tale tema je bila predvsem iz razloga, ker me je zanimalo neko mnenje. In to, da sm opisala svoje oprsje (ker pač drugače punce nebi raumele kaj sm hotla povedat) je še daleč od kakega sex oglasa, še daleč od tega , da se hvalim in še daleč od tega, da imam v življenju to najbolj pomembno stvar user posted image Prav smešna si res user posted image Nism sama kriva, da stvari tako "stojijo" user posted image
Če bi poznala mene in moje lepo življenje.....bi bila prijetno presenečena. Ugotovila bi poleg marsičesa zanimivega tut to, da sm pač recimo, da simpatična in zeeloooo skromna punca, ki se na vse pretege trudi doseči zastavljen cilje, katere s pridnostjo tudi dosegam. In veš kaj, uspeva mi neizmerno dobro...nadvse uspešna sm. Kdor me pozna to ve. No sedaj se pa sama odloči...ali boš še vedno trmasto vztrajala v svojem zmotnem prepričanju...mogoče nebi bilo slabo, da daš kdaj možnost osebam, da dokažejo, da se tudi ti kdaj zmotiš- tu je poudarka predvsem o spoznavanju soljudi.
In žal, pač tko je...ne maram modrca in pika. Sicer ga nosim...ampak poleti, ko je največja vročina me nihče ne pripravi do tega, da bi ga dala gor. Pa mi je čist vseen. Ga pa seveda obvezno nosim, če grem po kakšnih opravkih in obveznostih. No...in sedaj pol leta bo tut skos gor. Upam, da sm bila dovolj jasna. Če pa nisi kaj razumela...mi pa lahko pišeš na zs..pa se mogoče res dogovoriva za kavico user posted image


(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: A rade noste modrc?
15.9.2008 11:22:25   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *žaži*)
  Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?