|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Dolenjke
6.10.2008 10:15:13   
Mala_princeska
Sem naletela na eno full prijazno sestro in me je naročila k Dr. Bučarjevi.
Komaj čakam 1.pregled.


_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   [Brisano sporočilo]
6.10.2008 11:26:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Mala_princeska)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Dolenjke
6.10.2008 11:38:21   
matt
HI!

Tudi jaz sem bila v petek na NS PRI Geršakovi (tink@- sem tista, ki sem sedela nasproti vaju) in tudi prezadovoljna s pregledom. Zdravnica je po moje zelo strokovna in prijazna, vse je lepo razložila, samo dete ni bilo najbolj razpoloženo, da bi ga gledali, nam je kazalo hrbet in smo 15 min porabili, da se je prekopicnilo na bok. Nagajivo po atuuser posted image , pa tudi baje mu bo podobno, saj ima tako glavico. Čudovita izkušnja ni kaj...
in priporočam vsem (Po moje se je brez veze vozit v LJ).

Ja cena NS je 70 €- izvid takoj in cca 6 slikic, cena DHT 39 € - jemljejo kri na moje presenečenje tudi popoldne, izvide pa ti pošljejo potem po pošti.

Lep pozdrav

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Dolenjke
6.10.2008 13:02:27   
tink@
Oj matt!

Se mi je kar zdelo, da bi se znale midve srečat, ko si napisala, da imaš NS v petek! Si me poštudirala po tem, ko sem napisala, da je otroček kazal jezik, ne? user posted image Super, da sta bila tudi vidva zadovoljna!!! Ženska je res ful prijazna in sposobna. Te lahko vprašam, kako to, da sta se odločila še za DHT? Midva se nisva - pa saj ne vem, če sma se prav odločila... 100% itak ni nič...

Lp vsem skupaj!

(odgovor članu matt)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Dolenjke
6.10.2008 13:45:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: živka

Zakaj pa sedaj Bučarjeva?
Ona meni ni ok...user posted image



Meni je sicer ok, sam sem pa slišala tudi že pritožbe čez njo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Dolenjke
6.10.2008 14:13:23   
konina
mala princeska, jaz imam Bučarjevo. Je sposobna zdravnica, res pa je, da se je malo polenila. Po drugi strani se mi pa dopade, ker ne dela panike, je umirjena in če kaj vprašaš odgovori. Res pa je, da moraš spraševat, tečnarit, pa vse zveš. Brez tega si pa hitro pred vrati. Jaz sem bila vsa ta leta zadovoljna z njo, sedaj pa malo manj. Ampak zato, ker se mi je zdelo, da bi me morala kaj posebej pregledovat pa bit bolj pozorna. Zaradi dvojčkov in IVF postopka. No, ampak za enkrat smo v redu. user posted image

Lubosumja pa po moje ne bo hudega, razen če bo možek pozabil nanjo. To bi bil pa kar konec sveta za našo Lexy. Je njegova ljubica. user posted image

LP, Nina

_____________________________

23. 1. 2002 sva postala najsrečnejša človeka na svetu. Dobila sva Nevo.
10.11. 2008 sta za nas posijala dva sončka. Erazem in Gašper sta se nam pridružila.

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Dolenjke
6.10.2008 14:25:58   
matt
tink@ ... ja, po jezičku sem razbrala, tudi meni se zdi simpatično. Najin pa je kazal hrbet, enostavno se ni in ni hotel/a pokazatuser posted image - zlobica mala.  Za DHT sem se odločla ker  ... imam preveč denarjauser posted image  , .... no če se ne bi tako odločila  bi mi bilo potem žal oz. bi me grizlo. Pa tudi dragi je rekel, da naj vseeno grem in sem šla, kar tako preventivno.

Ker imava rok blizu, če se prav spomnim imam 2 dni pred teboj (11.4), se še kaj javi, kako napredujete... tudi pri aprilkah tu pa tam čvekam... 

lepo bodite

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Dolenjke
7.10.2008 9:12:07   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: živka

Zakaj pa sedaj Bučarjeva?
Ona meni ni ok...user posted image



Eno je bilo treba izbrat. Bomo videli kako bo, bomo pa veliko spraševali, pa bo. Samo da se mi ne bo treba v Lj. vozit na preglede.


_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Dolenjke
7.10.2008 9:16:01   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: konina

mala princeska, jaz imam Bučarjevo.

Lubosumja pa po moje ne bo hudega, razen če bo možek pozabil nanjo. To bi bil pa kar konec sveta za našo Lexy. Je njegova ljubica. user posted image

LP, Nina


Hvala.

Ja bo moral možek kar paziti, da ne bo pozabilna psičko user posted image

držim pesti da bosta junaka čim dlje v trebuščku.




_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu konina)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Dolenjke
7.10.2008 12:06:29   
konina
Hvala, mala princeska. Ampak pri nas novemberkah je že kar panika, kar odhajajo v P. Danes je še ena ušla. nek čuden zrak veje tam po našem forumu. Bomo na koncu vse oktoberke. user posted image

LP, Nina

_____________________________

23. 1. 2002 sva postala najsrečnejša človeka na svetu. Dobila sva Nevo.
10.11. 2008 sta za nas posijala dva sončka. Erazem in Gašper sta se nam pridružila.

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Dolenjke
7.10.2008 15:22:18   
SRCCEK
Ojla

Še jaz se javljam dolenjkam, da vas ne bo premalo user posted image  user posted image . Sem čistokrvna dolenjka, mal bl severno kot ve ostale, na NS sem šla v LJ, ker sem bila tam že pri prvi nosečnosti in ker sploh nisem vedla, če v NM delajo NSuser posted image .
Drugače pa tebe konina poznam, ostale pa pač (še) ne. Rodit bom šla pa verjetno v LJ, ker mi je bolj pri roki in sem tudi prvič tam rodila. Drugače pa spadam pod marčevke....sam se zna zgodit, da bomo celo aprilski..........sam bog ne daj da 1. aprila user posted image  user posted image  user posted image .

_____________________________

28.1.2005 MUCEK 1
31.03.2009 MUCEK 2

(odgovor članu konina)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Dolenjke
7.10.2008 20:08:34   
konina
srccek, ti mene poznaš? Ja, sedaj me pa firbec matra. SE mi razkriješ?

Lp, Nina

_____________________________

23. 1. 2002 sva postala najsrečnejša človeka na svetu. Dobila sva Nevo.
10.11. 2008 sta za nas posijala dva sončka. Erazem in Gašper sta se nam pridružila.

(odgovor članu SRCCEK)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Dolenjke
15.10.2008 14:04:24   
matt
halo dolenjke!

Hitro povzimo po seznamu navzdol, zato dajmo akcija!!! ne verjamem da nismo čvekice...

Kako ste preživele Ns?

želim lep dan...

(odgovor članu konina)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Dolenjke
15.10.2008 16:45:41   
Anonimen
Ehm...mene pa zob heca! In zelo luštno je to, da sem bolj nova v teh koncih, pa mi skoraj ni mogoče pametnega zobarja najt. Mam eno približno ok zobarco, samo nisem pretirano zadovoljna. No, da me pa zdaj zob heca, ko sem v veselem pričakovanju, mi gre pa še posebej na živce. user posted image Poznate koga, ki še jemlje paciente? 

(odgovor članu matt)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Dolenjke
16.10.2008 13:53:43   
SRCCEK
MAJCH Jaz hodim v Črnomelj k dr.Mucu in sem zelo zadovoljna. Probaj, po moje še jemlje paciente, saj ima sedaj še enega zobozdravnika, ki mu pomaga.

KONINA Jaz sem od tvoje sodelavke svakinja. user posted image  user posted image  user posted image napni možgančke

_____________________________

28.1.2005 MUCEK 1
31.03.2009 MUCEK 2

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Dolenjke
16.10.2008 15:37:25   
konina
Aha! Potem pa si mislim, upam samo, da se ne motim. Da ne bom kaj mimo udarila. user posted image  To bi bil hec. Svakinja od moje doooobree sodelavke? Pa tam proti Ž doma?

LP, Nina

_____________________________

23. 1. 2002 sva postala najsrečnejša človeka na svetu. Dobila sva Nevo.
10.11. 2008 sta za nas posijala dva sončka. Erazem in Gašper sta se nam pridružila.

(odgovor članu SRCCEK)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Dolenjke
17.10.2008 7:20:51   
Anonimen
Joj, kolikor vem je pri Mucu težko zraven prit. Mata oba gužvo. Sicer pa je treba še malo podrezati.

(odgovor članu konina)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Dolenjke
17.10.2008 12:25:12   
matt
No ko smo pri zobeh, tudi mene zdaj med nosečnostjo bolj matra kot običajno. Sem pa pridna in že celo leto hodim k zobarki (prej nisem vsaj 5 let, pa se je nabralouser posted image ) No, moj problem so krvaveče dlesni - ko si umivam zobe ali grizem kaj tršega, no saj vem hormoni... zdravnica mi je svetovala žajblov čaj, pa sem prelena in ga povrhu še ne maram...  ker sem v 15 t. pričakujem, da bo zadeva kmalu boljše. No, je pa kul ko ti zobarka vrta, tebe pa nič ne boli...

lepo se imejte

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Dolenjke
17.10.2008 13:38:15   
mišk
Jst sem bla pa prejšnjo soboto na Ns pri dr. Geršakovi. Ker je bil plod velik le 4.97cm, me je morala pogledat vaginalno, da je bolje videla. Sej sem itak že navajena... Pri ta prvi me je isto morala pogledat vaginalno, to pa zato, ker se mala kljub vsem vzpodbudam ni hotela obrnit v pravilni položaj, da bi ocenila debelino NS.  

(odgovor članu matt)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Dolenjke
17.10.2008 13:41:40   
SRCCEK
Konina nisi mimo udarila user posted image .
No želim ti, da imaš čimlepšno in čimmanj utrujajočo nosečnost, pa zdrava fanta seveda!!!

_____________________________

28.1.2005 MUCEK 1
31.03.2009 MUCEK 2

(odgovor članu konina)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Dolenjke
17.10.2008 13:42:39   
SRCCEK
MAJCH, če ne probaš, ne boš vedla....zato pokliči pa boš videla kaj ti bodo povedali.


_____________________________

28.1.2005 MUCEK 1
31.03.2009 MUCEK 2

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   [Brisano sporočilo]
17.10.2008 13:44:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu SRCCEK)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Dolenjke
17.10.2008 14:02:43   
Anonimen
Sej pravim, da bom še malo podrezala. Nazadnje sem dobila negativen odgovor. Je pa možno, da se kak čudež zgodi vmes.

Vreme imamo pa čist katastrofalno danes, kajne? Grrr. Skoz me zebe, potem pa mi vedno začne nagajat še mehur. To mam že od nekdaj, pol pa čajčki pa topel tuš, pa je boljše.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Dolenjke
17.10.2008 15:01:21   
SRCCEK
In kje bi se lahko srečale?

_____________________________

28.1.2005 MUCEK 1
31.03.2009 MUCEK 2

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Dolenjke
17.10.2008 15:14:29   
tamy31
POZDRAVLJENE!
JA TUT JST SEM DOLENJKA ! na NS SEM BLA V NM PRVIČ IN DRUGIČ TUDI , PRVIČ MI JE DELALA KOSTANJŠKOVA KI JE TUT MOJA ZDRAVNICA SEDAJ DRUGIČ PA GERŠAKOVA ! oBAKRAT SEM BILA ZADOVOLJNA! JA JAZ GREM TUDI ŽE PROTI KONCU KOT KONINA IMAM ROK 3.11. PA MI JE ŽE NA DVEH PREGLEDIH REKLA DA BO PREJ , ZDEJ ME ŽE DVA DNI NEKI TKO ČUDNO TIŠČI TKO DA SAM ČAKAM! nO ČE NE BOM ŠLA V RIM SE VAM ŠE KAJ JAVIM SICER PA LEPO ČVEKAJTE!

(odgovor članu SRCCEK)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?