|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj pa Dolenjske mamice
8.10.2008 10:22:03   
Mala_princeska
Tamala_82 super za tečaje. saj bo šlo, pa hvala za ponujeno pomoč in podporo.user posted image

Jaaa, sem user posted image ; verjetno bom junijka 2009, sem se pa že naročila na 1.pregled v Nm, k dr. Bučarjevi. Pregled imam šele 10.11.

No, kar oglasi se še kolikor ti čas dopušča.

Glede user posted image se pa ne sekiraj, kasneje bo sam stal, bolj stabilen bo. Najbolje in najprej se bo začel ob kavč postavljati. Boš videla.user posted image


_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu tamala_82)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Kaj pa Dolenjske mamice
8.10.2008 13:22:33   
lunca14
Se javlja še ena dolenjka-stražanka,mamica treh otročkov,starejši jih ima 5 let,srednji 2 leti,pikec pa ima danes 4 mesece,vsi so fanteki.Z nayo se že poznava,ostale pa upam,da enkrat bom tud,,,,,,,evo mali me kliče,kdaj drugič kaj več.

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Kaj pa Dolenjske mamice
9.10.2008 8:25:05   
Anonimen
Dobro jutro tudi tukaj. Kako ste kaj? Pa imamo spet sončka - juhu - ampak če se ne motim, je bil napovedan dežuser posted image  - no sej hb, da ga ni. Jaz sem pa dans mal prej vstala, mi kr paše malo jutranjega miru - čeprav je pa najlepše, ko se sonček zbudi in se mi tko lepo nasmeje.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lunca14)
  Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Kaj pa Dolenjske mamice
9.10.2008 9:40:50   
tamala_82
IZVIRNO SPOROČILO: Mala_princeska

Jaaa, sem user posted image ; verjetno bom junijka 2009, sem se pa že naročila na 1.pregled v Nm, k dr. Bučarjevi. Pregled imam šele 10.11.




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Č E S T I T A M!!! Sta pa od boga, da vama je v prvem šusu ratalo!!!
Čim lepšo (in mirno) nosečnost, junija 2009 pa enga lušnega, navihanga, zdravega in pridnega jenčita!!! user posted image user posted image user posted image kako se pa kaj počutiš? So že kakšne začetne nosečniške tegobe na pohodu?


Glede postavljanja na nogice:
včeraj se je prvič sam postavil!! Je bil tuk hecen. Postavil se je ob omari v dnevni. Mamo tak nizek regal, zraven ima pa svojo igralno površino in se je kar dvignil. Najprej na kolena, pol pa še na noge. Joj, je bil hecen. Seveda je kmalu prav grdo čofnil na tla, ampak HB ni nobene buške. Pa zanimivo, da se ni nič ustrašil. Se je pol še cel dan pridno postavljal na nožke user posted image


Na, imam alarm. Se še kasneje kaj oglasim. Če mi bo moj mali mož dopuščal user posted image

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Kaj pa Dolenjske mamice
9.10.2008 10:50:28   
24julij
oo dolenjke pa sem koncno nasla
no sicer nya mi2 sva skupaj pri junijkah-no parkrat sem vas prsla pofockat glede na to da bi Nasa lara mogla pridtz na svet julija in sva ostale med julijkami mal pa tud pod junijke poskilva user posted image sem rekla da se nekje med dolenjkami pofockam ker stalno sam jamram mojmu da nimam druzbe.Namrec sva na novo priseljena u Trebnje kjer nikogar ne poznava se posebej da bi bla kaksna mamica da bi skupaj vozickali.Imamo najino soncico Laro ki je stara 4 mesece,in se ucasih prav dolgocasim sama na sprehodih pa se nobene relacije ne poznava in je bedno.Tko da ce katera hoce cvek ,sem na razpolago lohk pa tud kako kavico al pa da mi kera Trebnje razkaze,heheh

(odgovor članu tamala_82)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Kaj pa Dolenjske mamice
9.10.2008 11:21:04   
24julij
IZVIRNO SPOROČILO: 24julij

oo dolenjke pa sem koncno nasla
no sicer nya mi2 sva skupaj pri junijkah-no parkrat sem vas prsla pofockat glede na to da bi nasa lara mogla pridit na svet julija in sva ostale med julijkami mal pa tud pod junijke poškilvauser posted image sem rekla da se nekje med dolenjkami pofockam ker stalno sam jamram mojmu da nimam druzbe.Namrec sva na novo priseljena u Trebnje kjer nikogar ne poznava se posebej da bi bla kaksna mamica da bi skupaj vozickali.Imamo najino soncico Laro ki je stara 4 mesece,in se ucasih prav dolgocasim sama na sprehodih pa se nobene relacije ne poznava in je bedno.Tko da ce katera hoce cvek ,sem na razpolago lohk pa tud kako kavico al pa da mi kera Trebnje razkaze,heheh


(odgovor članu 24julij)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Kaj pa Dolenjske mamice
9.10.2008 11:55:50   
24julij
na zdej ko sem pa koncno nasla to stran pa nobene ni tukiuser posted image user posted image no pol se greva pa zrihtat pa nasprehod po soncku ce ze parka nimava na razpolago user posted image user posted image user posted image mogoce bo pa pozneje kera tukaj

(odgovor članu 24julij)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Kaj pa Dolenjske mamice
9.10.2008 13:45:10   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: 24julij

na zdej ko sem pa koncno nasla to stran pa nobene ni tukiuser posted image user posted image no pol se greva pa zrihtat pa nasprehod po soncku ce ze parka nimava na razpolago user posted image user posted image user posted image mogoce bo pa pozneje kera tukaj


Super Trebnje, a ne? user posted image  Jaz ti ga lahko razkažem user posted image  - no drugače pa je povsod precej prometno, a ne?

Držim pesti, da se ti oglasi kakšna vozičkarica s trebnjega ali okolice na tej temi.



_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu 24julij)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Kaj pa Dolenjske mamice
9.10.2008 13:47:54   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: tamala_82

IZVIRNO SPOROČILO: Mala_princeska

Jaaa, sem user posted image ; verjetno bom junijka 2009, sem se pa že naročila na 1.pregled v Nm, k dr. Bučarjevi. Pregled imam šele 10.11.




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Č E S T I T A M!!! Sta pa od boga, da vama je v prvem šusu ratalo!!!
Čim lepšo (in mirno) nosečnost, junija 2009 pa enga lušnega, navihanga, zdravega in pridnega jenčita!!! user posted image user posted image user posted image kako se pa kaj počutiš? So že kakšne začetne nosečniške tegobe na pohodu?


Glede postavljanja na nogice:
včeraj se je prvič sam postavil!! Je bil tuk hecen. Postavil se je ob omari v dnevni. Mamo tak nizek regal, zraven ima pa svojo igralno površino in se je kar dvignil. Najprej na kolena, pol pa še na noge. Joj, je bil hecen. Seveda je kmalu prav grdo čofnil na tla, ampak HB ni nobene buške. Pa zanimivo, da se ni nič ustrašil. Se je pol še cel dan pridno postavljal na nožke user posted image


Na, imam alarm. Se še kasneje kaj oglasim. Če mi bo moj mali mož dopuščal user posted image



Hvala.
Pa držite pesti, da bo z mojo user posted image  vse ok.

Ja, slabosti , pa bolečine v trebuhu, lakota,....žeja,....No, ni tako hudo. user posted image

Bravo mali mož!

Uživajte v današnjem sončku.

Jaz šibam po tamalo v vrtec, potem pa šibava v knjižnjico in Kulturni dom na Lutkovno predstavo.

Zvečer pa na službeno pot - vrnem se v nedeljo.

Uživajte!

_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu tamala_82)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Kaj pa Dolenjske mamice
9.10.2008 21:01:36   
Anonimen
Mala_princeska - user posted image user posted image user posted image  pa čimbolj uživaj

(odgovor članu Mala_princeska)
  Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Kaj pa Dolenjske mamice
18.10.2008 19:04:33   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: nya

Mala_princeska - user posted image user posted image user posted image  pa čimbolj uživaj


Hvala,

kako ste bejbe???




_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Kaj pa Dolenjske mamice
8.5.2009 21:27:19   
Mala_princeska
Da malo oživim to temo - kako ste?

Nya - vaš Patrik bo kmalu pihnil prvo svečko. user posted image No, mi bomo pa kmalu rodili. user posted image

Tamala82 - potem ni bilo nič z nemšino (če tole bereš), sem opravila kar z italijanščino.

No, upam da se kakšna najde na tej temi.

Uživajte.

user posted image user posted image user posted image


_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Kaj pa Dolenjske mamice
8.7.2009 11:44:31   
tamala_82
Ooooo, saj nevem, kako sem zašla na to temo, ker me res že stooo let ni bilo na RR ... v glavnem - mala_princeska ČESTITKE za vajino drugo princesko!! Čim več cartanja, prespanih noči in zdravja!!! Kako ste? Ste se že ulaufali?

Praviš, da ni bilo nič z nemščino - ja pa kako ne, pa saj je ja tako lep jezik, da se ga vsak želi naučit user posted image user posted image no sej italijanščina človeku tut prav pride.

Men je pa hecno, ker vidim svoj zadnji post, da se je naše dete začelo postavljat na nogice user posted image no, zdej že konkretno laufa in je tak razbojnik, da groza. Pa saj prav tako, kar naj bo živahen, vsaj vem, da je vse OK user posted image


No, da vidmo, kje so ostale Dolenjke? user posted image



(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Kaj pa Dolenjske mamice
8.7.2009 12:08:21   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: tamala_82

Ooooo, saj nevem, kako sem zašla na to temo, ker me res že stooo let ni bilo na RR ... v glavnem - mala_princeska ČESTITKE za vajino drugo princesko!! Čim več cartanja, prespanih noči in zdravja!!! Kako ste? Ste se že ulaufali?

Praviš, da ni bilo nič z nemščino - ja pa kako ne, pa saj je ja tako lep jezik, da se ga vsak želi naučit user posted image user posted image no sej italijanščina človeku tut prav pride.

Men je pa hecno, ker vidim svoj zadnji post, da se je naše dete začelo postavljat na nogice user posted image no, zdej že konkretno laufa in je tak razbojnik, da groza. Pa saj prav tako, kar naj bo živahen, vsaj vem, da je vse OK user posted image


No, da vidmo, kje so ostale Dolenjke? user posted image





Hvala za čestitke.user posted image

Malo smo že "prišli na tir", malo se pa še lovimo.

Tamala82 lahko se nam pridružiš na:
"Čvekanje v pričakovanju" - Dolenjke - nas je kar nekaj, ki tam čvekamo.user posted image user posted image user posted image

Vabljene tudi ostale Dolenjke user posted image user posted image user posted image .


_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu tamala_82)
Neposredna povezava do sporočila: 114
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Pojdi na:





V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
Imena za fantke in deklice, ki pomenijo lj...
Veliko staršev ime za otroka izbira glede na njihov pomen in med lepšimi je zagotovo ime, ki v svojem pomenu nosi ljubez...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?