|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Volitve
21.9.2008 23:12:48   
amaya
sej čez 4 leta bomo pa te kritizirali...je vedno tako

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 376
   RE: Volitve
21.9.2008 23:14:46   
HuAnita



*ena boljših je , da plačujemo vrtec po novem samo za enega otroka-denar pa gre iz žepa...koga? TUdi tistih, ki otrok sploh nimajo ali pa ne več v vrtcih.

 
Kolikor vem, pa za vrtce itak ne plačuje država, apmak lokalna oblast - torej je to na plečih občine, ne pa države... kja so torej naredili? Preložili finančno breme na občine...
 (čeprav pa meni čisot paše, da je takouser posted image )

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 377
   RE: Volitve
21.9.2008 23:15:24   
viv_
Dons sem pa prou dobre volje user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 378
   RE: Volitve
21.9.2008 23:15:24   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica



*ena boljših je , da plačujemo vrtec po novem samo za enega otroka-denar pa gre iz žepa...koga? TUdi tistih, ki otrok sploh nimajo ali pa ne več v vrtcih.
*protikadilski zakon-stvar posameznika, če je to boljše ali ne...
*predsedovanje EU-nima veze z Janševo vlado, bila je JIT(Just-in-TIme) na vladi.
*povečanje BDP-pravijo, ja....user posted image
*odprtje pediatrične(kar bi lahko tudi prejšnji, a niso uspeli)- torej niso nič naredili, temveč samo želi sadove prejšnje
*uvedba eurota - nima veze z Janševo vlado, bila je JIT(Just-in-TIme) na vladi.

*"zdrmal" je tajkune(vsaj nekaj) ...in bi nastavil svoje, če bi imel možnost...zelo relativna stvar... in seveda, se pojavlja vprašanje, koga od "svojih" pa ni "zdrmal"


Evo, za začetek smo že boljši od "vas". Ja, dosti boljši od "nas". Bravo, to je pa res za user posted image



Torej...karkoli se je naredilo ni nič vredno, ker se je pod Janševo vlado. Če bi se pod drugo vlado, bi pa poveličevali vlado.
Še vedno pa ne vem 5-ih njihovih dobrih del.user posted image


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 379
   RE: Volitve
21.9.2008 23:16:52   
Rožica I
Dejansko je tako, da med politiki ni nikogar, ki bi imel popolnoma čiste roke in večina (kolikor sem razumela) na tej temi, tudi ni lih za to opcijo, ki smo jo izglasovali, ampak bolj za levico, ki naj bi bila bolj naklonjena socialni državi, ker smo imeli večji občutek varnosti.


_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 380
   RE: Volitve
21.9.2008 23:17:00   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita




*ena boljših je , da plačujemo vrtec po novem samo za enega otroka-denar pa gre iz žepa...koga? TUdi tistih, ki otrok sploh nimajo ali pa ne več v vrtcih.

 
Kolikor vem, pa za vrtce itak ne plačuje država, apmak lokalna oblast - torej je to na plečih občine, ne pa države... kja so torej naredili? Preložili finančno breme na občine...
 (čeprav pa meni čisot paše, da je takouser posted image )


Me pa prov en klinc briga, če gre iz davkoplačevalskega denarja. VAžno, da ni meni in vam treba plačat vrtca za več otrok. Drugače bi pa denar šel drugam. NAprimer v Drnovškovo letalo  ali kaj podobnega od katerega ne bi imela nič.


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 381
   RE: Volitve
21.9.2008 23:17:05   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita




*ena boljših je , da plačujemo vrtec po novem samo za enega otroka-denar pa gre iz žepa...koga? TUdi tistih, ki otrok sploh nimajo ali pa ne več v vrtcih.

 
Kolikor vem, pa za vrtce itak ne plačuje država, apmak lokalna oblast - torej je to na plečih občine, ne pa države... kja so torej naredili? Preložili finančno breme na občine...
 (čeprav pa meni čisot paše, da je takouser posted image )


Deklica drag, kdo pa financira občine? TO je kot jara kača. Državo financiramo mi, le-ta porazdeli NAŠ denar po občinah..TOrej v vsakem primeru GRE IZ NAŠEGA ŽEPA IN NIČ NI ZASTONJ...dovolj razumljivo napisano?....

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 382
   RE: Volitve
21.9.2008 23:18:44   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK


Me pa prov en klinc briga, če gre iz davkoplačevalskega denarja.


Mene pa prekleto zanima, kam gre MOJ denar..prekleto, da me...



viv, tudi jaz sem vesela in ni mi žaluser posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 383
   RE: Volitve
21.9.2008 23:20:38   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK


Me pa prov en klinc briga, če gre iz davkoplačevalskega denarja.


Mene pa prekleto zanima, kam gre MOJ denar..prekleto, da me...




In raje vidiš, da gre za zdravilce politikov, letala za predsednike, potovanja politikov in podobno, kot pa za vrtce?? Zanimivo.user posted image

< Sporočilo je popravil CUKRČEK -- 21.9.2008 23:21:42 >


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 384
   RE: Volitve
21.9.2008 23:21:14   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK

Torej...karkoli se je naredilo ni nič vredno, ker se je pod Janševo vlado. Če bi se pod drugo vlado, bi pa poveličevali vlado.
Še vedno pa ne vem 5-ih njihovih dobrih del.user posted image



Noben ni rekel, da NIČ ni vredno, kar je naredila Janševa vlada. Ker nobena vlada ne dela samo dobrih, kakor tudi samo slabih stvari ne. Vendra jih ene delajo več, druge manj. In Janševa sigurno ni med prvimi.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 385
   RE: Volitve
21.9.2008 23:22:13   
viv_
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica
viv, tudi jaz sem vesela in ni mi žaluser posted image


user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 386
   RE: Volitve
21.9.2008 23:23:27   
amaya
alo punce, ne se tuć

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 387
   RE: Volitve
21.9.2008 23:24:14   
Anonimen
[
IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK

*ena boljših je , da plačujemo vrtec po novem samo za enega otroka



In naredili krivico tistim, ki imamo enega in še to v jaslih. Če imaš dva otroka, ponavadi plačaš samo za večjega, ki je v drugi starostni skupini, to se pravi, da plačaš manj za dva, kot mi za enega. Sorči, ampak kadar se spomnim tega zakona, mi gre na user posted image , ker se mi ne zdi pravično. Saj je prav, da imate nekateri kaj od tega, ampak zakaj hudiča moram vedno ko je kaj dobrega ven padet. O, ja če bi sprejeli ta zakon pre 9 leti bi tudi meni prav prišel,  tudi jaz bi hvalila.

(odgovor članu Češnca)
  Neposredna povezava do sporočila: 388
   RE: Volitve
21.9.2008 23:24:20   
viv_
IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK

IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK


Me pa prov en klinc briga, če gre iz davkoplačevalskega denarja.


Mene pa prekleto zanima, kam gre MOJ denar..prekleto, da me...




In raje vidiš, da gre za zdravilce politikov, letala za predsednike, potovanja politikov in podobno, kot pa za vrtce?? Zanimivo.user posted image


To pa je nivo... Nivo, na katerega se niti politiki z najbolj nizkimi udarci v predvolilni kampaniji niso spuščali. Ker nekako velja pravilo ohranjanja spoštovanja do mrtvih.

Ostajam brez besed...



_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 389
   RE: Volitve
21.9.2008 23:24:45   
amaya
sej smo bili na volitvah zato, da povemo svoje mnjenje in izrazimo svojo voljo...je pa vedno tako in vedno bo: eni smo zadovoljni, drugi pa ne.

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 390
   RE: Volitve
21.9.2008 23:25:09   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK

In raje vidiš, da gre za zdravilce politikov, letala za predsednike, potovanja politikov in podobno, kot pa za vrtce?? Zanimivo.user posted image


Eh, daj no mir....marskiteri denar gre za marsikaj, kar mi ne vidimo, ali kar nam ni prav, tako, da ne posplošuj.  In tako bo vedno..

Ma brezveze, človek vas pa res lahko hitro "napumpa"....površno gledano.....ozadje je treba gledati punca, ozadje.....vsega tega mešanja dreka, pa naj gre za leve ali desne.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 391
   RE: Volitve
21.9.2008 23:25:44   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: decembrka

[
IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK

*ena boljših je , da plačujemo vrtec po novem samo za enega otroka



In naredili krivico tistim, ki imamo enega in še to v jaslih. Če imaš dva otroka, ponavadi plačaš samo za večjega, ki je v drugi starostni skupini, to se pravi, da plačaš manj za dva, kot mi za enega. Sorči, ampak kadar se spomnim tega zakona, mi gre na user posted image , ker se mi ne zdi pravično. Saj je prav, da imate nekateri kaj od tega, ampak zakaj hudiča moram vedno ko je kaj dobrega ven padet. O, ja če bi sprejeli ta zakon pre 9 leti bi tudi meni prav prišel,  tudi jaz bi hvalila.



o, tu se pa podpišem


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 392
   RE: Volitve
21.9.2008 23:26:48   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: decembrka

[
IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK

*ena boljših je , da plačujemo vrtec po novem samo za enega otroka



In naredili krivico tistim, ki imamo enega in še to v jaslih. Če imaš dva otroka, ponavadi plačaš samo za večjega, ki je v drugi starostni skupini, to se pravi, da plačaš manj za dva, kot mi za enega. Sorči, ampak kadar se spomnim tega zakona, mi gre na user posted image , ker se mi ne zdi pravično. Saj je prav, da imate nekateri kaj od tega, ampak zakaj hudiča moram vedno ko je kaj dobrega ven padet. O, ja če bi sprejeli ta zakon pre 9 leti bi tudi meni prav prišel,  tudi jaz bi hvalila.



Nobena stvar ni NIKOLI za vse pravična . In ni Janša kriv, da imaš samo enega otroka. Sorčiuser posted image


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 393
   RE: Volitve
21.9.2008 23:27:27   
amaya
jah, koliko denarja je pa šlo za tanke? v katere lahko spravimo pol Slovenije? Mogoče bi pa lahko socialna stanovanja notri v njih naredili user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 394
   RE: Volitve
21.9.2008 23:29:24   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: viv

IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK

IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK


Me pa prov en klinc briga, če gre iz davkoplačevalskega denarja.


Mene pa prekleto zanima, kam gre MOJ denar..prekleto, da me...




In raje vidiš, da gre za zdravilce politikov, letala za predsednike, potovanja politikov in podobno, kot pa za vrtce?? Zanimivo.user posted image


To pa je nivo... Nivo, na katerega se niti politiki z najbolj nizkimi udarci v predvolilni kampaniji niso spuščali. Ker nekako velja pravilo ohranjanja spoštovanja do mrtvih.

Ostajam brez besed...




Ah dej no.....pol bi mogli tud navečje kriminalce hvalit po smrti?!?user posted image Po tej logiki bi tudi Hitlerja in Misolinija mogli kovat v zvezde, ker sta pač umrla (pa ne da ju s kom primerjam)






_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 395
   RE: Volitve
21.9.2008 23:29:29   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK


Nobena stvar ni NIKOLI za vse pravična . In ni Janša kriv, da imaš samo enega otroka. Sorčiuser posted image



Točno tako, in če ne bi ti imela dveh, bi te to tudi en šmorn brigalo....torej, smo zopet tam, ko sem začela. Nobena vlada, .............................................................................


Bi bila vesela, če bi katerkoli vlada naučila ljudi osnovnega....torej branja in razumevanja tega, kar človek prebere....in svet bi bil dosti razumnejši...

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 396
   RE: Volitve
21.9.2008 23:30:56   
Anonimen
Imam tri, še dva šoloobvezna. Torej tudi gimnazijca nista user posted image , na malico mislim, ki je bila za moje pojme čisto finta zaradi volitev. Takih zakonov se ne sklepa šele en mesec prej. Sicer sem pa absolutno za temu zakonu za brezlačno malico.

(odgovor članu CUKRČEK)
  Neposredna povezava do sporočila: 397
   RE: Volitve
21.9.2008 23:30:57   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: amaya

jah, koliko denarja je pa šlo za tanke? v katere lahko spravimo pol Slovenije? Mogoče bi pa lahko socialna stanovanja notri v njih naredili user posted image user posted image user posted image


Kaj tanke, koliko je šlo za podkupnine.....to me bolj moti....da smo tudi mi dežela podkupljivih in lažnjivih....

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 398
   RE: Volitve
21.9.2008 23:34:04   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

IZVIRNO SPOROČILO: amaya

jah, koliko denarja je pa šlo za tanke? v katere lahko spravimo pol Slovenije? Mogoče bi pa lahko socialna stanovanja notri v njih naredili user posted image user posted image user posted image


Kaj tanke, koliko je šlo za podkupnine.....to me bolj moti....da smo tudi mi dežela podkupljivih in lažnjivih....


Brez skrbi, da če bi bilo o podkupninah v Patriji kaj resnice, bi že podali dokaze. Pred volitvami bi jih tudi ponaredili, samo se niso upali več, ker so se že s tem zasrali.


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 399
   RE: Volitve
21.9.2008 23:34:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

IZVIRNO SPOROČILO: amaya

jah, koliko denarja je pa šlo za tanke? v katere lahko spravimo pol Slovenije? Mogoče bi pa lahko socialna stanovanja notri v njih naredili user posted image user posted image user posted image


Kaj tanke, koliko je šlo za podkupnine.....to me bolj moti....da smo tudi mi dežela podkupljivih in lažnjivih....


Pa verjamete v afero Patrie?

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?