|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  118 119 [120] 121 122   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Noseča vsak mesec znova
7.1.2020 7:30:21   
Cali90
Punce a si je katera že dala pregledat vitamine v krvi? Sem brala in naj bi bilo to fajn za pred postopkom, da se potem dodaja če katerega primankuje, vpliva tudi na kvaliteto celic. Jaz si jih bom vrjetno dala pregledati. 

(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 2976
   RE: Noseča vsak mesec znova
7.1.2020 10:11:12   
Mariposa08
Cali kok pa stane ta pregled krvi za vitamine? Bi si jaz tudi to dala pregledati, verjetno da nekaj vpliva, če primanjkuje določenih vitaminov. Šla bom pa na akupunkturo pred in med postopkom verjetno, samo, da izvem kdaj gremo v postopek, se bom dogovorila za akupunkturo. Cali kdaj gresta vidva v postpek potem? Nekaj si za spomlad govorila, se mi zdi. 


(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 2977
   RE: Noseča vsak mesec znova
7.1.2020 12:46:08   
Cali90
Pri adrialabu sem gledala in je paket 40€. So pa vitamin D in B12 pa folna v paketu. Se bom še malo pozanimala preden bom šla, imam namen šele naslednji mesec, ker imam ene opravke blizu pa bom spotoma še to. Se mi nič ne mudi, ker grem aprila šele po napotnico.

(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 2978
   RE: Noseča vsak mesec znova
7.1.2020 13:58:56   
Mariposa08
Cali si kaj razmišljala kam bosta šla na umetno, sem že pozabila iz katerega konca Slo si 🙃 aha, no potem pa ni tok drago, aja samo te vitamini so v paketu? Verjetno so te ključnega pomena za kvaliteto jajčec. Jaz sem že pozabila kje sem dala kri za hormone, da bi tam vprašala, če se isto da vzeti kri za vitamine 🤷‍♀️🙈 kako si pa drugače? Se že kaj psihično pripravljaš za neplodnostno? Jaz priznam, sem kr nervozna, tko strah me kaj bo, kako bo, kdaj bo... Sama sebe psihiram po nepotrebnem 🤦‍♀️ 


(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 2979
   RE: Noseča vsak mesec znova
7.1.2020 14:30:02   
Cali90
Iz gorenjske sem in bom vrjetno šla v dravlje zaradi kratkih čakalnih dob. Pa tudi moj je spermiogram tam delal. Nič se psihično še ne pripravljam, zdaj imam cilj izgubit kg in čakat do aprila, da grem po napotnico. Mogoče pa do aprila uspe že kaj naravno (o to bi bila vesela). Ja vrjamem, da te matrajo živčki, mene bodo vrjetno tudi takrat, ko (če) bom pred tem. Upam samo, da mi ne bo treba potem še tam toliko časa čakat na vse, da se bo odvilo. No saj trenutno sem kr vredu kar se tega tiče vsaj večino časa, pridejo pa dnevi, ko bi najraje šla kar po napotnico.. ampak.. najprej kg potem pa naprej 🙂

(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 2980
   RE: Noseča vsak mesec znova
7.1.2020 17:05:27   
Mariposa08
Cali midva sva v Dravljah. Prideš kr hitro na vrsto, cca. 1 mesec čakaš na 1. posvet. Reš kakor je meni znano od drugih pumc, da prvo 3 mesečno terapijo z clomidom, če je z obema na videz vse ok, potem pa se gre v postopek. Pri moji dr je 6 mesec terapije in potem posvet, potem pa ivf. Ampak spet to ni tako dolgo za čakat kot drugje. Ja mene živčki že kar malo dajejo, ampak tko je 😊 sem gledala na Medicare sem dala kri zs hormone, tam so vitamini še dražji, ni pisalo, da bi bili v paketu ampak vse posamezno. Samo vitamin D je 25€,vitamin B12 in folna kislina sta vsak po 11€. Tako, da skupi pride 47€,se bolj splača v Adrialabu kjer je  vse skupaj 40€. 


(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 2981
   RE: Noseča vsak mesec znova
7.1.2020 18:01:31   
*Ajda*
Živjo punce😊evo za mano je sprejem v ivf ambulanti 😊ves strah je biu odveč😂sestre so bile res extra prijazne vse so mi lepo razložile. Izvedla sem katero zdravilo dobim, razložili so mi kako si ga dajem in tko. Bom imela pa neko novo zdravilo Bemfola al neki tazga.. Dajem si 5 dni nato 7 dan UZ potem pa dalje😊 so me čist pomirili tako, da grem malo bolj pomirjena v postopek😊😀

(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 2982
   RE: Noseča vsak mesec znova
7.1.2020 22:58:52   
Mikimiška13
Pozdravljene punce! Dolgo sem vas prebirala, zdaj pa sem se odločila, da delim svojo izkušnjo, ki mogoče kateri pomaga. S partnerjem sva se 2 leti neuspešno trudila zanositi, zato sem šla na UZ pregled k svojemu ginekologu, da preveri kakšno je stanje. Pove, da so jajčniki policistični, drugače pa izgleda vse bp. Partner je šel na spermiogram, ki je bil bolj slab kot ne, zato je moral iti čez 8 tednov še na kontrolnega, ki pa je bil enak oz. še za odtenek slabši. Tistih 8 tednov med enim in drugim je jemal Profertil, ki pa očitno ni imel nobenega učinka. Njegov problem je bila predvsem slaba morfologija in pa premalo hitrih semenčic. Meni je dal moj ginekolog še napotnico za HSG preiskavo in hormone. Vse je bilo bp. Ko sva imela vse izvide, sva se odločila, da greva samoplačniško na posvet na kliniko v ZG, za katero sva slišala ogromno pozitivnih izkušenj in uspešnih zgodb. Dobila sva dosti vprašanj zakaj nisva šla v LJ ali MB, ko pa je 6 postopkov zastonj. Nama je dosti bolj pomembno, da se nama individualno posvetijo, da je vzdušje pozitivno in sproščeno, da imajo dobro statistiko in veliko večino pozitivnih komentarjev, kot pa to da je zastonj, kajti poznam veliko parov, ki so v LJ ali MB in se že kar nekaj let vrtijo v postopkih, ponavljajo preiskave, ki so jih že opravili, menjajo zdravnike ali pa klinike. Ne vem ali imam samo jaz takšno sreči, da poznam takšne zgodbe ali pa jih je res enostavno preveč. Tisti denar, ki sva ga vložila bi drugače verjetno zafrčkala za kakšne nepomembne stvari, ki jih ne potrebujeva. Uglavnem na posvetu mi naredi UZ, pove, da imam res PCO, ki pa je viden samo na UZ, kajti hormoni so v redu, tako da to ne predstavlja takšnega problema, večji problem je bila morfologija semenčic in to da so se zlepljale skupaj, zato nama je predlagal postopek IVF, ki smo ga nato začeli z naslednjo menstruacijo. Takrat sva morala še enkrat na UZ, da je pogledal če je vse ok za stimulacijo in mi je glede nato, da je ocenil, da sem precej plodna (ne vem na kakšen način je to ocenil user posted image ) dal najmanjšo dozo stimulacije. Potem sem se vsak dan pikala z Gonal F (zadnjih par dni je dodal še Citrotid) in res ni bil noben problem. Vsake 2-3 dni sem hodila na UZ kontrole, da je spremljal jajčnike in folikle. Kljub majhni stimulaciji, so moji jajčniki odreagirali burno, postavil mi je diagnozo hipertimulacije in mi ves čas govoril, da naj ne pričakujem preveč ta mesec, ker lahko da zaradi hiperstimulacije ne bo transferja v tem ciklu, saj naj bi zaradi preobilice hormonov v telesu uspešnost postopka padala. 15. dan je bila punkcija (brez anestezije, ampak se vsi ves čas pogovarjajo s tabo in ti odvračajo misli od bolečine/neprijetnosti), tako da je brez problema za zdržat. 5. dan po punkciji sem imela transfer, vendar so ves čas poudarjali, da naj ne pričakujem preveč, ker zaradi hiperstimulacije možnosti drastično padejo. Ravno zaradi tega nisem imela popolnoma nobenih pričakovanj, ko sem šla delat beto. Ko pa sem dobila rezultate nisem mogla verjeti, da je bila vrednost 298! Čez 2 dni se je več kot podvojila, na prvem UZ se je videla vrečka, nato pa čez en teden tudi srček, tako da nisva več rabila iti v ZG in sem čakala na pregled pri svojem ginekologu, ki je bil včeraj in zaenkrat izgleda vse ok user posted image Zaenkrat sem noseča 9t4d in še kar ne dojemam, da je res uspelo. Malo sem se razpisala, ampak mogoče pa kaj pride prav kateri, ki čaka na posvet ali na postopek.

(odgovor članu *Ajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 2983
   RE: Noseča vsak mesec znova
8.1.2020 12:27:46   
Uporabnica123
punce!
najprej sofie čestitke in naj bo vse v najlepšem redu naprej! :)
in pa vsem srečno v letu 2020. očitno res rabimo sam srečo in nič več druga.
najprej.. meni se je drugi postopek iui spet skenslau kr imam veliko cisto in moram spet počakat na drugi mesec.. tko so mi šli zdaj november december januar u pm glede tega. jezna sm kot ris. čezdali bol mi grejo vsi na živce v mb ker se reeees vlečejo postopki ko da smo leta 1830.. resno razmišlam da bi se prestavla v Dravlje ker kao tam nimajo iui postopkov in gre vse nekak hitreje. prosim če mi lahko kera odgovori kak za vraga ste prišle v dravljah tko hitro na ivf in zakaj tam ni iui postopkov? js nevem zakaj so take razlike. z sankko sma se spoznale v živo in res sma obe začele že razmišlat v tem da se prestavima. ker nevem al se delajo norca mesec za mescom leto za letom al kaj je narobe. ja vsi so prijazni bla bla bla. ampak NEMORE se to tko vlečt!!!!!!!!!! zakaj če vidijo da imaš cisto ali da pač ne odreagiraš okej na tablete ne dajo takoj nakonzilij za ivf. kaj je kle problem. mislim. fak no jezna sm da bom komp vrgla čez balkon. boli me če je nekdo prijazen al ne če te ne premakne naprej ko vidi da po teh počasnih postopkih negre in se cikli vržejo za bv stran.
ima kera kak odgovor če se prestavim iz mb v dravlje kaj bi me čakalo? 1 mesec na prvi posvet potem pa naj bi se upoštevala vsa zdravljenja iz mb ane? da negreš spet od začetka clomid,femara,laparo blablabla. po tem takem če sma vse dala čez bi mogla tam pridet na ivf kar se da hitro?
sem jim že pisala mail ampak mi nemorejo nič povedat kaj bi oni naredili v mojem primeru zaradi varstva podatkov blabla.in bi se mogla prvo odjavit iz mb da se sprostijo vse napotnice in da oni v dravljah preverijo al so zrihtal al ne pol pa dobim termin..res nevem kaj bi blo kle bolše. probala bom počakat na posvet pri glavnem ki naju vodi tu v mb pri dr.reljiču.. magari si res plačam ta termin da me čimprej vzame pa da vidim kaj bo potem rekel. če mi reče da moram še 2 iui dat skozi. pa pazite! med enim iui je še en mesec pavze. koji k*?!!! in da ko dam oba iui čez šele nato čakam na konzilij in da se bo to zavleklo še pol leta se grem vržit v dravo al pa prestavit v dravlje pa molit na čudež da je tam kaj drugače.. pa še molt neznam.
jooooooooooooojjjjjj!!!!!!!!!!!

tudi jaz če bi mela dnar za vse postopke da si sama plačam bi vrjetno že bla noseča oz že mogla rodit. super kere si lahko privoščite da si plačate in itak da je vse drgač ko imajo denar pa se ti bol posvetijo. sej bi se vsak..nažalost.

(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 2984
   RE: Noseča vsak mesec znova
8.1.2020 13:32:24   
Mariposa08
K1234 verjetno se morata tam odjavit in prestavit v Dravlje, napotnica bi pomojem mogla veljat še ali kako, to res ne vem? Nisem razumela ali si v Dravljah pisala jim na mail pa ti niso znali nič povedati?

Če nisi tam zadovoljna je bolje, da se prestavita drugam. Tu gredo stvari hitreje, zdaj če sta vse preiskave opravila, bo najbrž šlo res kar hitro. Ne vem sploh kaj je fora tega IUI, verjamem, da je mnogim ratalo, meni sigurno s tem ne bi, saj naravno tudi cilava tako pa vsak mesec M pride, s tistim iuijem bi bilo isto. Nevem jaz sem bila 5-6 mesecev na terapijo, zdej mava konc meseca posvet, da se zmenimo kdaj gremo v ivf postopek, ali feb ali marca. Tako da gre kr hitro. Res je samo številka si, čeprav pri tej kjer  sva midva se mi bolje posveti kot moja osebna ginekologinja in sem zelo zadovoljna z odnosom, s strokovnostjo, hitrostjo in vsem. 

(odgovor članu Uporabnica123)
Neposredna povezava do sporočila: 2985
   RE: Noseča vsak mesec znova
8.1.2020 13:40:35   
Uporabnica123
mariposa. ja v dravlje sem pisala pa mi niso smeli nič odpisat glede čakalne dobe oz kak je pri njih ivf. napisal so mi sam da se morem odjavit v mb in se potem lahko prestavim k njim.torej v dravlje. zdaj sem mail dobila da sma naročena na posvet konec februarja tko da bom vrjetno počakala na to da vidim kaj me čaka naprej tu. če nebo duha ne sluha o ivfju se odjavim in kličem v dravlje. napotnico pa tak lahko novo dobim pri svojem ginekologu. to vrjetno nebi smel bit problem.
držim pesti da dobita čimprej ivf. in super da sploh neveš kak je to čakanje pri iui in z pavzami ker te res požre :D

(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 2986
   RE: Noseča vsak mesec znova
8.1.2020 16:21:09   
*snowflake*
Uporabnica123, mi je prav žal zate, ko tole berem. Ne morem sicer razumet v pravem pomenu besede, ker nisem še tako daleč, te pa popolnoma razumem pri določenih zadevah, ki trajajo tako dolgo. Včasih imaš res občutek, da se nikomur ne da, da bi kaj konkretnega naredil, če pa vidi, da določene zadeve ne grejo. Vsekakor ti želim, da se uspes pomirit, potem pa se trezno glavo na pravo pot. Včasih si res ne moremo pomagat in dobesedno začnemo noret, te čisto razumem. Pa vso srečo ti želim. Delaj pa tako kot čutiš. Jaz bi rekla, da če smo zihr, da nam nekaj ne ustreza, ne čakat. Zberi drugo pot. Upam, da se ti odprejo nova, boljša, vrata. Iskreno ti želim najboljše! Vem, da se že dolgo trudiš, sem spremljala ta forum še preden sem se prijavila. Ne obupaj. 

(odgovor članu Uporabnica123)
Neposredna povezava do sporočila: 2987
   RE: Noseča vsak mesec znova
8.1.2020 19:29:41   
Sankka
Se popolnoma strinjam s K1234 (čeprav zaj mi je smešno po tem vzdevku ker se poznama, ampak ok heh :D)

Skratka v Mb res vse traja. Najbolj me moti ker pride do problema, ampak se problema ne rešuje, ampak pač čakajmo drugi mesec, pa še enega če bo treba, pa še 10 če bo treba. Pri meni traja vse skup že tudi ene 4 leta sigurno, pa sem napako naredla ker sem odlašala predolgo, preden sem se prijavla v ambulanto. Pa bi požrla te IUIje, pa kaj če niti do tega ne pride. Prvi iui ni uspel, pa sem en mesec čakala, drugi iui prekinjen ker sem preveč reagirala, pa spet en mesec čakala. Pridem včeraj tja, iuija ne bo, ker mam na peti dan cikla (!) folikel velik 13 in da nima smisla ne injekcij ne nič, sluznica pa 1, kar je itak neskladno s foliklom in kar nekaaaaj.

Tak da sma s K1234 naredle neki plan, da mogoče pa res ni slaba ideja se prestavit. Čeprav mi ni jasno zakaj pol večina ravno iz Ljubljane hodi v Maribor. Ne vem mogoče imajo vse boljše živce od naju al kaj, pa jih čakanje ne moti, pojma nimam. Je res tak slabo v Dravljah? Aja pa nekje sem prebrala da se vsaki drugi postopek pri Rešu oz v Dravljah plača, je kaj na tem?

A sploh je kera tu ko je v Mariboru prišla do ivf, po vseh teh IUIjih? V kolkem času? Meni je včeraj rekla, da se čaka kake 3 mesece, ampak ne vem do česa. Do postopka al komaj do kontracepcijskih al kaj? Pa ok si misliš ajde naj bojo IUIji, preden greš v ekstrem, kot je IVF, pa če niti to ne gre skoz.. eeeeh

(odgovor članu *snowflake*)
Neposredna povezava do sporočila: 2988
   RE: Noseča vsak mesec znova
8.1.2020 20:04:40   
Mariposa08
Sankka če si na napotnico ne plačaš postopka, plačajo se samo nekatere krvne preiskave, ki jih zavarovalnica njim ne krije kakor sem jaz zdravnico razumela. Kaj več ti pa lahko povem, ko bom v samem postopku ( februar ali marec). To je odvisno, enim rata v Dravljah ali Lj Gk, drugim ne in gredo v Mb, spet eni kontra, potem enim v Slo ne rata in rata na češkem,... Itd. Ni garancije kako bo kje bolje ali slabše. Verjamem pa, da te oz. vaju obe ta situacija spravlja v slabo voljo. Tudi sama se 4 leta hecam s tem, vem kako ti je, malo sem tudi sama kriva, ker sem z neplodnostno malo odlašala ampak tu smo zdej in bomo vidli a bo punce za nas 2020 uspešno 😊 sankka ne obupaj, če ti ni tam ok za bit se pa prestavita v Dravlje, ni nujno da greš k Rešu, so tudi drugi zdravniki tam prav tako dobri 😀 njega pa še nisem spoznala tak da ne morem ocenit ali je tak kot ga nekateri opisujejo ali ne 😀 meni je fajn, ker se mi dr. posveti in rešuje probleme in vse lepo razloži.. Skratka, midva z mojim sva za enkrat zadovoljna v Dravljah 😊


(odgovor članu Sankka)
Neposredna povezava do sporočila: 2989
   RE: Noseča vsak mesec znova
9.1.2020 12:35:29   
fracek
Hej punce, vidim, da se dogaja ...Ajda, srecno v postopku. Imas kratek ali dolgi postopek? Vplivajo kaj te injekcije na pocutje ipd.? 
Jaz sem sicer cca. 2 dni pred M. Ze od ovulacije dalje (tokrat sem se jaz prepricana, da je bila) me bolijo joske, ki so gromozanske. Sem pa vceraj po SO imela roza krvav izcedek, tako da nekega upanja pac ni. Danes sicer vse cisto, se mi pa pricenjajo blagi krci, tako da ze znana zlajnana zgodba. Sem po dolgem casu spustila par solzic.
Danes bom verjetno poslala mail v Mb, ker je ze 2 mes. od posveta, ko je gin. rekla, da bo oddala papirje za konzilij. Do danes se nisva prejela poste. Ja, res se vlece, ampak jaz sem na sreco med bolj potrpezljivimi. Res pa je, da se nisem imela nekih slabih izkusenj in nesteto menjav tablet in pristopov. Vsakemu enkrat prekipi. Ce pa pomislim, koliko nas je taksnih parov, ki bi radi imeli otrocka, pa se mi zdijo cakalne vrste razumljive. Nimam kaj pametnejsega za dodat, najbolje se ravnat po nekem svojem obcutku. Sreca je na strani pogumnih, baje 😉
Vse dobro 🤗
P.s. Sofie, si ze imela potrditveni uz? 

(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 2990
   RE: Noseča vsak mesec znova
9.1.2020 12:46:07   
*Ajda*
Živjo punce.. Nesreča nikoli ne počiva.. Danes zjutraj sva se s fantom odpravljala v službo in je padel iz terase visoke dva metra ali več.. Tako, da si je dvakrat zlomil kolk😕in čaka na operacijo... K sreči hrbtenice nima poškodovane... Res grozno😕nevem pa kaj bo sedaj tudi z najinim postopkom... Vse se poruši nama😕

Fracek drugače imam kratek protokol. 

(odgovor članu fracek)
Neposredna povezava do sporočila: 2991
   RE: Noseča vsak mesec znova
9.1.2020 14:03:47   
Uporabnica123
Fracek. Kaj si resna? 2 meseca torej ze cakas da bosta sla na konzilij? Al 2 mesca od konzilija?Pa ka si nor. Dobra si da nisi ze sla tam pa koga brcnla :D Jaz mam potrplenje pa razumem da je guzva. Itak je vedno tolk parov v cakalnicah da ti je slabo zraven... Samo teh vrst nebi blo tolko ce bi se ti posvetil pa dal hitreje naprej ce vidijo da tablete ne pomagajo. Al pa iui. To pa sam cakajo pa ja bomo probal se to pa ja ta mesec nebo nic. Pavza drug mesec. Pavza 3 mesec. 4 mesec je cista. pavza spet. Ne odreagirate na injekcije. Pa daj! Sami si delajo to guzvo. Nevem. Nevem vec res. Ajda fak kaj se vse lahk cloveku zgodi. Groza. Zal mi je in upam da bo cimprej okej!! Mariposa. Ti si imela konzilij v dravljah al te tam kr direkt da na ivf brez tega oz. Ko je cikel ok? 

(odgovor članu fracek)
Neposredna povezava do sporočila: 2992
   RE: Noseča vsak mesec znova
9.1.2020 14:41:53   
Sofie

fracek, konec januarja imam UZ. Res upam, da bo vse ok. En SS je že za mano, tako da se zavedam, da plus na testu ne pomeni nič.

Ajda, ojoj. Držim pesti, da lepo prenese operacijo in hitro okrevanje.

(odgovor članu Uporabnica123)
Neposredna povezava do sporočila: 2993
   RE: Noseča vsak mesec znova
9.1.2020 15:17:59   
Mariposa08
Ojoj Ajda imata pa res smolo ampak je imel tvoj veliko srečo v nesreči. Kolke bojo operirali, nekaj časa bo trajalo, da bo okreval, ampak sej se bo uredilo, boš videla. Nevem kako je s postopkom, povej jim kaj je bilo, drugo tako nimaš kej 😔 drži se in bodi ob tvojem fantu, želim mu čim prejšnje okrevanje 🍀🐞🐞🐞🐞




K1234 tam ni konzilija, zdej 28 januarja se zmemimo vse, to pomeni se zmenimo kateri mesec gremo v postopek, feb ali marec. Kri za sp. prenosljive bolezni morava še dati, baje daš lahko isti tisti dan, mene lahko isti dan pregleda, če je vse ok, dobiš navodila za injekcije in vse to in ko pride M se gre v postopek. Tako, da tu stvari potekajo hitreje. 


Fracek dobra si da vztrajaš, ena je tvojih let v Dravljah zanosila v prvem postopku pri Rešu, 6 mesecev od prvega posveta in je že noseča. Če te bojo še dolgo držalo samo v čakalni vrsti bi se jaz na tvojem mestu prestavila, leta se kar hitro obrnejo in vsako leto je težje in težje na žalost. 

Kako ste ostale? Joj punce, a bo to leto že naše končno 🙈


Drugače sem pa izvedela, da je imela ena moja kolegica tudi pred kratkim ss, sem bila žalostna😔 najhuje pa je, ko ima dve kolegici že iz otroštva in istočasno ko jima je ona povedala, da je doživela splav sta ji na nos nabili, da sta noseči. Je rekla, da je bila vesela zanju ampak v tistem trenutku mogoče ni ravno skakala od veselja ampak je poskusila biti čim bolj navdušena kjub njeni bolečini, od kolegic je pa nazaj dobila kajlo, da jima ni lepo čestitala, kao ni bila tako navdušena kot sta onidve pričakovali, za njen splav pa tudi A nista rekli. Na koncu sta se še skregali z njo. Jaz sem ji rekla, da nevem zakaj se sploh še druži z njima, seveda je lepo, da sta noseči in je vesela za njiju ampak ona trpi pa ji nobena niti lepe besede ni namenila, sem rekla hvala lepa za take kolegice, kr neki 😔

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 2994
   RE: Noseča vsak mesec znova
10.1.2020 11:54:35   
fracek
Ajej Ajda, zelim hitro okrevanje. Se sreca, da je hrbtenica cela, drugo bo ze.


Uporabnica, po posti naj bi prejela odlocitev konzilija in datum za posvet z embriologom, psihologom pred pricetkom postopka. Da dobim to po posti, je pisalo tudi na zadnjem izvidu posveta z ginekologinjo, ki naju vodi v Mb. Vceraj sem poslala mail in sem dobila odgovor, da bova dobila vsa navodila pred vkljucitvijo v postopek na kontroli, ki jo imam konec janurja ... tako da ne vem zdaj, ali sploh pricakujem kaj pisnega, ali ne. Datum je tako pred vrati.
Mariposa, midva sva zdaj v Mb od avgusta, tako da ni dolgo. Zaradi let pa naju je tako takoj predlagala za Ivf in rekla, da lahko po njenih navodilih tudi brez 1 mesecne kontracepcije zacnemo postopek. Tako da bom na konc koncev jaz to se kar hitro skozi spravila glede na ostale zgodbe. Ampak ja, vidim, da pri mlajsih pa zelo zavlacujejo. 


(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 2995
   RE: Noseča vsak mesec znova
13.1.2020 11:42:00   
Cali90
Evo moja M ne spet tukaj. Žalostna 😩 res sem čutila O ta mesec pa spet nič. Razmišljam da grem po napotnico že kar marca, še 2x M dam skozi potem pa napotnica. Zdaj sem že 20 cikel.. grozno, kako gre to hitro. Ravno kar sem bila na pol leta pa se mi je zdela cela večnost zdaj sem že skoraj 2 leti v tem 💩

(odgovor članu fracek)
Neposredna povezava do sporočila: 2996
   RE: Noseča vsak mesec znova
13.1.2020 12:36:13   
Mariposa08
Cali žal mi je za M, vem kako ti je 😔 zakaj pa ne bi šla že zdaj po napotnico? Računaj, da bo itak trajalo predn boš šla v postopek, če naravno ne uspe, bo 1,2,3 že poletje ali jesen. Ko se naročiš traja cca. 1 mesec, da prideta na vrsto za posvet, potem je vsaj ene 3 mesece terapije z tabletami in šele nato, če je vse ok se gre v postopek. Itak pa je najbolje, da gresta, ko boš pripravljena 😊


(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 2997
   RE: Noseča vsak mesec znova
13.1.2020 15:59:37   
fracek
Cali, vem/o, kako ti je, tudi pri meni enaka situacija ta mesec, prisla M pred dvema dnevoma, pa tudi imela eno izmed bolj "cutecih" ovulacij v zadnjem casu. 

Se strinjam z Mariposo, nic ne bo narobe, ce gres ze prej po napotnico, ker do dejanskega postopka tako traja, vmes pa bo se cas za poskusanje pk naravni poti. Pa se vse preiskave bosta imela narejene ... pozdrav vsem.

(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 2998
   RE: Noseča vsak mesec znova
13.1.2020 17:56:50   
*snowflake*
Da se malo še jaz javim... Ojej, žal mi je, da ne slišim nič lepega. Poškodovana hrbtenica, težave z nesposobnimi ljudmi, ki vlečejo zadeve tja v en dan, ponovna menstra... Držte se punce! Tudi za vas/nas bo posijalo sonce. Mora. Samo glavo gor in naredit vse, kar je v naši moči. Jaz tudi čakam zdaj, sem tik pred menstro... Me je že strah kako močno me bo tokrat bolelo glede na to, da me je zadnja na urgenco pripeljala 😕 Ampak ja, kot sem rekla, glavo gor! Upanje vsaki mesec ostaja enako, in to je, da je ne dobim. Sicer se pa pridruzujem Cali in fracek, vama, in ostalim, ki ste jo dobile tudi ta mesec. Imejte lep večer punce.

(odgovor članu fracek)
Neposredna povezava do sporočila: 2999
   RE: Noseča vsak mesec znova
13.1.2020 17:59:23   
*snowflake*
Aja, ovulacije pa nisem sploh čutila ta mesec. Samo sluz sem opazila. Najbolj smešno in čudno je pa to, da sem to sluz opazila še enkrat po parih dneh, ko bi ovulacija morala biti mimo.. a se je kateri že kdaj to zgodilo? - al se mi pa že meša 🙄😂

(odgovor članu *snowflake*)
Neposredna povezava do sporočila: 3000
Stran:   <<   < Prejšnja stran  118 119 [120] 121 122   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  118 119 [120] 121 122   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?