|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sperma se ne zadrži v nožnici
14.9.2008 19:25:42   
Anja984
Lep pozdrav.
Midva s fantom sva se odločila za otroka, vendar po spolnem odnosu mi sperma vedno odteče. Tudi če imava spolni odnos zvečer, ko grem zjutraj na Wc se samo vsedem na školjko in steče ven. Pa me zanima zakaj, če je že imala katera iste probleme. user posted image

< Sporočilo je popravil Eja RR -- 14.9.2008 23:09:21 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zanositev
14.9.2008 19:51:22   
punčka10
Hej.
Tko to gre! Kaj si pa ti mislna, kam da bo šla?
Včasih se mi zdi, da se za otroke odločajo ljudje, ki ne vejo niti osnovnih zadev o ničemer, kar je v zvezi z sexom, nosečnostjo, naraščajem..Pa fak, mal je pa treba bit tut odresu, zrel, če se že odločamo za otroke!!!
Lp

(odgovor članu Anja984)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zanositev
14.9.2008 19:51:54   
pomar*ANČA*
a je to kaj čudnega če oteče? meni se zdi nekaj čisto normalnega, kam bi pa naj šel preostenk sperme? za user posted image rabiš samo enega pravega plavalca, ne pa cel val

(odgovor članu Anja984)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zanositev
14.9.2008 20:05:22   
dulcinea
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zanositev
14.9.2008 20:16:13   
punčka10
Sm se že bala, da me boste vse napadle, zakaj nism prijazna..., ampak vidm, da se tut ostalim, ki ste odgovorile zdi to noro, kaj lahko ena vpraša. Pa žalostn je to, da ne pač ena mladenka, ki ne ve kaj pa kako, ampak nekdo,ki se odloča za otroka!

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zanositev
14.9.2008 20:16:46   
L3vcika
IZVIRNO SPOROČILO: pomar*ANČA*

a je to kaj čudnega če oteče? meni se zdi nekaj čisto normalnega, kam bi pa naj šel preostenk sperme? za user posted image rabiš samo enega pravega plavalca, ne pa cel val



user posted image Tole je  pa ful dobr povedano:) user posted image

_____________________________

When life puts stones in your way build something nice out of them!

(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zanositev
14.9.2008 20:17:38   
enkratna
Ker jemljem tale komentar kot šalo, tudi odgovarjam tako:
Pri oralnem spolnem odnosu lahko spermo pogoltneš, pa ti ne bo definitivno ne bo stekla ven (ne garantiram pa zanositve v tem primeru).

(odgovor članu Anja984)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zanositev
14.9.2008 20:17:59   
L3vcika
Sej mogoče bi lahko res na mal lepši način povedala! Ampak dobro, eni tako, drugi drugače...user posted image

_____________________________

When life puts stones in your way build something nice out of them!

(odgovor članu punčka10)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zanositev
14.9.2008 20:59:45   
DaisyE
IZVIRNO SPOROČILO: pomar*ANČA*

za user posted image rabiš samo enega pravega plavalca, ne pa cel val


Čisto tehnično in preverjeno - en sam nažalost ni dovolj, ker mu drugi pomagajo ovojnico od jajčeca pripravit za vstop, tako da ja, rabiš cel val, samo en pa potem vstopi. user posted image user posted image user posted image

Ne se tolk kregat, punca pač vpraša. Anja normalno je, da odteče. Ko dedcu pride, gre zadostna količina naprej, tako da ni nič narobe, če odteče. Redke so take, ki ji nič ven ne gre, sem pa tud o eni taki že brala.

Je pa res, da to niso težave z zanositvijo. user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zanositev
14.9.2008 21:10:15   
Anja984
Kako ste vsi pametni in prijazni. Sploh pa ti punčka10. Nisem nobena mladenka ampak sem od tebe starejša natanko 24 dni.
Ko sem brala odgovore nisem te tema nikjer zasledila, pa nisem malo brala. Na sploh še nisem o tem nič slišala pa sem že nevednica. O otroku pa se odločam že nekaj časa. Čakala sem samo da naredim diplomo in da sva s fantom na svojem. Ti pa ker veš da ti sperma odteče pa boš zato super mamica. Bravo


(odgovor članu L3vcika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zanositev
14.9.2008 21:21:08   
Anja984

Sem brala kar si že napisala na foromu:
No midva si ga sicer želiva,ampak nimava še useh stvari poštimanih-fax, službe, tko da... Ampak zadnih par mescev se nism mogla znebit občutka, da je čs da bi bla mamica. Sm rekla, če se bo prvič ko bova sexala prjel, je to že znak, da je pravi čs...drugač bova pa zdej kšne 3 mesce še počakala, da jst nardim še zadne izpite. Sm mal brala in vidm kolk časa se punce trudjo, da bi dobile bebice, tko da tut pr men najbrž ni kr že u 1 ratal..

In akj si napisala meni: Pa žalostn je to, da ne pač ena mladenka, ki ne ve kaj pa kako, ampak nekdo,ki se odloča za otroka!

Zate pa je pravi čas za otroka če  sexaš in se prvič prime je to že znak, da je pravi čas...

To pa  kaže na to da si zelo zrela in poučena mladenka.


(odgovor članu Anja984)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: zanositev
14.9.2008 21:23:24   
enkratna
Res smo vsi zelo prijazni, vključno z mano. A res si nisem mogla pomagati, da ne bi debelo pogledala ob tvojem vprašanju. Preprosto ne morem verjeti, da se nisi prej z nekom posvetovala (s fantom, prijateljicami, mogoče starši, ginekologom,...) o tem vprašanju.
Kar težko verjamem, da je človek (tik pred diplomo) še tako zavit v vato, kar se tiče splošne spolne osveščenosti.
Oprosti, res je to izven mojega dosega dojemanja - in lahko, da ti s tem delam krivico.

Pravzaprav me je tvoje vprašanje spomnilo na tisto v nekdanji reviji Antena (mislim, da je bila rubrika Zaupne besede). Gre pa nekako takole:
"S fantom sva se zadnjič poljubljala in stiskala. Pri tem sem v njegovih hlačah začutila nekaj trdega, v obliki steklenice. Je moj fant mogoče alkoholik???".

< Sporočilo je popravil enkratna -- 14.9.2008 21:25:00 >

(odgovor članu Anja984)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: zanositev
14.9.2008 22:55:10   
soncek28
Hej punce dejte no miruser posted image ,mater ste me nasmejale!

Punca pač ne ve,in zato je vprašala.....user posted image

(odgovor članu enkratna)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: zanositev
14.9.2008 23:44:53   
urška
torej, to kar priteče ven, je semenska tekočina, ki ne vsebuje spermijev (razen, če so neplavalci). ti lepo pobegnejo noter opravit svojo nalogo. seveda če srečajo jajčece nekje v jajcevodu. če ne propadejo po parih dneh.

drgač pa tudi meni ni jasno, kako vam niso znane osnove anatomije. pa če mate diplomo ali pa ne.


(odgovor članu soncek28)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: zanositev
15.9.2008 7:36:50   
punčka10
Jutro. Pa sej ni treba zdej mene napadat, ker sm sam povedala svoje mnenje. Če maš za komentirat druge napisane zadeve to napiš na temo, kateri to pritiče. Drugač pa ja,takrt sm pač tko okvirno napisala, ker najbrž 3 mesce razlike o delanju dojenčka, pa tut ni tok velik, se ti ne zdi? Sej zgleda da si ti na istem, če si čakala, da nardiš diplomo. Ampak jst mam še zdravstvene težave in zato je vse mal bl zakompliciran, ampak pustmo to...je druga tema.
Men se je zdel sam totalno smešno, kaj sprašujš in  to sm povedala. Uf res katastrofa.
Ne bit takoj užaljena, ker najbrž si prčakvala kšn tak odgovor, ker najbrž ti je že po osnovnem znanju biologije iz osnovne šole jasn, da nima kam jit vsa ta sperma. Drugač pa oprosti, če te je to razkurl. Lahko da se je pa že prjel in boš lahko kmal ob svoji sreči, pozabila, na moj "neumesn" komentar. Lp

(odgovor članu Anja984)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: zanositev
15.9.2008 8:21:39   
sakuL
to je vedno tako, da odtečeuser posted image nekaj se prime če se... nekaj pa gre ven...

po domače: kar je za ven , je za vnuser posted image


_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu punčka10)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: zanositev
15.9.2008 9:44:36   
Dali*
mal sem prebrala, kaj so napisale ostale, ampak ne vsega...jaz dodajam...

V enem izlivu sperme je cca. 300 milijonov semenčec. Do jajčeca jih uspešno priplava cca 200, ampak samo eni uspe do jajčeca. Normalno je, da po spolnem odnosu sperma odteče ven. Jaz ti priporočam, tko kot je meni tudi G svetovala. Mogoče je res ratalo zato, ampak malo pa tudi vzemi za rezervo.

Po spolnem odnosu nasloni noge na zid za kakih 10-15 minut, da bodo semenčeca ležje in hitreje potovala proti jajčecu, seveda pa tudi malo opazuj kdaj imaš ovulacijo.

(odgovor članu sakuL)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Sperma se ne zadrži v nožnici
15.9.2008 10:49:43   
Tejči
Na glavo se postavi, bo več not ostalouser posted image

(odgovor članu Anja984)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Sperma se ne zadrži v nožnici
15.9.2008 13:05:15   
ursa30
IZVIRNO SPOROČILO: Tejči

Na glavo se postavi, bo več not ostalouser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
joj punce, polne ste dobrih idej user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Sperma se ne zadrži v nožnici
15.9.2008 13:10:23   
Anonimen
Zdaj je moderno takoj k tipu pride rit v luft vrčt pa svečo pol ure delat. Probaj.

Čeprav jaz osebno bi ti bolj uživanje brez opazovanja kam zakaj in kako kaj teče, pa cartanje po koncu "dela" svetovalauser posted image

(odgovor članu ursa30)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Sperma se ne zadrži v nožnici
15.9.2008 13:27:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anja984
Tudi če imava spolni odnos zvečer, ko grem zjutraj na Wc se samo vsedem na školjko in steče ven.


To je še odličen rezultat. Običajno steče praktično takoj. Ali si prepričana, da ne gre za kak beli tok?

(odgovor članu Anja984)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Sperma se ne zadrži v nožnici
15.9.2008 13:30:06   
ursa30
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anja984
Tudi če imava spolni odnos zvečer, ko grem zjutraj na Wc se samo vsedem na školjko in steče ven.


To je še odličen rezultat. Običajno steče praktično takoj. Ali si prepričana, da ne gre za kak beli tok?


meni včasih teče ven ponoči, včasih zjutraj, ko grem na wc, včasih pa naslednji dan. tako, da to  ni beli tok..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Sperma se ne zadrži v nožnici
15.9.2008 13:30:35   
Volga
Ne, ampak jaz bi res rada vedela, kako si je avtorica posta predstavljala, da to izgleda? Mislim, da kam gre sperma, če ne ven? kaj si mislila, da se kar nekje skladišči oz. da gre v mehur in da se potem polula ali da gre v želodec in da se potem pokaka? Ali da iz gruče skladiščene sperme skozi leta nastane otrok? Če je je več, večji dojenček ali celo dva, trije, če manj pa manjši otrok? Res ne vem, kako si si predstalvjala, pa me res zanima, kaj človeka spopade, da da na nek javni forum tovrstvno vprašanje in potem ko bajagi objavlja poste naprej in naprej? Ni mi jasno...  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Sperma se ne zadrži v nožnici
15.9.2008 15:27:01   
girly
Mislim, da jo je bolj skrbelo, da noben plavalček ne priplava do jajčeca. ampak ne skrbi, če sta oba zdrava jih čisto dovolj pride do jajčeca.

V glavnem, koliko sperme odteče ven je odvisno tudi od tega, kakšno količino jo moški izloči. več kot je je, več je pride ven - itak user posted image



_____________________________

Kris je najin sonček :)

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Sperma se ne zadrži v nožnici
15.9.2008 15:44:47   
LunaLuna
Še dobro, da katera postavi kakšno "nerodno" vprašanje, da se lahko nekatere pol norce delate in mislite, kako vse veste. Mislim, da punca res ni tega potrebovala. Sej ne rabite odgovarjat na vsako vprašanje. Če se vam zdi neumno, ga pač izpustite in odgovorite na kakšno drugo. Tako boste vsaj komu pomagale. Njej sigurno niste s temi odgovori.

Lep pozdrav.

(odgovor članu girly)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Živila, ki lahko povzročijo splav
Čeprav velja, da nosečnost ni bolezen in da lahko ženska počne skoraj vse, je dobro vedeti, kaj so pokazali rezultati ra...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?