|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  100 101 [102] 103 104   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Noseča vsak mesec znova
24.8.2019 12:00:34   
Anonimen
Sem zdajle naredila še enega in je bil z bolj razredčenim urinom še temnejši, tako da menda bo :) 


(odgovor članu Uporabnica123)
  Neposredna povezava do sporočila: 2526
   RE: Noseča vsak mesec znova
25.8.2019 9:10:53   
Uporabnica123
Punce jaz odhajam na morje za en teden in glih ta teden bodo plodni dnevi tak da je kot naroceno prislo da se malo sprostim :) mogoce pa zadnje morje letos doprinese kaj k temu :) drzim pesti za vse❤️


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2527
   RE: Noseča vsak mesec znova
26.8.2019 11:33:30   
Sankka
Anonimna, upam, da si dobro izkoristila svoje plodne dni 💪💪💪


K1234 ti pa jih itak bos, kje pa ce ne na morju. Saj ves da vsi pravijo pojdi na morje, pa bo 😁 drzim pesti, da bo tebi res uspelo v tem zlajnanem nasvetu tistih, ki nimajo pojma, kako je ko ne gre 😀. Imam dober obcutek za tebe, res 😄 javi se kaj, ce ne prej pa ko se vrnete trije 😎
Ah, jaz pa ze drugi mesec brez O. Danes je ze 17 dan cikla in itak je prepozno. Punce kaj mislite, zdi se mi brezveze jemat Estimo (progesteron), ker si bom zavlekla cikel za 14 dni, kar je itak nepotrebno ker itak ne bom noseca brez O. Sklepam da so spet ciste. Samo me skrbi v tem primeru, da pa sploh ne bo M, ker ponavadi dajo progesteron ravno za to, da se sprozi M, ko je ni.
Pa se zanimivost, zadnjih 16 ciklov sem imela vsak mesec O (uz+testi), od tega 3 cikle s Clomidom tudi, zdaj pa ze dva meseca z 2 tabletama na dan folikli ne popokajo. Ocitno ima vezo Clomid in se mi je nekaj zmrdalo. Ocitno ima name ze kontra ucinek :) tako kot to, da je stranski ucinek lekadola glavobol. Meni pa ne vstavil ovulacije grrrr

(odgovor članu Uporabnica123)
Neposredna povezava do sporočila: 2528
   RE: Noseča vsak mesec znova
26.8.2019 13:47:03   
Uporabnica123
Sanka.. Jaz nebi spustila estime glih v tem primeru da potem pa nebi blo M pa se ti spet vse skupaj zavlece.. Lahko pa da je bla O pa si samo zamudila s testki.. Ne sklepaj :) clomid pa res ze dolgo jemles :O kaj so ti na uz vidli da ni popokalo?
Jaz pa vceraj zadnjo tabletko pojedla tako da zdaj drzimo pesti da se v tretjo skuha kaj. Uzivam se za vas v vodi ❤️

(odgovor članu Sankka)
Neposredna povezava do sporočila: 2529
   RE: Noseča vsak mesec znova
26.8.2019 14:18:09   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: Sankka

Anonimna, upam, da si dobro izkoristila svoje plodne dni 💪💪💪


K1234 ti pa jih itak bos, kje pa ce ne na morju. Saj ves da vsi pravijo pojdi na morje, pa bo 😁 drzim pesti, da bo tebi res uspelo v tem zlajnanem nasvetu tistih, ki nimajo pojma, kako je ko ne gre 😀. Imam dober obcutek za tebe, res 😄 javi se kaj, ce ne prej pa ko se vrnete trije 😎
Ah, jaz pa ze drugi mesec brez O. Danes je ze 17 dan cikla in itak je prepozno. Punce kaj mislite, zdi se mi brezveze jemat Estimo (progesteron), ker si bom zavlekla cikel za 14 dni, kar je itak nepotrebno ker itak ne bom noseca brez O. Sklepam da so spet ciste. Samo me skrbi v tem primeru, da pa sploh ne bo M, ker ponavadi dajo progesteron ravno za to, da se sprozi M, ko je ni.
Pa se zanimivost, zadnjih 16 ciklov sem imela vsak mesec O (uz+testi), od tega 3 cikle s Clomidom tudi, zdaj pa ze dva meseca z 2 tabletama na dan folikli ne popokajo. Ocitno ima vezo Clomid in se mi je nekaj zmrdalo. Ocitno ima name ze kontra ucinek :) tako kot to, da je stranski ucinek lekadola glavobol. Meni pa ne vstavil ovulacije grrrr


Zakaj pa je prepozno? Pri meni je ponavadi O test pozitiven 16. ali 17. dan v ciklusu. Nikoli prej. Kaj pa če bi Clomid zamenjala za Femaro?

(odgovor članu Sankka)
Neposredna povezava do sporočila: 2530
   RE: Noseča vsak mesec znova
27.8.2019 8:41:21   
Sankka
K, ja, na uz se je videlo prejsnji mesec, da folikli niso počili. Sta bili cisti veliki ze 6 in 5 cm, pocit pa bi moral folikel pri okoli 2 cm. Tako da ovulacije ni bilo. Ta mesec je pa enako, sicer nisem bila na uz, ampak zadnjih ne vem 16 ciklov sem vsaki mesec določila O s testi, zdaj pa ze dva meseca ne. Ce zdaj zacnem z estimo, potem bo cikel dolg vec kot 35 dni, to se mi zdi ful. Ojoj uzivaj v vodi, mogoce pa potrdis se to, da v tretje gre rado :D jaz sem imela plan letos iti septembra, pa sem ugotovla da morem magistrirat do konca meseca, tako da odpade. Pa drugo leto!


Sofie jaz imam zelo kratke cikle, okoli 22 dni, brez Estime. Prejsnji mesec na uz je bil 8 dan folikel velik ze 18mm (mi je G ze napovedal ovulacijo, halo kdo pa ima O MED jemanjem clomida, sem ze mislila, da sem svetska izjema 😁), 18 dan pa ze 6 cm, ker ni pocil. Tudi prej s clomidom sem imela O ze 3 dni po zadnji tableti. Moje O se gibljejo okoli 11, 12 dne. Sem tudi ze 9 dan cikla imela pozitiven test. Najdaljse pa je bilo do O 16 dni, samo enkrat. Zdaj pa 9 dni delam O teste 2x na dan, sicer so crtice mogoce tu in tam bile obarvane, ampak niti priblizno pozitivne. Zgresit nisem mogla. Sem pa 2 cikla zdaj vmes, ko sem bila brez clomida in estime, dobila M 15 in 19 dan. Skratka cela zmesnjava, vse je neko hitro. Tudi nobenih znakov in pikanja za O nimam, tako da sem prepricana, da je ta mesec spet ne bo. Zdaj samo razmisljam kaj naj z estimo, ali si naj raztegnem cikel na 35+ dni, ali pac pocakam na normalno, ker bi M lahko bila veliko prej, ni pa nujno. S clomidom pa sem itak zakljucila. Naslednji cikel imam Hycosy, nato pa injekcije in 3-4x IUI.
Sem pa imela na krvnem povisan estradiol na 2 dan cikla že. Ne vem kaj to pomeni tocno sicer. Danes in jutri bom se merila, ce ne bo pozitiven, pol sigurno ne bo O. Tak da ne vem kaj naj, skos morem nekaj planirat 🤦‍♀️🤦‍♀️

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 2531
   RE: Noseča vsak mesec znova
27.8.2019 8:51:46   
Sankka
Aha ravnokar sem izbrskala informacijo, da morebitne luteinske ciste ne popokajo od estime, ampak le od kakega mocnega sinteticnega progesterona, pa se to ni 100%. Tako da mislim, da ne bo skode, ce estime ne vzamem in si ne podaljsujem cikla za brez veze. Bom si merila O še naprej, ce bi slucajno bila, pa bomo videli kdo je hitrejsi, ali bo to O ali pa M. Pobiram stave 😁 jaz stavim na M 😁😁😁 aaah groteska.


(odgovor članu Sankka)
Neposredna povezava do sporočila: 2532
   RE: Noseča vsak mesec znova
27.8.2019 11:37:38   
Dežna
Pozdravljene drage moje 😘


Se ze nekaj casa nisem oglasila, zato niti ne vem kako se pri kateri stvari premikajo ampak srcno upam, da gredo v dobro smer 🤞🤞prisla sem vam posut malo baby dust-a, da se kmalu preusmerite na kak drug forum 😉jaz sem ok, stopila v 19. teden in cakam na morfologijo cez 2 tedna kjer nestrpno upam, da izveva spol 😁 se 1x babe vam zelim vztrajnost, moc in srecno se naprej na vasi poti 😘
Lep dan 😎💞

(odgovor članu Sankka)
Neposredna povezava do sporočila: 2533
   RE: Noseča vsak mesec znova
27.8.2019 13:01:32   
Sankka
Oo dežna, se veckrat spomnim na tebe. Ti si kar hitro ušla s tega foruma, bravo, tako se to dela 😁 super da je vse ok, javi se se kaj in tudi nas zanima spol 😎 no, vsaj mene :D


(odgovor članu Dežna)
Neposredna povezava do sporočila: 2534
   RE: Noseča vsak mesec znova
27.8.2019 13:30:10   
Anaina
Zdravo punce..

Kako ste?  Redno vas berem in navijam.. Upam da se nam čimprej vse pridružite.. Sama sem vstopila v 14 T in izvedeli smo da bomo po navihane mu sinu dobili še punčko.. 
Za vas pa navijam da čimprej nalulate pluske. 

(odgovor članu Sankka)
Neposredna povezava do sporočila: 2535
   RE: Noseča vsak mesec znova
27.8.2019 17:35:03   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: Sofie


IZVIRNO SPOROČILO: Sankka

Anonimna, upam, da si dobro izkoristila svoje plodne dni 💪💪💪


K1234 ti pa jih itak bos, kje pa ce ne na morju. Saj ves da vsi pravijo pojdi na morje, pa bo 😁 drzim pesti, da bo tebi res uspelo v tem zlajnanem nasvetu tistih, ki nimajo pojma, kako je ko ne gre 😀. Imam dober obcutek za tebe, res 😄 javi se kaj, ce ne prej pa ko se vrnete trije 😎
Ah, jaz pa ze drugi mesec brez O. Danes je ze 17 dan cikla in itak je prepozno. Punce kaj mislite, zdi se mi brezveze jemat Estimo (progesteron), ker si bom zavlekla cikel za 14 dni, kar je itak nepotrebno ker itak ne bom noseca brez O. Sklepam da so spet ciste. Samo me skrbi v tem primeru, da pa sploh ne bo M, ker ponavadi dajo progesteron ravno za to, da se sprozi M, ko je ni.
Pa se zanimivost, zadnjih 16 ciklov sem imela vsak mesec O (uz+testi), od tega 3 cikle s Clomidom tudi, zdaj pa ze dva meseca z 2 tabletama na dan folikli ne popokajo. Ocitno ima vezo Clomid in se mi je nekaj zmrdalo. Ocitno ima name ze kontra ucinek :) tako kot to, da je stranski ucinek lekadola glavobol. Meni pa ne vstavil ovulacije grrrr


Zakaj pa je prepozno? Pri meni je ponavadi O test pozitiven 16. ali 17. dan v ciklusu. Nikoli prej. Kaj pa če bi Clomid zamenjala za Femaro?




Sem izkoristila vikend, sva pa ta mesec preizkusila tudi prefert (preseed). Po prvem mesecu sem bila kar malo jezna ko ni ratalo, po drugem se bolj, po tretjem sem bila že kar depresivna, sploh nisem razumela kako enim uspe kar mimogrede, drugi pa z gorečo željo vsak dan upamo na uspeh. Ampak zdaj si vsak dan govorim, da na koncu je v življenju vedno vse dobro, čeprav trenutno ne izgleda tako. Na koncu vse dobi nek smisel. In tako bo tudi v teh naših zgodbah. Bom pač preizkušala različne stvari in kombinacije dokler ne uspe! In skušam čim bolj mirno prenašat vse tole. Prihodnji mesec če bo potrebno bom morda testirala krvomočnico v prvem delu cikla. Ah, to je ta optimizem vsak mesec po ovulaciji pred m. :) 
Pogumno naprej punce! 

(odgovor članu Sofie)
  Neposredna povezava do sporočila: 2536
   RE: Noseča vsak mesec znova
27.8.2019 21:42:41   
Malecka8
Da se še jaz malo oglasim. :)

Ta cikel sem jemala 2tableti Clomida na dan. UZ ta mesec nisem imela, ker moje G ni bilo, ko pa je prišla iz dopusta pa seveda ni odgovorila. Tako da sploh ne vem pri čem sem, pridna sva bila, špikalo me nekaj malega je, prsa pa se niso čisto nič spremenila, pa so bila do zdaj 2x boleča in polna vse do M. Res ne vem ali je sploh bila ovulacija ali ne. :/ pustimo se presenetit.. Še bomo čakali kakšnih 11dni. :) 
Mariposa08 kako si ti kaj? 
Sankka, držim pesti zate. No seveda tudi za ostale, ki si močno želite +. Upam, da nam čimprej uspe. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2537
   RE: Noseča vsak mesec znova
28.8.2019 8:08:46   
Anaina
Malecka8 meni je po 2 tabletah clomida uspelo.. Imaš mogoče tudi dabroston? Pa tudi čutila nisem  ovulacije.. Mi jo je pa na UZ potrdila.. 1 lep folikel in s tem  Je uspelo.

Tako da pozitivno naprej. 

(odgovor članu Malecka8)
Neposredna povezava do sporočila: 2538
   RE: Noseča vsak mesec znova
28.8.2019 10:56:34   
*Ajda*
Da se še jaz malo javim😊 mislim, da sem po treh mesecih tudi jaz dočakala M... Tako, da sedaj moram iti dat kri 3-6 dan.. A je potrebno se to kaj prej naročiti grem pa v Lj na polikliniko. A katera ve? Konec septembra imam pa pregled v neplodnostni tako, da bomo videli kaj bo😊 držim pesti za vse, ki ne pričakujete M😊🍀


(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 2539
   RE: Noseča vsak mesec znova
28.8.2019 12:36:21   
Malecka8
Anaina hvala za vzpodbudne besede. :) ja imam tudi Dabroston od 15.do 25.dne cikla.

Upamo, da bo kaj. :) 

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 2540
   RE: Noseča vsak mesec znova
28.8.2019 16:09:24   
Sankka
Malecka tudi jaz drzim pesti zate in za vse ostale.


No, moja M se je danes prikazala, 19 dan cikla. Svasta bi rekli juzni kolegi 🙄

(odgovor članu Malecka8)
Neposredna povezava do sporočila: 2541
   RE: Noseča vsak mesec znova
28.8.2019 18:55:50   
Uporabnica123
Jao sanka zal mi je za M :( bos estimo zdaj jemala ta cikel? 

(odgovor članu Sankka)
Neposredna povezava do sporočila: 2542
   RE: Noseča vsak mesec znova
28.8.2019 19:14:42   
Mariposa08
Zdravo punce.. Sankka žal mi je za M, imaš pa res kratke cikle.. Nevem, če mogoče ne bi bil dabroston boljši kot estima, ali si to že jemala pa sem pozabila 🙈



Malecka držim pesti, da bo tokrat uspešno, bi že rabili malo veselih novic 😀

Vse nosečke lepo, da ste se javile in čuvajte pikice, upam da se vam vse kmalu pridružimo 🍀🐞💪

Ajda saj ne morem verjet, da te je M končno obiskala 😀 super, zdej pa v akcijo 🙈

Pri meni nič novega, dabroston sem pojedla,zdaj čakam M. Sem malo pozabljiva postala in sem zadnji dan jemanja vzela vsakič 2 tbl namesto 1 tbl.. Se pravi zj sem vzela 1 in očitno sem hitro pozabila in sem čez 1 uro vzela še eno in pop enako  zv spet  enako. Nevem kako nisem opazila do večera  kaj počnem.. Ah te hormoni, ni čudno, da sm čist zmedena, jem hormone kot bonbone, noro 😂🙈

(odgovor članu Uporabnica123)
Neposredna povezava do sporočila: 2543
   RE: Noseča vsak mesec znova
29.8.2019 12:54:07   
Cali90
Mene je zdaj ginekolog napotil na HSG in mojega na spermiogram. Kam se je najbolje naročiti na spermiogram?


(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 2544
   RE: Noseča vsak mesec znova
29.8.2019 15:45:30   
Anonimen
Jaz bi za spermiogram priporocala ZC Dravlje. Takoj vidiš pri Rešu ali Uršuli pod mikroskopom kok prb. jih je in kako hitri so ze tam. Lahko gresta oba ali pa pač ne. Po enem tednu dobiš še vse izivde domov z morfologijo vred. Res so profesionalci. Pa še cena je samoplačniško 45€, na GK LJ je pa 150-200€. 


(odgovor članu Cali90)
  Neposredna povezava do sporočila: 2545
   RE: Noseča vsak mesec znova
29.8.2019 16:35:02   
*Ajda*
Midva sva bila na GInekološki v Lj  na spermiogramu ampak to samo zato, ker hodiva tja v neplodnostno. Na datum je čakal dva meseca se mi zdi..🙂Izvid je pa čez en teden🙂


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2546
   RE: Noseča vsak mesec znova
29.8.2019 17:19:02   
Anonimen
Zivjo. Nisem se pisala na ta forum. Zanima me kako se spopadate vsak mesec znova in znova da niste nosece ker je pac test - ali pa pride M....cedalje bolj sem razocarana ker si tako meizmerno zeliva strucko

(odgovor članu *Ajda*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2547
   RE: Noseča vsak mesec znova
29.8.2019 17:44:53   
Anonimen
Tezko je, vsak dan znova. Koliko casa pa ze probavata, anonimna?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2548
   RE: Noseča vsak mesec znova
29.8.2019 18:08:52   
Srečka138
4 mesce... vem da sva sele na zacetku ampak se mi zdi cudno ker sva oba se dost mlada in zdrava

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2549
   RE: Noseča vsak mesec znova
29.8.2019 18:41:19   
Anonimen
Smo na istem žal. :( Sta že šla na kakšen pregled?


(odgovor članu Srečka138)
  Neposredna povezava do sporočila: 2550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  100 101 [102] 103 104   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  100 101 [102] 103 104   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?