|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 199 [200]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: junijke 2009
9.3.2009 9:39:16   
tej_a
July in Bačko vse najboljše vama želim in seveda čim lažja poroda in zdrava otročička.


Enako tudi od mene!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu meti21)
Neposredna povezava do sporočila: 4976
   RE: junijke 2009
9.3.2009 10:28:39   
fragola
je 200 stran!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu tej_a)
Neposredna povezava do sporočila: 4977
   RE: junijke 2009
9.3.2009 10:56:22   
malagala

deja777

Jaz sem imela prejšnji teden iste težave, pa se je umirilo...Vmes sem veliko, res veliko pila..Par dni kasneje sem bila zaprta, sem si pomagala z Donatom, včeraj zvečer spet driska...Tako, da imam po mojem vse razdraženo, ne vem pa, čemi bo zdravnik kaj dal...

Tudi pol kg vode sem izgubila, tak da sem - jutri bo 28t, še vedno kot v 24.t, na 4-4,5 kg plusa. Mislite, da je to ok, da se zdaj nisem nič zredila??'Me ža mal skrbi...

Deja777 - javi, kako in kaj

lp vsem - v 2. delu...user posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 4978
   RE: junijke 2009
9.3.2009 12:00:07   
elyy

ojla!
js mislm,da spiješ kej borovničevega čaja  k zapera drgač ga u lekarni prodajajo pa se posvetuješ,če ga lohka sploh piješ(pomoje d ga lohka)drgač pa nevem...raj upraš..k to siguren pomaga!!al pa poklič G. pa se posvetuj z med. sestro..
če ne pa pejt k drugmu zdravniku osebnmu___bol to kokr p d bo kej tamaumu narobe!
upam d se boš pocajtala!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4979
   RE: junijke 2009
9.3.2009 12:16:04   
donna22
Jaz pa sem včeraj prišla do ugotovitve, da res ne smem nič težjega dvigovat user posted image Sem dvignila in čisto malo nesla 3 škatle, ki v resnici sploh niso težke, pa me je potem trebuh bolel ... Sem si mišice na trebuščku malo pretegnila, najbolj me je bolelo, ko sem šla na wc, sem mislila, da ne bom mogla več vstat - da bom kar na wc-ju ostala user posted image No, potem je na srečo spustilo, me pa je seveda moj user posted image okregal user posted image

Sicer pa je moj user posted image res zelo aktiven ... Že od včerajšnjega poznega popoldneva se skoraj neprestano giblje in brca user posted image Ponoči sem bolj malo spala, tak da sem ugotovla, da je ponoči tudi zelo aktiven user posted image Je pa prav zanimivo: ko dam roko gor na trebušček, skoraj vedno takoj brcne user posted image Moj user posted image je bil presrečen, ko je še njega user posted image nekajkrat bolj močno brcnil user posted image

Zanima pa me ena stvar: zadnje čase se ponoči vsa prestrašena sunkovito zbujam - a je možno, da me kakšna močnejša brca od user posted image tako prestraši? Ker ne vem, čemu bi to sicer lahko pripisala ...

(odgovor članu elyy)
Neposredna povezava do sporočila: 4980
   RE: junijke 2009
9.3.2009 12:41:58   
elyy
No js tudi ponoči slabo spim..pikec skos brca js še zaspim on pa še kr brca zato zjutri mau dlj dremam...k da pa moj roko na bušija nikol noče brcnt(k zanalž)user posted image
a veš d je res možn d tok brcne....ti se pa v sanjah itak prestraš..k kr naenkrat brcne kr mislm da mi bo trebuh rastrguuser posted image ampak nč hudga...

sej sam še do MAJA... 

(odgovor članu donna22)
Neposredna povezava do sporočila: 4981
   RE: junijke 2009
9.3.2009 12:48:04   
donna22
elvy, hvala za odgovor user posted image Sicer pa tudi najin user posted image navadno kot zanalašč noče brcnit, ko da moj user posted image roko gor, ampak včeraj pa se ga je le usmilil user posted image
Kako pa ti misliš, samo še do maja?

(odgovor članu elyy)
Neposredna povezava do sporočila: 4982
   RE: junijke 2009
9.3.2009 12:53:20   
donna22
Ups, je že nova tema odprta user posted image http://http://www.ringaraja.net/forum/Junijke_2009_-_2%25del/m_3910812/tm.htm

(odgovor članu donna22)
Neposredna povezava do sporočila: 4983
   RE: junijke 2009
9.3.2009 13:14:29   
princ_princeska

Bačko  in july08  vse najboljše za rojstni dan in vse lepo seveda. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu donna22)
Neposredna povezava do sporočila: 4984
   RE: junijke 2009
9.3.2009 15:20:36   
elyy

Ja  29.maja mam rok,pa bo lažje pol,k bo ob menuser posted image

(odgovor članu donna22)
Neposredna povezava do sporočila: 4985
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 198 199 [200]
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 199 [200]
Pojdi na:





Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?