|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj pa Dolenjske mamice
24.9.2008 11:42:13   
tamala_82
IZVIRNO SPOROČILO: Mala_princeska

Tamala 82 , kdaj ga bova pile skupaj?user posted image user posted image No, vsaj kakšna kavica mora past v ritko v Nm enkrat, važi?

Kdaj ti lahko čestitam? Meni lahko 27.09.user posted image

Si tudi tehtnica?


Tut tehtnca, tut user posted image user posted image tabolš roba!! Moj brfdej: 14.10. user posted image user posted image sam se nč ne veselim, ker bom spet eno leto starejša, eno gubo bom mela več, eno strijo več, par sivih las več in veliiiik kilogramov PREveč user posted image user posted image

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Kaj pa Dolenjske mamice
24.9.2008 11:43:32   
kodrana
blizu Dobrniča sem. ko sem bila še čisto mala, sem pa živela še v Trebnjem. hodila sme v Trebnje v vrtec in v OŠ. stric iam sedaj steklarstvo v Trebnjem. prej ej mel moj oče, še prej dedek..
joj, se že os lužbi pogovarjate. jaz moram še diplomo dokončat. pol bom pa med.sestra. pa tud en vem, kej bom službo iskala.


_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Kaj pa Dolenjske mamice
24.9.2008 11:51:16   
Anonimen
Ja, jst tud ne vem, kako bo z mojo službo. Sm za določen čas, pa ne vem al bo kej zame, ko končam porodniško al ne. Kriza je s temi šihtiuser posted image

(odgovor članu kodrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Kaj pa Dolenjske mamice
24.9.2008 11:55:16   
tamala_82
nya, ti si mela podaljšano bivanje do zdej, ne? Kaj si pa še zraven počela? A mislš, da ti ne bojo podaljšal?
Mah, ful je kriza s šihti, res. Vse gre preko zvez ... na zavod nč več ne pride ...

Čeprou - zdej je ful otrok in premau placa v vrtcih. Bomo pa privat varstvo mele - evo, biznis user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Kaj pa Dolenjske mamice
24.9.2008 12:05:33   
Anonimen
Ja, sm mela lani samo PB, drgač sem pa delala tud kot laborantka pri naravoslovju, pa pripravništvo iz LV - sm namreč likovnica-po izobrazbi in srcuuser posted image

(odgovor članu tamala_82)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Kaj pa Dolenjske mamice
24.9.2008 12:06:47   
Anonimen
Ja, sej sm že razmišljala, da vzamem enga otroka v varstvo, pa ma naš družbo, jst pa službouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Kaj pa Dolenjske mamice
25.9.2008 10:58:01   
Mala_princeska
Tamala 82 nisem pozabila nate glede službe, takoj ko kaj izvem ti javim.

Nya in tamala - torej obe učiteljici? Torej ni noben problem, pa skup kako varstvo odpret - združita moči.user posted image zdej, ko sta na porodniški imata čas razmišljat.

Če mi verjamete ali ne sem včeraj pred cestninsko postajo za domov cca. 19.20 na avtocesti videla srno, še dobro da sem zmanjšala hitrost, drugač bi razbila avto in še kaj user posted image , avto ki je vozilza mano, je šel verjetno povedat uslužbencem Darsa kaj je videl.

Danes mi je pa požarni alarm začel tuliti, ko sem pekla burek.....Tko da hb je ravno prav zapečen...čeprav se je dim začel vliti iz pečice.user posted image


_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Kaj pa Dolenjske mamice
25.9.2008 11:02:19   
Udb
Dan Dolenjke!

Kako ste kaj? Tole turobno vreme zelo neg vpliva name. Pa še na bolniški sem, ker je moj pikec neki bolan. FUJ! Sovražim jesen...in zimo.user posted image

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Kaj pa Dolenjske mamice
25.9.2008 11:13:40   
łiłi
ojla dolenjke

se se jaz prfockam. 22.let sem zivela v n.mestu ,zdej pa ze 6 let na gorenjski.
sem prsla se jaz k vam cvekat.mi mamo fantka teo,ki bo jutri napolnil 8 mesecev
se nas je kr mal nabralouser posted image


_____________________________

TEO PEJIĆ 26.1.2008
http://liliteo.moj-album.com/

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Kaj pa Dolenjske mamice
25.9.2008 11:32:56   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: Udb

Dan Dolenjke!

Kako ste kaj? Tole turobno vreme zelo neg vpliva name. Pa še na bolniški sem, ker je moj pikec neki bolan. FUJ! Sovražim jesen...in zimo.user posted image



Udb user posted image user posted image user posted image tebi in malemu pikotu. Naj se čimprej pozdravi.
Ja, jesen in nižje temperature - brrrrr...... tud meni ne pašejo preveč. user posted image

Je samo vročina?




_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Kaj pa Dolenjske mamice
25.9.2008 11:33:53   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: łiłi

ojla dolenjke

se se jaz prfockam. 22.let sem zivela v n.mestu ,zdej pa ze 6 let na gorenjski.
sem prsla se jaz k vam cvekat.mi mamo fantka teo,ki bo jutri napolnil 8 mesecev
se nas je kr mal nabralouser posted image



Dobrodošla med nami. user posted image


_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu łiłi)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Kaj pa Dolenjske mamice
25.9.2008 14:05:45   
tamala_82
Dan dan user posted image kakšno bedno vreme user posted image user posted image
Se mi čist nč ne da ... pa še ven ne morva s tamalim .... jao, igrače so pa že vse brezvezne ratale user posted image

Upam, da ste ostale kaj boljše volje!

Aja, pa lili - dobrodošla med nami user posted image

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Kaj pa Dolenjske mamice
25.9.2008 14:47:17   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: tamala_82
Se mi čist nč ne da ... pa še ven ne morva s tamalim .... jao, igrače so pa že vse brezvezne ratale user posted image


A ti še jaz kakšno prinesem user posted image . Drugač pa - več igrač ko imajo ti naši malčki slabše je user posted image , jaz ne kupim niti ene več. user posted image

_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu tamala_82)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Kaj pa Dolenjske mamice
25.9.2008 15:12:55   
tamala_82
Sej nima ne vem koliko igrač. Definitivno najbolj palijo:

- vrečka (bolj k šumi, boljš je)
- pokrovček od flaške al pa pokrovček od frutka (se naganja z njim po celmu stanovanju)
- papirnati robčki (zapakirani) - jih žveči do onemoglosti
- katalog od Spara, Tuša, .... - sedi in lista kot velik user posted image zmečka, pa poravna, pa spet zmečka pa odtrga list, ... user posted image
- prazne flaške od vode (0,5 l) al pa prazna flaškica actimela - imata podoben učinek kot pokrovček od flaške user posted image
- stara tipkovnica (tolče po njej ku zmešan)

Od kupljenih mu je ql le nekaj ropotuljic pa lunca, ki pije in račka, ki gaga (če pritisneš na trebuh). Pa tista didaktična pomaranča mu je tut ql pa avto pa ... hja no, ko začnem tako razmišljat - za 8-mesečnika ima kar dost igrač user posted image user posted image

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Kaj pa Dolenjske mamice
25.9.2008 17:34:28   
Mala_princeska
Seveda so "home - made" igrače najljubše - a kakšne piskre ti že vleče iz omare ali pa pokrovke? user posted image  Pa kakšne predale odpira? user posted image

Pri nas je sedaj aktualno da vsaj štiri stole zvleče na sredi kuhinje in dnevne (skupni prostor) in naveže dve kolebnici vzporedno, potem se pa plazimo in skačemo user posted image . Pa najraje bi kuhala z mano, boh ne daj da kdaj česa ne premeša, pa solato rada pere (4.leta in pol).
Drugače pa hodi na telovadbo (org.športna vadba), dvakrat na teden po eno uro in menda je bila danes vsa mokra.



_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu tamala_82)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Kaj pa Dolenjske mamice
25.9.2008 18:47:50   
čaki
se se jaz prfockam. 22.let sem zivela v n.mestu ,zdej pa ze 6 let na gorenjski.


jaz sem pa 26 let živela na gorenjskem, zdaj pa 9 let že na dolenjskem

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Kaj pa Dolenjske mamice
25.9.2008 19:17:28   
łiłi
pri nas so najbolj zanimive igrace:
- vrecke
-dalinc
-mobitel
-tipkovnica
-plasticna posoda
ostale igrace pa bl svoh

caki
a res?kje si pa zivela na gorenjski in kje zdaj na dolenjski


_____________________________

TEO PEJIĆ 26.1.2008
http://liliteo.moj-album.com/

(odgovor članu čaki)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Kaj pa Dolenjske mamice
26.9.2008 9:18:53   
Mala_princeska
Kako kaj danes? Vsaj dežuje ne.user posted image

Ajde, pridne bodite uživajte s sončki, doma ali v službi user posted image .


_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu łiłi)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Kaj pa Dolenjske mamice
26.9.2008 9:22:26   
tamala_82
Dan!!
Danes smo pa boljše volje - ker je peeeeeeteeeeeeek user posted image user posted image user posted image

Z razliko od učerej sem danes čist naspidirana user posted image user posted image skorajda ne morm tipkat user posted image user posted image user posted image

Upam, da ste ostale tut OK in da mate narjene ornk plane za vikend! Le izkoriste ga!! user posted image user posted image

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Kaj pa Dolenjske mamice
26.9.2008 9:30:43   
Udb
Oj.
Midva se dolgočasiva doma. Mal sva naveličana drug drugega, ampak vsaj zdravje je boljše.

(odgovor članu tamala_82)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Kaj pa Dolenjske mamice
26.9.2008 9:33:00   
łiłi
jutro...
jaz sem ze od pol petih pokonc...sm likala,moj je sov na siht.vmes se je teo zmudu pa je pol nazaj zaspal do pol 9.
zdele se rihtava da skocva do trghovine pa en dziro cez mesto z vozickom.
vreme je res bedno,prov zamorjen dan.
vikenduser posted image   ,razmisljam kam bi se dal,pa v nedeljo bo lepo vreme,mogoce bi pa lahko sli v zoo v ljubljano.
uglavnem naredite si cim lepsi vikend ,da se bote meli fajn


_____________________________

TEO PEJIĆ 26.1.2008
http://liliteo.moj-album.com/

(odgovor članu tamala_82)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Kaj pa Dolenjske mamice
26.9.2008 13:31:22   
mklks
hej dolenke!

da se še jst pofočkam, sem mamica deset mesecev stare eme, doma iz okolice nm!!

kako ste kej?  tako čudno vreme je res, da niti malo ne moreš zraka vdihntuser posted image

vidim, da ste debatirale o igračah...ja otak so najbolš home made igrače, tud pri nas tko učinkuje, od kupljenih rada samo knjugice lista in pa dojenčka stiska:):)

fajn bodite


_____________________________

zdej sva pa že velike punce in prave dame:)

(odgovor članu łiłi)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Kaj pa Dolenjske mamice
26.9.2008 16:47:20   
Mala_princeska
Udb vesela sem, da je zdravlje boljše - saj bo user posted image ;

Mklks dobrodošla user posted image ;

Tamala82 glede službe sem povprašala - če bo znanka kaj izvedela ti jasno kaj javim, drugače pa je svetovala da kaj poglej po jezikovnih šolah; ker menda full iščejo, pa prošnje pisat, klicat, težit non stop  user posted image  pa se bo nekaj našlo tudi zate.

Jaz po eni strani komaj čakam, da se mi spet faks prične (študiram na daljavo),

trenutno sem pa v pričakovanju user posted image  (tete s Krvavca), me bo presenetla verjetno jutri, ko imam rojstni dan (da se malo pohvalim user posted image ), če je pa ne bo, smo ga pa ušpičili user posted image . (načrtovano, sam smo šele sedaj začel razmišljat o ta drugem)user posted image

Ajde Dolenjke - vsem tud z moje strani prijeten vikend, mi imamo v nedeljo trgatev, tko da bo delavno in zabavno. Kak liter ga bomo spiliuser posted image , pol bomo šli pa spat.

_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu mklks)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Kaj pa Dolenjske mamice
27.9.2008 9:22:35   
mklks
dobro jutro!

kako ste?
tukaj v nm je tako turobno vreme da bi cel dan samo ležala.....pa me je moja pupa že ob pol sedmih dvignla pokoncuser posted image

danes sem šla v službo pomagat delat (še vedno imam status in delam prek študenta) tko da je danes moja mami varuškauser posted image ...kok mam jst zlato mami...pa sej se včasih kar kregajo h komu naj jo pripeljemuser posted image user posted image

ajdi...uživejte v vikendu

_____________________________

zdej sva pa že velike punce in prave dame:)

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Kaj pa Dolenjske mamice
28.9.2008 12:23:20   
tamala_82
mala_princeska - najprej VSE NAJBOLJŠE!!!! Sicer z enodnevno zamudo, ampak ne zanalašč. Včeraj smo bli na trgatvi in nisem prišla do interneta. Sem pa mislila na tvojo torticouser posted image user posted image user posted image torej - vse naj naj!!

Na jezikovni šoli pa začnem delat v sredo user posted image user posted image imam en tečaj!! Jupi, sem bila v petek, ko sem izvedela, fuuuuuul vesela!!! Komaj čakam!! Tale porodniška in prej rizična nosečnost že čist predolgo časa trajata user posted image

Na katermu faxu pa študiraš, da majo študij na daljavo? Ker sem se glih zdej te dni zanimala, če bi lahko na FF študirala na daljavo, pa so mi rekli, da je študij na daljavo zaenkrat samo "vizija FF-ja" user posted image user posted image matr, so sto let za leseno žlico!! user posted image

Opa opa, a kr na bebici delata? Ja, super, pa nič ne poveš, da mormo stiskat pestke?! Lumpa mala!!! Koliko je pa star prvi user posted image ? Mi smo misel na tadrugega kar opustili ... Mark bo verjetno kar edinček user posted image mamina mazica user posted image


udb, tudi ti pozdravljena!! Se mi zdi, da sva se srečali že na enmu drugmu forumu user posted image


mklks, madoniš sem mogla bit kar skoncentrirana, da sem prav napisala user posted image   tudi tebi izrekam dobrodošlico. Kje pa je ta tvoja "okolica nm"?


Čakte, punce, koliko nas je zdej pofočkanih? Dejmo se mau napisat, k jst sprot pozabljam user posted image user posted image

- mala_princeska je iz trebnjega, pa ma enga user posted image
- nya ma pobiča
- mklks ma 10 mesecev staro princesko
- lili ma fantka
- udb hmmmm .... fantek??
- kodrana ma princesko Taro

ostale pa .... jao jao, bom mogla še enkrat temo prečitat od začetka user posted image najboljše, da kar letim user posted image


Lepo nedeljo!! user posted image

(odgovor članu mklks)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Zakaj bi moral biti otrok v postelji ob de...
Če malček ostane pozno pokonci, je vse zmedeno. Ni vseeno, ali gre otrok spat okoli devete ure ali ko mu paše.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?