|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: na šverc
28.9.2008 21:38:42   
Anonimen
ma zato ker boste pol rekle da spet jz neki težim, sam res mi gre to na jetra da vse debele mečejo v isti koš pa da so grde itd. Ni rečen da če je pa debela je pa grda sej je lahk kera suha pa je tud grda.

Res pa nisem prva anonimna. Se z vsemi vami strinjam sem proti varanju.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   [Brisano sporočilo]
28.9.2008 21:42:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: na šverc
28.9.2008 21:45:50   
nanč
Ne glede na suho-debelo;varanje jeuser posted image !!

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: na šverc
28.9.2008 21:49:30   
Anonimen
sej maš prov to  da morš kaj z rezervo jemat sam kaj k si včasih kaj preveč k srcu jemlemo.

Kaj pa ti misliš rebeka o tem da če je pa debela je pa grda men to ni ker poznam ene par z močnejšo postavo pa so ful take simpatične, pa ponavad k srečam tko kako suho pa se ful nosi kot da je ne vem kaj več kot kaka druga. men pa to ni da bi zej če srečam kako močnejše postave pa jo kr neki zasmehovala.

sej ne veš zakaj je močnejše postave lahk majo podedovano, lahko ma kej tko da se trudi shujšat pa ne more.

kaj pa bi bilo če bi bili vsi po istem kopitu narejen živi dolgčas.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: na šverc
28.9.2008 21:52:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nanč

Ne glede na suho-debelo;varanje jeuser posted image !!


sej pravim da se strinjam ne glede a je suha ali močnejše postave da je poden da vara.

Sej nimam nič proti temu kar ste napisale, sam to se mi zdi narobe da vse k so kao "debele" pa kao grde ta tiste varajo. ne moreš vseh v isti koš dajat.

(odgovor članu nanč)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   [Brisano sporočilo]
28.9.2008 22:18:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: na šverc
29.9.2008 8:33:24   
Anonimen
Ej narod,pa jst sem tista anonimna,ki je postavla vprašanje.Kr neki pametnih nasvetov ste natrosli.Ja ja se vidi,da živite nekateri neki kilometrov za luno.user posted image user posted image .No,kar se glede moje postave tiče,ne bom rekla,da je idealna,ni pa tudi toliko slaba,da bi me lahk bilo sram.Pa tud nevem kaka lepotica nisem,sem pa taka,da moški glih ne pogleda stran,ko me sreča.Mož ima pr men dovolj,sam jst nimam doma dovolj.Vem pa,oziroma se zavedam,da ne delam prav,zato sem pa tud spraševala kaj mi je za storiti'Mogoče je bila katera v istem dreku,pa se je potem vn skopala.No,sam to me je zanimal,pa brez zamere svetnice,da sem si dovolila tako neumno vprašanje postavit.user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: na šverc
29.9.2008 8:44:25   
pezbar
Ja ja se vidi,da živite nekateri neki kilometrov za luno.

Najbolje da gremo še vsi ostali mal švercat, da ne bomo več tolk za luno user posted image  mislm...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   [Brisano sporočilo]
29.9.2008 10:33:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: na šverc
29.9.2008 11:23:09   
pezbar
veš kaj ti je STORII? psiho v red SPRAVITI!


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: na šverc
29.9.2008 11:30:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pezbar

veš kaj ti je STORII? psiho v red SPRAVITI!


user posted image user posted image user posted image
Samo ne na šverc user posted image user posted image

(odgovor članu pezbar)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: na šverc
29.9.2008 11:40:15   
devo
Ne vem zakaj se vsi tako zgražate?
Kot da je prva, ki jo malo bolj srbi. Tko je dec ne poštima doma. Pa ni nujno, da je karkoli narobe.
Vsekakor je seveda priporočljivo, da dec doma poštima kar je njegova dolžnost  - in obratno seveda user posted image .

Vedno so pa alternative. Pa ne preveč resno vse jemat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: na šverc
29.9.2008 11:46:43   
ronja
anonimna 1, ugotovi, zakaj ga varaš! Verjetno obstaja en razlog, poleg potrebe po seksu (to se da tudi drugače izpolnit, bolj elegantno in brez slabe vesti in si gotovo pomislila tudi na to možnost). Vendar te k drugemu moškemu vleče nekaj drugega - navadno nekaj v odnosu z možem ne štima. ni to nujno seks, da smo si na jasnem! Mogoče ga pogrešaš, pa nimata nobenega stika in bi ti bilo lažje, če bi imela recimo rutino, da se zvečer pokličeta po mobiju ali si kake seksi smse pošiljata... Da dobiš od njega to bližino, ki jo rabiš, kadar ga ni. Lahko pa da mu kaj zameriš, lahko da se ne kregaš z njim, pa se mu na ta način maščuješ za vse, kar naredi takega, da ti ni všeč, pa on mogoče sploh ne ve, da te vse to moti... Najdi, kaj je to, kaj te moti, zakaj se odmikaš od njega (ker varanje je točno to - ne predaš se mu popolnoma, imaš eno rezervo,...), zakaj mu ne zaupaš toliko, da bi bila samo njegova.

Ko to pošlihtaš, ne bo več težko prekinit zveze "na šverc". Ni vse črnobelo, navadno sta v odnosu 2 in čeprav 1 vara, ni vsega on/a kriv! Navadno obstaja razlog za varanje v sami primarni zvezi in za ta razlog sta oba odgovorna.

PS: meni so bile vedno bolj "popolne" punce bolj seksi, čeprav sama nikoli nisem bila debela, niti si nisem želela met več ali manj kil (sem bolj suha po tabelah- no, zdaj mam bušijauser posted image ). Ampak tak, če bi si morala kako zbrat zase, bi si zbrala kakšno bolj obdarjenouser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   [Brisano sporočilo]
29.9.2008 11:54:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: na šverc
29.9.2008 12:14:51   
Anonimen
Ne vem zakaj se vsi tako zgražate?
Kot da je prva, ki jo malo bolj srbi. Tko je dec ne poštima doma. Pa ni nujno, da je karkoli narobe.


Poglej ti lisjaka, kako ji pretkano v ritko leze... Stari, da si kaj ne obetaš?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: na šverc
29.9.2008 13:09:49   
devo
Poglej ti lisjaka, kako ji pretkano v ritko leze... Stari, da si kaj ne obetaš?


user posted image  JA pazi se takih tipov na internetu. user posted image
Pretkano kar se le da user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   [Brisano sporočilo]
29.9.2008 13:34:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: na šverc
29.9.2008 13:47:35   
devo
Sicer pa tisti, ki tako pretkano lezenje vidimo tudi sami kaj vemo o temu ne? user posted image

Skratka, če rabi punca kakšen konkreten nasvet ........ ko voli naj izvoli user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: na šverc
29.9.2008 14:01:28   
Anonimen
bakfucker


Mislim, da bi res bil že skrajni čas da spremenim nick. Vse sem, samo Bakfark nisem.

(odgovor članu devo)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   [Brisano sporočilo]
29.9.2008 14:08:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu devo)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: na šverc
29.9.2008 14:13:23   
devo
Ne user posted image
Samo pravim, da če komu paše.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: na šverc
29.9.2008 14:22:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: _rebeca_

IZVIRNO SPOROČILO: devo

Sicer pa tisti, ki tako pretkano lezenje vidimo tudi sami kaj vemo o temu ne? user posted image

Skratka, če rabi punca kakšen konkreten nasvet ........ ko voli naj izvoli user posted image


si hotu rečt, da naj ti piše na zs, a ne? user posted image user posted image


Devo, nikoli ne priznaj, nikoli...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: na šverc
29.9.2008 14:25:03   
nanč
Ej narod,pa jst sem tista anonimna,ki je postavla vprašanje.Kr neki pametnih nasvetov ste natrosli.Ja ja se vidi,da živite nekateri neki kilometrov za luno. .No,kar se glede moje postave tiče,ne bom rekla,da je idealna,ni pa tudi toliko slaba,da bi me lahk bilo sram.Pa tud nevem kaka lepotica nisem,sem pa taka,da moški glih ne pogleda stran,ko me sreča.Mož ima pr men dovolj,sam jst nimam doma dovolj.Vem pa,oziroma se zavedam,da ne delam prav,zato sem pa tud spraševala kaj mi je za storiti'Mogoče je bila katera v istem dreku,pa se je potem vn skopala.No,sam to me je zanimal,pa brez zamere svetnice,da sem si dovolila tako neumno vprašanje postavit.
Zdaj smo že svetnice ker ne varamouser posted image user posted image A preden si šla v zakon z njim tud nisi imela dovolj,al kr zdaj naenkrat čutiš pomanjkanje??Jaz osebno raje čutim malo pomanjkanja,(in si pomagam samauser posted image )kot da sem nekaj kilometrov pred luno....

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: na šverc
29.9.2008 14:29:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nanč

Ej narod,pa jst sem tista anonimna,ki je postavla vprašanje.Kr neki pametnih nasvetov ste natrosli.Ja ja se vidi,da živite nekateri neki kilometrov za luno. .No,kar se glede moje postave tiče,ne bom rekla,da je idealna,ni pa tudi toliko slaba,da bi me lahk bilo sram.Pa tud nevem kaka lepotica nisem,sem pa taka,da moški glih ne pogleda stran,ko me sreča.Mož ima pr men dovolj,sam jst nimam doma dovolj.Vem pa,oziroma se zavedam,da ne delam prav,zato sem pa tud spraševala kaj mi je za storiti'Mogoče je bila katera v istem dreku,pa se je potem vn skopala.No,sam to me je zanimal,pa brez zamere svetnice,da sem si dovolila tako neumno vprašanje postavit.
Zdaj smo že svetnice ker ne varamouser posted image user posted image A preden si šla v zakon z njim tud nisi imela dovolj,al kr zdaj naenkrat čutiš pomanjkanje??Jaz osebno raje čutim malo pomanjkanja,(in si pomagam samauser posted image )kot da sem nekaj kilometrov pred luno....


Anonimna je hotela reči, da niste dovolj emancipirane.

(odgovor članu nanč)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: na šverc
29.9.2008 14:36:07   
devo
Devo, nikoli ne priznaj, nikoli...
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

IZVIRNO SPOROČILO: _rebeca_

IZVIRNO SPOROČILO: devo

Sicer pa tisti, ki tako pretkano lezenje vidimo tudi sami kaj vemo o temu ne? user posted image

Skratka, če rabi punca kakšen konkreten nasvet ........ ko voli naj izvoli user posted image


si hotu rečt, da naj ti piše na zs, a ne? user posted image user posted image


Devo, nikoli ne priznaj, nikoli...


To naš že od malih nog oča učijo user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?