|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
1.10.2008 13:52:06   
tinka25
ZDRAVOuser posted image     

Danes smo imeli  slabo noč. Mali se je zbujal na tri ureuser posted image user posted image zjutraj pa sma že ob osmih šla k mami. Zdaj pa moj sonček pančauser posted image

Jaz tut še kr pogrešam user posted image

No vas še kasnej komentiram pa kaj napišem,ker morem zaj malo polikat cotke dokler mucek še spiuser posted image user posted image user posted image



(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
1.10.2008 13:52:59   
petra1978
Ojla babike.

Vidim da več ni nobene na temi nosečnost, zato sem tudi jaz prišla k vam, čeprav še čakamo na našega sončka.

Danes sem spet imela CTG, nič posebnega se ne dogaja, G pa je rekel, da naj pridem jutri zjutraj spet, tešča. Mogoče pa bojo prožliuser posted image . Bi se že res rada rešila tega trebuha, me že vse boli.

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
1.10.2008 14:19:52   
*bubi*
Držim pesti, petra user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu petra1978)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
1.10.2008 14:39:53   
ključek
user posted image                           user posted image   

 user posted image  TEŽKO PRIČAKOVANI SEPTEMBRČKI 2008 user posted image

user posted image    

user posted image  Saraya              - R 27.8., user posted image  Marisa (49,5 cm, 3.410 g)
user posted image  Lea2007           -R 6.9.,   Patrik (51 cm, 3.510 g)
user posted image   pf                      R 26.8., user posted image  Lana (53 cm, 3.550 g)
user posted image   tasha23           - R 30.8., user posted image  Gabriel (52 cm, 3.690 g)
user posted image   gold fish            - R 17.8.,user posted image Jaka (49 cm, 3.030 g)
user posted image   *bubi*               - R 4.9., user posted image   
user posted image   talytha               -R user posted image , Neža     
user posted image  KSIA                 - 2. user posted image , PDP 4.9., user posted image
user posted image   anckabancka   
 -R 4.9., user posted image  Jakob (51 cm, 3.680 g)
user posted image  KAHLO             
  -R 7.9., user posted image  Ronja (54 cm, 3.850 g)
user posted image   puhica13            - user posted image  PDP 4.9. user posted image  user posted image
user posted image   Nitty                -   user posted image , PDP 5.9.,user posted image

user posted image  emi                   - R 18.8., user posted image  Ines (48 cm, 2.880 g)
user posted image  petrax               - R 7.9., user posted image  Kristjan (52 cm, 3.600 g)
user posted image  alysa                - R 14.9., user posted image Anže (52 cm, 3.370 g)
user posted image   AinB                  - R 18.9., user posted image Tarik (52 cm, 3.430 g)
user posted image   nosek5              -R 11.9., user posted image   Klara (53 cm, 3.840 g)
user posted image  Anonimna A      -1.user posted image , PDP 9.9.,user posted image

user posted image  timica                - R 2.9., user posted image
user posted image  anchy82          -R 10.9., user posted image  Vita (54 cm, 3.520 g)
user posted image  bark                 -R 18.9., user posted image   Tit (50 cm, 3.080 g)
user posted image  SashaB            - R 9.9., user posted image   Nik ( 52 cm, 3.245 g)
user posted image  zakzak             -1. user posted image , PDP 10.9 user posted image user posted image
user posted image  meta21            - R 13.9., user posted image   Lovro (52 cm, 3.920 g) 
user posted image   Tejchy              - R 13.9., user posted image   Nik (51 cm, 3.470 g)

user posted image   srki                   -R 31.8., user posted image  Nik
user posted image    gloria                - R 9.9., user posted image  Nik (52 cm, 4.200 g)

user posted image  JakoLUlana      -2. user posted image , PDP 12.9.user posted image user posted image
user posted image   nynna               -R 8.9., user posted image   Kaja (49 cm, 3.310 g)
  
user posted image  Lulu                  -   user posted image , PDP 12.9.

user posted image   rosalie             - user posted image    PDP 12.9.
user posted image   Špelca25            - user posted image  PDP 12.9. user posted image  user posted image
user posted image   račkapk            -R 8.9., user posted image  

user posted image  najina pikica*   -R 15.9., user posted image Lana (50 cm, 3.350 g)
user posted image  zarja28            -1. user posted image ,PDP 14.9.

user posted image  Optimizem       - R 2.9., user posted image  Kaja (52 cm, 3.240 g)
user posted image  Me to you         - R 4.9., user posted image Lana Neja (54 cm, 4.120 g)
user posted image  *zoe*          
    - R 23.8., user posted image  Marko (47 cm, 2.500 g)
user posted image   morango          -R 19.9., user posted image  Lena

user posted image   pinka1              -2.user posted image , PDP 15.9.,user posted image user posted image
user posted image  Soncnica          -2. user posted image , PDP 16.9
user posted image  jupi.pepsi         -2. user posted image , PDP 16.9.

user posted image   tasitasi              - 2. user posted image , PDP 16.9. user posted image
user posted image   5ra                    - 1 user posted image , PDP 16.9. user posted image  user posted image   

user posted image  lana17              - R 10.9., user posted image  Jon (52 cm, 3.180 g)
user posted image  onina                - R 23.9., user posted image , Matic (51 cm, 3.510 g)
user posted image   taja1235         - R 18.9.,  user posted image  Ingrid (51 cm, 2.490 g)
user posted image  nosecka08       - R 19.9., user posted image Ana (51 cm, 3.470 g)
user posted image   Bambi D            -1. user posted image PDP 18.9 user posted image user posted image
user posted image  MAJČICA30      -2. user posted image , PDP 18.9. user posted image user posted image
user posted image  ETAN                -2. user posted image , PDP 19.9. user posted image user posted image
user posted image  Eolina               -2. user posted image PDP 20.9. user posted image

user posted image  mokatela          - R 2.8.,user posted image user posted image Minea(41,5 cm, 1.520 g) in Manja(43 cm, 1.600 g)
user posted image   budulove         -1. user posted image , PDP 20.9.
user posted image  amor real         -R 29.9, user posted image  
Tomaž (56 cm, 4.090 g)
user posted image   mmiro              -2.user posted image ,  PDP 21.9.user posted image
user posted image  petra1978       -1. user posted image ,  PDP 22.9.user posted image user posted image
user posted image  Zara82             -1. user posted image , PDP 23.9.

user posted image   virtualna             - user posted image , PDP 23.9. user posted image
user posted image   simat                  - R 14,9.,user posted image , Nina ( 51 cm, 3.200 g)
user posted image   coko                 - R 21.9., user posted image user posted image , Ela (50 cm, 2.970 g)
user posted image   nelly2629          - R 18.9., user posted image Niko (52 cm, 3.390 g)
user posted image  bučkabb            -1.user posted image , PDP 25.9.user posted image user posted image

user posted image  Marsy                -R 27.9., user posted image , Kaja ( 56 cm, 3.630 g)
user posted image   Tia                      - R 18.9., user posted image Maj (52 cm, 3.590 g)

user posted image   jopa                    -  user posted image , PDP 26.9 user posted image
user posted image   lana luna              - user posted imagePDP 29.9. user posted image user posted image
user posted image   Čarli08             -    user posted image , , PDP 27.9. user posted image user posted image

user posted image  maruškaš         - R 10.9., user posted image  Enej
(54 cm, 3.860 g) 
user posted image   reni82               -1.user posted image , PDP 28.9.
user posted image   SasMami2be     - 1. user posted image , PDP 28.9. , user posted image  
user posted image   majaS80          - 2. user posted image , PDP 29.9. user posted image  user posted image
user posted image  ajcom1              -?. user posted image ,  PDP 30.9.
user posted image   omni                    -1. user posted image , PDP 30.9., user posted image user posted image user posted image  user posted image  user posted image user posted image   
user posted image  urši*                    -2. user posted image
user posted image  ZojaMiša           -   user posted image
user posted image  Pija76               -   user posted image
user posted image  jolly123           -   user posted image
user posted image  metuljčica27   -2. user posted image ,  
user posted image  najcom             -   user posted image
user posted image  tejči28             -   user posted image

user posted image  Anonimna         -2.user posted image
user posted image  Vesnika             -2.user posted image      
  

user posted image   moni2b              - user posted image         

user posted image   leda                -R 18.9., user posted image , Ela (50 cm, 3.010 g)



          
          
     user posted image

C.septemberka
user posted image user posted image
Varci user posted image user posted image  

copka user posted image user posted image  
B.septemberka user posted image  user posted image
Sunny24user posted image user posted image  

*nana*user posted image user posted image  
uršula83user posted image user posted image  
babywishuser posted image user posted image user posted image  

*dotika* user posted image user posted image
pikica36user posted image user posted image  

maybebaby user posted image user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
1.10.2008 14:49:57   
gloria
....user posted image user posted image user posted image  pa smo dočakale......
me to you mi je všeč naslov temeuser posted image

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
1.10.2008 14:52:43   
arabela*
me to you,jaz naši tud dajem svoje mleko izčrpano.Črpam nekje na 4 ure,da se mi mleko redno dela.Pa mala lepo pije,ker iz zize se ji ne ljubiuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
1.10.2008 15:31:16   
tinka25
me to you: Jaz mu kr črpam, ko naš je tut bol tak lenušček.user posted image user posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
1.10.2008 15:44:27   
arabela*
zdaj pa sem se spravla kuhat.
Bomo kar zelenjavno juhco imeli,pa sveže štručke.
Malečka je zaspala,tavečja počivauser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu tinka25)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
1.10.2008 15:44:47   
Lara Croft
Joj, Larika je pa tkuuu vztrajna pri sesanju.... na desni strani imam ful manj mleka ma ona vleče in vleče, se sicer razburja, ma ne odneha, dokler je še kej notri.... user posted image

Tudi nikoli se ne doji več kot pol ure.... Ma res je pridkana.... user posted image

< Sporočilo je popravil Lara Croft -- 1.10.2008 15:45:13 >

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
1.10.2008 15:47:36   
Lara Croft
Glede seznamčka imam jaz eno idejo.... da bi blo po vrsti, tku kot so se otroci rojevali... Pa zaželela sem si, da bi bla tudi naša Lara na njemu.... user posted image

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
1.10.2008 16:16:59   
*bubi*
Pa zaželela sem si, da bi bla tudi naša Lara na njemu....


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
1.10.2008 16:31:25   
lana17
Ojla!

Mi smo se pa danes kopaliuser posted image user posted image user posted image user posted image (danes je točno tri tedne star), pa mu ni blo všeč. Se je ves čas jokal. Res je, da je spal in mu ni bilo do tega, da ga zbujam. On bi še kr spal. Pa mu nismo dal miru, potem pa se je začel jokat in je jokal dokler se ni priklopil. Zdaj spi kot top.

Se mi zdi tole kopanje kr komplicirana zadeva, ampak enkrat dvakrat potem bom pa že prava mojstrica. Upam, da bo tudi mali začel uživat v kopanju. men je patronažna rekla, da naj se kopamo vsak drugi dan in brez mila. Kaj so pa vam rekle?
Mi je pa rekla, da naj jo pokličem, ko bo mali 5 mesecev star in se bova pogovorile o uvajanju GH.

Pa tehtali smo se, ima že skoraj 4 kg.

Zanima me, če kaj prakticirate ležalnike. kdaj ste jih prvič dale v ležalnik in kolk časa jih imate notri. Imate ležalnike spuščene al nekoliko dvignjene?




_____________________________

Nikoli ne kažite otroku česa, kar ni mogoče videti. Ko razmišljate, kaj bi bilo zanj koristno, ko bo starejši, govorite o tistem, kar je lahko koristno sedaj.
Rousseau

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
1.10.2008 16:43:48   
tinka25
ZDRAVOuser posted image

Midva sma pa ravno prišla iz kratkega sprehoda,čeprav je šele osem dni star pa mislim,da nebi smelo biti kaj narobe. Kaj mislite? Drugače pa najo malo matrajo krčki sam ni tako hudo. Jaz mam pa Aljaža v športnem vozičku v hiši ko spi,ali mislite da je to vreduuser posted image user posted image No se kasneje kaj oglasim zaj morem pa it mal pospravit dokler šeuser posted image spi.

(odgovor članu tinka25)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
1.10.2008 16:43:50   
emi*
yuhu!

lep pozdrav na novi temi.Evo lihkar se je ptič zaletel v okno.user posted image user posted image Še je živ.Mogoče mu je premrzlo zunaj.

Mala spi lepo,komaj ob 15.30 je zaspala zjutraj pa do 10h.Vse manj spi podnevi,zdaj je ne bom tikala dokler se sama ne zbudi.

Ma dej sem se tehtala pa mam že 4kg manj odkar sem rodila.Uffa!!!!user posted image user posted image user posted image A morala bi jih dobit še vsaj 5.Namesto gor gredo dol,to je očitno od tega skakanja po stanovanju,saj dokler Ines spi pa pospravljam,ko pa ne se pa z njo ubadam,da se mi že čisto blede.user posted image Dobro,da mam še malo časa zase,da si odpočijem,danes sem mela zajtrk komaj ob 13h,ko pa sem skakala okoli.Dobro,da pijem čaj za dojenje,ker mislim,da glede na to kolko jaz jem,bi mleko izhlapelo.user posted image user posted image Malo prej sem se tako najedla da ne morem dihat,se mi je že želodec zmanjšal.Katastrofa!

(odgovor članu lana17)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
1.10.2008 16:58:01   
arabela*
lana17,jaz imam malečko od vsega začetka v eni lupinici,ki je v bistvu bolj ležalnik.Pa zlo uživa not.Ima dekico spodaj,da je mehko,pa spi noter in čez dan,pa še ponoči po novemuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu tinka25)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
1.10.2008 17:02:19   
arabela*
emi,sva na istem glede kg.
Prvi teden ko mi je še tašča kuhala in sem lepo redno jedla in še to same dobrote,sem bila ok.Nič shujšana.
Sedaj enostavno nimam časa.Zjutraj itak ni časa,sploh če gremo ven,moram malečke poštimat,morda kako štručko na brzino pojem.Kosilo bolj poredko da sfolgam naredit.Pa kaj na brzino pojem,večerja so kaki keksi al pa sadje.Za znoret.Pa še apetita več nimam sploh zaradi preveč aktivnega življenja.se mi zdi,da sem čist posušena,samo zize so mi ostale in to kakeuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
1.10.2008 17:12:31   
ključek
Pa zaželela sem si, da bi bla tudi naša Lara na njemu....


opa....................user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
1.10.2008 17:18:51   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

user posted image naša pa samo v lupinici.Pa kaka postlica al pa kinderpetuser posted image .Meni pa je tak fajn,ker je ležišče visokouser posted image .
je pa mi ta maxi cosi lupinica,ko jo tud imamo npr.čist zgrešena.Je otrok tako zvit notriuser posted image


...saj naša je maxi cosi cabriofix....

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
1.10.2008 17:18:53   
emi*
Saraya tebi je vsaj nekaj ostalo,jaz mislim,da se cela sušim ali sem že tolko obsedena s tem,da sploh ne vem več kako pa kaj.user posted image Moje se vidijo le ko se napolnijo!user posted image user posted image A vas kaj bolijo med polnjenjem,mene malo ja,te žleze okrog,ko pa jih sprazni,pa so ok.

Evo sem dodala še dve slikici od Ines,med kopanjem in po kopanju.user posted image

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
1.10.2008 17:23:29   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: Me to you

Punce.... nismo več na nosečnosti...... in zdej jst razmišljam, kako je blo to res eno posebno obdobje...


ja res je bilo nekaj posebnega...............user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


..pa res je bilo....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
1.10.2008 17:31:58   
tinka25
Ma dej sem se tehtala pa mam že 4kg manj odkar sem rodila.Uffa!!!! A morala bi jih dobit še vsaj 5.Namesto gor gredo dol,to je očitno od tega skakanja po stanovanju,saj dokler Ines spi pa pospravljam,ko pa ne se pa z njo ubadam,da se mi že čisto blede. Dobro,da mam še malo časa zase,da si odpočijem,danes sem mela zajtrk komaj ob 13h,ko pa sem skakala okoli.Dobro,da pijem čaj za dojenje,ker mislim,da glede na to kolko jaz jem,bi mleko izhlapelo. Malo prej sem se tako najedla da ne morem dihat,se mi je že želodec zmanjšal.Katastrofa!
IZVIRNO SPOROČILO: emi*

yuhu!

lep pozdrav na novi temi.Evo lihkar se je ptič zaletel v okno.user posted image user posted image Še je živ.Mogoče mu je premrzlo zunaj.

Mala spi lepo,komaj ob 15.30 je zaspala zjutraj pa do 10h.Vse manj spi podnevi,zdaj je ne bom tikala dokler se sama ne zbudi.

Ma dej sem se tehtala pa mam že 4kg manj odkar sem rodila.Uffa!!!!user posted image user posted image user posted image A morala bi jih dobit še vsaj 5.Namesto gor gredo dol,to je očitno od tega skakanja po stanovanju,saj dokler Ines spi pa pospravljam,ko pa ne se pa z njo ubadam,da se mi že čisto blede.user posted image Dobro,da mam še malo časa zase,da si odpočijem,danes sem mela zajtrk komaj ob 13h,ko pa sem skakala okoli.Dobro,da pijem čaj za dojenje,ker mislim,da glede na to kolko jaz jem,bi mleko izhlapelo.user posted image user posted image Malo prej sem se tako najedla da ne morem dihat,se mi je že želodec zmanjšal.Katastrofa!
  Jaz sem včasih tk povdarjala kako morš počasi jest da hrano vredo prežvečiš zdaj od kar pa mam baby-ja pa pride včasih kak dan ko sploh ne jem.


_____________________________


Tinka25

(odgovor članu emi*)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
1.10.2008 17:40:56   
emi*
http://www.dojenje.net/vprasanja.htm

to sem prav zdaj najdla na internetu,ki me je zanimalo,če mam dovolj mleka pa majo velčiko pametnih stvari.

(odgovor članu tinka25)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
1.10.2008 17:44:53   
Lara Croft
IZVIRNO SPOROČILO: Me to you

Pa zaželela sem si, da bi bla tudi naša Lara na njemu....


opa....................user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ma ja.... nekam sem vsa bolj raznežena in otročja, od kar imam njo.... user posted image

< Sporočilo je popravil Lara Croft -- 1.10.2008 17:45:12 >

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
1.10.2008 18:14:20   
petrax
Ojla!
Ja se bom mogla kr navadt da mamo novo temo, sem šla še kr na nosečnost, pa mi je blo mal čudn k ste bolj mal napisale, pol je pa lučka posvetla, da ste tuki user posted image user posted image .
Midva se pa dojiva maximalno 10 min, res pa da čez kšne pol ure, uro hoče pa spet priklop. Sam da bi več naenkrat pojedu pa ne, ga ne morm nekak okol prnest. Jutri bomo pa patronažno klical, da pride malega skopat, je popek končno lep. Sam upam da se bo hotu kopat.

Men je šlo pa že kr 10kg dol, tko da če ostalo ostane, ne bo nč hudga, sem mela pred user posted image res mal premal kg. Sam še trebuh bo treba mal natrenirat. Se bom kr na aerobiko vpisala.

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
1.10.2008 18:44:38   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: Lara Croft

IZVIRNO SPOROČILO: Me to you

Pa zaželela sem si, da bi bla tudi naša Lara na njemu....


opa....................user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ma ja.... nekam sem vsa bolj raznežena in otročja, od kar imam njo.... user posted image


..... saj je prav tako .....user posted image user posted image

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?