|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
8.12.2008 9:12:56   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: pf

Kak sta slatka pikec in bubika.


user posted image  pa še podobna sta siuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu pf)
Neposredna povezava do sporočila: 4951
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
8.12.2008 9:14:27   
pf
Danes je naša  user posted image štirikrat jedla ponoči. Včeraj pa sem jo še tak hvalila kak spi in samo enkrat papca. user posted image  user posted image  user posted image Ta teden se k luni spravlja, bo kar moten spanec ponoči pri naši, ker stalno nekaj mrda takrat ponoči, ko je polna luna in ko se pripravlja k njej.

(odgovor članu pf)
Neposredna povezava do sporočila: 4952
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
8.12.2008 9:14:59   
arabela*
bubi, a nočna ptica postajaš?user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4953
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
8.12.2008 9:16:00   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: pf

Danes je naša  user posted image štirikrat jedla ponoči. Včeraj pa sem jo še tak hvalila kak spi in samo enkrat papca. user posted image  user posted image  user posted image Ta teden se k luni spravlja, bo kar moten spanec ponoči pri naši, ker stalno nekaj mrda takrat ponoči, ko je polna luna in ko se pripravlja k njej.


uh,vaša je še dobrauser posted image .
Kolk ti poje kaj naenkrat??

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu pf)
Neposredna povezava do sporočila: 4954
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
8.12.2008 9:24:25   
pf
Saraya ne vem ti povedati koliko poje, ker je ne vagam prej in po hranjenju. Samo drugače je enkrat ponoči in ob šestih do sedmih še enkrat zjutraj, no s tem da zvečer tudi je pred sedmo. Danes je bilo pa kar pestro. Kar skozi sem opletala z zizami. user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4955
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
8.12.2008 9:24:40   
leda
A je bila katera v H&M-u zadnje čase, mislim če imajo kaj pametnega? Rabim oblačila zase. Kak pulover, jopo, majčko, hlače. Nič si več ne kupim zase, samo za in . Mora biti pa mamica tudi urejena. Ene ženske se potem, ko so mamice in žene kar zapustijo. Sploh po porodu imajo ene kar dolgo še izgovor za odvečne kilograme. Jaz sem malo začela telovaditi, ker mi je trebušček ostal malo še, se kar vidi da so mišice fuč na trebušku po carskem. Hvala bogu so vsaj kilogrami šli, imam pa še malce rezerve od prej, tako da se moram lotiti zadeve, če ne bom še kar naprej zgledala kot .


vse touser posted image

skratka sem bla v hm in nič našla zase. je pa res, da sem iz življenja brez pamžev navajena kupovat tko usput na potovanju (sem dosti službeno pohajala) in mi načrtni šoping ne znese. v bistvu namreč ne maram nakupovanja in mi je cela muka jet s spiskom v glavi kaj rabim v trgovino. prej ko sem mal hodila po kakem mestu, sem se pa očitno uspela okrog prnest (a la: ma sej sploh ne šopingirašuser posted image ) in si kaj celo kupit...

torej, majo polno trgovino, ampak jst sam da sem not stopla sem ratala taka kot moj fotr, ki je v vsaki trgovini, kamor nas je mati šopoholičarka zvlekla najdu en stol in začel brat cajtng. tega glih nisem nardila, ker sem mela za vse opravke odmerjene dve uri, kokr so malo moji starši vozičkal naokoli, ampak s takim etitjudom pač ne prideš do krvavo potrebnih hlač.

glede kil pa eto; jst sem tut na istem kot smo štartal, kar je pa 4 kile nad idealo. in to pišem v opozorilo: tele štiri so namreč prišle po sedmem mescu ta prve. ona se je namreč nehala dojit, moj želodec pa tega ni zaznal...in kar naenkrat so šle kile gor namest dol.

(odgovor članu pf)
Neposredna povezava do sporočila: 4956
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
8.12.2008 9:27:07   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: pf

Saraya ne vem ti povedati koliko poje, ker je ne vagam prej in po hranjenju. S


saj vem,nisem misla tega ampak kako dolgo ti je približno in ali jo iz obeh dojk naenkrat podojišuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu pf)
Neposredna povezava do sporočila: 4957
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
8.12.2008 9:28:48   
pf
Dodati moram še to, da sem v živo videla piksno od Novalac nočno kako mi pleše okrog glave, ker mi je kolegica rekla, da je tista hrana sitosna in da user posted image spijo ko topi po njej. Pa saj ji nič ne dodajam, ker imam dovolj mleka in drugače vredu spi, samo danes se mi je pa res sanjalo že, da ji mešam flašo. No saj če bi tako spanje kdaj postalo rutina bi ji res.  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu pf)
Neposredna povezava do sporočila: 4958
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
8.12.2008 9:31:45   
pf
Saraya doji se iz ene dojke ponavadi 10, 15, 20 minut. Samo malo vleče intenzivno, malo panka zraven, saj veš. Redko se dojiva iz obeh. Ponudim ji še, ampak na deset poskusov mogoče enkrat še sprejme. Če vidim, da je še mlekec v dojki in da se sama odstavi, ji ponudim najprej še enkrat isto in če noče že podirava kupčka. Nič je ne silim. Samo se mi zdi, da če bi jo malo posilila bi imela večje razmake čez dan že, tak pa mlativa na dve uri, ampak verjetno si naredi zalogo takrat za nočno spanje.

(odgovor članu pf)
Neposredna povezava do sporočila: 4959
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
8.12.2008 9:40:30   
arabela*
Ja,zgleda da je pri nas isto.Si mislim,da če ponoči ne bi bilo vse tako tiho,pa če bi še kupčke podirale,bi se predramla in bi še pojedla.Ampak ona ko vidim,da čist malo še vleče,če sama ne spusti,jo narahlo odstavim,in kar dalje spima naprej.Zato pa se čez čas spet zbudi in je lačnauser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu pf)
Neposredna povezava do sporočila: 4960
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
8.12.2008 9:42:43   
arabela*
Zdaj pa jo spet matrajo ustka al kaj že?
Si bo roke pojedla.Včeraj sem ji dlesni z daktarinom masirala in je blo malo boljše,ampak ne za dolgo.Po moje jo že zobki matrajo,ker tak cvili pa javka zraven,da se mi smili,revicauser posted image

< Sporočilo je popravil Saraya -- 8.12.2008 9:48:32 >


_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4961
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
8.12.2008 9:51:09   
arabela*
jao,moram it k zobaro pote.
Me je stah,za umretuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 4962
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
8.12.2008 9:53:44   
RAČKAPK
Dobro jutro
kaj smo že na 200 straniuser posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4963
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
8.12.2008 9:58:38   
pf
Mi drugače kupček podiramo, tudi ponoči. To sem pa stroga glede tega, ponoči ima očka to preko, glede na to da čez dan vse jaz rihtam sama. Ampak saj hitro zaspi nazaj, dve, tri minute rabi, s tem da jo še previjem enkrat ponoči, ker se mi revca smili, da bi bila celo noč polulana, ker gre hitro spat.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4964
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
8.12.2008 10:00:49   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: pf

Mi drugače kupček podiramo, tudi ponoči. To sem pa stroga glede tega, ponoči ima očka to preko, glede na to da čez dan vse jaz rihtam sama.


midve ga ne podiramo ponoči samo zato,ker mi ne poliva.Ko pa sva ga redno podirale,pa je bla cela skozlana vedno.user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu pf)
Neposredna povezava do sporočila: 4965
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
8.12.2008 10:09:39   
amor real
user posted image user posted image user posted image user posted image  joj so luštni ti naši Pikci, bubiji, čmrlji..... user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4966
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
8.12.2008 10:18:09   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: gold fish

IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

Zdaj pa lahko noč..... grem probat zaspat user posted image

Al bom pa raje počakala, da se bubika zbudi in ji flaško naredim user posted image


.....se sploh ne bi zavzela, ker si pa izrecno napisala, da greš probat spat.....

...kaj zdaj je to nekaj novegauser posted image ...nič več s kuramiuser posted image

....zdaj sem pa jaz začelauser posted image


V tem je ravno bil problem.... da sem mrknila zraven bubija, potem pa sredi noči nisem mogla spat user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4967
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
8.12.2008 10:22:32   
pf
Naša je ravnokar pridelala dobesedno kilo dreka. Cela je bila posračkana, pa tako lepo sem jo danes poštimala. Edino kar ni bilo pokakano so bili zoknčki, ampak ko sem pampersko odprla se je tudi ta zgodba zaključila. Mala se smeji, jaz pa user posted image , vrabec mi je danes že dvakrat pripravil user posted image . Prvič sem jo imela v kopalnem plaščku zjutraj in se mi je kar na roko. Fino ne.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4968
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
8.12.2008 10:35:27   
pf
Superca za vreme, da bomo lahko z užitkom vozičkale.

(odgovor članu pf)
Neposredna povezava do sporočila: 4969
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
8.12.2008 10:35:51   
*bubi*
pf, zdaj pa si me nasmejala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Jap, se zgodi.

Jaz vidim prednost pri user posted image user posted image , ker me vsaj polula ne user posted image  Bubi me je velikokrat user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu pf)
Neposredna povezava do sporočila: 4970
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
8.12.2008 10:43:30   
lana17
Dobro jutro!

Sem včeraj hotla mal čvekat z vami, pa mi user posted image ni pustil, je hotel poleg mene zaspat, ker pa se mu je dogajal preden je zaspal, sem bla jaz tista prva, ki je zaspalauser posted image user posted image user posted image ...pa tak lepo je že sam zaspal...


_____________________________

Nikoli ne kažite otroku česa, kar ni mogoče videti. Ko razmišljate, kaj bi bilo zanj koristno, ko bo starejši, govorite o tistem, kar je lahko koristno sedaj.
Rousseau

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4971
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
8.12.2008 11:16:19   
Lara Croft
Pikec in bubika na kavici

Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii......user posted image user posted image

Bundica je pa sploh fensi... user posted image


_____________________________

didnnn.. kudnnn.... go... duju...

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4972
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
8.12.2008 11:18:59   
meta21
bubi in ribica, user posted image user posted image user posted image

Mi je žal, da mi ni uspelo v mb prit.

Mi imamo pa očitno tisti preskok v rasti al kaj že, ker mali je vsaj 50% več kot ponavadi.

Nič šibam zdaj malo ven-sem lani že pred pol ure rekla, da gremuser posted image

(odgovor članu lana17)
Neposredna povezava do sporočila: 4973
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
8.12.2008 11:32:30   
pf
Mi imamo zgleda tudi poskok v rasti, ker jemo s fulom in poskok v kakanju, ker tudi to počnemo s fulom. user posted image  user posted image  user posted image
Bubi ja vsaj polula te pupika ne, no vsaj tak direkt ne znajo nacilat. Jaz sem videla od kolegice sinka, ko se mu je očka zadnji čas umaknil, ker ko je mali zaštartal je špricalo, ko da bi vodomet šaltal.user posted image user posted image

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 4974
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
8.12.2008 11:33:01   
pf
Lana in Meta fajn vozičkajta.

(odgovor članu pf)
Neposredna povezava do sporočila: 4975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?