|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Volitve
21.9.2008 21:51:25   
Anonimen
Samo da je konec ere pranja mozganov.

(odgovor članu Freycha)
  Neposredna povezava do sporočila: 301
   RE: Volitve
21.9.2008 21:51:53   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK

IZVIRNO SPOROČILO: daddy

Full sem si oddahnil, res. Demokracija, wellcome back user posted image user posted image user posted image .


Jeee, jutri grem takoj v šoping, ker bodo zdaj večje plače, penzionisti bodo dobili vsaj polovico več penzije, vse bo oh in sploh. bravo plavi učki.....zdaj bomo živeli v indiji koromandiji".user posted image user posted image user posted image



Ah, daj no, tega, kar so JJ & co. v 4 letih zafurali, se ne da kar tako na hitro popraviti. Nikar se preveč ne veseli. Saj prej, pred 4 leti je bilo pa ful v redu, tako kot praviš, ja.


Joj, očitno sem hitro pozabila, da je bilo takrat vse tako OK. Mi lahko obudiš spomin, kaj je bilo tako fajn??Oz. kaj je JJ toliko zafural, kar so prejšnji naredili?


< Sporočilo je popravil CUKRČEK -- 21.9.2008 21:52:22 >


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 302
   RE: Volitve
21.9.2008 21:56:09   
kaya2007
Joj, očitno sem hitro pozabila, da je bilo takrat vse tako OK. Mi lahko obudiš spomin, kaj je bilo tako fajn??Oz. kaj je JJ toliko zafural, kar so prejšnji naredili?


user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 303
   RE: Volitve
21.9.2008 21:57:37   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK

IZVIRNO SPOROČILO: daddy

Full sem si oddahnil, res. Demokracija, wellcome back user posted image user posted image user posted image .


Jeee, jutri grem takoj v šoping, ker bodo zdaj večje plače, penzionisti bodo dobili vsaj polovico več penzije, vse bo oh in sploh. bravo plavi učki.....zdaj bomo živeli v indiji koromandiji".user posted image user posted image user posted image



Ah, daj no, tega, kar so JJ & co. v 4 letih zafurali, se ne da kar tako na hitro popraviti. Nikar se preveč ne veseli. Saj prej, pred 4 leti je bilo pa ful v redu, tako kot praviš, ja.


Joj, očitno sem hitro pozabila, da je bilo takrat vse tako OK. Mi lahko obudiš spomin, kaj je bilo tako fajn??Oz. kaj je JJ toliko zafural, kar so prejšnji naredili?



Ljubi moj cukrček, to ti bodo pa fenice plavih učkov povedale, saj zdaj je konec ere pranja možganov in na selo se vrača demokracija, če samo na grobo povzamem teh 10 ali koliko strani smo naklamfale.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 304
   RE: Volitve
21.9.2008 22:00:06   
CUKRČEK
ja, porkaduš, a nisi fenica plavih očk??? A se ne znaš odločit, katere od tolikih uspehov prejšnje vlade bi naštela. user posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 305
   RE: Volitve
21.9.2008 22:00:31   
Anonimen
Ljubi moj cukrček, to ti bodo pa fenice plavih učkov povedale, saj zdaj je konec ere pranja možganov in na selo se vrača demokracija


Sem ze povedala tri dni nazaj, zakaj grem na volitve.
Tako da se ne bi ponavljala.

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 306
   RE: Volitve
21.9.2008 22:01:59   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Ljubi moj cukrček, to ti bodo pa fenice plavih učkov povedale, saj zdaj je konec ere pranja možganov in na selo se vrača demokracija


Sem ze povedala tri dni nazaj, zakaj grem na volitve.
Tako da se ne bi ponavljala.


očitno imam res slab spomin, ker se tud tri dni nazaj ne spomnim(kaj šele 4 leta). Lahko prosim za "repete" za nas pozabljivce???? pliiiiiis


< Sporočilo je popravil CUKRČEK -- 21.9.2008 22:02:29 >


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 307
   RE: Volitve
21.9.2008 22:03:19   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK

ja, porkaduš, a nisi fenica plavih očk??? A se ne znaš odločit, katere od tolikih uspehov prejšnje vlade bi naštela. user posted image


Glej, saj vem, da nimaš časa brati celotne teme, je itak precej sranja vmes, ampak s tem,da me sploh vprašaš, če sem fenica plavih učk, me pa žališ v dno srca. Res. Haloooo? user posted image  

Daleč od....in dns pijem pivo iz razočaranja. Bom pa, kot sem že rekla, z veseljem gledala in posledično je.bala v glavo, kaj bodo komunisti premaknili na bolje. user posted image

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 308
   RE: Volitve
21.9.2008 22:04:31   
Anonimen
Lahko prosim za "repete" za nas pozabljivce????


Saj imas svoje mnenje, ne?
Tako da mojega komot preskocis...

(odgovor članu CUKRČEK)
  Neposredna povezava do sporočila: 309
   RE: Volitve
21.9.2008 22:05:54   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK

ja, porkaduš, a nisi fenica plavih očk??? A se ne znaš odločit, katere od tolikih uspehov prejšnje vlade bi naštela. user posted image


Glej, saj vem, da nimaš časa brati celotne teme, je itak precej sranja vmes, ampak s tem,da me sploh vprašaš, če sem fenica plavih učk, me pa žališ v dno srca. Res. Haloooo? user posted image  

Daleč od....in dns pijem pivo iz razočaranja. Bom pa, kot sem že rekla, z veseljem gledala in posledično je.bala v glavo, kaj bodo komunisti premaknili na bolje. user posted image


potem se ti pa iskreno opravičujem. Sem na hitro brala in iz tega sem pač tako sklepala. Ej, bejba, dam za pivo, če prideš mimouser posted image


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 310
   RE: Volitve
21.9.2008 22:07:03   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK

ja, porkaduš, a nisi fenica plavih očk??? A se ne znaš odločit, katere od tolikih uspehov prejšnje vlade bi naštela. user posted image


Glej, saj vem, da nimaš časa brati celotne teme, je itak precej sranja vmes, ampak s tem,da me sploh vprašaš, če sem fenica plavih učk, me pa žališ v dno srca. Res. Haloooo? user posted image  

Daleč od....in dns pijem pivo iz razočaranja. Bom pa, kot sem že rekla, z veseljem gledala in posledično je.bala v glavo, kaj bodo komunisti premaknili na bolje. user posted image


potem se ti pa iskreno opravičujem. Sem na hitro brala in iz tega sem pač tako sklepala. Ej, bejba, dam za pivo, če prideš mimouser posted image



Jst pa zda dva user posted image

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 311
   RE: Volitve
21.9.2008 22:07:24   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Lahko prosim za "repete" za nas pozabljivce????


Saj imas svoje mnenje, ne?
Tako da mojega komot preskocis...


a ni čudno, da nikoli ne dobimo obrazložitve oz. dejstev, ko za njih prosimo. Pa menda res ni tako težko najt 5, samo 5 blazno dobrih stvari it tistih časov izpred štirih let. Ali jih le ni toliko.user posted image


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 312
   RE: Volitve
21.9.2008 22:07:27   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK

potem se ti pa iskreno opravičujem. Sem na hitro brala in iz tega sem pač tako sklepala. Ej, bejba, dam za pivo, če prideš mimouser posted image



zanimivo, jaz dam človeku za pivo, ker mi je človek ok, ne pa njegova politična opredelitev...

ampak pustimo to!

jaz dam obema za pivo, če prideta kaj mimo...... user posted image

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 313
   RE: Volitve
21.9.2008 22:08:35   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK

potem se ti pa iskreno opravičujem. Sem na hitro brala in iz tega sem pač tako sklepala. Ej, bejba, dam za pivo, če prideš mimouser posted image



zanimivo, jaz dam človeku za pivo, ker mi je človek ok, ne pa njegova politična opredelitev...

ampak pustimo to!

jaz dam obema za pivo, če prideta kaj mimo...... user posted image


Ej, friteza, midve s cukrom se "poznava" že dolgo časa. Po moje od prej kot tebe, tako pis, sister.

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 314
   RE: Volitve
21.9.2008 22:08:41   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK



potem se ti pa iskreno opravičujem. Sem na hitro brala in iz tega sem pač tako sklepala. Ej, bejba, dam za pivo, če prideš mimouser posted image



Jst pa zda dva user posted image


kul, se ga bove "nacukale"...


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 315
   RE: Volitve
21.9.2008 22:08:52   
Anonimen
Ne, ne bom ti se enkrat pisala, zakaj sem sla na volitve.

(odgovor članu CUKRČEK)
  Neposredna povezava do sporočila: 316
   RE: Volitve
21.9.2008 22:09:13   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Lahko prosim za "repete" za nas pozabljivce????


Saj imas svoje mnenje, ne?
Tako da mojega komot preskocis...


a ni čudno, da nikoli ne dobimo obrazložitve oz. dejstev, ko za njih prosimo. Pa menda res ni tako težko najt 5, samo 5 blazno dobrih stvari it tistih časov izpred štirih let. Ali jih le ni toliko.user posted image



mislim, da je bilo pa o tem že toliko povedanega, da niti pod razno ni mogoče reči, da ne dobite obrazložitev oz. dejstev....... samo problem pri kontra je vedno v tem, da navadno sami tega ne vidijo kot narobe.... zato je to brezpredmetna debata......

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 317
   RE: Volitve
21.9.2008 22:10:02   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Ne, ne bom ti se enkrat pisala, zakaj sem sla na volitve.


Saj ni vprašala, zakaj si šla na volitve, če znam brat, pač pa po petih dobrih zadevah vlade izpred 4 let?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 318
   RE: Volitve
21.9.2008 22:10:20   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: Volga


Ej, friteza, midve s cukrom se "poznava" že dolgo časa. Po moje od prej kot tebe, tako pis, sister.


danes ti je zavoljo zmaga ta friteza opravičena.... jutri pa..... user posted image


ej, jst čist pisam... sej pravim, da dam obema za pir user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 319
   RE: Volitve
21.9.2008 22:11:43   
Massa26
Se podpišem pod Volgo za nazaj in za naprej user posted image .

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 320
   RE: Volitve
21.9.2008 22:12:15   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Massa26

Se podpišem pod Volgo za nazaj in za naprej user posted image .


Ja, hvala, punči, sem ti hvaležna za naprej in za nazaj. user posted image

(odgovor članu Massa26)
Neposredna povezava do sporočila: 321
   RE: Volitve
21.9.2008 22:12:32   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007

Joj, očitno sem hitro pozabila, da je bilo takrat vse tako OK. Mi lahko obudiš spomin, kaj je bilo tako fajn??Oz. kaj je JJ toliko zafural, kar so prejšnji naredili?


----------------------
To, kar je JJ zafural, se bo šele kasneje spoznalo user posted image !
Recimo, to njegovo nastavljanje nesposobnih, (ampak edino pomembno, da njegovih), ljudi v gospodarstvu, se bo pokazalo kot nekaj, kar se ne da takoj in z lahkoto popravit. In glede na to, da bo to trajalo kar nekaj časa, bodo posledice itak spet najslabše za prebivalce. Tako, da tisto, kar nekdo 4 leta zafurava, redko kdo lahko v naslednjih 4-ih popravi.
Res pa je, da tudi prejšnja vlada ni JJ pusstila ravno rožnato stanje, posledice pa se itak vlečejo v vsak naslednji mandat.

< Sporočilo je popravil Rožica I -- 21.9.2008 22:14:40 >


_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 322
   RE: Volitve
21.9.2008 22:12:39   
Freycha
mater....sem mislila, da je govora o Karlu Erjavcu, ko ste omenjali modre učke.. pa zdaj vidim, da ima Pahor tudi modre user posted image user posted image  sem skoz mislila, da ima zelene user posted image

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 323
   RE: Volitve
21.9.2008 22:13:27   
CUKRČEK
pol pa nič....

Važno, da je bilo fajn..tud če ne vemo, zakaj. 




_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 324
   RE: Volitve
21.9.2008 22:14:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Ne, ne bom ti se enkrat pisala, zakaj sem sla na volitve.


Saj ni vprašala, zakaj si šla na volitve, če znam brat, pač pa po petih dobrih zadevah vlade izpred 4 let?


Naj si sama odgovori.
Komot poisce tudi sto slabih, ce njej tako pase.

Nisem ne kritizirala ne hvalila nobene vlade.
Mojih osebnih razlogov, zakaj sem sla na volitve, pa ne rabim nikomur posebej razlagat.

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?