|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  70 71 72 [73] 74   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II ne pričakujemo aprila 2009
2.5.2009 10:01:29   
balončica
Oh, punce.... Pri meni se tole nič kaj lepo ne dogaja... Vse bolj krvavo...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Sploh ne vem, a naj grem že danes spet nazaj, a naj čakam do ponedeljka... user posted image

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 1801
   RE: II ne pričakujemo aprila 2009
2.5.2009 10:26:05   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: ursa30

punce, hvala vam za čestitke in lepe želje user posted image


Urši, zgleda sem tole sfalila... user posted image



Vse naj naj, za tvoj direndaj, pa naj se ti uresniči največja želja...
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 1802
   RE: II ne pričakujemo aprila 2009
2.5.2009 11:24:34   
ursa30
aqui, tudi tebi hvala user posted image

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 1803
   RE: II ne pričakujemo aprila 2009
2.5.2009 12:01:13   
mojca345
IZVIRNO SPOROČILO: balončica

Oh, punce.... Pri meni se tole nič kaj lepo ne dogaja... Vse bolj krvavo...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Sploh ne vem, a naj grem že danes spet nazaj, a naj čakam do ponedeljka... user posted image


balončica, zdaj si noseča. krvavet ne smeš...takoj pejdi se na urgenco pokazat, sej se gre za tvojega pikca...

_____________________________

Hanika, čakava TE. Tvoja starša.

(odgovor članu balončica)
Neposredna povezava do sporočila: 1804
   RE: II ne pričakujemo aprila 2009
2.5.2009 12:59:27   
Jada82
Ja balončica, res je, pojdi hitro na urgenco.... morda bodo rešili, če boš hitra ... da ti ne bo potem žal! Res, gre se za tvojo user posted image , kot je rekla Mojca ... ne odlašaj!!!
Držim pesti, da se vse uredi!!!!!!!!!

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 1805
   RE: II ne pričakujemo aprila 2009
2.5.2009 15:05:15   
balončica
Sem šla na urgenco in je vsega konec. Mala pikica se je še videla, ampak je rekel G, da se vidi ogromno tekočine, kri, in da bo vse potegnilo ven. Ker je vse še tako majhno, ni potrebno čiščenja. Tega sem najbolj vesela. Tako kot je prišlo, je odšlo. Očitno nama še ni bilo namenjeno. Če povem po pravici, mi je odleglo. Zdaj vsaj vem, pri čem sem. Tole čiščenje dam čez, počakam eno M in potem v nove boje. In verjamem, da bo naslednjič pa res vse v redu.

Hvala vam vsem za dobre želje in podporo. Zdaj se bom malo umaknila od vsega, prosim tudi, če me date dol s seznama, ko bom pa pri močeh, se pa spet kaj javim. Za vse vas pa močno, močno držim pesti. Pogumno naprej.

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 1806
   RE: II ne pričakujemo aprila 2009
2.5.2009 15:52:24   
tinncyka
IZVIRNO SPOROČILO: balončica

Sem šla na urgenco in je vsega konec. Mala pikica se je še videla, ampak je rekel G, da se vidi ogromno tekočine, kri, in da bo vse potegnilo ven. Ker je vse še tako majhno, ni potrebno čiščenja. Tega sem najbolj vesela. Tako kot je prišlo, je odšlo. Očitno nama še ni bilo namenjeno. Če povem po pravici, mi je odleglo. Zdaj vsaj vem, pri čem sem. Tole čiščenje dam čez, počakam eno M in potem v nove boje. In verjamem, da bo naslednjič pa res vse v redu.

Hvala vam vsem za dobre želje in podporo. Zdaj se bom malo umaknila od vsega, prosim tudi, če me date dol s seznama, ko bom pa pri močeh, se pa spet kaj javim. Za vse vas pa močno, močno držim pesti. Pogumno naprej.


user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

TAJA, 24.1.2010 - 3080g/49cm 12.26h :)

14.6.2008 - nas je zapustil naš mali angelček :'(

(odgovor članu balončica)
Neposredna povezava do sporočila: 1807
   RE: II ne pričakujemo aprila 2009
2.5.2009 15:53:59   
tinncyka
 user posted image
 
user posted image
 

user posted image    oz.  user posted image    PRIČAKUJEMO APRILA 2009
                                     
user posted image
 
XX.04. - *sanela*
XX.04. - anuša*
XX.04. - waiting user posted image  user posted image user posted image user posted image v nove boje
XX.04. - Jenny17 srečka user posted image  user posted image   user posted image   user posted image
XX.04. - S* ( 8. krog )  user posted image   user posted image user posted image user posted image v nove boje
XX.04. - tweety83
XX.04. - tecnobica user posted image  user posted image user posted image user posted image  v nove boje
XX.04. - lana70

XX.04. - ursa30 user posted image  user posted image user posted image user posted image v nove boje
XX.04. - Zibka ( 2.krog ) srečka  user posted image   user posted image user posted image user posted image

02.04. - tropical ((12K.) 4. krog po ss.)) user posted image user posted image user posted image user posted image v nove boje
02.04. - majolkica ( 13.krog ) user posted image user posted image user posted image user posted image v nove boje
02.04. - tatjana.d (6.krog) user posted image  user posted image user posted image user posted image  v nove boje
03.04. - dysan
03.04. - MAŠKA ( 2. krog po SS ) user posted image   user posted image user posted image user posted image v nove boje
03.04. - Tiki55 user posted image user posted image user posted image user posted image v nove boje
04.04. - Tinkarčica ( 4.krog )
user posted image   user posted image user posted image user posted image  v nove boje
04.04. - CJ user posted image   user posted image user posted image user posted image  v nove boje
04.04. - bejbibu  srečka user posted image user posted image user posted image user posted image
06.04. - Jada82 user posted image   user posted image user posted image user posted image v nove boje
07.04. - Maisha ( 3.krog ) user posted image  user posted image user posted image user posted image v nove boje
07.04. - JanaB user posted image   user posted image user posted image user posted image  v nove boje
10.04. - sisi77 ( 4. krog po SS )
user posted image   user posted image user posted image user posted image v nove boje
11.04. - BabyKitty user posted image  user posted image user posted image user posted image v nove boje
11.04. - DIANE
11.04. - amii ( 14.krog ) user posted image   user posted image user posted image user posted image v nove boje
11.04. - KiA ( 1.krog )
12.04. - SISI4 user posted image   user posted image user posted image user posted image v nove boje
13.04. - Jane77
user posted image   user posted image user posted image user posted image  v nove boje
13.04. - bellissima ( 7. krog ) user posted image   user posted image user posted image user posted image  v nove boje
14.04. - Chi_Pita (4.krog) user posted image  user posted image user posted image user posted image v nove boje

15.04. - lidijajenko
16.04. - aqua77 user posted image  user posted image user posted image user posted image  v nove boje
16.04. - misk2 (2.krog klomifen )
16.04. - Orhideja85
18.04. - Tejchy ( 11.krog) user posted image   user posted image user posted image user posted image  v nove boje
18.04. - Kliki user posted image   user posted image user posted image user posted image  v nove boje

19.04. - Anneri user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image v nove boje
19.04. - DOaisy ( 6.krog ) user posted image  user posted image user posted image user posted image v nove boje
20.04. - piščančka user posted image   user posted image user posted image user posted image  v nove boje
20.04. - Pupa83
21.04. - LUNA83 user posted image   user posted image user posted image user posted image  v nove boje
21.04. - Hana76 (27.krog) user posted image   user posted image user posted image user posted image  v nove boje
22.04. - mausikaa
24.04. - zaljubljena23 ( 8.krog ) srečka user posted image   user posted image   user posted image   user posted image
24.04. - miska28 user posted image  user posted image user posted image user posted image  v nove boje
24.04. - sakuL user posted image    user posted image user posted image user posted image  v nove boje

24.04. - polho3006 srečka user posted image   user posted image   user posted image   user posted image
25.04. - Kika99
srečka user posted image   user posted image   user posted image   user posted image
25.04. - sarar
25.04. - pikica36 srečka user posted image   user posted image   user posted image   user posted image
26.04. - ursap ( 5.krog )
27.04. - katra55 ( 3.krog ) srečka user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
27.04. - nony srečka user posted image  user posted image user posted image user posted image
28.04. - Grethy
29.04. -
tropical ((13K.) 5. krog po ss.)) user posted image  user posted image user posted image user posted image  v nove boje
30.04. - prizma





  
 
user posted image user posted image user posted image    

Sem majhen zajček s polno košarico in potujem naokrog.
Tudi tebe obiščem, na tiho pozvonim
in ti vesele velikonočne praznike zaželim!














user posted image


APRILČIC 2009 nas je: 56

Modrih : 32

Roza   :  8
Skupaj : 40
    

                              
                       
                         

user posted image NAVIJAČICE user posted image  

* ledenka user posted image user posted image
* mojca345
* DannyS                                                 
* pikicao.              
* lenna                 
* LunaLuna        
* spelka12          
* Murkica user posted image  user posted image            
           
* ursa30 
* giotti user posted image
*crvicek 
* živa25user posted image
* spps user posted image user posted image
* lunica24
* sonček33 user posted image user posted image  
* bambinica 
* BEBIII
*Sonček85 user posted image  user posted image user posted image
*nončikauser posted image
*pikica 36
*toba user posted image    user posted image    
*Anya22 user posted image    
user posted image
*sashy
*Stella Rossa user posted image
*kinnie* user posted image                                                       
*tassikauser posted image                                  
*among_the_ cloudsuser posted image  
*pikica01     
*nikolinca user posted image
*tinncyka                            
 
 

 

      
user posted image                               user posted image
user posted image

NAŠA HIMNA (by BEYBA)

Vsako jutro komp prižgi,
Na forumu preberi si,
Kdo noseč je in kdo ne,
Kdo cele noči trudi se!

En Dva tri-na delo gremo mi,
Dva dva tri- že slončkamo vsi!

Če mesec mine in kaj več,
Dveh črtic pa le ni in ni,
Naj upanje ne uide preč,
Saj vztrajni bomo mi vsi!

Minil bo mesec ali več,
Nosečnic bo pa vedno več,
Nakoncu bomo mame vse,
Če slončkale bomo kot se zagre...

En Dva tri-na delo gremo mi
Dva dva tri-že slončkamo vsi...  
 

user posted image
APRILSKA  STAVNICA 2009: user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   

JANUAR................................................ 31,25% srečk nosečk
FEBRUAR.................................................26,09% srečk nosečk
MAREC........................................................... 28,71% srečk nosečk
APRIL.......................................... 20,00%srečk nosečk
                                                
user posted image


_____________________________

TAJA, 24.1.2010 - 3080g/49cm 12.26h :)

14.6.2008 - nas je zapustil naš mali angelček :'(

(odgovor članu tinncyka)
Neposredna povezava do sporočila: 1808
   RE: II ne pričakujemo aprila 2009
2.5.2009 17:42:24   
mojca345
IZVIRNO SPOROČILO: balončica

Sem šla na urgenco in je vsega konec. Mala pikica se je še videla, ampak je rekel G, da se vidi ogromno tekočine, kri, in da bo vse potegnilo ven. Ker je vse še tako majhno, ni potrebno čiščenja. Tega sem najbolj vesela. Tako kot je prišlo, je odšlo. Očitno nama še ni bilo namenjeno. Če povem po pravici, mi je odleglo. Zdaj vsaj vem, pri čem sem. Tole čiščenje dam čez, počakam eno M in potem v nove boje. In verjamem, da bo naslednjič pa res vse v redu.

Hvala vam vsem za dobre želje in podporo. Zdaj se bom malo umaknila od vsega, prosim tudi, če me date dol s seznama, ko bom pa pri močeh, se pa spet kaj javim. Za vse vas pa močno, močno držim pesti. Pogumno naprej.


jaz sem ful žalostna. še moj dragi, k mu govorim o vas tukaj je dele začel klet od razočaranja... user posted image user posted image user posted image

balončicauser posted image user posted image user posted image

pošiljam ti pikapokouser posted image , čeprav vem, da ti dele ne bo nič koristila, ker sta pomoje oba z lubijem ful žalostna. ampak kar je vredno tukaj smo za vaju in mislimo na vaju.

Drživa pestke, da bo to za vama čimpreje....

_____________________________

Hanika, čakava TE. Tvoja starša.

(odgovor članu balončica)
Neposredna povezava do sporočila: 1809
   RE: II ne pričakujemo aprila 2009
2.5.2009 17:53:37   
S*
Balončica
user posted image  

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 1810
   RE: II ne pričakujemo aprila 2009
2.5.2009 18:32:51   
Jada82
Balončica .... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Verjamem, da ti je zelo hudo, ampak po svoje je dobro, da če se je moglo zgoditi, da se je čim prej! Tako je bilo tudi pri moji najboljši prijateljici prvič. bilo je hudo, ampak se da preživeti. Sedaj pa je v 5. mesecu. Zanosila še v istem letu!!!
Tako da .... ko se pomiriš in razmisliš, ti želim čim prej, da spet ugledaš en velik +!!!!!
Verjemi, da vse tukaj mislimo nate in to je toliko pozitivne energije, da se bo tudi to nekje poznalo!!!! user posted image user posted image

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 1811
   RE: II ne pričakujemo aprila 2009
2.5.2009 20:57:55   
sarar
IZVIRNO SPOROČILO: balončica

Sem šla na urgenco in je vsega konec. Mala pikica se je še videla, ampak je rekel G, da se vidi ogromno tekočine, kri, in da bo vse potegnilo ven. Ker je vse še tako majhno, ni potrebno čiščenja. Tega sem najbolj vesela. Tako kot je prišlo, je odšlo. Očitno nama še ni bilo namenjeno. Če povem po pravici, mi je odleglo. Zdaj vsaj vem, pri čem sem. Tole čiščenje dam čez, počakam eno M in potem v nove boje. In verjamem, da bo naslednjič pa res vse v redu.

Hvala vam vsem za dobre želje in podporo. Zdaj se bom malo umaknila od vsega, prosim tudi, če me date dol s seznama, ko bom pa pri močeh, se pa spet kaj javim. Za vse vas pa močno, močno držim pesti. Pogumno naprej.


balončica, ne veš kako mi je žal zate. danes sem prišla po parih dneh na forum pa sem kar šok doživela. veliko user posted image  zate da se čimprej pobereš. ah, res mi je žal zate in za vsako ki mora to doživljat... si ne znam predstavljati, kako hudo ti je pri srčku... vem pa, da se boš pobrala in da boš gotovo hmalu zagledala plusek in dočakala svojega user posted image . srečno!

(odgovor članu balončica)
Neposredna povezava do sporočila: 1812
   RE: II ne pričakujemo aprila 2009
3.5.2009 11:53:23   
tecnobica
Baloncica user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sarar)
Neposredna povezava do sporočila: 1813
   RE: II ne pričakujemo aprila 2009
3.5.2009 14:05:21   
sisi77
balončica user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
smo s teboj kjerkoli že boš.
drži se punca!

(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 1814
   RE: II ne pričakujemo aprila 2009
4.5.2009 10:12:27   
Pupa83
balončica user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
moram povedati, da sem končno po 14 dnevni zamudi user posted image  zagledala user posted image  oz. sem šla test delat v laboratorij, ker se je druga črtica doma včeraj pokazala šele po 20 minutah....nisem imela nobenih znakov prihajajoče user posted image , nič me ne bolijo jajčniki, samo joški me tako zeloooooo bolita, da se ju še dotakniti ne smem user posted image  aja, pa ogromno belega toka...
za ostale pa še vedno naprej navijam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sisi77)
Neposredna povezava do sporočila: 1815
   RE: II ne pričakujemo aprila 2009
4.5.2009 10:16:15   
tinncyka
Pupa83 čestitke in želim ti lepo in srečno nosečnost!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

TAJA, 24.1.2010 - 3080g/49cm 12.26h :)

14.6.2008 - nas je zapustil naš mali angelček :'(

(odgovor članu Pupa83)
Neposredna povezava do sporočila: 1816
   RE: II ne pričakujemo aprila 2009
4.5.2009 12:59:25   
tecnobica

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa83

balončica user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
moram povedati, da sem končno po 14 dnevni zamudi user posted image  zagledala user posted image  oz. sem šla test delat v laboratorij, ker se je druga črtica doma včeraj pokazala šele po 20 minutah....nisem imela nobenih znakov prihajajoče user posted image , nič me ne bolijo jajčniki, samo joški me tako zeloooooo bolita, da se ju še dotakniti ne smem user posted image  aja, pa ogromno belega toka...
za ostale pa še vedno naprej navijam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

Kako pa to, da tako dolga zamuda? A imaš zmeraj tako dolge cikuse? Mogoče je bla ovulacija kasneje.


(odgovor članu Pupa83)
Neposredna povezava do sporočila: 1817
   RE: II ne pričakujemo aprila 2009
4.5.2009 13:07:35   
Pupa83
ne vem kako to, da je bila takšna zamuda....user posted image  delala sem test že prejšnji torek (1. dan po zamudi) in je bil negativen...pa potem še 2 testa, ki sta bila negativna...sicer sem imela user posted image  na 28-30 dni (torej kar redno)... upam, da bo tistim, ki delate na user posted image  ČIM PREJ uspelo zagledati user posted image !!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 1818
   RE: II ne pričakujemo aprila 2009
4.5.2009 13:18:32   
mojca345
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa83

balončica user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
moram povedati, da sem končno po 14 dnevni zamudi user posted image  zagledala user posted image  oz. sem šla test delat v laboratorij, ker se je druga črtica doma včeraj pokazala šele po 20 minutah....nisem imela nobenih znakov prihajajoče user posted image , nič me ne bolijo jajčniki, samo joški me tako zeloooooo bolita, da se ju še dotakniti ne smem user posted image  aja, pa ogromno belega toka...
za ostale pa še vedno naprej navijam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ČESTITKE ZA user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Pupa si mi dala upanje, ker meni tudi že zamuja 10 dan in sem prejšnji teden delala test in je bil negativen. Sem rekla, da počakam do najdaljšega cikla. konec tedna bom pomoje delala test, če me slučajn ne preseneti. Mene pa prsa ne bolijo, so samo občutljiva. sem pa na smrt utrujena in slabo mi je.

kir teden pa si po ringarajinem koledračku ? kdaj si imela ta zadnjo M ? Na koliko dni jo imaš ?

_____________________________

Hanika, čakava TE. Tvoja starša.

(odgovor članu Pupa83)
Neposredna povezava do sporočila: 1819
   RE: II ne pričakujemo aprila 2009
4.5.2009 13:25:45   
mojca345
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa83

ne vem kako to, da je bila takšna zamuda....user posted image  delala sem test že prejšnji torek (1. dan po zamudi) in je bil negativen...pa potem še 2 testa, ki sta bila negativna...sicer sem imela user posted image  na 28-30 dni (torej kar redno)... upam, da bo tistim, ki delate na user posted image  ČIM PREJ uspelo zagledati user posted image !!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


predprejšnji torek misliš najbrž

_____________________________

Hanika, čakava TE. Tvoja starša.

(odgovor članu Pupa83)
Neposredna povezava do sporočila: 1820
   RE: II ne pričakujemo aprila 2009
4.5.2009 13:40:08   
Pupa83
ja jutr 14 dni (tj. 21.4.) sem delala 1.ič test...zadnjo user posted image  sem imela 24.3. in jo imam predvidoma na 28-30 dni....
mojca345 držim pesti, da zagledaš user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 1821
   RE: II ne pričakujemo aprila 2009
4.5.2009 13:51:26   
mojca345
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa83

ja jutr 14 dni (tj. 21.4.) sem delala 1.ič test...zadnjo user posted image  sem imela 24.3. in jo imam predvidoma na 28-30 dni....
mojca345 držim pesti, da zagledaš user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


heheh---moja zadnja je pa 23.3.user posted image user posted image    jest imam bolj neredne, od 28 do 39 dni. ta mesec bi mogla bit na 32 dni, ker sem imela O krvavitev. no ja pol ti lahko povem, da si nekje v 7 tednu in da imaš rok decembra. okol 27,28.12.09 user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hanika, čakava TE. Tvoja starša.

(odgovor članu Pupa83)
Neposredna povezava do sporočila: 1822
   RE: II ne pričakujemo aprila 2009
4.5.2009 13:54:52   
mojca345
pupa, kam si šla delat krvni test in kok si dala ? a so ti povedal, da si noseča ali so ti rekel neke številke ?

_____________________________

Hanika, čakava TE. Tvoja starša.

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 1823
   RE: II ne pričakujemo aprila 2009
4.5.2009 14:01:25   
Pupa83
nisem šla delat krvnega testa... v bistvu je bilo tako, da sem šla danes zjutraj direkt k G, ker je bil test včeraj negativen (druga črtica se je pojavila po 20 min) in ji obrazložila situacijo (kdaj sem imela zadnjo M...)...napotila me je v laboratorij, da še 1x naredim urinski test-no, in ta je bil pol pozitiven...

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 1824
   RE: II ne pričakujemo aprila 2009
4.5.2009 14:30:10   
sarar
čestitke pupa83!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pupa83)
Neposredna povezava do sporočila: 1825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  70 71 72 [73] 74   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  70 71 72 [73] 74   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?