|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
1.10.2008 21:42:53   
ključek
ja, to je isto


no, hvala..............user posted image user posted image user posted image ...........sem se spet nekaj naučila.............user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
1.10.2008 21:44:27   
ključek
mamice in user posted image ...............lepo se imejte, grem pod tuš, nekaj pojseti, potem pa user posted image ................
nočko...........

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
2.10.2008 9:58:27   
Lara Croft
IZVIRNO SPOROČILO: petra1978
Mogoče pa bojo prožliuser posted image . Bi se že res rada rešila tega trebuha, me že vse boli.


Držim pesti, da boš čimprej spoznala svoje malo bitjece.... user posted image

Zdej ste samo še dve ostale s trebuščki, ne? Mislim od aktivnih čvek...user posted image

Kok smo čudni ljudje....user posted image Najprej se hočemo znebit trebha na vsak način.... pol ku ga pa nimamo več nas pa kr neki nostalgija daje.... user posted image

(odgovor članu petra1978)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
2.10.2008 10:38:56   
Lara Croft
IZVIRNO SPOROČILO: taja1235

sam zanima me če kateri otrocicek tud zacne kolcat ko se naje...namrec kupčka ne podremo..a je zarad tega...če pa kupčka podiramo pa gre hrana vn...tko da sm cist zboljena k ne vem kaj nej nardim...a ve vedno podrete kupčka???



Taja.... Lara tudi kr pogosto kolca.... predvsem takrat, ko dobro ne podre kupčka.... včasih je treba toooook čakat, da rigne... madonca no.... Ma zdej sva se navadla, da jo dava kr na trebušček ležat in potem čez nekaj časa podre.... Zibko sva ji pa podložila z dvema knjigama.... user posted image Veliko manj poliva....

(odgovor članu taja1235)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
2.10.2008 10:56:00   
Lara Croft
Joooj KAHLOooooo user posted image

Kljub temu, da mi je hudo tko za tvojo hčerkico, zaradi krčku, se morem vedno nasmejat tvojim postom.... user posted image user posted image Mislim, s podočnjaki se bi ti pokrivala.... user posted image user posted image user posted image

Našo tudi včasih krčki dajejo.... ma ni tko hudo, na srečo.... Si pa v čaj za dojenje dam zraven tudi vrečko čaja proti krčkom... morda kej vpliva....
Njej pa skuham kr čajček iz začimb.... ščepec majarona, ščepec kumine in ščepec janeža.... sicer ni ravno navdušena nad pitjem, ma 20 ml vseeno pocuza...user posted image

Kopanje.... ma zakaj vsak dan? Jst ne vem, če je to nujno potrebno....a je to sploh dobro za kožo? user posted image

glede tistih k pogrešate svoj bauhi, jaz ga tud.....vam kr ne moram rečt še posebaj včeraj k je prišla k meni tudi na obisk, moja najblša prjatlca, k zdaj živi v nemčiji, in sem ji kazala slike,


Jst tudi rada slike gledam..... mi tko toplo rata pri srcu.... pa solzice, itak.... user posted image

Uf, ni luštno, da maš frendico tk daleč.....jst imam 4 res dobre prjatlce in nobena ni iz Sežane..... pa že to, da je tista iz Kopra najdlje, mi ni prav.... kaj šele Nemčija...user posted image


Jaz komaj čakam, če bomo tudi mi imeli kako srečo in prespali kakšno noč


Ti želim iz vsega srca..... user posted image Po desetih dneh budnic, sem res hvaležna za te dve noči, ki smo vsi tri spali...


(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
2.10.2008 10:59:34   
Lara Croft
IZVIRNO SPOROČILO: Me to you

mi mamo pediatra komaj drug teden....


imate sistematski pregled?? mi ga imamo v torek..........


Uf, jst moram poklicat šele in se zmenit.... še za pediatra nisem sigurna, h kateremu bi šla....

Pa tudi k ginekologinji se bo treba naročt... user posted image

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
2.10.2008 11:00:55   
Lara Croft
IZVIRNO SPOROČILO: Me to you

nej mi ena pove..........kdaj se navadiš na pomankanje spanja?????????jaz se še vedno nisem.............user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image .....tkole bi jz celo noč drnjohala.................user posted image user posted image user posted image


Po moje se ne.... spi čez dan, ko spi dete... user posted image Drugače boš čist nervozna ratala...

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
2.10.2008 11:03:21   
Lara Croft
Tk..... zdej se grem pa mal našminkat.... te navade ne mislim opustit.. user posted image

Rajši likanje spustim..... user posted image

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
2.10.2008 11:05:37   
Lara Croft
kopiram še sem.... user posted image

Ima katera kak predlog, kako "zmehcati" joske, da bi mala lazje vlekla


Virtualna.... no vidiš, da je šlo.... bravo, bravo mami....

Joške sem imela tudi jaz ko beton.... so ble bradavičke tko trde, da Lara ni mogla niti zagrabit..... sem bla čist zaskrbljna, moj dragi pa še bolj...

Po nasvetu patronažne sem si dajala pred dojenjem nanje vroč termofor, je začelo kr tečt ven....pa možek mi je ful masiral vse tiste klobase in zatrdline notri....  na srečo je tudi naša pupi glede tega zelo vztrajna in je sesala in sesala.... s skupnimi močmi nam je ratalo...

Zdej je pa drugi problem.... premalo mleka se mi naredi.... sem prow žalostna....


(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
2.10.2008 11:24:18   
Lara Croft
Kje kupim čaj za dojenje?? Mi ga zmankava.... to, kar sem imela, sem dobila....user posted image

Kaku nej grem v trgovino, če sem dva dni sama doma??? Ne upam si je še peljat v zaprte prostore..... glih zdej, ku razsaja vsesorte....

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
2.10.2008 11:39:04   
leda
ribica,

vnete oči smo dal mi čez že pri ta prvi in grrr tut ela ma že par dni zapopani obe očki. obstaja sto in en način spopadanja s to težavo (upam, da se vam in seveda tudi nam ne bo ponavljala), zaenkrat ji spiraj s fiziološko, lahko ji tudi kaneš v oko malo (čeprav s sterimarom to glih ni tko enostavno). še najbolj pa je, da ji pri vsakem dojenju kaneš malo svojga mleka v oči. to delaš ene tri dni po vsakem dojenju in če ni bolš, pa kar do pediatra. tam majo en kup enih žavb in kaplic na voljo za to težavo, ampak to so vse antibiotiki, tako da se res splača najprej z mlekom spopast z nadlogo.

le

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
2.10.2008 12:29:44   
taja1235

dan punce

me smo iz sprehoda in je moja Ingrid tok lepo zaspala da sm rekla zdej pa cas za net...

me greve zdej kr vsak dan po pol urce na sprehod z vozekom...pa mala ful uziva ;)

dns smo pa stari 14 dni ;)

kdaj po porodu ste dobile mestruacijo,  men se zdi da sm jo dns dobila??!?? hmm...kok casa bo pa zdaj to teklo
sm ze navelicana teh vlozkov.... user posted image


nc sibam se js mal pocivat...lep dan vsem pupikam in pupijem in nej mirno sladko spanckajouser posted image

(odgovor članu leda)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
2.10.2008 13:20:48   
Virtualna
Najprej en lep pozdrav iz Berlina...

cestitke vsem mamicam, dojenckom in seveda ockom...
Sporocam vam, da se je v nedeljo 28.9. ob 17:35 rodila moja princeska Leyla...velika 52 cm in tezka 4.310g user posted image ... vse je v najlepsem redu, le malo tezav imava z dojenjem...joske imam tako trde, da se mi bo zmesalo od bolecin, pa tudi ona je bolj lena pri dojenju, povlece dva krat, tri krat in zaspi...user posted image  ne vem kako se bo izteklo s tem najinem dojenjem...

Ima katera kak predlog, kako "zmehcati" joske, da bi mala lazje vlekla user posted image


_____________________________

16.6.2009 dobili prvi zobek ...

(odgovor članu taja1235)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
2.10.2008 13:24:44   
lana luna


user posted image                           user posted image   

 user posted image  TEŽKO PRIČAKOVANI SEPTEMBRČKI 2008 user posted image

user posted image    

user posted image  Saraya              - R 27.8., user posted image  Marisa (49,5 cm, 3.410 g)
user posted image  Lea2007           -R 6.9.,   Patrik (51 cm, 3.510 g)
user posted image   pf                      R 26.8., user posted image  Lana (53 cm, 3.550 g)
user posted image   tasha23           - R 30.8., user posted image  Gabriel (52 cm, 3.690 g)
user posted image   gold fish            - R 17.8.,user posted image Jaka (49 cm, 3.030 g)
user posted image   *bubi*               - R 4.9., user posted image   
user posted image   talytha               -R user posted image , Neža     
user posted image  KSIA                 - 2. user posted image , PDP 4.9., user posted image
user posted image   anckabancka   
 -R 4.9., user posted image  Jakob (51 cm, 3.680 g)
user posted image  KAHLO             
  -R 7.9., user posted image  Ronja (54 cm, 3.850 g)
user posted image   puhica13            - user posted image  PDP 4.9. user posted image  user posted image
user posted image   Nitty                -   user posted image , PDP 5.9.,user posted image

user posted image  emi                   - R 18.8., user posted image  Ines (48 cm, 2.880 g)
user posted image  petrax               - R 7.9., user posted image  Kristjan (52 cm, 3.600 g)
user posted image  alysa                - R 14.9., user posted image Anže (52 cm, 3.370 g)
user posted image   AinB                  - R 18.9., user posted image Tarik (52 cm, 3.430 g)
user posted image   nosek5              -R 11.9., user posted image   Klara (53 cm, 3.840 g)
user posted image  Anonimna A      -1.user posted image , PDP 9.9.,user posted image

user posted image  timica                - R 2.9., user posted image
user posted image  anchy82          -R 10.9., user posted image  Vita (54 cm, 3.520 g)
user posted image  bark                 -R 18.9., user posted image   Tit (50 cm, 3.080 g)
user posted image  SashaB            - R 9.9., user posted image   Nik ( 52 cm, 3.245 g)
user posted image  zakzak             -1. user posted image , PDP 10.9 user posted image user posted image
user posted image  meta21            - R 13.9., user posted image   Lovro (52 cm, 3.920 g) 
user posted image   Tejchy              - R 13.9., user posted image   Nik (51 cm, 3.470 g)

user posted image   srki                   -R 31.8., user posted image  Nik
user posted image    gloria                - R 9.9., user posted image  Nik (52 cm, 4.200 g)

user posted image  JakoLUlana      -2. user posted image , PDP 12.9.user posted image user posted image
user posted image   nynna               -R 8.9., user posted image   Kaja (49 cm, 3.310 g)
  
user posted image  Lulu                  -   user posted image , PDP 12.9.

user posted image   rosalie             - user posted image    PDP 12.9.
user posted image   Špelca25            - user posted image  PDP 12.9. user posted image  user posted image
user posted image   račkapk            -R 8.9., user posted image  

user posted image  najina pikica*   -R 15.9., user posted image Lana (50 cm, 3.350 g)
user posted image  zarja28            -1. user posted image ,PDP 14.9.

user posted image  Optimizem       - R 2.9., user posted image  Kaja (52 cm, 3.240 g)
user posted image  Me to you         - R 4.9., user posted image Lana Neja (54 cm, 4.120 g)
user posted image  *zoe*          
    - R 23.8., user posted image  Marko (47 cm, 2.500 g)
user posted image   morango          -R 19.9., user posted image  Lena

user posted image   pinka1              -2.user posted image , PDP 15.9.,user posted image user posted image
user posted image  Soncnica          -2. user posted image , PDP 16.9
user posted image  jupi.pepsi         -2. user posted image , PDP 16.9.

user posted image   tasitasi              - 2. user posted image , PDP 16.9. user posted image
user posted image   5ra                    - 1 user posted image , PDP 16.9. user posted image  user posted image   

user posted image  lana17              - R 10.9., user posted image  Jon (52 cm, 3.180 g)
user posted image  onina                - R 23.9., user posted image , Matic (51 cm, 3.510 g)
user posted image   taja1235         - R 18.9.,  user posted image  Ingrid (51 cm, 2.490 g)
user posted image  nosecka08       - R 19.9., user posted image Ana (51 cm, 3.470 g)
user posted image   Bambi D            -1. user posted image PDP 18.9 user posted image user posted image
user posted image  MAJČICA30      -2. user posted image , PDP 18.9. user posted image user posted image
user posted image  ETAN                -2. user posted image , PDP 19.9. user posted image user posted image
user posted image  Eolina               -2. user posted image PDP 20.9. user posted image

user posted image  mokatela          - R 2.8.,user posted image user posted image Minea(41,5 cm, 1.520 g) in Manja(43 cm, 1.600 g)
user posted image   budulove         -1. user posted image , PDP 20.9.
user posted image  amor real         -R 29.9, user posted image  
Tomaž (56 cm, 4.090 g)
user posted image   mmiro              -2.user posted image ,  PDP 21.9.user posted image
user posted image  petra1978       -1. user posted image ,  PDP 22.9.user posted image user posted image
user posted image  Zara82             -1. user posted image , PDP 23.9.

user posted image   virtualna          -R 28.9., user posted image Leyla (52 cm, 4310 g)
user posted image   simat                  - R 14,9.,user posted image , Nina ( 51 cm, 3.200 g)
user posted image   coko                 - R 21.9., user posted image user posted image , Ela (50 cm, 2.970 g)
user posted image   nelly2629          - R 18.9., user posted image Niko (52 cm, 3.390 g)
user posted image  bučkabb            -1.user posted image , PDP 25.9.user posted image user posted image

user posted image  Marsy                -R 27.9., user posted image , Kaja ( 56 cm, 3.630 g)
user posted image   Tia                      - R 18.9., user posted image Maj (52 cm, 3.590 g)

user posted image   jopa                    -  user posted image , PDP 26.9 user posted image
user posted image   lana luna              - user posted imagePDP 29.9. user posted image user posted image
user posted image   Čarli08             -    user posted image , , PDP 27.9. user posted image user posted image

user posted image  maruškaš         - R 10.9., user posted image  Enej
(54 cm, 3.860 g) 
user posted image   reni82               -1.user posted image , PDP 28.9.
user posted image   SasMami2be     - 1. user posted image , PDP 28.9. , user posted image  
user posted image   majaS80          - 2. user posted image , PDP 29.9. user posted image  user posted image
user posted image  ajcom1              -?. user posted image ,  PDP 30.9.
user posted image   omni                    -1. user posted image , PDP 30.9., user posted image user posted image user posted image  user posted image  user posted image user posted image   
user posted image  urši*                    -2. user posted image
user posted image  ZojaMiša           -   user posted image
user posted image  Pija76               -   user posted image
user posted image  jolly123           -   user posted image
user posted image  metuljčica27   -2. user posted image ,  
user posted image  najcom             -   user posted image
user posted image  tejči28             -   user posted image

user posted image  Anonimna         -2.user posted image
user posted image  Vesnika             -2.user posted image      
  

user posted image   moni2b              - user posted image         

user posted image   leda                -R 18.9., user posted image , Ela (50 cm, 3.010 g) 
user posted image  tinka      - R 23.9., user posted image , Aljaž (52 cm, 3.400 g)



           
           
     user posted image

C.septemberka
user posted image user posted image
Varci user posted image user posted image  

copka user posted image user posted image  
B.septemberka user posted image  user posted image
Sunny24user posted image user posted image  

*nana*user posted image user posted image  
uršula83user posted image user posted image  
babywishuser posted image user posted image user posted image  

*dotika* user posted image user posted image
pikica36user posted image user posted image  

maybebaby user posted image user posted image



(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
2.10.2008 13:26:01   
lana luna
virtualna user posted image user posted image user posted image čestitke ob rojstvu tvoje princeske... kolk ma lepo imeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
2.10.2008 13:28:16   
lana luna
jest pa še vedno čakam... upam da je vsaj petra1978 že dočakala svoj zakladek...

ves cajt mi nekej trebuh trd ratuje, ampak konkretnga se pa nič ne začne... velik ljudi je stavlo na današnji dan, ampak dete nas bo zgleda še malo pustilo čakatuser posted image user posted image user posted image

no mamice lepo bodte, pa čimveč kvalitetnega spanca vam želim...

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
2.10.2008 13:42:57   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: Me to you

kaki sistematski preg.....user posted image ..misliš posvetovalnico pri 1 mesecu?


sm šla prou po papirje...............piše.................lana neja, lepo vabljena na prvi sistematski pregled.............


kdo ti je pa to poslaluser posted image  

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
2.10.2008 13:46:47   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: Lara Croft


Virtualna.... no vidiš, da je šlo.... bravo, bravo mami....



sem jaz kaj zgrešilauser posted image .......    Po moje da ja in da je naša berlinčanka že mamicauser posted image ...grem iskat....

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
2.10.2008 13:49:09   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: leda

ribica,

vnete oči smo dal mi čez že pri ta prvi in grrr tut ela ma že par dni zapopani obe očki. obstaja sto in en način spopadanja s to težavo (upam, da se vam in seveda tudi nam ne bo ponavljala), zaenkrat ji spiraj s fiziološko, lahko ji tudi kaneš v oko malo (čeprav s sterimarom to glih ni tko enostavno). še najbolj pa je, da ji pri vsakem dojenju kaneš malo svojga mleka v oči. to delaš ene tri dni po vsakem dojenju in če ni bolš, pa kar do pediatra. tam majo en kup enih žavb in kaplic na voljo za to težavo, ampak to so vse antibiotiki, tako da se res splača najprej z mlekom spopast z nadlogo.

le



..... je očka že fajn vneta, je kar precej  izcedka....   Smo dobili Tobrex..

To z mlekom pa mi ni čisto jasnouser posted image   Malo več o tem prosimuser posted image  

(odgovor članu leda)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
2.10.2008 13:50:21   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: taja1235



kdaj po porodu ste dobile mestruacijo,  men se zdi da sm jo dns dobila??!?? hmm...kok casa bo pa zdaj to teklo
sm ze navelicana teh vlozkov.... user posted image




...jaz točno po 6 tednihuser posted image

(odgovor članu taja1235)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
2.10.2008 13:51:32   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: Virtualna

Sporocam vam, da se je v nedeljo 28.9. ob 17:35 rodila moja princeska Leyla...velika 52 cm in tezka 4.310g user posted image ...



user posted image user posted image user posted image     čestitke ......

(odgovor članu Virtualna)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
2.10.2008 13:54:41   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: gold fish

IZVIRNO SPOROČILO: Lara Croft


Virtualna.... no vidiš, da je šlo.... bravo, bravo mami....



sem jaz kaj zgrešilauser posted image .......    Po moje da ja in da je naša berlinčanka že mamicauser posted image ...grem iskat....


.....  če bi najprej prebrala,bi vedela odgovor.....

...je pač tako, če sproti odgovarjašuser posted image ......


No, pa še enkrat  čestitkeuser posted image

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
2.10.2008 14:23:06   
alysa
IZVIRNO SPOROČILO: gold fish

IZVIRNO SPOROČILO: Virtualna

Sporocam vam, da se je v nedeljo 28.9. ob 17:35 rodila moja princeska Leyla...velika 52 cm in tezka 4.310g user posted image ...



user posted image user posted image user posted image     čestitke ......


čestitke še od mene user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
2.10.2008 14:23:11   
leda
ja, tobrex. poznam v vseh agregatnih stanjih...

no, ela je mela zelo zapacane učke in po dveh dneh vztrajnega kapljanja mleka ji gre vidno na bolje. je pa tko, da je v materinem mleku en kup koristnih sestavin, med drugim tudi nek naravni antibiotik, ki pogosto blagodejno vpliva na vnetja. tko da jaz ji vsakič po dojenju špricnem mal mleka v uč; seveda to pomeni cel mess oziroma ji s prstom nanesem (kar je najbrž mal slabš, ampak tole ciljanje mi ne gre najboljš).

aja, pa to mi je pediatrinja svetovala že pri ta prvi. da ne boš mislila, da kake čarovniške zvarke doma skupi mečem.user posted image

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
2.10.2008 14:44:06   
alysa
IZVIRNO SPOROČILO: Lara Croft

IZVIRNO SPOROČILO: Me to you

nej mi ena pove..........kdaj se navadiš na pomankanje spanja?????????jaz se še vedno nisem.............user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image .....tkole bi jz celo noč drnjohala.................user posted image user posted image user posted image


Po moje se ne.... spi čez dan, ko spi dete... user posted image Drugače boš čist nervozna ratala...



prakticiram to, kar je Lara napisala ...  kak popoldan si privoščim spanec takrat, ko tut Anže spi... pa mi zaenkrat znese ... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?