|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: A rade noste modrc?
15.9.2008 13:42:19   
oka
IZVIRNO SPOROČILO: *žaži*

  
Itak sm pa na podlagi teme "Kaj vas moti na sebi?" ugotovila kakšno povprečje žensk najbolj pogosto teži, tko, da se lahko sam otročje nasmehnem.



Tole se mi pa ne zdi ravno lepo.

(odgovor članu *žaži*)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: A rade noste modrc?
15.9.2008 13:44:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: oka

IZVIRNO SPOROČILO: *žaži*

  
Itak sm pa na podlagi teme "Kaj vas moti na sebi?" ugotovila kakšno povprečje žensk najbolj pogosto teži, tko, da se lahko sam otročje nasmehnem.



Tole se mi pa ne zdi ravno lepo.


Tud men ne.

Sam kaj čmo, eni pač živijo v prepričanju da so popolniuser posted image

(odgovor članu oka)
  Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: A rade noste modrc?
15.9.2008 14:04:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *žaži*

IZVIRNO SPOROČILO: hothien

IZVIRNO SPOROČILO: *žaži*

IZVIRNO SPOROČILO: hothien

user posted image user posted image user posted image


Hijenca tole pa je debata za tvoje učke ne, mmmmmmm...kok fajn user posted image

Za trenutek sm skor pomislla, da bi znala točno ti takšn post napisat kot ga je BAMBINA user posted image
..in veš kaj.....svet je tak...pa če se postaviš na trepalnice..user posted image



Kak pa je svet? Daj me razsvetlit no, ker meni je trenutno predvsem blazno smešen.user posted image


Svet je tak, kot si ga sam narediš. Če ne narediš nič in čakaš, da se samo naredi je tudi rezultat ničen. Pa na tvojem mestu se jaz nebi smejala Hothien. Pa tole mislim čist dobronamerno.
Pozdravljena!




Veš kaj draga žažika, si mi že večkrat dokazala, da imam več razlogov za smeh kot ti. In če še morda ne veš, lepa skleda ti nič ne nuca, če je prazna. In tudi lepota je minljiva, veš?
Smejala sem se pa zato, ker si BAMBINO povabila na kavo, da bo spremenila mnenje o tebi, kar je meni blazno smešno, saj je bilo ravno to, da sem te spoznala osebno, odločilnega pomena zame. S svojim nastopom (pa ne govorim samo o meni, nas je bilo takrat več, a ne?), oz. "da ne bom rekla kakšnim" izražanjem si me povsem odvrnila od sebe, pa verjemi mi, zunanjost nima s tem NIKAKRŠNE veze. Pri ljudeh cenim povsem drugačne vrednote, ampak ti verjetno o tem nimaš pojma. In z vsakim postom to bolj dokazuješ, očitno ne samo meni.

(odgovor članu *žaži*)
  Neposredna povezava do sporočila: 153
   [Brisano sporočilo]
15.9.2008 14:10:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: A rade noste modrc?
15.9.2008 14:23:48   
tanikaa
Uf, zanimivo. Vedno bolj zanimivo.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: A rade noste modrc?
15.9.2008 14:32:32   
Mijavček
Eh punce, ste me prehitele...
Jaz žaži ne poznam, ampak že po teh nekaj postih sem si lahko ustvarila precej podobno sliko...

Žaži spominjaš me na mojga 16-letnega nečaka....O življenju (še) nima pojma, pameten pa ko čebela.

Kar se pa jošk tiče... čist fajn da maš lepe pa štrleče pa oh in sploh...., tud moje so take, kjub mojim 33 letom, ampak brez modrca ne grem nikamor, ker bi mi blo nerodno... so rezervirane za moža. In on to ceni.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: A rade noste modrc?
15.9.2008 14:38:35   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Mijavček

Eh punce, ste me prehitele...
Jaz žaži ne poznam, ampak že po teh nekaj postih sem si lahko ustvarila precej podobno sliko...

Žaži spominjaš me na mojga 16-letnega nečaka....O življenju (še) nima pojma, pameten pa ko čebela.

Kar se pa jošk tiče... čist fajn da maš lepe pa štrleče pa oh in sploh...., tud moje so take, kjub mojim 33 letom, ampak brez modrca ne grem nikamor, ker bi mi blo nerodno... so rezervirane za moža. In on to ceni.



L´oreal.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Mijavček)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: A rade noste modrc?
15.9.2008 14:57:55   
*žaži*
user posted image Jooooooj kok ste navalile user posted image   A sm mogoče kje napisala častim kavo celi RR? Nč ne vem user posted image

Hja sej zato so pa forumi punce, a ne? Da se srečajo taki in drugačni, da se govori neumno in pametno (kakor želiš)....pa od kje hudirja ste spet zvlekle samohvaljenje zunanjosti...kdo omenja da je popoln in kje je kdo omenil prfekt izgled. Jst o tem nč ne vem...pa tut dejansko v resnic ni tko. Naj vas potolažim...sm čist povprečna punca, ki je pač rada zelo glasna in vedno, vedno povem kaj mislim, ne glede na 101 tečno babjo pripombo. Taka sm in PIKA. Pa pište in rište kaj čte. Js mam prav pa fertik.
To, da ste kaj narobe razumele in zdej fantazirate na dolg pa širok je pa vaš problem. Js problemov v zvezi s tem nimam.
In ja mam se čist vredu s polno skledo solate al brez. Jo spraznem kadar mi paše in napolnim k je to potrebno.
Intiligenca se kaže drugje na na brezveznih forumih...kjer je na tisoče ljudi. Sploh pa ne na nekem čveku. Dejte punce, dejte se mal zresnt user posted image ....mal se oladite. Mormo tut taki bit na svet...žaaal.
Aja- Hotka, glej lubica, če tebi nek karakter osebe ne odgovarja...še ne pomen, da je s tisto osebo nekaj narobe. Je pa res, da sm bila takrat z napačno družbo...žal. Jaz nikoli ne sodim človeka po 1. vtisu. Sploh pa ne po pribl. 3 izrečenih besedah.
Zdej pa čaaaaaaaaw user posted image


(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: A rade noste modrc?
15.9.2008 15:34:28   
higuys
Je pa res, da sm bila takrat z napačno družbo.



kako že rečejo južni bratje " s kim si , takav si" user posted image

(odgovor članu *žaži*)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: A rade noste modrc?
15.9.2008 18:27:17   
kvaražugon
IZVIRNO SPOROČILO: *žaži*

IZVIRNO SPOROČILO: kvaražugon

IZVIRNO SPOROČILO: *žaži*

In mi je učas kr nerodn.

Tega pa tebi res ne verjamem, da ti je kaj nerodno.



..hudirja da mi je včas tut kej nerodn...nemorš verjet ne user posted image .....ok...pustmo to....razmišljam v kakem smislu je bilo tole podčrtano napisano/mišljeno user posted image hmmm?


Da ne boš preveč mučila svoje inteligentne (?) buče, ti povem, da glede na to, kar vem o tebi (pa ne bi o dejstvih, kaj vem in od koga vem, ker pač spoštujem vir informacij), ti ne verjamem, da ti je v zvezi s čimer koli v kakršnem koli seksualnem smislu kdaj nerodno, pa tudi če mi boš zdaj šla pisat dizertacijo okoli tega.

_____________________________

Ne boj se smrti, boj se neizživetega življenja.

(odgovor članu *žaži*)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: A rade noste modrc?
15.9.2008 18:40:55   
BAMBINA_
Eh, žaži, nikjer v mojih postih te nisem omenjala, pa tudi tebi ali o tebi nisem pisala. Tako se je pač debata razvila. Če si se v tistem opisu sama našla, pa nisem jaz kriva. Se mi pa zdi, da bi se tvojega povabila na kavo marsikdo drug raje odzval user posted image Če želiš samo videti, kako izgledam, ti lahko kamot pošljem fotko na zs, boš videla, da nimam razloga biti nezadovoljna s svojim izgledom. A veš, če se nekatere ne strinjamo, da ženske same sebe predstavljajo kot spolni objekt brez duše, brez samospoštovanja, ki mečejo slabo luč na vse ostale (pišem na splošno), še to ne pomeni, da smo zafurstrirane, grde stare ženičke..


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: A rade noste modrc?
15.9.2008 18:49:49   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Kaj si mislte..k vidte (če jo vidte) kako brez?


Men je to seksi za znoret, res.


Sem glihkar dobil ukaz za popravek

Men je to pri moji ženi seksi za znoretuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: A rade noste modrc?
15.9.2008 19:35:37   
ZARA
Evolution of boobes is getting nasty -- and weird.


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: A rade noste modrc?
15.9.2008 19:55:04   
ZmajTolovaj
Sem samo hotela dodat kometar na post, ki je sprožil pravo polemiko: če v nekem pisanju prepoznaš samega sebe, bo pa že nekaj na tem, a ne?
user posted image
Boobs make the world go 'round.
user posted image user posted image


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: A rade noste modrc?
15.9.2008 19:56:34   
ZmajTolovaj
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Kaj si mislte..k vidte (če jo vidte) kako brez?


Men je to seksi za znoret, res.


Sem glihkar dobil ukaz za popravek

Men je to pri moji ženi seksi za znoretuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Sej smo točno tako tud razumele in nikakor drugač.
user posted image


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   [Brisano sporočilo]
15.9.2008 22:24:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 166
   [Brisano sporočilo]
15.9.2008 22:43:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: A rade noste modrc?
15.9.2008 23:25:18   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: BAGI

..... pa ne, da se zdaj kaj hvalim, sploh ne. user posted image  
Tako pač je in pika. user posted image



user posted image user posted image

Ma, seveda se hvališ...kot vedno...user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 168
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?