|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bo SDS zahteval ponovno štetje?
24.9.2008 19:22:46   
Anonimen
Vedno so eni drugi krivi.


Sile zarote. Itak.

(odgovor članu atanja)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Bo SDS zahteval ponovno štetje?
24.9.2008 19:24:04   
zvesta
Pa na dveh voliščih v Lj bodo ponivili volitve. Ker niso zbirali podpisov ob voljenju.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Bo SDS zahteval ponovno štetje?
24.9.2008 19:25:04   
LoCa
mislim, ne razumem sploh, zakaj bi bla goljufija???? js osebno nisem niti zdej niti pred 4imi leti pomislila na to. napisala sem tisto zato, ker sem nekje ( v žurnalu se mi zdi) prebrala, da je janša reku, da so kao sicer zgobili, samo da pač je ta sistem kr neki, ker je sds dobila 5 od 8ih volilnih okrožij. tko da pomoje je to pnovno štejte samo stvar užaljenega ega. če bi ša že bla goljufija (kadarkoli), bi bla pomoje kr dobro zakamuflirana. samo RES dvomim v to. je bolj pataf stranki kriv za tole.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Bo SDS zahteval ponovno štetje?
24.9.2008 19:26:45   
Anonimen
On čaka na glasove po pošti, iz tujine.

(odgovor članu LoCa)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Bo SDS zahteval ponovno štetje?
24.9.2008 19:30:28   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

On čaka na glasove po pošti, iz tujine.


ja, ko so pa volilci čakali na glasovnice po pošti, da bi volili, ali pa stali pred zaprtimi vrati konzularnega predstavništva, pa jim je bila volilna pravica odvzeta, je pa vse ok user posted image  Nekaj gnilega v deželi Danski (aka Sloveniji)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Bo SDS zahteval ponovno štetje?
24.9.2008 19:32:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

On čaka na glasove po pošti, iz tujine.


ja, ko so pa volilci čakali na glasovnice po pošti, da bi volili, ali pa stali pred zaprtimi vrati konzularnega predstavništva, pa jim je bila volilna pravica odvzeta, je pa vse ok user posted image  Nekaj gnilega v deželi Danski (aka Sloveniji)
Vem, ja.user posted image

(odgovor članu Freycha)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Bo SDS zahteval ponovno štetje?
24.9.2008 19:44:55   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: LoCa

mislim, ne razumem sploh, zakaj bi bla goljufija???? js osebno nisem niti zdej niti pred 4imi leti pomislila na to. napisala sem tisto zato, ker sem nekje ( v žurnalu se mi zdi) prebrala, da je janša reku, da so kao sicer zgobili, samo da pač je ta sistem kr neki, ker je sds dobila 5 od 8ih volilnih okrožij. tko da pomoje je to pnovno štejte samo stvar užaljenega ega. če bi ša že bla goljufija (kadarkoli), bi bla pomoje kr dobro zakamuflirana. samo RES dvomim v to. je bolj pataf stranki kriv za tole.


Tem gre pa res verjet ja. user posted image

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Bo SDS zahteval ponovno štetje?
24.9.2008 19:47:48   
atanja
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

Pa na dveh voliščih v Lj bodo ponivili volitve. Ker niso zbirali podpisov ob voljenju.


Ja ker pa če bi jim rekli da naj se podpišejo bi pa drugače glasoval. ma daj no... REs je brez veze zguba časa in denarja-za to pa mu je vseeno.

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Bo SDS zahteval ponovno štetje?
24.9.2008 19:52:28   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: atanja

IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

Pa na dveh voliščih v Lj bodo ponivili volitve. Ker niso zbirali podpisov ob voljenju.


Ja ker pa če bi jim rekli da naj se podpišejo bi pa drugače glasoval. ma daj no... REs je brez veze zguba časa in denarja-za to pa mu je vseeno.


če ni podpisa, lahko sklepamo, da ni volila tista oseba, za katero se je predstavljal. Kar pa je goljufija.....

skrbi me le, da si ne bo Janša s tem lastne prste poparil, če bo zahteval, da se še enkrat glasuje user posted image

(odgovor članu atanja)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Bo SDS zahteval ponovno štetje?
24.9.2008 19:58:41   
atanja
Sej podpis se da tud ponevert.

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Bo SDS zahteval ponovno štetje?
24.9.2008 19:59:21   
atanja
Največje vprašanje je kdo bo pa plačal vse to?

(odgovor članu atanja)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Bo SDS zahteval ponovno štetje?
24.9.2008 20:07:09   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: atanja

Sej podpis se da tud ponevert.


Ja, res se ga da.... samo se da pa tudi lažje preveriti, če je to podpisal pravi, ali ne.....

Lej, meni je vseeno, kdo zahteva to..... zdi se mi pomembno, da če se pojavi sum na kršitev, da se to tudi pregleda in reši.

Kdo bo plačal? Zelo preprosto bi to uredila: če se sum potrdi in ugotovi, da so se dogajale nepravilnosti, potem plačajo tisti, ki so na tistih voliščih takrat sedeli. Če pa se ne ugotovi nepravilnosti, pa naj plača naročnik kontrole.....

To skoz pravim tudi za referendume. Če padejo zaradi premale prisotnosti, naj plača pobudnik referenduma... pa da jih vidim, kako si bodo potem še zmišljevali kozlarije početi. Pa mi je spet čisto vseeno, če so to levi ali pa desni.....

(odgovor članu atanja)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Bo SDS zahteval ponovno štetje?
24.9.2008 20:56:46   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica

A  bo Florida? user posted image user posted image user posted image


Ne Izola. user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

On čaka na glasove po pošti, iz tujine.


Ja one iz Finske. user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: Freycha
Kdo bo plačal? Zelo preprosto bi to uredila: če se sum potrdi in ugotovi, da so se dogajale nepravilnosti, potem plačajo tisti, ki so na tistih voliščih takrat sedeli. Če pa se ne ugotovi nepravilnosti, pa naj plača naročnik kontrole.....



You wish Freycha. Kdo bo plačal? Mi vsi, tako kot vse drugo,... kdo pa plača odškodnine zaradi sodnih zaostankov? Sodniki? user posted image



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Bo SDS zahteval ponovno štetje?
24.9.2008 20:59:15   
Anonimen
Iz Finske bo dobil finkouser posted image

(odgovor članu Rubin.)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Bo SDS zahteval ponovno štetje?
24.9.2008 21:05:00   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Iz Finske bo dobil finkouser posted image


A bo dal Urško za podkupnino? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Bo SDS zahteval ponovno štetje?
24.9.2008 21:17:34   
sončnica13
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha


Kdo bo plačal? Zelo preprosto bi to uredila: če se sum potrdi in ugotovi, da so se dogajale nepravilnosti, potem plačajo tisti, ki so na tistih voliščih takrat sedeli. Če pa se ne ugotovi nepravilnosti, pa naj plača naročnik kontrole.....

To skoz pravim tudi za referendume. Če padejo zaradi premale prisotnosti, naj plača pobudnik referenduma... pa da jih vidim, kako si bodo potem še zmišljevali kozlarije početi. Pa mi je spet čisto vseeno, če so to levi ali pa desni.....


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Bo SDS zahteval ponovno štetje?
24.9.2008 23:09:22   
amaya
Dežavu. Pa kje sem to že vidla user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image Pa da se jim da.....se drkat naprej. To je pa moški ego. če bi ble ženske bi blo drugače. Bi se zlasale pa bi blo user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu sončnica13)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Bo SDS zahteval ponovno štetje?
24.9.2008 23:40:03   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77
Nismo za Pahorja, ampak smo proti Janši.user posted image


Bingo !!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Bo SDS zahteval ponovno štetje?
25.9.2008 0:44:14   
Marogica
S tem Janša oz. njegova vlada samo dokazje, kakšen "pravni red", si je stvarila. Očitno mu še sam ne zaupa. In mi bi mu moraliuser posted image ....AH, še dokaz več, kako je ta človek zame....ma nimam izraza, ki bi bil dovolj sočen. Preziram ga in vse njegove podrepnike.

Kar štejte še enkrat glasove, tako boste lahko dvakrat z dolgimi nosovi fotografirani.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Bo SDS zahteval ponovno štetje?
25.9.2008 8:10:19   
urbancek
Me prav zanima, če bi ponavljali volitve, če bi on zmagal. S tem samo potrjuje, da imam prav, ko ga ne prenesem

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Bo SDS zahteval ponovno štetje?
25.9.2008 9:23:46   
kalbo
Ja, zdaj kaže svoj pravi obraz...maske so padle.
Aja, pa Volgi bi priporočal, da si prebere intervju v Dnevnikovem objektivu, ki ga je dal predsednik vlade neke suverene države. Poden od podna...in sloni letijo...

Namesto, da bi priznal poraz in rekel, da so pač boljši zmagali, oni pa da se umikajo v konstruktivno opozicijo, ki je zelo pomembna za delovanje države...mater še jest, k ga ne morem videt bi rekel kapo dol, sem se zmotil o njem, pa me ni presenetil. Že s tem, da je mrknil do enajstih zvečer je povedal zadosti.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 25.9.2008 9:24:41 >

(odgovor članu urbancek)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Bo SDS zahteval ponovno štetje?
25.9.2008 9:29:39   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Aja, pa Volgi bi priporočal, da si prebere intervju v Dnevnikovem objektivu,


zakaj pa ravno jaz? Mislim, da nisem edina, ki je edina volila SDS.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Bo SDS zahteval ponovno štetje?
25.9.2008 9:39:00   
orhideja75
JJ se ne more sprijazniti s porazom, zdej pa išče dlako v jajcuuser posted image




_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Bo SDS zahteval ponovno štetje?
25.9.2008 9:40:22   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: orhideja75

JJ se ne more sprijazniti s porazom, zdej pa išče dlako v jajcuuser posted image





A bejž, bejž user posted image  No, to je pa neki novga od 21.9. dalje user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu orhideja75)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Bo SDS zahteval ponovno štetje?
25.9.2008 9:40:54   
Mala_princeska

Na volišču sploh niso zahtevali osebne izkaznice, konec koncev bi lahko prišla čist s ta tretjim listkom na volitve.

Ma naj štejejo kakor hočejo, samo naš denar, naj pustijo pri miru.

Tudi pri volilnih listih bi lahko kaj prišparal, ne pa A 3 format.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?