|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
15.3.2005 15:55:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   spet nuhalna svetlina
15.3.2005 16:02:20   
rozi81
Nuhalna je zastonj mislim da od 34 leta dalje. Prej pa ne ker ni obvezna. Jst sm dala 12.000 SIT pri Dr. Strah v Domžalah. Jo priporočam če si kje blizu Domžal.

Lp S

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   spet nuhalna svetlina
15.3.2005 16:18:06   
bobek05
Jaz sem imela nuhalno svetlino zastonj (stara sem 24 let) - v bistvu sem bila na UZ (v 12t) in takrat so mi rekli, da se tako lepo vidi, da jo bomo kar izmerili...:)

V MB na Fontani drugače stane nekje 9. ali 10. tisočakov.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   spet nuhalna svetlina
15.3.2005 16:23:17   
kathy
Pozdravček
Kolikor jaz vem je NS za plačat, razen če nimajo licence.
Jaz sem bila v Dravljah in sem plačala 12.000
LP

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   spet nuhalna svetlina
15.3.2005 19:30:47   
Tiamo
Jaz sem bila na NS v Bežigrajskem dvoru, dala sem 12.000 SIT.

LP Tia74

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   spet nuhalna svetlina
15.3.2005 20:45:19   
taška30
Takole bi jaz rekla:
NS je v bistvu ultrazvočni pregled, ki ti ga lahko G naredi zastonj. Izmeri pač širino vratne gube - nuhalne svetline. Ampak ne more ti povedati verjetnosti za kromosomsko napako, ker za to pa rabiš računalniški program, ki ga imajo le G z licenco za NS (program in izobraževanje G -jev pač tudi nekaj stane). Ta program ti statistično ovrednoti tvoje meritve + tvojo starost + nevemkajše in glede na populacijo tisoče (miljone) nosečnic izračuna tveganje za kromosomske napake. Se plača - 12.000SIT.
Če ni tako, naj me katera popravi, prosim.
LP, Taška:rozica:

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   spet nuhalna svetlina
16.3.2005 14:13:53   
TVN
Jaz sem bila prejšnji teden na NS. Zastonj je od vključno 35. leta. Zastonj je praviloma tudi tam, kjer nimajo licence. Moje mnenje je, da če že plačaš, potem naj ima G vsaj licenco.
Sama sem torej NS opravila v Lj porodnišnici pri dr. Pušenjaku in bila ful zadovoljna. Super prijazen doktor, vse razloži, pa še rezultat je bil krasen, navkljub mojim letom. NS 1.7 in 1:23.000 tveganje. Več kot odlično.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?