|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  51 52 [53] 54 55   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septemberke 2007 - vztrajamo !
1.4.2009 13:14:21   
nana 27
..vidim, da so v posnetku iz youtube-a samo deli vseh risank user posted image  , ker so dolge po tri minutke vsaka od njih. No, samo, da se vidi za kaj se gre, je pa super prikazano.

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 1301
   RE: Septemberke 2007 - vztrajamo !
1.4.2009 13:20:45   
nana 27
evo še posamezno (jih je ogromno...sem jih samo nekaj user posted image  gor dala): http://www.youtube.com/watch?v=bRRKwq5w_-E&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=o1v0xvODU7E&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=meI1A1mPEyM&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=tlcOHGuzc98&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=WRsuta5bNck&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=YMN1aRhru5A&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=wV-ByOPNn-c&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=d9O1LG4aupE&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=nvJTWJZif0M&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=UWV0pbg5148&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=s91OAbVfAoU&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=3AvohbUp7hw&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=YIEibAClWsI&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=PaRi8Wk1ZEk&feature=related

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 1302
   RE: Septemberke 2007 - vztrajamo !
1.4.2009 13:32:22   
nana 27
pa tale je ful dobra: http://www.youtube.com/watch?v=zc-ipKJUEgQ&feature=related No zdaj pa dost user posted image  Meni so prav prisrčne.. Lepo se imejte!

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 1303
   RE: Septemberke 2007 - vztrajamo !
1.4.2009 21:14:59   
sandra85
nana27 hvala za linke :)
bom jutri pokazala Eneju
on je take žive sorte in ima rad kej bolj živegauser posted image pa posnetek ne sme bit daljši od 1 minute, ker pol že takoj pokaže na kak drug video (na you tube ob strani)



drugače pa še malo o našem prehladu:
smo bili ob 18h pri P, je poslušala dihanje pa ušeska in grlo je pregledala, pa je rekla, dase ni za bat-je le prehlad, ki bo hitro minil user posted image hvala bogu!!! rekla je samo nej mu naprej pucam noska z fiziološko in to je to (no hvala bogu zna Enej že fajn in močno spihnit sam nos, tako da spuca sam bolje kot baby vac)

lahko noč


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 1304
   RE: Septemberke 2007 - vztrajamo !
2.4.2009 12:41:30   
babyrok
Ojla - fajn, da se tukaj spet malo dogaja...

Mi smo imeli včeraj cepljenje. Na pregledu mu je pokazala slečenega dojenčka, da ji na njem pokaže ušesa ampak ga najprej sploh ni hotel prijet...res je, da doma nima nobenega in ga bo treba kupit, da mu ne bo čuden. Potem sem ga mal hecala in nato je vse pokazal, še kje ima dojenček popek in kje ga ima on:-) Čist sem bla presenečena, ko je naredel stolp iz sedmih kock...doma je dosti bolj neroden, tam mu je pa fajn šlo. Glede mer, se mi zdi, da ni pravilno očitala, ker je gledala na vrhu ravnila in ne spodaj, kjer je imel glavo. Ona je namerila 90 cm, medtem, ko je bilo spodaj 87 cm, ravno tako, kot sva ga izmerila doma. Ima pa 11.800 kg. Dobil je še tretjo doza cepiva proti KM in je bil na koncu že kar fejst hud...zdravnici je rekel ti, ti in s prstom požugaluser posted image

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 1305
   RE: Septemberke 2007 - vztrajamo !
4.4.2009 22:09:49   
buškica
Punce, končno smo tudi mi naredili par samostojnih korakov. jupi!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu babyrok)
Neposredna povezava do sporočila: 1306
   RE: Septemberke 2007 - vztrajamo !
5.4.2009 9:25:54   
123a
BRAVOOOOOO GAJAAAAAuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ZOJA-ko si prikukala na svet,si nama polepšala življenje

(odgovor članu buškica)
Neposredna povezava do sporočila: 1307
   RE: Septemberke 2007 - vztrajamo !
5.4.2009 10:45:19   
ana b
IZVIRNO SPOROČILO: buškica

Punce, končno smo tudi mi naredili par samostojnih korakov. jupi!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


BRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAVOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu buškica)
Neposredna povezava do sporočila: 1308
   RE: Septemberke 2007 - vztrajamo !
5.4.2009 14:49:42   
lemavrica
IZVIRNO SPOROČILO: buškica

Punce, končno smo tudi mi naredili par samostojnih korakov. jupi!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu buškica)
Neposredna povezava do sporočila: 1309
   RE: Septemberke 2007 - vztrajamo !
6.4.2009 12:37:14   
babyrok
Super, super....čestitke. Zdaj pa kar korajžno naprej:-)

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 1310
   RE: Septemberke 2007 - vztrajamo !
7.4.2009 9:06:01   
babyrok
Kako te dni oblačite vaše pikce? Jaz zjutraj sploh ne vem kaj naj nesem k varuški...zjutraj bi blo še za bundo, popoldne za jakno oz. samo pulover. Noge ima v supergah potne in sem mal gledale tele čeveljčke...ampak cen ni zraven in so verjetno too much dragi?!

http://www.ecco.com/si/sl/iskanjecevljev/index.jsp?cat=3&subcat=4

Domača naloge:
S katerimi čevlji ste zadovoljne?
Ali jim zjutraj še oblečete bundo in žabe pod hlače?

(odgovor članu babyrok)
Neposredna povezava do sporočila: 1311
   RE: Septemberke 2007 - vztrajamo !
10.4.2009 21:58:07   
123a
DOMAČA NALOGA

žabe- ji ne dajem več razen,ko ima kiklico
bundico-sem že vse pospravila...prakticiramo jeans jakno,termoflis,prehodno jakno in trak kadar res piha
ževlji-prisegamo na Geox


_____________________________

ZOJA-ko si prikukala na svet,si nama polepšala življenje

(odgovor članu babyrok)
Neposredna povezava do sporočila: 1312
   RE: Septemberke 2007 - vztrajamo !
10.4.2009 23:02:34   
buškica
Domača naloga:


Žabe: samo pod kiklico
Bundico: Je že pospravljena... oblečeva jopico, jeans jakno, termoflis
čevlji: Trenurko Nike superge, suprafit odprti čevečljci(problem ker imamo visoko nart)

P.s. Spali dve noči v celoti( od 20 do 6:30), sploh nisem vedela kako to zgledauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu 123a)
Neposredna povezava do sporočila: 1313
   RE: Septemberke 2007 - vztrajamo !
11.4.2009 17:40:28   
Rožica*
Vesele Velikonočne Praznike!!!
Da bo vaša velikonočna košara čimbolj polna in obilo pisank,
vam želi Rožica z družino.


Midva ob večerih še oblečeva žabe, ker se pri nas zelo ohladi.
Čevlji: trenutno NIke, pa Crocks, pa Daichmanovi, tisti Slonček, smo poizkusili ene.

(odgovor članu buškica)
Neposredna povezava do sporočila: 1314
   RE: Septemberke 2007 - vztrajamo !
11.4.2009 22:38:27   
sandra85
bravo Gaja!!!!!!!!!!!!!!

bunde in žabice sem že pospravila
čeveljčke
ima trenutno ene športne teniske donnay, ene winnie the pooh disney teniske in ene čeveljčke od male maše. zdaj te dni bomo nabavili 2 para poletnih sandalčkov pa moram mal pogledat na stran od male maše



lepe praznike še od nas!!!!!!user posted image

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Rožica*)
Neposredna povezava do sporočila: 1315
   RE: Septemberke 2007 - vztrajamo !
12.4.2009 21:30:02   
nana 27
Pozdrav! Najprej čestitke Gaji in skrbni mamici user posted image user posted image user posted image  Še odgovori:- žabic že dolgo nima- pri čeveljčkih ne kompliciram in kupujemo razne čudne firme user posted image  Trenutno imata superge. Ko bo topleje, pa imamo že pripravljene opanke, ki so spredaj pri prstkih in na peti zaprte.- za zjutraj oblečt je pa težka...jaz preko majčke ali body-ja s kratkimi rokavi, tanke majce z dolgimi rokavi, dam še flis jakno ali pa zgornji del trenirke na zadrgo pa če piha trak za ušesa. Čez dan pa sta bila že drugi dan v kratkih rokavih.

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 1316
   RE: Septemberke 2007 - vztrajamo !
13.4.2009 8:56:20   
Duškica
Pozdravljene punce!!!

Da vam povem veselo novico - Aljab je ob 3,15 ponoči rodila deklico IZO!!!

ALJAB - ČESTITKE!!!

_____________________________

Obogatimo svoje življenje.
Ne s stvarmi, ki imajo vrednost,
ampak s stvarmi, ki so vrednote.

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 1317
   RE: Septemberke 2007 - vztrajamo !
13.4.2009 10:44:50   
Rožica*
Čestitke Aljab!!!

Mene pa zanima, če oblačite pod majčko z dolgimi rokavi, spodnjo majčko ali body brez rokavov ali kratkimi rokavi???
Jaz trenutno še vedno oblačim body brez rokavov, imam občutek da je bolje ker vem da so ledvičke pokrite, da se ne bo prehladil. Sploh zdaj ko se je začeli intenzivno igranje zunaj, vedno kje čepi in baše, koplje,.....

by.

(odgovor članu Duškica)
Neposredna povezava do sporočila: 1318
   RE: Septemberke 2007 - vztrajamo !
14.4.2009 0:10:19   
nana 27
Alja, čestitke user posted image user posted image user posted image  Čestitke pa tudi atiju in mali sestrici!!!  Rožica, jaz Maji dajem pod majčko body s kratkimi rokavi.

(odgovor članu Rožica*)
Neposredna povezava do sporočila: 1319
   RE: Septemberke 2007 - vztrajamo !
14.4.2009 6:16:08   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: buškica

Punce, končno smo tudi mi naredili par samostojnih korakov. jupi!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



bravouser posted image

Domača naloge:
S katerimi čevlji ste zadovoljne?  No name čevlji ......ne kompliciram z firmami
Ali jim zjutraj še oblečete bundo in žabe pod hlače?  ne, žabic že nekaj časa nimata več. Prav tako je tudi bunda že dolgo "pokojna".



Čestitke Aljab za deklicouser posted image user posted image


Mene pa zanima, če oblačite pod majčko z dolgimi rokavi, spodnjo majčko ali body brez rokavov ali kratkimi rokavi???

MAladva imata vedno oblečen bodi....če je z dolgimi rokavi, potem nimata čez majčke. ČE je pa bodi s kratkimi rokavi , imata pa že lahko majčko čez. Velikokrat sta čez dan zunaj samo v tem oblečena, ker je prevroče še za jaknico. Koker pa piha , potem je še jaknica čez.





Drugače pa otroci fuuul uživajo zinaj na soncu. CEle dneve smo zunaj, ker imamo postavljeno gugalnico, tobogan, hiško, peskovnik. In od vseh igrač, ki jih je preveč, se neprestano tepeta za samokolnico. MAter jimauser posted image Bom še enio kupila, samo kaj ko ne bom dobila enake in se bosta spet tepla samo za eno.
Sicer sta pa zdrava. V varstvu pri tašči sta pridna, itak bo pa zdaj šla mami v penzijo in ju bo ona pazila(ker je bližje). Jeseni pa vsi v vrtec.


< Sporočilo je popravil CUKRČEK -- 14.4.2009 6:21:29 >


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu buškica)
Neposredna povezava do sporočila: 1320
   RE: Septemberke 2007 - vztrajamo !
14.4.2009 19:22:09   
lemavrica
Aljab čestitke user posted image  user posted image  user posted image

Mi smo šli danes po skoraj enem mesecu spet v vrtec. Prvo je prebolel pljučnico in vnetje zgornjih dihal in potem po enem tednu vrtca dobil še adenvirozo. Sedaj upam da bo za nekaj časa mir.

Žabice jih nima več

Bunda že pospravljena

Čeveljčki ima Cicibanke in Adidas supergice


< Sporočilo je popravil lemavrica -- 14.4.2009 19:27:36 >


_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 1321
   RE: Septemberke 2007 - vztrajamo !
15.4.2009 14:40:22   
december06
hejla, najprej ajlab ČESTITKE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! in želim ti da bo user posted image  veliko spala. user posted image

No, mi smo bili 1.4.2009 v posvetovalnici in mere pri skoraj 19. mesecih so bile 11,015 kg, višina 81 ter obseg glave 48,5 cm. Pri nas pa ne merijo podplat. Škoda. Cepljenje je prestal vredu, no prvi večer je bil malo bogi. Pa še mene je v križu zagrablo, ati si je nogo poškodoval in smo bli sami bolniki. No, zdaj smo že vredu.

Prazniki so bili super, ker je tudi vreme služilo (z izjemo vetra) in mali je res užival na sončku in v naravi in v pesku in ja, samokolnica je zakon.




(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 1322
   RE: Septemberke 2007 - vztrajamo !
16.4.2009 10:43:15   
Rožica*
Hojla!

Tudi pri nas je najreje v pesku, bager in tovornjak sicer prekašata samokolnico, je pa bila kosilnica izredno zanimiva dokler ni dobil svoje. user posted image
Zdaj pa smeva v kotu, se je sploh ne vzame am, niti sosedove ne pogleda več.user posted image

je katera že kupovala Adidas oblačila za najmlajše? Kakšne se vam zdijo številke, jaz sem kupila 92. je bila premala sem zamanjala za 98 pa je še vedno majhna. Ima katera izkušnje so nasploh njihove št. manjše, ker drugače nosiva 92 pa mu je še kar "veliko".  Me zanima da bom vedela z drugič. 

lp

(odgovor članu december06)
Neposredna povezava do sporočila: 1323
   RE: Septemberke 2007 - vztrajamo !
16.4.2009 13:39:27   
lemavrica
Po mojih izkušnjah ima Adidas ponavadi za številko ali dve manjše cifre, vsaj pri odraslih je tako, za Jako še nisem nič kupovala od Adidasa. Moram it malo v Viktring pogledat, če imajo kaj od Adidas Originals za tamale, ker navaden Adidas mi itak ne sede kaj preveč.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Rožica*)
Neposredna povezava do sporočila: 1324
   RE: Septemberke 2007 - vztrajamo !
16.4.2009 19:27:04   
LINA31
Že sto let se nisem nič javila, ampak zdaj so taki lepi dnevi, da nismo skoraj nič noter, zvečer pa samo dol pademuser posted image .
VIDIM, da so malčki pridni in rastejo. SUPER.
TUDI MI SMO ENKRATNOuser posted image .

ČESTITIKE ALJABuser posted image
ČESTITIKE ZA PRVE KORAKE GAJAuser posted image

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 1325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  51 52 [53] 54 55   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  51 52 [53] 54 55   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...
So edinci srečni ali razvajeni?
So edinci res osamljeni in razvajeni? Britanski znanstveniki trdijo nasprotno.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?