|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kakšne plače??
28.2.2009 16:17:28   
Antilopa
IZVIRNO SPOROČILO: Casiopea

Računovodja, knjižim, delam plače, bilance, napoved davka, dohodnino, skratka vse ... 680 €, dipl.ekonomist. Januar, februar, marec delam od 7 do 5-7 (odvisno) in vsako soboto. Nadure dobim izplačane nekje konec aprila. Koliko bo ovrednotena letos, ne vem, lani je bila 6 € (čistega). Glede na to, da moram redno spremljati objave Durs uradne liste in svo možno spreminjajočo se zakonodajo ... ma plača je za en k. !!!


S kje pa si? Mi rabimo računovodjo... user posted image

_____________________________

Kadar se ti otrok nasmehne, mu zmeraj vrni nasmeh.
Če se ne zmeniš zanj, uničiš njegovo prepričanje, da je svet dober.

(odgovor članu Casiopea)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Kakšne plače??
1.3.2009 19:11:25   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: inesc

Lej, sploh ne vem koliko mi bo plače naneslo, ker sem že pred tem novim sistemom odšla na porodniško. Je pa dejstvo, da danes prav pride vsak evro, sploh, če imaš še npr. kak stanovanjski kredit ipd., a ne??user posted image


sorry, ni nate letel - mene bolj jezi nov sistem deljenja uspešnosti - ker je vezano na razred in je sodelavka, ki ima mnogo višji razred, dobila za enako oceno mnogo več denarja. Prej je imela pa najina šefica določen znesek na razpolago, ki ga je potem razdelila in je res bilo bolj pravično.

Glej moj partner ima 43. razred in je zadovoljen s svojo plačo. Jaz pa upam, da bom tudi kmalu tja prilezla. user posted image

(odgovor članu inesc)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Kakšne plače??
3.3.2009 19:20:08   
inesc
Lej, sploh ni panike!! Niti nisem vzela slabonamerno!! Imaš pa prav glede delitve uspešnosti. Vem kako je bilo pri meni, še preden sem odšla na porodniško. Za po p*****!! Upajmo na najboljše!user posted image

_____________________________

02.04.2008 smo dobili našega sončka Marka.

Jih je že 5, dva sta na poti. Kaj je že to spanje???

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Kakšne plače??
5.3.2009 16:13:22   
Casiopea
user posted image  ... itak pa grem na porodniško. Morda se situacija v tem času kaj izboljša ... morda !!! Drugače sm pa iz "južnega" dela Slovenije.

(odgovor članu Antilopa)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Kakšne plače??
5.3.2009 18:47:23   
Antilopa
IZVIRNO SPOROČILO: Casiopea

user posted image  ... itak pa grem na porodniško. Morda se situacija v tem času kaj izboljša ... morda !!! Drugače sm pa iz "južnega" dela Slovenije.


aja? mi tudi... sicer bolj proti primorski, ampak vseeno na južni polovici user posted image


_____________________________

Kadar se ti otrok nasmehne, mu zmeraj vrni nasmeh.
Če se ne zmeniš zanj, uničiš njegovo prepričanje, da je svet dober.

(odgovor članu Casiopea)
Neposredna povezava do sporočila: 130
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?