|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktober 2008 - 2 del
26.9.2008 21:11:44   
Lovely
Hej,

čestitike vsem novopečenim mamicam user posted image .
Janja 27, nauči me kako ti dam telefonsko, jaz sem po roku zadnja in če me ne prehiti bom z veseljem vskočila z obveščanjem... user posted image  jaz  nisem tako domača na forumih...

Meni je danes ves dan trdel trebuh in je že prav nadležno. Ful lena in brez energije, pojedla bi vse sadje ki obstaja, non stop žejna, zaspana, skratka not a good day...

Lahko nočko vsem!

_____________________________

Lovely

(odgovor članu ZalaTM)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Oktober 2008 - 2 del
26.9.2008 21:44:17   
janja 27
lovely imaš zasebno sporočilouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

13.12.2005 se nama je pridružila MANCA (3890g, 52cm)
02.10.2008 se nam je pridružila METKA (4010g, 53cm)

(odgovor članu Lovely)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Oktober 2008 - 2 del
26.9.2008 22:25:48   
corti
dober večer

Joj mene tko vse dol pritiska...pa noge mam čist otečene! Izcedka pa nenormalno veliko! Mala pa je tudi tko nemirna, skoz se nekaj premetava....mi trebuh kar poskakuje iz ene smeri na drugo!

Zgleda da bo š ena neprespana noč!
Vglavnem upam, da vsaj ve mirno spite....LAHKO NOČKO IN ČIM MAJKRAT NA WC!

(odgovor članu janja 27)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Oktober 2008 - 2 del
26.9.2008 22:31:35   
ZalaTM
Spanje kaj je že to??? Sem že obupala, tu in tam me doleti kakšna noč s 3 urnim spancem,....vse ostalo je obup,...pa še noge me tko bolijo,...ni dolgo ko sem se križala da bo tako še 70 noči,...zdaj jih je ostalo le še okoli 20,....tko da ,....gre na bolje :)))))

_____________________________

12.7.2006 - se je rodil najin sonček Gašper, 24.10.2008 pa je k nam prišla še princeska Nika

(odgovor članu corti)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Oktober 2008 - 2 del
27.9.2008 7:59:33   
laknerš
DOBRO JUTRO DRAGE NOSEČKE IN NOVOPEČENE MAMICE!

user posted image evo kavico za vse nas ki nismo preveč dobro spale. spet ena tistih noči ko ni bilo ure da ne bi šla na wc. ne vem kolk je to pogojeno s tem kolk spiješ zvečer ampak se mi zdi da nisem tolk spila včeri pa ponoč se sploh ne upam pit da mi ne bo treba pol tolkrat na wc. sm pa bila včeraj ful zmatrana ker sem pol kranja okrog obrnila za enga angelčka za mojega nečaka(3 mesece) za krst.

no kolk novih user posted image  smo nabrale ponoči. bomo videle tekom dneva. kar nekaj jih že imamo pa vsak dan jih bo več. zdaj se je počasi začelo. upam da bom hmalu med njimi. komaj že čakam to našo štručko.

evo zdej grem pa nekaj pojest mi že kruli ker včeraj sploh nisem imela apetita pa se mi danes to pozna.
ok ne nakladaj več. grem

(odgovor članu ZalaTM)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Oktober 2008 - 2 del
27.9.2008 8:05:38   
mbd0411
Jutro!
user posted image user posted image user posted image user posted image Najprej kavico.

user posted image user posted image user posted image Spanje??? Na psu
4x na wc,vmes nič spanja-skoraj
Trebuh me boli.Spodaj razteguje,ampak to še gre,saj smo že navajene.user posted image
koliko pred rokom so rodile naše nove mamice?Ali po roku?
A boste kaj opisale svoje porodne izkušnje? Seveda se morate prej spočiti in privaditi na nove člane.user posted image user posted image user posted image user posted image
Čestitke vsaki posebejuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu laknerš)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Oktober 2008 - 2 del
27.9.2008 9:07:31   
vianne
Dobro jutro...

... toda zame malo manj. Jaz ne morem veeeeeč.... vse me boli: noge, sramne kosti, otrdevanje trebuha, križ, sitna sem sebi kako šele drugim, brez energije....

Sem si že skuhala čaj v katerega sem zlila malo sirupa smrekovih vršičkov. Tako da sem se že malo pocartala. Moj je že v akciji. Dela pri hiši, da bi se čim prej vselili. Upam enkrat na konec pomladi ... komaj čakam.

Danes je pa tudi moj miško bolj aktiven. Zgleda, da se nič ne ravna po počutju mame user posted image .





(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Oktober 2008 - 2 del
27.9.2008 9:14:03   
Urška//
Ojla


tudi jaz se pridružujem čestitkam vsem mamicam, srečnice se že cartateuser posted image user posted image user posted image


Jaz že tudi komaj čakam na naše detece

Vćeraj sem imela pregled in je vse ok, vse je že fajn zrelo, naslednji pregled imam 7.10., potem pa se verjetno ne bova več videli je rekla moja G, močano upam ja, da bi blo kaj prej, ker me že fajn mantra, sploh ponoči ko ne morem spat ker imam tako mrtve roke, ker mi nekam na hrbtenico pritiskauser posted image , pa me začnejo ful bolet, ma sej bo no...


Uzivajte in lp


Urška


_____________________________

Urška in Lara(10.05.2005) in Nejc(17.10.2008)

(odgovor članu vianne)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Oktober 2008 - 2 del
27.9.2008 9:41:35   
vianne
janja 27 sem se spomnila nate... se pripravljaš na morebitno akcijo jutri. Verjetno si pridna in pospravljaš po hiši. Te čisto razumem ... jaz odkar se približuje dan P tudi skušam kar držati red po hiši. Tako s pospravljanjem kot pranjem in peglanjem. Bom tako bolj sproščena odšla ... če pomisliš... kaj nismo čudne user posted image . Moj se samo za glavo drži.
Želim ti uspešen dan in da se ne bi preveč utrudila!!!!

(odgovor članu Urška//)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Oktober 2008 - 2 del
27.9.2008 9:48:18   
*talcy*
ojla punce ... aja zdaj je vikend in nebo tolko čvekanja user posted image  .....
jaz sem pa danes kar ok spala glede na to da prejšnje tri noči sem bolj malo .... user posted image
pa zaenkrat me tud odspodej ni danes tolk bolelo in tud zdaj ne ..samo malo ... če sem lahko umila posodo in čajčka pa kavico skuhala pol se ve da me ne boli tolko kot prejšnje dni ... nevem al se je naše dete kaj zmaknilo al user posted image  sicer pa prav paša da nimam stalno takih bolečin .....
zalaTM ma ti si tukaj s primorskega konca ??

(odgovor članu ZalaTM)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Oktober 2008 - 2 del
27.9.2008 9:49:03   
laknerš
ne vem ampak smo zgleda vse ženske enake. jest takoj ko me prime oz se mi zdi da mam spet popadke ne grem počivat ampak hitro pogledat po hiši če je še kaj za pospravit, pogledam če je še kaj za oprat in samo letam po hiši in urejam. je rekel moj user posted image  da se mi je  čisto zmešalo in da bi mogla v tem primeru počivat ne pa noret. sva šla že tri tedne nazaj nabavit pijačo in piškote za takrat ko bom rodila pa smo imeli do sedaj toliko firbcev ki jih zanima če sem že rodila da smo že skoraj vse porabiliuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vianne)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Oktober 2008 - 2 del
27.9.2008 10:03:53   
corti
Dobro jutro!

Evo danes pa sem se zbudila ponoči samo dvakrat za na WC in potem takoj nazaj zaspala....tako, da sem se spočilauser posted image ...končno! Danes pa me čaka pospravljanje po stanovanju...ker jutri pride brat...da še z mojim neke omare pršravfata, pa lučko je še zazmonterat in potem je frertik! Potem pa samo še sproti kaj...kakšne cunje za prati in likati! Drugače pa mi bbo jutri moja mami pomagala, da narediva po stanovanju generalno, kar mi danes ne uspe!

Moj je pa zdaj šel po kosstanj! Upam da je že..ker bi ga res jedla! Saj ga lahko jem...a ne??

Laknerš a ti si iz Kranja? Joj vem kako je to letanje po celem kranju da dobiš kar iščeš! Tud jaz sem v petek obrnila vse okrog zarad tega spider mana.....no in na koncu dobila le rokavičke!user posted image  Ampak sem mu za zraven kupila še spider man avto na dalinca! Tako da upam da bo zadovolljen z darilom!

Zdaj pa se grem lotit pospravljanja, ker ob dveh odhajam na rojstni dan!
Se še kaj oglasim gor!

(odgovor članu laknerš)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Oktober 2008 - 2 del
27.9.2008 10:16:48   
laknerš
ne jaz sem iz cerkelj. pa sem priseljena (3leta) pa kranja še niti ne poznam tolk tko da je zame to letanje ša huje. iz kje si pa ti? bi se mogle mi iz kranja kaj dobit na kakšni kavici sploh potem ko bojo naši lubčki začeli malo hoditi bi se hodile skupaj kam igrat pa porodniška bo tudi dolga za sedet doma.

(odgovor članu corti)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Oktober 2008 - 2 del
27.9.2008 10:22:25   
vianne
IZVIRNO SPOROČILO: corti

Dobro jutro!


Moj je pa zdaj šel po kosstanj! Upam da je že..ker bi ga res jedla! Saj ga lahko jem...a ne??




Mmmm kostanj.... meni je tudi dober. Edino napenja močno. Upam, da te ne bo preveč martralo. Sedaj imaš še čas da ga ješ, po porodu pa ne bo ravno priporočjivo zaradi krčkov.

IZVIRNO SPOROČILO: timnala

Aja, tiste ki ste kupovale tiste "kombinezoncke" v HM, kolk ste vzele stevilko?



Jaz sem vzela številko 62-68. Na začetku bo malo prevelik... nič zato bo vsaj celo zimo zdržal.

(odgovor članu corti)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Oktober 2008 - 2 del
27.9.2008 10:26:35   
corti
Jaz sem bila 6 let v Kranju(Stražišče), zdaj pa sem v Domžalah! Saj z Jolly sva se nekajkrat dobila na kavici....tako da se kamot lahko zmenimo in gremo na kakšno kavico....jaz imam tko vse v Kranju...ginekologinjo , zdravnika....in tud raje grem v Kranj nakupovat, kot v Ljubljano! Tako da sem dostikrat tam! V Cerkljah pa imam zobozdravnico.....ki pa tudi mislim, da je sedaj na porodniški...me namreč že eno leto ni bilo tamuser posted image me je mal strah!

Evo in v torek sem zopet pri v Kranju, imam pregled...končno po 4 tednih! Upam, da takrat dobim napotnico za porodnišnjico, ker zdaj sem še brez!


(odgovor članu laknerš)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Oktober 2008 - 2 del
27.9.2008 10:28:35   
corti
Evo ravno mi je moj sporoču, da nekaj malega ga že je....tako da bomo mal pekli danesuser posted image  upam, da ne bo krize npotem z napenjanjem!

Ja tudi jaz sem unega pajaca/vrečo kupila št 62-68, da bo zdržal celo zimo! Pa se mi zdi res velik! Ampak saj je bolje, da je bolj komot noter! 

(odgovor članu corti)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Oktober 2008 - 2 del
27.9.2008 10:33:16   
janja 27
sem vas pršla mal pogledat.....kaj dogaja....jaz pa sem spala do pol desetih.....ponoči sem šla 3 krat na wc ampak prec nazaj spat in če ne bi mala težila da ji treba rito brisat k se je zbudila pred mano in šla na wc lulat in kakat bi verjetno še spalauser posted image user posted image tko da resnično dvomim če bo jutri kej, mal me daje otrjevanje trebuha ma ni panike, sicer pa mije že g rekel kaj je zame zdej panika če ven soraj padeuser posted image user posted image no ja spet je odvisno kolk vzamete bolečino v zakup....jaz mal prediham in mineuser posted image user posted image user posted image
ja čakam mamo ne vem al se je zgubila la kaj je že pol enajstih  pa še nič se nisve lotile no sej ni take panike bolj hočm, tepih iz dnevne umiti in ga pospravit..mi gre na jetra k je skoz poln smeti ne vem al se sam tam nabirajouser posted image ....pa sedj po porodu ne bom lih v fazi sesanja vsak dan pa sem se odločla da bom kr brez njega, itak mi vsi obiski pridejo obuti na obisk in potem še tako vreme zunaj...zadnjič se je oglasila kolegica z svojima sinovoma pa sta mi vse blato iz čeveljev na tepihu pustila....pol pa sem mogla itak tkoj it pucat k naša sedi gor oz. se igra in vala..tko da boljš da sem brezuser posted image user posted image user posted image sej itak mam laminat po tleh tko da ni panike da bi bilo preveč mrzlouser posted image user posted image

drugač pa za jutriuser posted image user posted image user posted image si kr mislim da me bo domov poslal..no sej potem bom pa v porodni pristalauser posted image user posted image no sej itak bomo vidli kaj bo najprej pokazal ctg....jutri gem prvičuser posted image user posted image in mogoče tud zadnjičuser posted image user posted image
vas pridem še kaj pogledat

(odgovor članu laknerš)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Oktober 2008 - 2 del
27.9.2008 10:47:10   
laknerš

IZVIRNO SPOROČILO: corti

Jaz sem bila 6 let v Kranju(Stražišče), zdaj pa sem v Domžalah! Saj z Jolly sva se nekajkrat dobila na kavici....tako da se kamot lahko zmenimo in gremo na kakšno kavico....jaz imam tko vse v Kranju...ginekologinjo , zdravnika....in tud raje grem v Kranj nakupovat, kot v Ljubljano! Tako da sem dostikrat tam! V Cerkljah pa imam zobozdravnico.....ki pa tudi mislim, da je sedaj na porodniški...me namreč že eno leto ni bilo tamuser posted image me je mal strah!

Evo in v torek sem zopet pri v Kranju, imam pregled...končno po 4 tednih! Upam, da takrat dobim napotnico za porodnišnjico, ker zdaj sem še brez!



bi bilo fajn če bi se dobile na kakšni kavici kje ja. drugač pa ne vem če je tvoja zobozdravnica na porodniški ker je eni zdravnici iz cerkelj (ne vem kateri, pa upam da se motim, da ne tvoji) otrok umrl v zadnjem mesecu. totalna groza. začnem kar jokati ko se spomnim na to. so bili baje krivi v kranjski porodnišnici.

ti bom na zs pustila telefonsko pa poklič ko boš kje v bližini.

(odgovor članu corti)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Oktober 2008 - 2 del
27.9.2008 10:52:09   
laknerš
aja corti a potem poznaš Vilmo Novak, babico v ljubljanski porodnišnici. iz domžal je.

(odgovor članu laknerš)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Oktober 2008 - 2 del
27.9.2008 11:08:40   
*talcy*
 corti  zdaj si pa mene in možeka prav navdušila s temi kostanji ... user posted image  ... jih bova šla tudi midva popoldne brat ... to je tko fino sam upam da ne bo preveč napenjalo .... mmmm komaj čakam user posted image  ....

zgleda pa da smo danes vse bolj dobro spale .... prav lepo od nas user posted image user posted image user posted image  ....

zdaj pa greva z možekom poletna oblačilca spravit in zimska ven potegnt z omare ... ker nevem kolk se bo moj znajdu s tem če rodim prej user posted image  ....

(odgovor članu laknerš)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Oktober 2008 - 2 del
27.9.2008 12:18:50   
jana84
Pozdravček punce!
Kako smo kaj? Jaz sem sorazmerno fajn. Ponoči sem spala...kar nekaj ja. Sicer sem šla 2x na WC ampak nič hudega. Sem se večkrat zbudila, ker mojega ni bilo zraven v postli, ker ga je žural. Se danes poroči naša soseda z bivšim sosedom od mojega moža in potem je bilo treba malce nazdraviti dobrim namenom. Jaz sem bila tam samo do 23h, potem sem šla spat. Moj pa je priracal domov komaj ob 6h...In potem se ni in ni hotel zbuditi zjutraj...Komaj ob 10.30 sem ga spravla iz postle...Sej bi ga pustila spat sam so se že včeraj zmenili da gredo spet razbijat vikend. Ne vem kdaj bodo končali user posted image  upam, da bo ostalo kaj pokonci user posted image  

Hja, midva z našim user posted image  se fajn počutiva, nobenih problemov, o kakšnih bolečinah ni ne duha ne sluha, o popadkih pa tudi ne. Meni se zdi, da se našemu user posted image  nikamor ne mudi in bo kar oktobrček....Meni pa se tudi nikamor ne mudi rodit, oziroma nimam kakšne pretirano hude želje, da bi šla pred rokom...Se preveč fajn počutim...

Včeraj sem šla do sestre po oblačilca, ki jih je nečakinja končno prerasla...In še nekaj plišastih pajackov od njenega nečaka...Je rojen oktobra, tako da jih bo kar veliko prišlo v poštev...Od mojih dveh nečakinj ne bo dosti cunjc prišlo prav, ker sta bolj poletni deklici...No, sedaj pa bom dala te pajacke oprat, še prej pa en drug stroj cunj sušiti, potem pa še enega oprati...Kar dela, ampak sobota je dan za take zadevšne.

Drugače sem pa sama doma, kot sem že omenila je moj možiček šel z mojim tatom na vikend, mama pa pripravlja pogostitev za svate na poroki od sosede...Tako, da lahko po mili volji lenarim...Saj sem malo taka zmatrana in brez kakšne hude energije...Bom eno vitaminsko šumečo tableto popila, pa bo mogoče bolje...

Ja, seveda  da ne pozabim: čestitke BLANKA za hčerkico... Lepo se nabira in daljša seznam mamic...Sem prav zadovoljna, da je z vsemi vse lepo in prav!

(odgovor članu *talcy*)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Oktober 2008 - 2 del
27.9.2008 12:34:19   
timnala
Heja user posted image !

Ja ocitno nas je res bolj malo, ki se se vedno dobro pocutimo (spat grem sicer bolj pozno, ampak potem spim in grem samo 1x na wc pa potem spim do enih pol 7h, ko gre moj v sluzbo - se se malo pocrkljam in pocasi vstanem..popoldan pa tud ne spim nic, ker kr razmisljam, kaj vse se moram postoriti)..res je pa skoda za tiste z bolecinami user posted image  pa saj bo kmalu mimo!
Se vedno pa bezljam okoli in se vozim z avtom, ceprav mi doma ze prepovedujejo pa se se karnajde kaj za urihtat in za it kupit itd...kr neki..se ne konca..pa se po stanovanju mam par stvari za ustimat pa plenicke za zlikat..pred oktobrom ne smem rodit user posted image user posted image user posted image
Drugace bom pa pocasi znorela user posted image user posted image user posted image  in to zaradi vozicka..se kar ga nimam!!! user posted image
Prodala sem quinnya comforta pol sem se pa odlocevala med buzzom in muro 3. In se navdusila nad muro 3, pol spet na buzzom (pa je bil buzz v akciji in sem navijala za muro), zdej v ponedeljek je pa mura v akciji v BC pa bi trenutno rajsi imela buzza.. user posted image user posted image user posted image  Dejte mi malo svetovat tiste, ki imate mogoce enega ali drugega..bom se malo povprasala po drugih forumih, sam se morm do ponedeljka odlocit, da mure na zamudim! user posted image
Mura ma vse, sam je tezka, pri buzzu me pa motita sprednja kolescka, ki sta majhna in to, da se sedalo ne da polezt in v bistvu otrocicek ves cas sedi, tudi ko lezi. Odlocam se pa med tema dvema, ker ze mam kosaro dreami in maxi cosi jajcko, ki pa se na obadva. HELP user posted image



_____________________________

Nace je moja velika ljubezen v malem...

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Oktober 2008 - 2 del
27.9.2008 14:13:19   
ZalaTM
*talcy* , ne nisem iz primorske, iz zasavja sem (oja bi pa rade volje bila kje iz primorske,hehe,...)

no mi smo ravno od kosila,....prej sem Gašperja oddala babici grejo do jutri na vikend na štajersko,...in mi je blo kar hudo ko sem pakirala,....do zdaj nisem ravno dosti prakticirala da bi ga za več kot en dan komu dala,....hehe,...in zdaj že od kar ga ni skoz nekaj tuhtam,...pa saj bo,...bom šla kar malo pančkat, če bo šlo,...ponoči tako nisem skoraj nič.

KOstanj,...mmm jaz ga imam tudi ful rada, pa si ga ne upam zdaj privoščit,...kaj pa a je že? mislim v gozdu, ali greste to na trznico ponje,....???

Jaz tudi ja kupila kombinizonček 62-68 se mi zdi da bo ravno prava št za naše škratke čez zimo,....

joj tako se že veselim novega člana, čeprav me je kar malo strah kako bom to zdaj 2 folgala,...pa če da bom pravična do obeh,....

nič lepo soboto pa javite kakšnega novega dojenčka,....jaz čakam oktober, hihi.

_____________________________

12.7.2006 - se je rodil najin sonček Gašper, 24.10.2008 pa je k nam prišla še princeska Nika

(odgovor članu timnala)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Oktober 2008 - 2 del
27.9.2008 14:38:40   
laknerš
Zala TM  tudi mene skrbi kako bo z dvema pa ne vem kako bo odreagirala moja pikica(3leta) ko ne bo več sama je namreč zelo, zelo navezana name. trenutno kaže strašansko navdušenost nad prihajajočo sestrico kako pa bo ko bo dajansko prišla pa ne vem. Moja nečakinja je od ljubosumja svojega bratca brcnila v glavo in upam da moja ne bo šla v te ekstreme.

(odgovor članu ZalaTM)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Oktober 2008 - 2 del
27.9.2008 14:44:50   
ZalaTM
Ja, zna biti kar kriza ja, sploh ker so le prvi in imajo vso pozornost, vsaj naš jo ima-zdaj pa je ziher kar naenkrat več ne bo,.... kar se tiče prihoda dojenčka pa čisto odvisno, namreč kakšen dan je ful navdušen, kakšen dan pa se kar naredi da nič ne sliši :),...je pa star zdaj 2 leti in 3 mesece,....ma upam da pač bomo uspeli čimprej čez krizo, ker ziher je nekaj bo,....samo jaz se včasih preveč sekiram potem, ...pač mame,...pa saj bomo zmogle,...bo treba nekam po eno veliko vrečo tolerantnosti in strpnosti pa bo,...

papa.

_____________________________

12.7.2006 - se je rodil najin sonček Gašper, 24.10.2008 pa je k nam prišla še princeska Nika

(odgovor članu laknerš)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?