|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
1.10.2008 19:07:55   
arabela*
user posted image ja,ampak mi imamo še eno lupinico od mania in je superca.
Ta maxi cosi je tak mala,da ne vem,kako bo otrok pri 4 mescih notriuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
1.10.2008 19:09:26   
arabela*
Evo,naša malečka še vedno spi.Jaz sem že z nabave in nazaj,pa čakam,da se zbudi.
Bomo jo verjetno kar skopali danes.Zaenkrat bomo enkrat tedensko to prakticirali,kasneje pa rednouser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
1.10.2008 19:11:51   
emi*
Ines še vedno spi,kaj čem nardit jo zbudim ali??user posted image Naj še malo počakam? To mi je najhujše ko tako lepo spi pol pa ne vem kaj,ne vem če bo zaspala nazaj ko bo treba.user posted image

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
1.10.2008 19:13:45   
emi*
Mi se kopamo vsak drugi dan,smo en teden vsak dan,ma nima smisla.Važno,da ona uživa v vodi,samo,ki ji je mrzlo,ko se jo ven nese pa malo zapoje.user posted image user posted image

(odgovor članu emi*)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
1.10.2008 19:17:44   
tinka25
DOBER VEČERuser posted image

Moj mucek se je pa najedo zdaj ga bom pa počasi morala položit spat.user posted image Oči bo kmalo doma.
Naslednji teden ima pa sestrina punčka krst,tako da bom botrca. Mi se bomo pa jutri kopali.Zdaj je pa ALJAŽ že nemiren moram it pa se beremo jutri če bo čas.
user posted image LAHKO IN MIRNO NOČuser posted image


_____________________________


Tinka25

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
1.10.2008 19:36:29   
taja1235

Čerka,

evo mene po dolgem času...naso malo pikico cuva ati js pa mal na net...

punce a se kero bolijo rebra...spodnji del reber..mislm da je to se od poroda ko se mi je sestra na
trebuh ulegla pa mi je se rebra zravn mal poskodovala....kaj ve mislte??? groza...

drgac pa tud js mal pogresam busija..tiste brcike in premikanje...

nasa bejbi je se vedno ful pridna.....sam zanima me če kateri otrocicek tud zacne kolcat ko se naje...namrec kupčka ne podremo..a je zarad tega...če pa kupčka podiramo pa gre hrana vn...tko da sm cist zboljena k ne vem kaj nej nardim...a ve vedno podrete kupčka???

aja mi se se nismo kopali ker se iz popka se vedno cedi....smo bli pa dns 2x po pol urce z vozickom na sprehodu
pa dns smo stari 13 dni---

nc grem pocasi....fajn klepetajte pa se kaj oglasim.............brcike vsem mamicam user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tinka25)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
1.10.2008 20:04:25   
ključek
user posted image                           user posted image   

 user posted image  TEŽKO PRIČAKOVANI SEPTEMBRČKI 2008 user posted image

user posted image    

user posted image  Saraya              - R 27.8., user posted image  Marisa (49,5 cm, 3.410 g)
user posted image  Lea2007           -R 6.9.,   Patrik (51 cm, 3.510 g)
user posted image   pf                      R 26.8., user posted image  Lana (53 cm, 3.550 g)
user posted image   tasha23           - R 30.8., user posted image  Gabriel (52 cm, 3.690 g)
user posted image   gold fish            - R 17.8.,user posted image Jaka (49 cm, 3.030 g)
user posted image   *bubi*               - R 4.9., user posted image   
user posted image   talytha               -R user posted image , Neža     
user posted image  KSIA                 - 2. user posted image , PDP 4.9., user posted image
user posted image   anckabancka   
 -R 4.9., user posted image  Jakob (51 cm, 3.680 g)
user posted image  KAHLO             
  -R 7.9., user posted image  Ronja (54 cm, 3.850 g)
user posted image   puhica13            - user posted image  PDP 4.9. user posted image  user posted image
user posted image   Nitty                -   user posted image , PDP 5.9.,user posted image

user posted image  emi                   - R 18.8., user posted image  Ines (48 cm, 2.880 g)
user posted image  petrax               - R 7.9., user posted image  Kristjan (52 cm, 3.600 g)
user posted image  alysa                - R 14.9., user posted image Anže (52 cm, 3.370 g)
user posted image   AinB                  - R 18.9., user posted image Tarik (52 cm, 3.430 g)
user posted image   nosek5              -R 11.9., user posted image   Klara (53 cm, 3.840 g)
user posted image  Anonimna A      -1.user posted image , PDP 9.9.,user posted image

user posted image  timica                - R 2.9., user posted image
user posted image  anchy82          -R 10.9., user posted image  Vita (54 cm, 3.520 g)
user posted image  bark                 -R 18.9., user posted image   Tit (50 cm, 3.080 g)
user posted image  SashaB            - R 9.9., user posted image   Nik ( 52 cm, 3.245 g)
user posted image  zakzak             -1. user posted image , PDP 10.9 user posted image user posted image
user posted image  meta21            - R 13.9., user posted image   Lovro (52 cm, 3.920 g) 
user posted image   Tejchy              - R 13.9., user posted image   Nik (51 cm, 3.470 g)

user posted image   srki                   -R 31.8., user posted image  Nik
user posted image    gloria                - R 9.9., user posted image  Nik (52 cm, 4.200 g)

user posted image  JakoLUlana      -2. user posted image , PDP 12.9.user posted image user posted image
user posted image   nynna               -R 8.9., user posted image   Kaja (49 cm, 3.310 g)
  
user posted image  Lulu                  -   user posted image , PDP 12.9.

user posted image   rosalie             - user posted image    PDP 12.9.
user posted image   Špelca25            - user posted image  PDP 12.9. user posted image  user posted image
user posted image   račkapk            -R 8.9., user posted image  

user posted image  najina pikica*   -R 15.9., user posted image Lana (50 cm, 3.350 g)
user posted image  zarja28            -1. user posted image ,PDP 14.9.

user posted image  Optimizem       - R 2.9., user posted image  Kaja (52 cm, 3.240 g)
user posted image  Me to you         - R 4.9., user posted image Lana Neja (54 cm, 4.120 g)
user posted image  *zoe*          
    - R 23.8., user posted image  Marko (47 cm, 2.500 g)
user posted image   morango          -R 19.9., user posted image  Lena

user posted image   pinka1              -2.user posted image , PDP 15.9.,user posted image user posted image
user posted image  Soncnica          -2. user posted image , PDP 16.9
user posted image  jupi.pepsi         -2. user posted image , PDP 16.9.

user posted image   tasitasi              - 2. user posted image , PDP 16.9. user posted image
user posted image   5ra                    - 1 user posted image , PDP 16.9. user posted image  user posted image   

user posted image  lana17              - R 10.9., user posted image  Jon (52 cm, 3.180 g)
user posted image  onina                - R 23.9., user posted image , Matic (51 cm, 3.510 g)
user posted image   taja1235         - R 18.9.,  user posted image  Ingrid (51 cm, 2.490 g)
user posted image  nosecka08       - R 19.9., user posted image Ana (51 cm, 3.470 g)
user posted image   Bambi D            -1. user posted image PDP 18.9 user posted image user posted image
user posted image  MAJČICA30      -2. user posted image , PDP 18.9. user posted image user posted image
user posted image  ETAN                -2. user posted image , PDP 19.9. user posted image user posted image
user posted image  Eolina               -2. user posted image PDP 20.9. user posted image

user posted image  mokatela          - R 2.8.,user posted image user posted image Minea(41,5 cm, 1.520 g) in Manja(43 cm, 1.600 g)
user posted image   budulove         -1. user posted image , PDP 20.9.
user posted image  amor real         -R 29.9, user posted image  
Tomaž (56 cm, 4.090 g)
user posted image   mmiro              -2.user posted image ,  PDP 21.9.user posted image
user posted image  petra1978       -1. user posted image ,  PDP 22.9.user posted image user posted image
user posted image  Zara82             -1. user posted image , PDP 23.9.

user posted image   virtualna             - user posted image , PDP 23.9. user posted image
user posted image   simat                  - R 14,9.,user posted image , Nina ( 51 cm, 3.200 g)
user posted image   coko                 - R 21.9., user posted image user posted image , Ela (50 cm, 2.970 g)
user posted image   nelly2629          - R 18.9., user posted image Niko (52 cm, 3.390 g)
user posted image  bučkabb            -1.user posted image , PDP 25.9.user posted image user posted image

user posted image  Marsy                -R 27.9., user posted image , Kaja ( 56 cm, 3.630 g)
user posted image   Tia                      - R 18.9., user posted image Maj (52 cm, 3.590 g)

user posted image   jopa                    -  user posted image , PDP 26.9 user posted image
user posted image   lana luna              - user posted imagePDP 29.9. user posted image user posted image
user posted image   Čarli08             -    user posted image , , PDP 27.9. user posted image user posted image

user posted image  maruškaš         - R 10.9., user posted image  Enej
(54 cm, 3.860 g) 
user posted image   reni82               -1.user posted image , PDP 28.9.
user posted image   SasMami2be     - 1. user posted image , PDP 28.9. , user posted image  
user posted image   majaS80          - 2. user posted image , PDP 29.9. user posted image  user posted image
user posted image  ajcom1              -?. user posted image ,  PDP 30.9.
user posted image   omni                    -1. user posted image , PDP 30.9., user posted image user posted image user posted image  user posted image  user posted image user posted image   
user posted image  urši*                    -2. user posted image
user posted image  ZojaMiša           -   user posted image
user posted image  Pija76               -   user posted image
user posted image  jolly123           -   user posted image
user posted image  metuljčica27   -2. user posted image ,  
user posted image  najcom             -   user posted image
user posted image  tejči28             -   user posted image

user posted image  Anonimna         -2.user posted image
user posted image  Vesnika             -2.user posted image      
  

user posted image   moni2b              - user posted image         

user posted image   leda                -R 18.9., user posted image , Ela (50 cm, 3.010 g) 
user posted image  tinka      - R 23.9., user posted image , Aljaž (52 cm, 3.400 g)



           
           
     user posted image

C.septemberka
user posted image user posted image
Varci user posted image user posted image  

copka user posted image user posted image  
B.septemberka user posted image  user posted image
Sunny24user posted image user posted image  

*nana*user posted image user posted image  
uršula83user posted image user posted image  
babywishuser posted image user posted image user posted image  

*dotika* user posted image user posted image
pikica36user posted image user posted image  

maybebaby user posted image user posted image


(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
1.10.2008 20:40:47   
meta21
Mal sem vas na hitro prebrala pa mi je tak fajn, ko mamo spet iste probleme kot v nosečnosti.

Tinka25 midva sva bila že 7. dan zunaj-mi je patronažna rekla, da naj grev za 10 minut, potem pa vsak dan dlje.

No, zdaj pa joka-šibam!

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
1.10.2008 20:52:09   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

user posted image ja,ampak mi imamo še eno lupinico od mania in je superca.
Ta maxi cosi je tak mala,da ne vem,kako bo otrok pri 4 mescih notriuser posted image


...se notranji del ven vzame.... točno kak to izgleda si lahko pogledaš tu

http://www.maxicosi.com/maxicosi/instructions.aspx?id=6

...pa je pol malo več prostora......

Mene  razjezi zdaj, ko ga dam v lupinico, pa ima oblečenega pajaca za ven,  pol pa zgleda kot en revček noter......  Sem že razmišljala, da bi mu kupila  vrečo za noge original za lupinico maxi cosi....pa ne vem, če se mi splača.. pride pa 40€user posted image    A jo ima katera?

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
1.10.2008 20:58:45   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: taja1235



nasa bejbi je se vedno ful pridna.....sam zanima me če kateri otrocicek tud zacne kolcat ko se naje...namrec kupčka ne podremo..a je zarad tega...če pa kupčka podiramo pa gre hrana vn...tko da sm cist zboljena k ne vem kaj nej nardim...a ve vedno podrete kupčka???



se nam tudi dogaja, včasih ga lepo podre, včasih sploh ne, pa tudi če ga, mu včasih malo priteče ven iz ust...
Kolcanjeuser posted image ...jaz sem že včasih čisto user posted image zaradi tega.... Se to dogaja, ker se jim vrača hrana nazaj v požiralnik...še nimajo dobro razvite želodčne zapiralke..... tako naš pediater....   

(odgovor članu taja1235)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
1.10.2008 21:07:26   
KAHLO
ojla  babe!

dva dni nisem bila prav na netu pa sem že čist zgubljenauser posted image

Sem hotla vaše bebije pogledat v ta album, pa niti enega ne najdem, tud svojga neuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zdaj pa nevem a sem tako prfuknena ali kaj....mah možno da sem res..user posted image
No pol sem pa danes na forumu nosečnosti pr septembrkah pisala, pa ugotivim da ste vse že tukajuser posted image user posted image user posted image user posted image mah sem zmedeno revšeuser posted image

No pr nas pa je zdaj dva dni že prav pestro, naša bejbika ma krčeke, in je včeraj jokala celo uro in pol, ja bla že cela vijolična, in pol čez noč za vsak prdec je jokala k ga je spustila, pa vsak uro, sem že prav vedla k bo prišel krček k je v spanju začela full hitro dihat, pol je ratala cela trda vijolčna in pol uni full hudi kriki....meni je bilo že tako hudo da sem kr z njo jokala, nisem vedela več kaj naj delam, sem skoraj celo noč z mojim prehodla in poujčkala revico.....meni se tako smili....zdaj jo filam s totimi kaplicami.....mah nevem no....mene je že prav strah današnje noči, podočnjake mam pa tud že take da se lahko z njimi pokrijemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Glede kopanja, meni je patronažna rekla vsak dan, edino z milom na tri dni, no ampak jaz jo zdaj kopam vseeno vsak drug dan, enkrat na teden pa z milom.......se pa naša zelo rada kopaaaaaaa..prav uživauser posted image user posted image user posted image user posted image jaz sem pa tud vsa vesela, še posebaj danes k se je kopala, k je pol vsaj v banji bla srečnauser posted image user posted image user posted image user posted image no vsaj izraz na obrazku je mela tak, pa nagica je tud full rada, me je pokakala in polulala, pa poprdela, tako da bi jo najraje mela kr nago, se mi zdi da se takrat full dobro počutiuser posted image user posted image user posted image

glede tistih k pogrešate svoj bauhi, jaz ga tud.....vam kr ne moram rečtuser posted image user posted image user posted image user posted image še posebaj včeraj k je prišla k meni tudi na obisk, moja najblša prjatlca, k zdaj živi v nemčiji, in sem ji kazala slike, in sem kr kako solzico potočla, pr slikah iz nosečnosti, no pol včeraj itak nisva mogli veliko predebatirat k je naša jokala, sem pa danes že ob 7 bla auf, k je mala jokala....no pol je od utrujenosti mal zaspala in sva pol s frendico čvekale vse do 11....je blo tako luštno sva malo stare cajte predebatirale, in pol k je šla mi je blo tako hudo pr srcu, sem točno vedla da je zdaj spet kako leto ali pa še več ne bom vidla, razen po netuuser posted image jo pa tako zelo pogrešam, k je bla edina k lahko rečem moja najbolša prjatlca, še dobro da mam sestro....k jo je zdaj nadomestilauser posted image user posted image

kaj se pa dojenja tiče se pa naša doji na 2 uri, pa še si moram včasih sred noči iti mleko črpat, k mi kr teče ven iz zizik, tako da vsak noč skoraj moram majico preoblečt k se zbudim v mokrih flekih okrog zizik, pol mi je pa spet tako žal tistega mleka....user posted image
user posted image
nič grem zdaj še malo moči nabrat preden bo ura  za spat za malo, in se bo začela ta meni strahu vzbujajoča nočuser posted image


babe lepo spite in se fino spočijte če vam je dano!!!

Jaz komaj čakam, če bomo tudi mi imeli kako srečo in prespali kakšno nočuser posted image

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
1.10.2008 21:10:08   
gold fish
..naše dete pa ima zgleda vnete očkeuser posted image user posted image ....  Ima malo rdeče in iz ene mu gre ven izcedek...tak kot veliki zaspančki.....  Se mu je kar naenkrat danes pojavilo, zdaj spirama/brišema s Sterimarom (hvala Bubiuser posted image ), jutri pa kličem pediatra (danes ni delal popoldan), da vidimo kako in kaj...... Bom pa morala potem sama z malim na potuser posted image ...nisem ravno navdušenauser posted image

Je pa zanimivo to, da tudi mene oči skelijo...... nimam pa izcedka.....   

Moram zdaj paziti, ker se po vsej verjetnosti to prenaša ......če je seveda konjunktivitis.... upam, da ni....

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
1.10.2008 21:12:12   
KAHLO
goldi mi mamo s tem kolcanem tud celga hudiča, k se na je pr ziziki in jo dam kupčka podirat še rada začne pol kolcat, in ustavim to kolacnje edino tak da jo dam spet na zizo da neha kolcat, ampak pol pridemo spet do tega kupčka, in pol včasih spet začne kolcat.....mene tud to kolcanje že v noro pamet spravla, a je kaj tvoj pediater povedal kako lahko drgače to zadevo rešiš!?!? mi mamo pediatra komaj drug teden....user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
1.10.2008 21:21:30   
ključek
Glede kopanja, meni je patronažna rekla vsak dan, edino z milom na tri dni, no ampak jaz jo zdaj kopam vseeno vsak drug dan, enkrat na teden pa z milom...


nama je pa rekla na dva dni..................user posted image .....zakaj vsak drugače pove???????

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
1.10.2008 21:25:19   
ključek
Sem hotla vaše bebije pogledat v ta album, pa niti enega ne najdem, tud svojga ne zdaj pa nevem a sem tako prfuknena ali kaj....mah možno da sem res..
No pol sem pa danes na forumu nosečnosti pr septembrkah pisala, pa ugotivim da ste vse že tukaj mah sem zmedeno revše


user posted image user posted image user posted image user posted image

ti si faca, KAHLO...............user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
1.10.2008 21:29:22   
*bubi*
Evo sem dodala še dve slikici od Ines,med kopanjem in po kopanju.


emi, čisto dobronamerno - glede na to, da imaš javni album, daj raje ven slikico, kjer je Ines nagica v banji.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu emi*)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
1.10.2008 21:29:28   
ključek
Glede seznamčka imam jaz eno idejo.... da bi blo po vrsti, tku kot so se otroci rojevali...


bom uredila, ko dobim vse podatke................user posted image

tudi od tvoje princeske, lara......................user posted image

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
1.10.2008 21:29:42   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: KAHLO

goldi mi mamo s tem kolcanem tud celga hudiča, k se na je pr ziziki in jo dam kupčka podirat še rada začne pol kolcat, in ustavim to kolacnje edino tak da jo dam spet na zizo da neha kolcat, ampak pol pridemo spet do tega kupčka, in pol včasih spet začne kolcat.....mene tud to kolcanje že v noro pamet spravla, a je kaj tvoj pediater povedal kako lahko drgače to zadevo rešiš!?!? mi mamo pediatra komaj drug teden....user posted image user posted image user posted image user posted image


... mi smo pogruntali, da mu duda pomaga...slepa seveda..user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
1.10.2008 21:31:19   
ključek
mi mamo pediatra komaj drug teden....


imate sistematski pregled?? mi ga imamo v torek..........

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
1.10.2008 21:34:24   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: Me to you

mi mamo pediatra komaj drug teden....


imate sistematski pregled?? mi ga imamo v torek..........

ed

kaki sistematski preg.....user posted image ..misliš posvetovalnico pri 1 mesecu?

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
1.10.2008 21:34:53   
ključek
nej mi ena pove..........kdaj se navadiš na pomankanje spanja?????????jaz se še vedno nisem.............user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image .....tkole bi jz celo noč drnjohala.................user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Me to you -- 1.10.2008 21:39:20 >

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
1.10.2008 21:35:26   
*bubi*
sam zanima me če kateri otrocicek tud zacne kolcat ko se naje...namrec kupčka ne podremo..a je zarad tega...


Bubiki se kar precej kolca in to ponavadi ravno, ko se naje. In pri prvem kolceku user posted image  ji velikokrat priteče mleko user posted image

Drugače pa ni sile s polivanjem, sem zaenkrat kar vesela.


Kopanje - nam je patronažna rekla, da se kopamo samo v vodi (lahko vsak dan), namilimo pa se 1x tedensko. Ampak je jaz zdaj nisem kopala, ko je imela zamašen nos, sva se bolj na hitro umili. Mi je kar malo smotano, priznam - nočem je kopat dopoldan preden greva ven, ob treh pride bubi iz vrtca in si moram malo časa za njega vzet, zvečer pa mi zaenkrat ne znese, ker hodim z bubijem spat user posted image  Bo očitno treba naredit popoldansko zabavo oz. igro - kopanje bubike user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu taja1235)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
1.10.2008 21:37:20   
ključek
kaki sistematski preg.....user posted image ..misliš posvetovalnico pri 1 mesecu?


sm šla prou po papirje...............piše.................lana neja, lepo vabljena na prvi sistematski pregled.............

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
1.10.2008 21:40:23   
*bubi*
naša bejbika ma krčeke, in je včeraj jokala celo uro in pol, ja bla že cela vijolična, in pol čez noč za vsak prdec je jokala k ga je spustila, pa vsak uro, sem že prav vedla k bo prišel krček k je v spanju začela full hitro dihat, pol je ratala cela trda vijolčna in pol uni full hudi kriki....meni je bilo že tako hudo da sem kr z njo jokala,


user posted image  Naj hitro mine.... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
1.10.2008 21:40:52   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: Me to you

kaki sistematski preg.....user posted image ..misliš posvetovalnico pri 1 mesecu?


sm šla prou po papirje...............piše.................lana neja, lepo vabljena na prvi sistematski pregled.............


ja, to je isto user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?