|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: junijke 2009
9.3.2009 7:47:09   
meti21
Jutro souser posted image !

user posted image  je kuhana oz. čajček za une k ne pijete kaviceuser posted image
Berem vas vsak dan, sam ste take čvekice, da pol spl pa zato nisem nič soh nimam več časa kej napisatuser posted image
Mene tut brca v mehur in me malo skrbi kdaj se misli obrnt na glavo, ker na morfologiji je imel medenično vstavo, močno upam da se bo obrnu do konca. Moram pa priznati, da težje nosim kot v prvi nosečnosti, mogoče zaradi legeuser posted image , ker tamala je bila skoz na glavo obrnjena.
Pri pogovoru o opremi za user posted image  pa nič nisem sodelovala, ker imam še vse od tamale in ne bomo nič novega kupovali. Voziček Qiunny, posteljica Stokke (mala in velika), previjalna je na komodi (moj oči naredu), treba bo samo še malo oblekic kupit in racmanke bomo uporabljal pri novem dojenčku.

Včeraj smo šle pa moja mami, tamala in jest v tamar s sankam, sem komi nazaj prlezla, moj je pa delu v planici (priprave na planico-skoki), je blo ful luštn, snega 2m, sonček sam kaj k sem že tok nerodna s tem trebuhomuser posted image

Lepo bodte punce pa upam da se večkrat oglasimuser posted image

(odgovor članu kaminek)
Neposredna povezava do sporočila: 4951
   RE: junijke 2009
9.3.2009 7:50:34   
meti21
Čeprav z zamudo, vendar iz srca, želim vsem slavljenkam vse najboljše in seveda vsem nam ženamuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu meti21)
Neposredna povezava do sporočila: 4952
   RE: junijke 2009
9.3.2009 7:50:38   
July08
Luši tudi jaz se spomnim na vas. Upam, in  držim pesti, da se bo lepo končalo za vse tri. Vam privoščim!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu luši)
Neposredna povezava do sporočila: 4953
   RE: junijke 2009
9.3.2009 7:54:13   
meti21
Luši tudi z moje strani user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu July08)
Neposredna povezava do sporočila: 4954
   RE: junijke 2009
9.3.2009 7:56:58   
meti21
Trebuh imam pa jes pri tavečjih, bi dal sliko gor pa si ne vzamem časa da bi naštudirala kako to gre, ker še nism nikol probalauser posted image , zredila sem se 4 kg, tko da jih imam zdej 60, gre bolj počasi kot pri tamali.

(odgovor članu meti21)
Neposredna povezava do sporočila: 4955
   RE: junijke 2009
9.3.2009 8:00:36   
mojsonček
Jutro čvekice!

Ste ble tut čez vikend pridne... jst sm mal odklopila, ni blo časa pa po dolgem času sem se tko fino počutila, da je blo treba izkoristit lep vikend... še mal barvice sem ujela...

MOJJAKA upam, da je zobobol vsaj malo popustil in da si že kje pri zobarju, da te porihta... ti nism čist nč fouš... bogauser posted image

KAMINEK hvala za povabilo na kofi, jst sm jo že spila, mi zjutraj ful sede, ko mi jo lubi prinese v posteljo in se lažje zbudim

Ste čvekale o dopustu... letos ga tut pri nas ne bo, vsaj v bolj oddaljenih krajih ne... nam je najbolj všeč v Grčiji, ki bo kkšno leto še počakala, letos le do domačega morja ampak se sploh ne obremenjujem s tem, itak bomo vsi trije okupirani z dojenčkom user posted image

Nekatere je tudi čez vikend mučila nespečnost, mene je obšla v velikem ovinku, še lulat sem hodila samo po 1x na noč in celo do 8 mi je uspelo spati...

Zdej pa mal pofruštkat, lubi je šel že zdavnaj v službo, sine tut odpeketal v šolo... jst mam tut teren v planu in bo treba mal pospešit jutranje rituale

Zadnjič sem kupila prvo cunjico za našega dojenčka user posted image se mi je tko fino zdel... nekaj dobim od prijateljic, ki imajo še čisto mičkene otročke in še čist frišne cotke nekaj bom pa kupovala potem, ko bo več poletne robe v trgovinah... so pa cene ponekod take, da bi človek z lahkoto pustil pol plače... meni je še najbolj všeč v Zari, trgovini Okaidi in tudi H&M je za marsikakšno cotko zelo luštn, sploh kar se punčk tiče...  No, to jst upam, da dobim fiksno potrdilo v četrtek, ko grem v Domžale na 3D/4D UZ in upam, da bo bebica hotla sodelovat user posted image

Uuuuu, pa kmalu bo padla 2oo-tka, pol gremo na novo temo a ne? user posted image user posted image

_____________________________

Moja sreča sta moja sončka...


(odgovor članu kaminek)
Neposredna povezava do sporočila: 4956
   RE: junijke 2009
9.3.2009 8:16:54   
luši
En lepo pozdravček...
Js sm pa zdle klicala v Kranj, da sm dubla uro za specialni ultrazvok - da mi zmerjo maternični vrat ponovno. Tk da morm bit jutri ob 12h tm, pa met morm čist čist polhn mehur.... kar ne bo težko - edin mal meditacije morm narest, da bom js to zdržala... če ne mi bo kr sred ambulante ušlo =)

Janči F (ali kera druga iz Kranja) ... če imate čas, se lahko po tem dobimo na Brionih na tortici.. Vem, da se bom šla mal pocrklat... obvezno...

Spet hvala vsem za lepe želje... v taki situaciji res ne pomaga nobena stvar, lepa beseda ali lepa gesta pa vseeno vsaj malo pripomore k boljšemu počutju...

Lepo se imejte in božajte svoje trebuščke... Midva se včasih skoraj stepeva skozi trebuh... ko ga js nazaj bocknem rata še bolj živahen... tk da mava včasih pravo vojno...




_____________________________

Ljubezen je edina smiselna stvar tega nesmiselnega življenja... Življenje dobi smisel šele, ko ga posvetiš ljubljeni osebi...

(odgovor članu mojsonček)
Neposredna povezava do sporočila: 4957
   RE: junijke 2009
9.3.2009 8:19:13   
fragola
punce dobro jutro!!!

Prvo čestitam vsem nam!!!!user posted image user posted image user posted image

Joj že 199 stran, se pravi da bo že drugi del, bravo mi!!!!user posted image user posted image user posted image

Luši tudi jaz se večkrat spomnem in držim pesti za vas tri!user posted image user posted image user posted image user posted image

Punce mi dovolite, da odprem drugo temo?

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu luši)
Neposredna povezava do sporočila: 4958
   RE: junijke 2009
9.3.2009 8:27:41   
Anonimen
še en pozdravček od mene!

jaz imam pa spet eno težavo, namreč sem to noč preživela na wc-ju. starh me je da ni kaj narobe, ker imam res nenormalno drisko. moja G je na bolniški- menjuje jo en G ki pride komaj po 14h. osebna zdravnica do nadaljnega ne delauser posted image sem se prestavila k drugi in pride komaj od 12h. groza!
upam, da je samo kaka virozica ki bo hitro šla mimo. user posted image brce čutim normalno se pa vseeno sekiram.user posted image

nič se vam javim še kaj pozneje grem nekaj pojest pa nazaj ležat

(odgovor članu fragola)
  Neposredna povezava do sporočila: 4959
   RE: junijke 2009
9.3.2009 8:33:48   
loveforever
pozdravljene.

no po dveh dneh se javljam, mi je internet crknu tak da za ****. včeraj sem bila malo na sprehodu mi je prav pasalo malo z družino it. no danes pa mislim da bomo otvorile 2 del a ne?

no pridne bidite grem na user posted image  eno sem že eno še za bebija. čao

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4960
   RE: junijke 2009
9.3.2009 8:34:15   
fragola
Hanuši ti si me spraševala po cebi za voziček v Italiji, no mi je ena kolegica rekla, da je okrog 530€, ta teden grem tudi jaz v Italijo tako, da bom pogledala zate in za JanciF.

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4961
   RE: junijke 2009
9.3.2009 8:35:15   
mojsonček
IZVIRNO SPOROČILO: deja777

še en pozdravček od mene!

jaz imam pa spet eno težavo, namreč sem to noč preživela na wc-ju. starh me je da ni kaj narobe, ker imam res nenormalno drisko. moja G je na bolniški- menjuje jo en G ki pride komaj po 14h. osebna zdravnica do nadaljnega ne delauser posted image sem se prestavila k drugi in pride komaj od 12h. groza!
upam, da je samo kaka virozica ki bo hitro šla mimo. user posted image brce čutim normalno se pa vseeno sekiram.user posted image

nič se vam javim še kaj pozneje grem nekaj pojest pa nazaj ležat




LUŠI user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , da bo vse OK

DEJA če se vse skupaj vleče že dalj časa pol po dokler ne dobiš kkšnga od dohtarjev v lekarni lahko kupiš tisti prašek proti dehidriranosti, je tut za nosečke pa kkšn prepečenec žuljit, neki so res razsajale trebušne viroze...

FRAGOLA zrihtaj novo temouser posted image

_____________________________

Moja sreča sta moja sončka...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4962
   RE: junijke 2009
9.3.2009 8:36:54   
kaminek
fragola: jst sm ZA, da se odpre nova tema

deja777: jst se tud dons tuk čudn počutm, sm že šla najmanj 4x na WC iz istih razlogov kot ti. sam pr men nit olk hudo kot je najbrž pri tebi. jst sm mela od poročnega potovanja iz dominikanske pa vse do 3. meseca nosečnosti take preobleme z PREDOBRO prebavo (pol leta), pol se mi je pa kr uredil, čeprav me še na vsake tolko časa začrviči. sm šla k zdravnici, sam več kot priporočilo pitje črnega al indijskega čaja, al pa čaja iz borovničk, nisem dobila, ker v nosečnosti težko delajo kakšne preiskave teh vrst, ker so invazivne za otročka.

dopust09: mi2 sva se pogovarjala, da b ova šla, tam septembra, če bo s pikico vse ok, na tedenski dopust, nekam v bližino (slo, cro). ne veva še, kakšnih daljših destinacij se ne bova posluževala.

prvomajski prazniki: bi pa zeloooooooo rada šla v portorož, če bi blo lepo. mal da se nadiham slanega zraka, pa malo pošpejam, kaj se kaj tam doli dogaja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4963
   RE: junijke 2009
9.3.2009 8:37:07   
bamoocham

Jutro. In seveda hvala za kavo.
Mi tak paše zjutraj. Obvezno z mlekom.

Meti21, dobrodošla med namiuser posted image .
Mojjaka, vem kk je, ko boli zob. Js pa sploh nimam več zobozravnika, ker je šel zasebno in bi mogla vsak pregled plačevat. Bo treba enega fajnega najdit. Pravijo, da vsaka nosečnost vzame en zob. (lahko mi modrostnega- te imam 4user posted image )

Tudi mi letos ne bomo šli na dopust. Oz. na morje. Vsako leto hodima na otok Pašman (mesto Pašman), kjer imajo od mojega prikolico. Samo bo naša pikica letos premajhna še, da bi si upala z njo na morje, pa še na otok, kjer nimajo glih velik zdravnikovuser posted image   bomo pa šli potem spomladi v kake toplice, pa jeuser posted image

Moj sonček,pa prvo, kar sem kupila za bebico, je bila taka modra brisačka, ko je tak lepi slonček gor. Sem jo mogla kupit. Komaj čakam, da začnem z gnezdenjem. Še 3 tedne, potem pa na polno začnem!

A katera ve, kdaj so razprodaje (poleti)-a niso nekje na začetku julija?

Luši, toliko da veš, da vse mislimo na tebeuser posted image user posted image user posted image user posted image
Bi se pridružila na tortici, samo sem iz drugih koncev-pa pojejte še za mene kakouser posted image


Ko sem pa že pr torticah:
Bačko  in july08  vse najboljše za rojstni dan in vse lepo seveda. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu luši)
Neposredna povezava do sporočila: 4964
   RE: junijke 2009
9.3.2009 8:40:33   
July08
Dobro jutro souser posted image !

Lepo pozdarvljene iz Notranjskega konca. Imamo še sonček, samo baje bo kmalu dež user posted image .
Včeraj smo bili na družinskem izletu na Obali. Najprej smo hoteli v Izolo, pa je bla od Kopra naprej kolona, zato smo šli potem lepo v KP, pa tam na sprehod, kavico,.. Luštno, res. Potem pa spet problem - šli bi nekam kaj pojest, pa nč ne poznamo in potem vedno na koncu končamo v Postojni na pici. Ima katera kakšno priporočilo za dobro hrano na Obali ali na poti proti domu (npr. Kras)??? Bom ful hvaležna, ker imamo vedno težave kam jesti z dvema majhnima otrokoma.
Aja, smo se ustavili tudi pri Mahniču v Kozini, pa je bla taka gužva...

Lsica vidim, da imaš tudi ti težave s spanjem. meni se pogosto dogaja, da se ponoči zbudim ob ene 2h in pol do 4h ne morem zaspat, pa se premetavam po postelji in se smilim sama sebi user posted image  Vidim, da moram v takih primerih lepo na laptopa, ker moje souser posted image  tud čujejo...user posted image

Kaminek res si pridna, da tako lepo skrbiš za svojega možička! Pri nas v službo večinoma prinesemo kupljene stvari...user posted image  Se nobenemu več ne da doma neki matrat.

Janči in vse ostale hvala za rožice. vam jih še jaz pošiljamuser posted image user posted image user posted image  Pa še za vsako darilce presenečenja user posted image - vsaka zase že ve, kaj se notri skriva.

Mojjaka šibaj k zobozdravniku, da ti poštima zob. Joj, je res zoprno, če te zob boli, a ne?

Fragola seveda odpri novo temo, pa sporoči, ko boš.

Deja tud jaz sem imela prejšnji teden drisko - nalezla sem se virozice od sinov. Po ene treh dneh je minilo. Sem pa pazila, da sem fuuuuuuuuuuul pila. Ko sem peljala user posted image  k zdravniku, je ta rekel, da nimamo kaj dosti pomagati, samo počitek in tekočina.

_____________________________

"Odločitev, imeti otroka je pomembna.
To pomeni odločiti se za vedno,
da bo naše srce hodilo naokoli zunaj
našega telesa."
(Elizabeth Stone)

(odgovor članu Lsica)
Neposredna povezava do sporočila: 4965
   RE: junijke 2009
9.3.2009 8:42:55   
fragola
No nova tema je odprta, vendar zdaj poklepetamo še tukaj , da se odpre 200 stran, nato gremo, kar na novo temo!!!

Administratorja bom pa obvestila ko bomo na 200 strani, da to zaklene!!!user posted image

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu July08)
Neposredna povezava do sporočila: 4966
   RE: junijke 2009
9.3.2009 8:43:40   
July08
BAČKO želim Ti vse naj-naj za tvoj rojstni dan! Pa še okroglo imaš, tako da res lepo praznuj, samo z alkoholom ne pretiravaj user posted image
Obilo lepih presenečenj user posted image user posted image user posted image , nepozabnih trenutkov in fino tortico user posted image

(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 4967
   RE: junijke 2009
9.3.2009 8:44:35   
fragola
Bačko in July tudi z moje strani vse najboljše in same lepe stvari!!!!

user posted image

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 4968
   RE: junijke 2009
9.3.2009 8:47:00   
July08
Bamoocham hvala za čestitke! Hecno mi je, ker mi vsi rečejo: vse najboljše za RD pa eno punčko ti želim user posted image  (da punčka čisto drugače kot fantek??? in si po dveh fantih zaslužim punčko???)
Z možem namreč nisva nikomur povedala, da veva, da bo user posted image . To je najina skrivnost...no, edino vam sem povedalauser posted image , zato psssst user posted image

(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 4969
   RE: junijke 2009
9.3.2009 8:48:52   
mojsonček
A DONS SO TUT SLAVLJENKE?

pol pa.... BAČKO IN JULY08 VSE TANARTABOLJŠE, PREDVSEM ZDRAVJA IN ČIM VEČ LEPIH TRENUTKOV Z NAJDRAŽJIMI!
 
user posted image

_____________________________

Moja sreča sta moja sončka...


(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 4970
   RE: junijke 2009
9.3.2009 8:50:16   
bačko
July tudi tebi vse najboljše!Tudi ti lepo praznuj v krogu svojih najdražjih!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ne bom pretiravala z alkohol.Itak delam popoldne tako da ne bom nič praznovala.Bom med vikendom.
Hvala vsem za čestitke!

(odgovor članu July08)
Neposredna povezava do sporočila: 4971
   RE: junijke 2009
9.3.2009 8:54:01   
meti21
July in Bačko vse najboljše vama želim in seveda čim lažja poroda in zdrava otročička.

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 4972
   RE: junijke 2009
9.3.2009 8:54:30   
kaminek
Bačko in July: polno mero smeha in zdravlja, katerega naj ne bo nikoli premalo. Čestitke obema za osebni praznikuser posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 4973
   RE: junijke 2009
9.3.2009 9:29:01   
Goldy
Še iz moje - najine strani - VSE NAJBOLJŠE - BAČKO in JULY! user posted image user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu kaminek)
Neposredna povezava do sporočila: 4974
   RE: junijke 2009
9.3.2009 9:33:57   
Hanuši
bačko in july 08,
 
vse naaaaaaaaaaaaaajboooooooooooooljšeeeeeeeeeeeeeeeeeee.
user posted image user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil Hanuši -- 9.3.2009 9:35:34 >

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 4975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?