|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  184 185 [186] 187 188   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: junijke 2009
3.3.2009 11:35:37   
mojjaka
No,midva sva tudi že kupila voziček...po vseh ogledih in mnenjih sva se odločila za Maxi Cosi Mura4.( ker je bil ravno v akciji, cenejši za 100eur) Kupila sva tudi košaro-rabljeno Maxi Cosi, lupinico tudi Maxi Cosi pa dobim od sestre,prav tako sem dobila od nje previjalno mizo in pa kinderpet, tako da smo že polno preskrbljeniuser posted image .
Me že mika it cotke kupovat...samo bom še malo počakala...


< Sporočilo je popravil mojjaka -- 3.3.2009 11:36:42 >

(odgovor članu July08)
Neposredna povezava do sporočila: 4626
   RE: junijke 2009
3.3.2009 11:54:32   
Mala_princeska

Ste pa pridne čveke. user posted image

Nekaj časa nazaj ste pisale o paketih in denarju. Jaz dobim potrdilo na naslednjem pregledu, ko bom cca. 28 tednov user posted image in potem šibam na socialo uredit papirje, da aprila dobimo Eurčke nakazane in potem po lupinico od Peg Perega in po Racmanke.

Sem pa danes skoraj s stola padla , izpit iz slovke naredila z 9.

Zdaj pa špagetke pojest in počasi v službo. Mi jih celo ni uspelo zažgat user posted image , namreč vedno ko kuham - še študiram zdraven in danes sem lap top kar v kuhinjo preselila, da ne bi spet piskri trpeli.

Moj user posted image pa brca, brca, brca - user posted image user posted image user posted image .

Še ena besedna cvetka mojega dragega: včeraj me je vprašal: "a ti je rentgen delala" user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image namesto ultrazvok. Ko govorim o user posted image v moškem spolu, on pa si neskončno želi nogometaša. Bomo videli.


_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu mojjaka)
Neposredna povezava do sporočila: 4627
   RE: junijke 2009
3.3.2009 11:56:57   
Lsica
Vprašanje - pri naši košari za voziček  (Quinny buzz) sem opazila, da je spodaj samo ena plošča (a la vezna, po domače šperplata), medtem ko majo druge košare (baby confort, cam, chicco...) plastično dno z  luknjicami za ventilacijo, ponekod se vzglavje celo dvigne...
Ali ima katera od vas kakšne izkušnje s tem, ali je to sploh bistvenega pomena ali le jaz spet preveč kompliciram???

Ooooo, pa smo spet tam, očitno še ni konec moje kalvarije z vozički...

(odgovor članu mojjaka)
Neposredna povezava do sporočila: 4628
   RE: junijke 2009
3.3.2009 12:54:17   
fragola
Hvala punce za pohvale o vozičku, jaz sem bla prepričana že dve leti, da ko bom noseča bom vzela Jane, veliko dobrega sem slišala o tem vozičku, tako, da sem bla res prepričana, da vzememo tega, je pa res zelo drag!!!!

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu Lsica)
Neposredna povezava do sporočila: 4629
   RE: junijke 2009
3.3.2009 13:27:55   
kalanteja
Mala_princeska jaz pa z 8, sem tud čist vesela. Maja grem delat pa še za nazaj ITA.

Danes je moja user posted image tud čist mirna, malo me tk odspod v trebušku boli- no tk k bi me mišice bolele, tehtala sem se v lekarni in imam spet kg več torej iz začetnih 72 sedaj na 77, sem včeraj v šoli za starše malo gledala user posted image in so vse tk bolj suhe, da sem js skor najbolj močna bla, pa glavn, da sem vredu in zdrava

grem sedaj malo za šolo delat, kosilo sem imela že ob pol 1 kuhano (zrezki  v omaki, zeljna solata, krompir v kockah)


_____________________________

Julija, 9.6.2009

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 4630
   RE: junijke 2009
3.3.2009 13:51:47   
Lsica
kalanteja, ma 5 kg pa res ni veliko do 26t, vsaj men se zdi tako...pa ne glede na to, da sem jih jaz do 24t napokala precej več.  Čestitke za izpituser posted image , pa spodbude za naprejuser posted image .

PS. Tudi jaz sem že popapala kosilo, danes malce prej, ker mojega user posted image ne bo takoj iz službe. Morda komu za idejo -  riž, vok zelenjava in piščanec (ker je moj vege to jem le kadar sem sama, zdaj v user posted image mora tudi včasih malo meska bit)

< Sporočilo je popravil Lsica -- 3.3.2009 13:56:14 >

(odgovor članu kalanteja)
Neposredna povezava do sporočila: 4631
   RE: junijke 2009
3.3.2009 14:03:56   
lenika
Pozdravljene!

Si moram vsak dan, kar čas vzet, da preberem vse kar ste napisale. Priznam pa, da navadno nimam časa brat vseh razprav o vozičkih in podobnih stvareh, ki me ne zanimajo.

Imejte se lepo kljub deževnem tednu.

(odgovor članu Lsica)
Neposredna povezava do sporočila: 4632
   RE: junijke 2009
3.3.2009 14:39:10   
bamoocham
Tudi naša je mirna danes, vsake toliko se spomni in me pozdravi. Je čisto vremeska.
Kosilo sva imela danes že ob pol 12h, ker je moj moral na šiht, tak da sem spet sama do večera. Ne ljubi se mi pa kam hodit.
Danes sem spekla piščančje meso na žaru, on je jedel kruh zraven, js sem si pa zelenjavo skuhala, pa z jogurtovim prelivom (doma narejen preliv) polila.
Ma morem pazit na hrano, mam preveč kg (bila kregana včeraj v LJ, medtem ko mi moja gin. nič ne reče). Pa se nacejat v vodo...

In kaj lepega počnete? Pri nas je vreme za en drekec pekecuser posted image , nekam oblačno je.


(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 4633
   RE: junijke 2009
3.3.2009 14:50:05   
Lsica
lenika sorry, mislim da sem v glavnem jaz težila z vozički. Zdaj bom dala mir, ga mamo doma , kakav takav....meni je pa všečuser posted image .

bamoocham, a nismo me uboge nosečke, k nam tko paše kej finega pojest, pa še ful časa mamo o tem razmišljat (vsaj jaz, k sem domaaa, takooo blizu hladilnikaaaa) - pol se mormo pa pazit!!!! Men pa tko dobr jest, tud zelenjavo. Tud jabolka pa korenček... Sam da je....dobro.  



(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 4634
   RE: junijke 2009
3.3.2009 14:52:23   
mojjaka
Jaaa,grooozno vreme je!! jaz sem čisto brez energije, kot taka cota..nič se mi ne da,ven mi ni za it... tudiuser posted image je bolj miren. Komaj čakam na bolj soončne dni,ampak ta teden slabo kaže.
Tudi jaz sem že kosilala, sem si naredila makarončke z omako iz bučke,pa paradižnika,česna,pa mal sirčeka na vrh. Zdaj počasi bom pa šla še za možeka kuhat-pride šele okol 5 iz službe.

(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 4635
   RE: junijke 2009
3.3.2009 15:33:43   
Lsica
Pridna mojjaka. Kaj boš pa možeku dobrega skuhala?


(odgovor članu mojjaka)
Neposredna povezava do sporočila: 4636
   RE: junijke 2009
3.3.2009 15:45:30   
manna
Živjo.
Po doooolgem času vas pozdravljam. Bila sem namreč več ko en teden v bolnišnici ker sem imela krče. Ugotovili so da imam rahlo natrgano oz. odluščeno posteljico. Zdaj naj bi bilo v redu, zato sem lahko prišla domov ampak moram samo počivat počivat počivat... tako da me tudi ne bo veliko na internetu. So mi rekli da skoraj zagotovo do roka ne bom šla, da bo zagotovo prej. Kakorkoli že, lepo vas pozdravljam, pridno klepetajte še naprej PA NE PRETIRAVAJTE S TELOVADBO!!! Meni so se namreč krči začeli potem ko sem prišla z nosečniške telovadbe !! Bilo je grozno..tak šok da sploh..ne morem sploh razlagat.

Vse dobro in lepe pozdrave...

(odgovor članu Lsica)
Neposredna povezava do sporočila: 4637
   RE: junijke 2009
3.3.2009 15:48:56   
mojjaka
Hvala Lsica.
Možek je pa bolj mesni črvičekuser posted image ,tako da bo dobil sv.zrezek v omakci,pa pražen krompir,pa solatko. Za sladico pa enga lubčekauser posted image

(odgovor članu Lsica)
Neposredna povezava do sporočila: 4638
   RE: junijke 2009
3.3.2009 16:00:42   
mojjaka
mannauser posted image samo da je sedaj boljše. Pa le počivaj in pazi na vaju.
Jaz sem pa ravno razmišljala o nosečniški telovadbi...zdaj pa sem kar odpor dobila do nje!

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 4639
   RE: junijke 2009
3.3.2009 16:06:52   
Lsica
manna ti zdaj kar lepo počivaj in nikar se ne obremenjuj z ničemer. Saj si junijka, še malo zdrži. Jaz sem tudi ful veliko časa v postelji (na levem bokuuser posted image ), morda še kakšen izi sprehod in to je to. Čuvaj se, bomo pa pol telovadile z dojenčki, ko bomo vesele mamice, a ne?

mojjaka, mnjammmi, tole zveni user posted image dobro, si tako v živo predstavljam, da se mi kar sline cedijo...

(odgovor članu mojjaka)
Neposredna povezava do sporočila: 4640
   RE: junijke 2009
3.3.2009 16:43:28   
bamoocham
Manna, objemčki za tebeuser posted image user posted image user posted image
Zdrži še malo, saj junij bo kmalu tuuser posted image

(odgovor članu Lsica)
Neposredna povezava do sporočila: 4641
   RE: junijke 2009
3.3.2009 16:57:55   
Janci F
IZVIRNO SPOROČILO: manna

Živjo.
Po doooolgem času vas pozdravljam. Bila sem namreč več ko en teden v bolnišnici ker sem imela krče. Ugotovili so da imam rahlo natrgano oz. odluščeno posteljico. Zdaj naj bi bilo v redu, zato sem lahko prišla domov ampak moram samo počivat počivat počivat... tako da me tudi ne bo veliko na internetu. So mi rekli da skoraj zagotovo do roka ne bom šla, da bo zagotovo prej. Kakorkoli že, lepo vas pozdravljam, pridno klepetajte še naprej PA NE PRETIRAVAJTE S TELOVADBO!!! Meni so se namreč krči začeli potem ko sem prišla z nosečniške telovadbe !! Bilo je grozno..tak šok da sploh..ne morem sploh razlagat.

Vse dobro in lepe pozdrave...



manna me veseli, da se bolje počutiš.
Ali mi lahko prosim poveš kakšne krče si imela?
Jaz imam zadnje čase kar zelo močne krče in me malo skrbi, da je kaj narobe.

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 4642
   RE: junijke 2009
3.3.2009 17:07:55   
Anonimen
bamoocham ... en ZS sem ti poslala user posted image

Aja, pozdravljene JUNIJKE.





< Sporočilo je popravil gantar -- 3.3.2009 17:08:09 >

(odgovor članu Janci F)
  Neposredna povezava do sporočila: 4643
   RE: junijke 2009
3.3.2009 17:15:17   
bamoocham
Gantar, imaš ZSuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4644
   RE: junijke 2009
3.3.2009 17:15:44   
Lsica
pozdravljena gantaruser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4645
   RE: junijke 2009
3.3.2009 17:18:59   
bamoocham
Lsica, nama je  pa danes ful dolgčas a neuser posted image cel dan visima na RRuser posted image
Če je tak dolgčas.

Mogla bi si kupit nekaj za oblečt za abrahama (od mojega teta praznuje), zdj pa kr naprej nosim kavbojke, ker druga mi ni prav...pa v kavbojkah glih  ne morem it.user posted image
Pa se mi taaaaaaaak ne da it po trgovinah.
Se presenečam, da sem lahk tk brez energije.user posted image

(odgovor članu Lsica)
Neposredna povezava do sporočila: 4646
   RE: junijke 2009
3.3.2009 17:39:45   
MONY25
Pozdravljene!

js sm mela pa dons kontrolo za cukr (mam nosečniško sladkorno) in sm prov vesela, k je vse ok...user posted image

drgač pa js nimam nobenih problemov glede teže...js še zmer nism pršla na težo, k sm jo mela pred nosečnostjo...sm v minusu 2kg. a ni to čudn, pa skos normalno jem...mi moj fantek vse pobere user posted image

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonček....:)

(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 4647
   RE: junijke 2009
3.3.2009 17:39:57   
lino
Pozdravljene.

Bamoocham sej so pa tudi kavbojke lahko čisto o.k., sam kominirat jih je treba s kako elegantno bluzicouser posted image

Gantar, POZDRAVLJENA PUNCA.user posted image user posted image

Manna, kr pazi nase!user posted image user posted image

Kalanteja in Mala princeska čestitke za uspešno opravljene izpite.user posted image

Kalanteja jst sem pa nažalost med prvih 20. Sem kar zraven gospe sestre sedela (mogoče 3 na njeni levi)user posted image Kaj si se za telovadbo napisala???

No jst sem bila danes pri G in pravi, da je vse o.k. in naš user posted image (70%-30%) ima cca 700g in jaz +2,5 kg kar pomeni, da sem jih skupno pridelala že +10 od samega štarta in jih imam sedaj že 60kg pa 160 cm sem velikauser posted image , ampak kregana nisem bila...bom pa sama malo bolj pazila na težo...
Edino pritisk imam full nizek 90/50. Moj G mi je do sedaj delal UZ na vsakem pregledu in se mi je full dobro zdelo...no danes mi je pa povedal, da so naslednji cca 3 plačljivi, ker jih zavarovalnica ne krije...kje bom sedaj dobila denar za 3 UZ pa nimam pojma (3x25€) no sicer pa stane 3D UZ 30€ in se bom skušala dogovoriti, da bova od teh 3 vsaj 1x 3D naredila, ker se mi bolj splača dat 30 € za 3D, kot 25 za UZ...user posted image

Uglavnem full sem zabluzla in vas sedaj zapuščam, se grem s sinkotom ANG učit.

Lepo bodite.user posted image

(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 4648
   RE: junijke 2009
3.3.2009 17:51:39   
lenika
IZVIRNO SPOROČILO: Lsica

lenika sorry, mislim da sem v glavnem jaz težila z vozički. Zdaj bom dala mir, ga mamo doma , kakav takav....meni je pa všečuser posted image .



Sorry, sem malo grdo napisala. Saj sem bila sama pri prvem otroku ista in to je normalno. Nič me ne moti, če se pogovarjate o rečem, ki so za vas aktualne. Le hotela sem povedat, da jih zaradi pomanjkanja časa (služba, otrok, gospodinjstvo, utrujenost,...) jaz izpustim.

Manna saj bo vse dobro, samo sedaj pa res počivaj.

Gantar pozdravljena,

(odgovor članu Lsica)
Neposredna povezava do sporočila: 4649
   RE: junijke 2009
3.3.2009 18:38:11   
bačko
Dober večer!
Deja to pa je bil pregled!Groza, a ne?Upam da bo res naslednjič tvoja G delala!
Jaz bom vzela denar!Tudi prvič sem in tudi drugič bom!
Naša Žana pa ponoči ni hotela spati in smo bedeli ob 1.30 do 3 zjutraj.Potem pa je končno zaspla.Ob 5 pa smo itak mogli vstati, ker jaz začnem delati ob 6 in me mora moj najprej peljati v službo potem pa Žano k tašči.Upam da bo to noč spala ker sem zeloooooooo utrujena.
Majana jaz te razumem.Jaz delam na pošti in tudi dosti sedim in včasih zelo težko grem na wc.Hvala bogu da delam samo še do 18.3.Malo povprašaj G glede bolniške.Boš videla kaj ti bo rekla.
Janci upam da je vse uredu!Držim pesti!
No končno sem se naročila na 3D in ga imam 10.3. v Litiji.Komaj čakam!
Manna čuvaj se!Lepo te prosim!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Kalanteja in Mala princeska čestitam za opravljen izpit!Le tako naprej!user posted image user posted image user posted image user posted image
Gantar pozdravljena!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  184 185 [186] 187 188   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  184 185 [186] 187 188   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?