|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: klomifenke 2008 II.del
21.9.2008 19:08:43   
sonček85
LA:navijam ,da ti bo pokazalo user posted image in da user posted image sploh ne bo.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu little angel)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: klomifenke 2008 II.del
21.9.2008 21:10:21   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: tinč407


TINČ srečno in vsem ostalim prav tako.Kdaj pa bo poroka ,sta že določila datum?


veva da bo poroka avgusta 2009, točnega datuma pa še nimava. Načrtovati vsa se zmenila da začneva januarja. Mislim da bo dovolj časa da narediva vse potrebno. Komaj čakam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Kaj sem jaz spregledala? Tako lepo novico. Pa saj to je super!!! user posted image  Lepe priprave in nato prečudovito poroko, čez slabo leto, vama želim.

(odgovor članu tinč407)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: klomifenke 2008 II.del
21.9.2008 21:14:40   
lučka 25
Punce, priznam, da sem kar malo zanemarila K Klub. user posted image  Pa ne zanalašč. Mi čas ne dopušča, sem skoz na terenu. Prejšnji teden nisem vedela kje se me glava drži. Čez vikend, pa sva šla z dragim s prijatelji v Bohinj. Nas je bilo kar 26 in smo se imeli super, enkratno,....bo še kdaj za ponovit.

Pri meni je še vedno tako, da moja user posted image  ni prava, že en teden je bolj v obliki rjavih izcedkov ali pa zelo temne krvavitve. Tako res vidiš, kaj vse ti naredijo umetno dodani hormoni. Mi je ta IVF vse zmešal. Upam, da bo novembra boljša stimulacija, da bom postala mama koklja, ki bo zvalila kakšno jajce, ki se bo lahko oplodilo in bo tako lahko prišlo do ET in user posted image user posted image .user posted image

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: klomifenke 2008 II.del
21.9.2008 21:24:14   
lučka 25
neela, kako si kaj? Si se že privadila mraza? Si moram spet vzeti čas za en čvek.user posted image


nf, kako kaj kaže pri tebi. Se stvari premikajo v pravo smer? za potovanje je že vse priskrbljeno?


trinity, kako leopp je slišati, da trebušček raste in so hlače že premajne. user posted image  Vidva kar lepo uživajta. Gre pa čas res hitro.


little angel, naj test pokaže user posted image , tista zoprna user posted image  pa naj gre nadooooolg dopust. Velja?


tinč, mislim da suzi nima slabe ideje. Jaz bio raje naslednjič jemala manjšo dozo, poskusi tudi s polovičko. Nekateri G pravijo, da veliko ni vedno dobro in, da nekatre boljše odreagirajo z manjšo dozo, kot pa z večjo.

suzi, kako si kaj? Si kaj zrihtala pri zdravnikih, ko hodiš okoli nih. A bo kakšne druge vrste akcije v igri?

sonček, lepo da uživaš v user posted image . Naj tako ostane do konca in naj vaju nato razveseli mali sonček, ki bo svetil in grel z vso vojo močjo.

fargiiiii, kje si? Kje se skrivaš?

Vse nove članice, dobrodošle. naj vam K pomaga na poti do cilja user posted image user posted image . Upam, da boste tudi ve dvignile procent uspešnosti K.user posted image

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: klomifenke 2008 II.del
21.9.2008 21:25:17   
lučka 25
Zdaj je pa dovolj mojih monologov. Grem malo naokoli in se še kaj javim, ko bo kakšna za klepet ali diskusijo. user posted image

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: klomifenke 2008 II.del
21.9.2008 21:28:09   
Fargesia
evo mene...mal sem zanemarjala naš K klub tudi jaz...upam da bom zdej počas imela več časa...

...jst bi se tud poročila....


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: klomifenke 2008 II.del
21.9.2008 21:30:28   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: Fargesia

evo mene...mal sem zanemarjala naš K klub tudi jaz...upam da bom zdej počas imela več časa...

...jst bi se tud poročila....



ooooo, sva se našli.

jaz bi se tudi poročila.

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: klomifenke 2008 II.del
21.9.2008 21:32:44   
lučka 25
Sva se mislila že letos, pa je potem vse v vodo padlo. Ma patudi odlašava in izgovore iščeva.

A je tvojega kaj prijelo, da bi se poročila, tam nekje pred 14 dnevi? Moj se je samo muzal.user posted image

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: klomifenke 2008 II.del
21.9.2008 22:08:17   
Fargesia
ja, midva mava zadnje dneve kr neki pogovore o tem...bomo videli kaj bo iz tega....user posted image

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: klomifenke 2008 II.del
21.9.2008 22:11:16   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: Fargesia

ja, midva mava zadnje dneve kr neki pogovore o tem...bomo videli kaj bo iz tega....user posted image


To, to. Pogovori so lep začetek. naj se hitro spremenijo v načrtovanje. user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: klomifenke 2008 II.del
21.9.2008 22:15:26   
lučka 25
Midva sva se ves čas hecala, da se bova poročila 23.12. ko bo to sobota (takrat sva začela najino skupno pot - in letos bo minilo že 15 lt od tega). No, 2006 se je to res zgodilo, ampak s poroko ni bio nič. Sva pa šla zato na predporočne medene dneve, ki so bili nepozabno lepi. Je to tudi odtehtalo svoje.

Če se bova oz. ko se bova midva poročila, se bova julija, ker imava takrat oba 100% možnost, da si lahko vzameva frej in nama služba ne more prekrižati računov.

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: klomifenke 2008 II.del
21.9.2008 22:17:12   
lučka 25
A ja, naslednjič bo pa 23.12. šele 2017 in do takrat pa res ne misliva čakat. user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: klomifenke 2008 II.del
22.9.2008 9:27:00   
sonček85
lučka25:hvala in res je nali pikec-piica bo prinesel-la sonček in veselje v najin dom.


Poročila bi se pa jaz tudi ,samo mislim ,da bom jst prej dragega morala zaprosit ko pa un mene.Je reku ,da se ne mudi in po eni strani ima res prav.


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: klomifenke 2008 II.del
22.9.2008 10:07:46   
little angel
midva tudi nacrtujema porokouser posted image user posted image mislila sma se porocit tega dec, ampak dragi pravi da bo premrzlo pa bla bla bla... pol sma se nekak menla za junija... no zdaj pa smo prisli tak dalec, da se boma vrjetno vseeno porocila decembra ampak ne v slo tako kot sma nacrtovala ampak boma sla v las vegas pa se en par zraven in se boma tam porocilauser posted image user posted image user posted image ampak to bi blo tak samo za najino duso. v slo pa se boma porocila vrjetno ko bo moj koncal kariero. to pa bo cez enih 10 let. ker vseeno pa si oba zelima tiste tradicionalne poroke z vsemi sorodniki in prijatelji ampak vseeno pa nocema tak dolgo cakat da bo vse to izvedljivo. tako da ce bo vse po sreci boma ze decembra moz in zenauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: klomifenke 2008 II.del
22.9.2008 10:10:40   
sonček85
a kr v las vegas bosta oddrvela in se poročila.norouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu little angel)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: klomifenke 2008 II.del
22.9.2008 11:04:36   
miska73
Pozdravljene punce.
Evo mene nazaj z dopusta.
Vidim, da ste na novi temi.
Vas še nisem uspela prebrat, upam da mi to uspe nadoknaditi.

Je kaj novega. Imamo kako novo nosečko?
A ste se že zmenili kaj za srečanje?


(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: klomifenke 2008 II.del
22.9.2008 18:42:26   
neela
Joj, kako fajn temo ste spet odprl....user posted image .... user posted image user posted image user posted image user posted image

Še enkrat vsem oddanim a neporočenim članicam....poroka je res nekaj najlepšega v življenju (da je rojstvo user posted image najlepše vam iz prve roke še ne morem potrdit...user posted image ). Življenje v dvoje z zavestjo, da si tudi na papirju nekje prevzel tisto 'odgovornost' za skupno življenje....user posted image ...In tisti, ki zagovarjajo, da je poroka le papir - user posted image ...ni res. Občutek je čisto drugačen. Lepo je biti poročen... Zatorej punce - le pogum, pa četudi je treba vaše 'težje' polovice malo podrezat in kakšno stvar vzet v svoje roke. Saj se itak ženske itak gremo zelo rade feminizem in zahtevamo enakopravnost....zakaj pa še ne bi potem ve zaprosile svoje fante????


(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: klomifenke 2008 II.del
22.9.2008 18:43:18   
neela
IZVIRNO SPOROČILO: miska73

Je kaj novega. Imamo kako novo nosečko?
A ste se že zmenili kaj za srečanje?


miška - pravilni odgovori: 3x ne! user posted image user posted image user posted image user posted image ....and welcome back to the club...user posted image

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: klomifenke 2008 II.del
22.9.2008 18:45:21   
neela
IZVIRNO SPOROČILO: lučka 25

neela, kako si kaj? Si se že privadila mraza? Si moram spet vzeti čas za en čvek.user posted image



....nekak takole sem zgledala na dan prihoda na Brnik....user posted image ...user posted image user posted image user posted image

ja, Fargi in tebe čakam online....you know where....

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: klomifenke 2008 II.del
22.9.2008 19:23:37   
Fargesia
fargi gre zdej telovadit...user posted image

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: klomifenke 2008 II.del
23.9.2008 7:24:30   
Anonimen
oooooooo, kar znorela bom. napišem cel roman in me vrže ven!! user posted image user posted image user posted image user posted image

grem še enkrat, upam, da se bom vseh spomnila:

tinč, ja, 6 mesecev sem že na K. Če ta mesec ne bo nič, grem k G, ki me bo najbrž dala na HSG, čeprav bi šla jaz raje na laparo, ker imam občutek, da imam tud kakšne zarastline (sem zadnjič brala znake in bi lahko bilo). Aja, pa čestitke za poroko!!!!

sonček in trinity, čestitke za vaju in vajine pikice!!!!!!!!!

lučka, šele novembra greš na IVF??

fargi, nisi edina, tud jaz bi se poročila, pa moj noče niti slišat o tem. Sem mu ravno prejšn teden rekla, da bi se rada poročila na najino obletnico (pride letos ravno na soboto), pa ne bo nič, ker je čisto proti.user posted image   user posted image

Moja O je že mimo, tako, da čakamo rezultat čez cca. 14 dni. Nekako dvomim, da bo ta mesec uspelo, glede na to, da tud prej ni.

(odgovor članu Fargesia)
  Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: klomifenke 2008 II.del
23.9.2008 9:58:01   
fragola
ojla punce mam eno vprašanje, v četrtek zvečer 1/2 klomifena in danes vzemem še 1/2 ki mi je ostala al ne, ker v bistvu je včeraj bil peti dan, kaj vzemem ja al ne?user posted image

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu tinč407)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: klomifenke 2008 II.del
23.9.2008 9:59:18   
Anonimen
fragola, mislim, da ne, ker jemlješ K samo 5. dni. In če si začela v četrtek, je bil včeraj 5. dan.

(odgovor članu fragola)
  Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: klomifenke 2008 II.del
23.9.2008 10:19:44   
fragola
apotem tista polovička ostane, ker res je bil včeraj peti dan!
Potem ne vzemem!

In zdaj močno upat, da bo klomifen pomagal!user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: klomifenke 2008 II.del
23.9.2008 10:38:16   
Anonimen
nič hudega če ostane. Ti kar nehaj z jemanjem. Pa veliko foliklov ti želim. user posted image

(odgovor članu fragola)
  Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?