|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kakšne plače??
9.10.2008 11:22:55   
Arwenko
No, jaz sem v gospodarstvu...prva zaposlitev, zdaj teče 4. mesec... neto plača okrog 800 eur plus malica in potni, kar mi nanese skupaj okrog 1300 na mesec, ker se vsak dan vozim Ce-mb-Ce. imam VII. stopnjo, delovno mesto je realno za V. z izkušnjami ali VI. Ampak za prvo službo se mi zdi več kot ok in sem ful zadovoljna.

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Kakšne plače??
12.10.2008 13:05:45   
Zasanjana
Mož ima cca. 3100€, jaz 2000, s tem, da on velikokrat dela na terenu, jaz pa v pisarni, oba v gospodarstvu. Se nimava kaj pritoževat, aja, delava pa v tujini.

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Kakšne plače??
15.10.2008 8:33:35   
ELMA
IZVIRNO SPOROČILO: Zasanjana

Mož ima cca. 3100€, jaz 2000, s tem, da on velikokrat dela na terenu, jaz pa v pisarni, oba v gospodarstvu. Se nimava kaj pritoževat, aja, delava pa v tujini.


A rabite gospodinju user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vse, kar je res-ne rabimo povedat, ampak vse, kar povemo mora- biti res.

(odgovor članu Zasanjana)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Kakšne plače??
16.10.2008 11:17:12   
Poka
7. stopnja, delam magisterij 460 eurov... user posted image Ker je to trenutna situacija, se ne sekiram preveč, ni pa fajn... 

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Kakšne plače??
16.10.2008 13:56:23   
Claudi
V trgovini, plača pa okrog 700 eur z že vključeno malico in prevozom user posted image

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Kakšne plače??
16.10.2008 18:17:42   
anajmad
Delam v zavarovalništvu(agent) že 10 leto in mi plača varira tam od 1.100 eu pa do 1.600 eu(izplačano) neto. Je pa delo kr.......ne bom se grdo izrazila-včasih imam vsega poln kufer.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Kakšne plače??
16.10.2008 19:56:04   
Nončika
gospodarstvo, 700€ z malico in potnimi. ja, na delovnem mestu, ki zahteva  V.stopnjo izobrazbe, sicer pa mam končano 7. stopnjo. sem pa z MS. na našem območju je treba biti vesel, da sploh maš službo. za ta predel pomeni to solidna plača. sicer daleč od povprečja.

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Kakšne plače??
16.10.2008 20:43:29   
Spiria
Gospodarstvo, dve leti delovne dobe, prva služba -  neto cca. 830 €, skupaj s potnimi stroški in malico dobim izplačila malo čez jurja €. Plača je za 6. stopnjo; zaenkrat sem zadovoljna.

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Kakšne plače??
22.1.2009 11:22:11   
umko
Jaz mam okrog 2000 (gospodarstvo, IT), žena pa okrog 1200 (gospodarstvo, finance). Plus dodatki.

(odgovor članu Spiria)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Kakšne plače??
22.1.2009 11:51:13   
Lalica1
VII. stopnja, delam v gospodarstvu, neto plača 580 EUR od tega porabim še nekaj za prevoz na delo, ker nam pokrije samo del prevoza. Sem pa iz Prekmurja.

Glede zdravniških plač: ne vem zakaj se vam zdi to ne fer. Kaj pa oni toliko delajo? To da čakaš 3 ure na UZ, pred tabo vzame 4 ljudi, noter te pa ma 5 minut? Še od teh 900 EUR bi morala vrniti državi! Tu ne mečem vseh zdravnikov v isti koš, ampak bi tu bilo potrebno narediti veliko reda in pregleda. Zdravnik ima svoj poklic za katerega se je odločil (prav tako odvetnik, učitelj in vsi ostali s VII. stopnjo) in ve kaj se od njega pričakuje, ve kakšno odgovornost nosi. Razlike med plačami pa so ogromne, čeprav imamo vsi svoje odgovornosti in delo za katerega smo se odločili. Jaz bi vsem javnim uslužbencem znižala plače v kolikor ne dosegajo delovne uspešnosti in učinkovitosti. Pa sodniški zaostanki itd. Za štrajke in postavljanje pogojev pa imajo vedno čas!

(odgovor članu umko)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Kakšne plače??
22.1.2009 12:04:36   
eva1
Kar se tiče zdravnikovih plač..mene je skor kap, ko sem zadnjič v Financah prebrala kok je dobil en "naš" kirurg(na abd, kirurgiji) plače za november..mislim,da je pisalo okoli 17-18.000€ bruto...adijo pametuser posted image
Sicer pa je moja plača tako-tako...oba z možem imava na mesec nekje 2.500-2.800€(kakor kdaj)...

(odgovor članu Lalica1)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Kakšne plače??
22.1.2009 17:38:11   
Anonimen
Sem učiteljica v OŠ. Začela sem pri malo več kot 700 eur in sem v 4 letih prilezla do 1100 (z dodatki, razen potnih stoškov, ker hodim peš). Se ne pritožujem, ker vem, da imajo ljudje veliko manj, čeprav bi vsak lahko uporabil še kak dodaten eur. Od dodatkov, o katerih je bilo govora nekje prej, pa se ne da obogateti. Za 1 teden šole v naravi sem dobila 49 eur in dodatek za razredništvo v mesecu znaša cca 0,85 eur (neto). Ni še čisto za vikend na morju in ferrarija.user posted image

(odgovor članu eva1)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Kakšne plače??
22.1.2009 17:45:17   
Pikapolonica_
Mediji - cca 800 e fiksna plača + potni stroški + %, to pa je variabilen del, tako da ponavadi nekje od 1600-2800€. Delam pa 4ure. VII.stopnja izobrazbe

_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Kakšne plače??
22.1.2009 18:02:50   
elevitka
Gradbeništvo, Maribor, 40 urni delovnik, povprečno 550 neto, malica in  potni stroški zame niso plača, saj jih dejansko porabiš za kar so namenjeni. Aja pa VI. stopnja izobrazbe.

bogu za razjokat glede na odgovornost dela

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Kakšne plače??
22.1.2009 18:06:10   
Anonimen
Mediji -

tako da ponavadi nekje od 1600-2800€. Delam pa 4ure. VII.stopnja izobrazbe


Ni slabo za 4 ure.

Zdaj mi je jasno, zakaj se v medijih prebere in slisi marsikaj.
ps. nic osebnega :).

(odgovor članu Pikapolonica_)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Kakšne plače??
23.1.2009 8:53:55   
Lalica1
Ni v vseh medijih enako. Jaz tudi delam v medijih in imam zgoraj navedeno plačo.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Kakšne plače??
24.1.2009 7:29:34   
bamoocham
IZVIRNO SPOROČILO: lokvanj20

trgovka brez vseh dodatkov 460eurov



Enako!

(odgovor članu lokvanj20)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Kakšne plače??
24.1.2009 8:03:22   
sinnerka
študentka delo preko šs stalna napotnica plača pa 400€ nakaznano pa 200-300 na roko delam pa kot prodajalka

(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Kakšne plače??
24.1.2009 8:52:50   
RoZala
Delam v administraciji pri privatniku in dobim neto 1000 €+ malica in prevoz. Imam pa IV. stopnjo poklicne srednje šole.

(odgovor članu sinnerka)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Kakšne plače??
26.1.2009 10:19:53   
mojamura
sem elektrotehnik računalništva, čez kako leto tudi inženir informatike. delam kot tehnična svetovalka in programerka. neto plača 600€.

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu RoZala)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Kakšne plače??
26.1.2009 11:18:24   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: atanja

o šit in zdaj vidim da mam še dobro plačo. 600-700 z dodatki, Ma moram bit še hvaležna.


Preko študentskega servisa - Delo v javni upravi - 600e,
no ampak ma moj zato večjo user posted image  1500e pozimi poleti pa ...

(odgovor članu atanja)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Kakšne plače??
26.1.2009 11:35:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

sem elektrotehnik računalništva, čez kako leto tudi inženir informatike. delam kot tehnična svetovalka in programerka. neto plača 600€.


user posted image
Kje pa ti delaš.....kakšna plača. Pr nas majo programerji....hm.....mislim katastrofa plačo maš no.

(odgovor članu mojamura)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Kakšne plače??
26.1.2009 11:56:36   
Kliki
Delam v gostinstvu vse nedelje praznike pa mam z dodatki na nedele in praznike cc 800eurov.
Ni tko slabo ni pa ne vem kaj za tolk k moram delat.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Kakšne plače??
26.1.2009 12:04:57   
mojamura
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

sem elektrotehnik računalništva, čez kako leto tudi inženir informatike. delam kot tehnična svetovalka in programerka. neto plača 600€.


user posted image
Kje pa ti delaš.....kakšna plača. Pr nas majo programerji....hm.....mislim katastrofa plačo maš no.


delam v mb...ampak ime firme pa ne bi povedala.... ja plača je porazna ... če samo pomislim, da je moja kolegica čistilka (ne me narobe razumet - nisem nikomur fauš. gledam le na naravo dela in odgovornost, ki jo imam) in ima isto neto plačo

< Sporočilo je popravil mojamura -- 26.1.2009 12:05:35 >


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Kakšne plače??
26.1.2009 14:49:14   
Anonimen
Mojamura kolk pa imajo pri vas programerji z uni izobrazbo, če veš mogoče?

(odgovor članu mojamura)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?