|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  153 154 [155] 156 157   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: klomifenke 2008 II.del
16.3.2009 19:33:41   
Fargesia
iii, hvala za objemčke....

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 3851
   RE: klomifenke 2008 II.del
16.3.2009 19:44:02   
miska73
Fargi lubek user posted image
Nč, čimprej zahaklat Dr.V-ja za papirja za konzilij.
Za izvide spolno prenosljivih bolezni se mi pa zdi, da jih potrebuješ takrat, ko greš v postopek in ne že pri oddaji papirjev za konzilij.

Me bomo pa močno držale pesti, da ti ne bo treba iti v postopek.

Neela kaj zdej? Kako ti kaže? Kdaj računaš na IUI?

Pupe pa kaj se nam ne uspe zmenit za datum pa da bi vse bile.
Torej zaenkrat datum ponedeljek 23.3. in udeleženke samo 4: miška, fargi, neela, lučka.
Pa kaj je to user posted image A zdej nas bo pa na vsakem srečanju manj.
Neela in Suzi dejta no poiskat en termin, ki bo obema ustrezal.

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 3852
   RE: klomifenke 2008 II.del
16.3.2009 20:17:01   
Fargesia
IZVIRNO SPOROČILO: miska73

Za izvide spolno prenosljivih bolezni se mi pa zdi, da jih potrebuješ takrat, ko greš v postopek in ne že pri oddaji papirjev za konzilij.



res? to bi bilo super! bomo vidli kaj bo jutri tatjana rekla...ker pol je konzilij v aprilu in ne bom pred poletjem na vrsto prišla...


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 3853
   RE: klomifenke 2008 II.del
16.3.2009 20:21:13   
Rakica_80
Ja res je, izvidi so potrebni takrat ko greš v postopek. Tudi jaz jih moram sedaj prinest, ko grem po špike....tako da Fargi, spet zberi moči in mi s teboj v postopek IVFuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 3854
   RE: klomifenke 2008 II.del
16.3.2009 22:46:11   
trinity22
živijo no, da se še tukaj javimo ..... midve s Tiano sva danes prispele domov ...

Lepo pozdrav in hvala vsem za čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 3855
   RE: klomifenke 2008 II.del
16.3.2009 22:51:57   
Rakica_80
Trinity22, uživajte in se cartajte....maaa čim večuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 3856
   RE: klomifenke 2008 II.del
17.3.2009 10:05:55   
Anonimen
FARGI, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  jaz pa sem bila prepričana, da bomo zapile tudi tebe. user posted image  Drži se pupa in hitro pejt v akcijo za IVF.

trinity, upam, da ste ok in da se ful cartate!! Pa kakšno slikco prosim. user posted image

miška, ne sekirat neele s spremembo datuma. Itak smo bile dogovorjene že prej, ampak men na žalost ne bo zlaufal ker ne morem bit na dveh mestih naenkrat. Pa nič zato - se vam pa drugič pridružim! user posted image

(odgovor članu Rakica_80)
  Neposredna povezava do sporočila: 3857
   RE: klomifenke 2008 II.del
17.3.2009 10:11:18   
miska73
Trini cartajte se in uživajte. Pa čim prej kako fotko pa kako besedico o princeski in o starših, ki se bolj ali manj znajdejo v novi situaciji-

Suzi potem pa greva midve same na kako pijačko. Velja?

(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 3858
   RE: klomifenke 2008 II.del
17.3.2009 10:25:39   
Anonimen
miška, velja. user posted image   user posted image

(odgovor članu miska73)
  Neposredna povezava do sporočila: 3859
   RE: klomifenke 2008 II.del
17.3.2009 11:39:05   
pipika123
Lep sončen in topel pozdrav. Imela bi vprašanje. Včeraj bi morala dobiti M. Danes zjutraj sem zasledila malo rjavega. Pa me zanima ali je mogoče da je vgnezditvena. Ker ponavadi ko dobim se mi vedno ulije, zdaj pa ne. Slabo mi je pa še kar. Ali M ko jemlješ K malo čudno začne. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3860
   RE: klomifenke 2008 II.del
17.3.2009 13:14:50   
Anonimen
pipika, možno je, da je vgnezditvena, možno je pa tudi, da ti je K malo pomešal ciklus. Tudi jaz sem imela neke izcedke pred M, pa nisem bila user posted image . Naredi test pa boš najbolj sigurna. user posted image

(odgovor članu pipika123)
  Neposredna povezava do sporočila: 3861
   RE: klomifenke 2008 II.del
17.3.2009 20:45:41   
neela
IZVIRNO SPOROČILO: Fargesia

IZVIRNO SPOROČILO: miska73

Za izvide spolno prenosljivih bolezni se mi pa zdi, da jih potrebuješ takrat, ko greš v postopek in ne že pri oddaji papirjev za konzilij.



res? to bi bilo super! bomo vidli kaj bo jutri tatjana rekla...ker pol je konzilij v aprilu in ne bom pred poletjem na vrsto prišla...



Fargi, saj veš, da sem tokrat korak pred tabo....tudi pri informacijah. user posted image   Papirje za SPB res nosiš na postopek s seboj in morajo biti ob postopku ne starejši od 1 leta. Mislim, da enako velja tudi za izvid brisa. Marčevski konzilij je drugi teden....mislim, da 25.3.

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 3862
   RE: klomifenke 2008 II.del
17.3.2009 20:48:24   
neela
IZVIRNO SPOROČILO: trinity22

živijo no, da se še tukaj javimo ..... midve s Tiano sva danes prispele domov ...

Lepo pozdrav in hvala vsem za čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


trinity, še enkrat....

user posted image


(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 3863
   RE: klomifenke 2008 II.del
18.3.2009 8:50:01   
pipika123
No seveda se mi je včeraj ulilo. Tako da gremo 2 krog. user posted image

(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 3864
   RE: klomifenke 2008 II.del
18.3.2009 9:17:52   
tecnobica
Sem dobila napotnico za neplodnostno. user posted image  Sam tolk za zdaj. Bom jutri kaj več napisala.


(odgovor članu pipika123)
Neposredna povezava do sporočila: 3865
   RE: klomifenke 2008 II.del
18.3.2009 9:30:28   
Rakica_80
Tecnobica, sej boljše tako, kot da neveš, zakaj ne morešuser posted image
Tako boš saj vedela na čem si!!!!
Suzi, kako kej s teboj??? Imate posvet ali se motimuser posted image
Fargiuser posted image user posted image user posted image user posted image
Lep dan vsem ostalim.....user posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 3866
   RE: klomifenke 2008 II.del
18.3.2009 9:59:38   
Anonimen
BEBIII, posvet sva že imela, prav tako spermiogram. Konec meseca imava ponoven posvet, da pregledamo izvide spermiograma, potem pa grejo takoj papirji na konzilij. Tako, da pričakujem, da bom maja imela že odobren postopek. user posted image

Drugače se je pa tudi moja M odločila, da počasi le pride. user posted image

(odgovor članu Rakica_80)
  Neposredna povezava do sporočila: 3867
   RE: klomifenke 2008 II.del
18.3.2009 12:02:42   
Matejčika
Fargi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Bo pa naslednjič, bom še jaz bolj intenzivno navijala.user posted image

_____________________________

Ne mečte pušk v koruzo, ker se lahko zataknejo v moj kombajn, potem pa mam pravo sranje! :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3868
   RE: klomifenke 2008 II.del
18.3.2009 15:16:04   
Fargesia
IZVIRNO SPOROČILO: neela

IZVIRNO SPOROČILO: Fargesia

IZVIRNO SPOROČILO: miska73

Za izvide spolno prenosljivih bolezni se mi pa zdi, da jih potrebuješ takrat, ko greš v postopek in ne že pri oddaji papirjev za konzilij.



res? to bi bilo super! bomo vidli kaj bo jutri tatjana rekla...ker pol je konzilij v aprilu in ne bom pred poletjem na vrsto prišla...



Fargi, saj veš, da sem tokrat korak pred tabo....tudi pri informacijah. user posted image   Papirje za SPB res nosiš na postopek s seboj in morajo biti ob postopku ne starejši od 1 leta. Mislim, da enako velja tudi za izvid brisa. Marčevski konzilij je drugi teden....mislim, da 25.3.



odpadem iz tega konzilija...je tatjana rekla da bo treb apočakat da vidimo kaj bo s tem IUIjem, pol pa k voglerju


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 3869
   RE: klomifenke 2008 II.del
18.3.2009 15:48:00   
barvar
Živjo. Pom esecu in pol sem spet med vami. V desetem tednu nosečnosti so mi točno pred enim tednom delali abrazijo. Na pregledu je ginekolog rekel samo, tu pa ne bo vse vredu! Ni utripa!user posted image Se mi je podrl svet. Pa bo že boljše. Smo zdaj na pavzi vsaj tri mesece, potem pa bo spet potrebno zbrati pogum.


(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 3870
   RE: klomifenke 2008 II.del
18.3.2009 15:55:47   
lučka 25
brvar, zelo zelo mi je žal user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Za kaj takega se pa res ne najde besed. Vedi samo, da ti stojimo ob strani. Naslednjič pa naj vse poteka brez problemov.

(odgovor članu barvar)
Neposredna povezava do sporočila: 3871
   RE: klomifenke 2008 II.del
18.3.2009 15:59:35   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: tecnobica

Sem dobila napotnico za neplodnostno. user posted image  Sam tolk za zdaj. Bom jutri kaj več napisala.




Kot je že rekla BEBIII, sedaj bodo vsaj ugotovili kaj je narobe. Res je, da je meni vse delal moj osebni naši ambulanti oz. bolnici, vse do IVF. Ampak takoj po prvih 3 ciklusih K, ko mi je rekel, da grem na laparo, sem bila vsaj vesela, da bodo sedaj bolj podrobno pogledali mojo maternico, jajcevode in jajčnike, ter tako lažje pomagali. Res je, da jim žal ni uspelo, ker sem pač malo posebna, ampak tako vsaj K nisem jedla brez pomena.
Zdaj se le potolaži, vem da je to šok, da ti da vsak nov korak novo upanje in, ko ne uspe si razočarana. user posted image

(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 3872
   RE: klomifenke 2008 II.del
18.3.2009 16:00:45   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: pipika123

No seveda se mi je včeraj ulilo. Tako da gremo 2 krog. user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Naj bo drugi krog za vaju uspešen.

(odgovor članu pipika123)
Neposredna povezava do sporočila: 3873
   RE: klomifenke 2008 II.del
18.3.2009 16:02:05   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: trinity22

živijo no, da se še tukaj javimo ..... midve s Tiano sva danes prispele domov ...

Lepo pozdrav in hvala vsem za čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Zdaj pa je prišel tako zelo željeni čas cartanja. UŽIVAJTE!!! user posted image

(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 3874
   RE: klomifenke 2008 II.del
18.3.2009 18:54:45   
miska73
Barvar mi je zelo hudo. Si ne znam niti zamišljati.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Upam, da čimprej zbereš dovolj moči in novega upanja.


(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 3875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  153 154 [155] 156 157   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  153 154 [155] 156 157   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?