|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Noseča vsak mesec znova
10.8.2018 1:34:11   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Oj, pupe je katera imela problem. Delala sem teste pa so pokazali, oz en test mi je bil na sumu, da je lahko bil pozitiven, vendar nisem prepričana, ampak potem pa sta 2 pokazala negativno. Menstruacija bi morala priti junija, do danes je še nisem dobila. Imam sicer dneve, ko mi je slabo, občasno mi kava smrdi in gre na bruhanje, zelo sem utrujena na trenutke.
Nisem pa še šla G. Imam jaz sicer sedaj 1 leto ze redno M, prejsna leta nisem imela rednih, M. 



Aja delala sem pa teste nosecnosti 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 351
   RE: Noseča vsak mesec znova
10.8.2018 6:51:44   
Mariposa08
Anonimna , a si prvo ko si delala teste , a sta prva dva bila negativna pa potem pozitivno, sej se opravičujem, če si to napisala pa nisem prebrala :) glede na to koliko časa ti zamuja, bi lahko šla do svoje G in poveš v čem je problem, drugače da se prepričas a si niseča ali ne , je najlažje in še najbolj zanesljivo z krvnim testom, ga opraviš samoplačniško . Tudi jaz sem imela tak problem, sicer mi je takrat zamujala M 10 dni pa je test nosečnosti pokazal negativno, jaz sem pa bila niseča, sicer je potem bil ss ampak to nima veze s tem. Odvisno kazeri test si delala, vsi nekako se mi zdi, da niso toliko zanesljivi, je clear blue še najbolj zanesljiv.Zakaj pa si prej imela neredne M ? Pa si načrtovala otroka , delata s partnerjem na tem sli te je to čisto tako presenetilo?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 352
   RE: Noseča vsak mesec znova
10.8.2018 6:58:18   
Mariposa08
Abracadabraa 

Joj ne govori, naju tudi so skos spraševali kaj pa vidva čakata , zdaj je oa že čas , jim kar rečem mislim da se bova kar midva odločila kdaj je čas, samo da jim usta zaprem, kaj pa oni vejo kako in kaj je in nevrm zakaj zo ljudje imajo tako navado to spraševat. Jaz nikoli nobenega nism tega spraševala , pa ne zato ker imam pač probmeme z zanositvijo, že prej ko nism tudi vedela da te težave imam mi na kraj pameti ni prišlo da jaz nekomu tako posegam v zasebnost, ker nikoli ne veš s čim se določen oar sooča in je boleče potem, če te nekdo tako potem s temi vprašanjii zasuje :/Ja srj poznam tudi jaz to, ko potem kakšne pridejo pa se pohvaijo kako so one v prvo in niti niso vedle a bi ga imele , ker je nosečnost nepričakovano prišla jn bla bla bla .. jaz pri takih se totalno izklopim in samo v sebi še slišim res samo še bla blaa blaaaa ... 😂😁

Naty , ja kmalu bomo šle na dopust, že čas končno hehe, še malo :)Ja sej vse se sekiramo , ko takoj ni usowkoo zakaj pa zdaj ne gre pa kdaj bo pa kok bi že noseče bile če bi tskoj uspelo, milion nekih kajev in čejev amoak kaj čmo, se vsaj na največji vročini ne bomo vlekle s ttebuhi, upam, haha če pa bomo pa pač bomo :D bo tudi nam uspelo , samo moramo oatati pozitivne pa bo vse še prehitro prišlo 😋

(odgovor članu naty1989)
Neposredna povezava do sporočila: 353
   RE: Noseča vsak mesec znova
10.8.2018 7:02:41   
Mariposa08
Naty hotela sem napisati , da se sekiramo če takoj ni uspelo , hahaha , jaz res ne vem kaj je s tem telefonom, je že za v smeti al kaj , hehe :)

(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 354
   RE: Noseča vsak mesec znova
10.8.2018 8:15:47   
abracadabraa
Jaz jim odgovorim: takrat ko bo.nic prej. :DEni res nimajo obcutka..se posebej tej 50+, ki so pozabli ocitno kako to gre..Pa tako osebne zadeve ja ne gres sprasevat nekoga ki ga vidis parkat na leto in se to za 10min..mah..
Naty, ma se vedno je isto razocaranje, mogoce malo manj, ker vec kot tolko neves kaj bi vec naredil.pa vem da v roku par mesecev bom sla do gin.pa bo on povedal v cem je problem.Zelja je se vedno isto mocna, to vsekakor, da ne bo pomote :) 
Anonimna, ce ze od junija ni M, bi zagotovo bilo dobro it do gin.da preveri kaj se dogaja.jaz bi pa se en test prej naredila

(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 355
   RE: Noseča vsak mesec znova
10.8.2018 8:33:53   
naty1989
Anonimna
Ja krvni test je najboljše da greš naredit, kot je rekla Marpisa. Zdaj na pamet je težko rečt, lahko je zanositev, lahko so druge težave ker ni M...marsikaj je mogoče. Je pa fajn it pa magari dat tistih 10€ pa veš pri čem si, pa ne ugibaš pa upaš več.
Marpisa08
Joj ja, eni mi res grejo na živci z vsemi temi vprašanji. No pa sej zdaj ne sprašujejo več, so mali že obupali, haha. Sej jaz vem da so radovedni pa neučakani...ampak če piveš kako je na stvari mislim da kr razumejo. Ker se ve da je danes kr težko prit do otroka. Pa tiste tudi ko se hvalijo, da jim je v prvo ratalo so se pa hujše. No no kr lepo počasi si mislim, lahko ve tudi pridete na limance. Boste se odločile še za drugega otroka, pa lahko še dalj traja kot pr nam. Nikoli ne veš, ki te Bog štrafne, jaz pravim. Sam hvalit se ne, dobiš še prehitro nazaj. Ja jupi malo šeee🏖
Abrakadabra
Ja zato sprašujem, da vem če bo potem msni kaj manj težko ob naslednjih M. Ker pol se človek že malo vda in pač razume vso zadevo oz.jo sprejme tako kot je. Je ti hudo ja, ampak ne tako kot na začetku. Se malo ustaviš že, pa si cajt vzemeš. Nimaš več polne glave teh negativnih misli, pa ne študiraš več tolko o tem. Malo te mine. Ampak želja ostane želja.

(odgovor članu abracadabraa)
Neposredna povezava do sporočila: 356
   RE: Noseča vsak mesec znova
10.8.2018 9:37:22   
Lillyy
No jaz sem danes boljše volje, je moj danes na dopustu, tudi zato najbrž 😀 sem malo kasneje ustala, tako da bom bolj potem naredila O test. Hvala punce za spodbudne besede 😀 saj se moram res malo ustavit in tudi nehat brat vse možne zgodbe ipd. Ta mesec do nedelje pijem zdaj ta čaj, delam teste in potem neham. Drug mesec pa ne bom nič, če ne uspe.
Abracadabra, poročaj če se čez dan slučajno ulije, ko se le ne bi 😁😁 
Jooj, tudi meni gre na živce, ko ti začne kdo kar razlagat, da je kar mimogrede uspelo. Ravno zadnjič mi ena reče, da sta ravno pred M in ker sta bila zihr, da ni možno sta brez zaščite. Evo rezultat je bil star ravno 1 leto. No in takih zgodb je polno. Jaz sem tudi na nek podoben način nastala ipd. Kdaj si prav mislim, da če je moji mami, obema stara mamama tako hitro uspelo zanosit, bo pa ja tudi meni enkrat. Ker to pa drži, če je kdo v družini imel probleme, se rado to kaj podeduje (po mamini strani), isto kot če so dvojčki v družini 😎
Anonimna: pojdi po Clear Blue. Če ti toliko časa zamuja, ti mora test pokazati in če ne kliči ginekologa. 😀 čeprav ginekologi pravijo dokler 3 mesece ne zamuja ti nima kaj. Če bo CB -, krvni test tudi ne škodi. 

(odgovor članu naty1989)
Neposredna povezava do sporočila: 357
   RE: Noseča vsak mesec znova
10.8.2018 10:45:16   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: Mariposa08

Anonimna , a si prvo ko si delala teste , a sta prva dva bila negativna pa potem pozitivno, sej se opravičujem, če si to napisala pa nisem prebrala :) glede na to koliko časa ti zamuja, bi lahko šla do svoje G in poveš v čem je problem, drugače da se prepričas a si niseča ali ne , je najlažje in še najbolj zanesljivo z krvnim testom, ga opraviš samoplačniško . Tudi jaz sem imela tak problem, sicer mi je takrat zamujala M 10 dni pa je test nosečnosti pokazal negativno, jaz sem pa bila niseča, sicer je potem bil ss ampak to nima veze s tem. Odvisno kazeri test si delala, vsi nekako se mi zdi, da niso toliko zanesljivi, je clear blue še najbolj zanesljiv.Zakaj pa si prej imela neredne M ? Pa si načrtovala otroka , delata s partnerjem na tem sli te je to čisto tako presenetilo?



Zakaj sem imela M neredno ne vem.  Sem pa delala teste nekaj dni pred M je bilo negativno, nekaj dni po M, se je pa meni zdelo, da se vidi druga črta, nisem bila prepričana, 14 dni po M negativno delala sem pa z pocenskimi.Je pa lani bilo isto, na koncu sem dobila pa čez 3 mesece M, ampak M je bila drugačna rjavkasta z koščki  ( nevem kako izgleda spontani splav) takrat nisem dajala posebne pozornosti na to.  Drugače pa ne, ni načrtovano, ampak če sem noseca ( to bi bila 1 nosecnost ) pa bi bila tudi zelo vesela. 

(odgovor članu Mariposa08)
  Neposredna povezava do sporočila: 358
   RE: Noseča vsak mesec znova
10.8.2018 11:10:39   
Mariposa08
Anonimna , jaz ti svetujem, da ponoviš test prvo z clear blue testom pa tsko kot je rekla Lillyy , če bo CB negativen pojdi še na krvnega. Potem pa kar lepo do svoje G , da te pregleda, tudi če nisi noseča je fajn da ti potrm pa sproži M, ni dobro čakat da je 3 mesece ni . 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 359
   RE: Noseča vsak mesec znova
10.8.2018 11:15:36   
Mariposa08
Lillyy, Naty, Abracadabraa 

Ja res to ko te tako sprašujejo se vprašam pa kje imajo nekateri oliko , preveč si vsilnivi in ja kot praviš abracadabraa , sploh te 50+ , ki itak ne vejo kako je v teh časih ko ne rata takoj. Ampak kaj čmo, ja sej Naty te ko se tako hvalijo kako jim je v prvo uspelo in nevem kaj , si tudi jaz mislim, kar počakaj še na enega pa mogoče ne bo šlo tako zlahka . Sej je lepo da jim je v prvo uspelo ampak hvalit se pred drugimi s tem pa tudi ni potrebno . Ja še malo , jaz še 11 dni  pa dopust :)Lillyy super maš svojega doma zdaj , se bosta mal crkljala , hehe 😋Jaz še vedni čakam čaj:/ sledim pošiljki preko pošte je že na pošti in čaka za v dostavo že od srede :/ naj že pride , da začnem pit čaj 😋😋

(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 360
   RE: Noseča vsak mesec znova
10.8.2018 11:42:06   
Lillyy
Evo, jaz vam pripenjam mojo slikco od danes. V živo sta črtici enaki, torej  O pride v 24 do 36 urah po navodilih tega testa 😀 user posted image
Bom jih še vseeno ene 2 dni delala, da vidim kdaj bo mimo. 😀
Mariposa, ja točno tako. Da imava malo časa več zase 😎
Anonimna, pomoje res naredi tako kot smo ti svetovale in sporoči, če ti čestitamo 😀😀

(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 361
   RE: Noseča vsak mesec znova
10.8.2018 11:44:10   
Lillyy
Mariposa, mogoče ti ga pa danes poštar prinese, res ne vem kaj mečkajo ... 🤔Jaz ga grem zdaj kuhat 😎

(odgovor članu Lillyy)
Neposredna povezava do sporočila: 362
   RE: Noseča vsak mesec znova
10.8.2018 12:09:34   
Mariposa08
Lillyy ja črtica je pa zdaj res močna že, super evo O prihaja , kosilo skuhaj pa se potem kar tvojemu posveti 😁

(odgovor članu Lillyy)
Neposredna povezava do sporočila: 363
   RE: Noseča vsak mesec znova
10.8.2018 12:12:42   
Mariposa08
Mi je prehitri sporočilo poslalo , hehe :) piše da je že predan v dostavo , se pravi bi noral danes pridet, tako da upam da ga še ujamem :) zdej sm oa res po M , so se izcedki kar vlekli še :)

(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 364
   RE: Noseča vsak mesec znova
10.8.2018 12:26:01   
Anonimen
Lillyy, testna crtica more biti mocnejsa od kontrolne. Poskusi narest test magari se danes zvecer, zna bit ze pozitivno :)

(odgovor članu Mariposa08)
  Neposredna povezava do sporočila: 365
   RE: Noseča vsak mesec znova
10.8.2018 12:32:19   
abracadabraa
Samo na hitro, da se vam javim.. vceraj prakticno no blo nic od krvi, danes pol kapljice, ampak jo pa ze faaajn cutim kako prihaja.mi kar jajcnike zvija :O tako da kot sem napovedala danes tokom dneva se pokaze konkretno

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 366
   RE: Noseča vsak mesec znova
10.8.2018 12:36:26   
Lillyy
Anonimna, piše v navodilih od teh testkov, da je +, če je enako močna ali močnejša ... Torej je že +. Oz. naj bi bil. Bom pa najbrž res zvečer ponovila.
Mariposa, sva bila že zjutraj pridna 😁
Abracadabra, držim pesti, da niso M krči 😀😀😁

(odgovor članu abracadabraa)
Neposredna povezava do sporočila: 367
   RE: Noseča vsak mesec znova
10.8.2018 14:07:46   
naty1989
Ja lilly tudi mene malo skrbi , ker je moja teta mela težave pri zanositvi, da ne bi ki jaz dobla po njej. Drugač pa nihče ni imev problemov, tudi jaz sem prišla zelo hitro, pravi mami da takoj ko se je odločla. Ampak je bila stara 24 let, pa nikoli tablet jemala. Pa obe babici sta imele no se mata 3 otroke. Zadnjega sta obe dobli ko sta bili že tam okrog 37,38 stari. Od fanta strani je tud vse ok, noben problemov. Od mojega sestrična ima že 2 otroka. Prvega pri 35 drugega pri 36 ih letih
Kaj pa to ko sem rekla mojemu ateju, ko me je spraševal o tem kako to da ni še. Pa je reko, da naj shujšam pa bo. Pa 10 kg. Še ena cvetka, pa še od mojga očeta. Sicer se ne počutim debelo, 164 velika in 75 kg. Ne rečem nisem suha, ampak ok tako debela pa spet ne. Sam sej on je malo preveč za to hujšanje. Ni čist ok to. Pa tudi moj je bolj močne postave. Pač taki si.


(odgovor članu Lillyy)
Neposredna povezava do sporočila: 368
   RE: Noseča vsak mesec znova
10.8.2018 14:34:08   
naty1989
Lilly
Pol pa hitro v akcijo zdaj je prilika. Kaj pa kako vlečljivo sluz si mogoče dobila? Ali še ne? Kako špikanje mogoče? Ker pravijo da je dobro zravn testov še sluz spremljat. V kombinaciji. Najboljše zdaj na 2 dni, pa bo kar bo, vztrajaj pa kr celi teden ali več. Ker nikoli ne veš kdaj O dejansko je. Kateri dan, ura...

(odgovor članu Lillyy)
Neposredna povezava do sporočila: 369
   RE: Noseča vsak mesec znova
10.8.2018 14:38:21   
naty1989
Mariposa
O boš tudi uživala na dopustu, malo še ja. Sej čas tako hitro teče, kaj je te 11 dni, nič. Teden se obrne 1,2,3, vikend pa tako da se še 1x okoli ne obneš, haha.

(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 370
   RE: Noseča vsak mesec znova
10.8.2018 14:39:31   
naty1989
Obrneš, ah ta fon. Imam iste probleme kot ti. Skoz mi neke črke spušča.

(odgovor članu naty1989)
Neposredna povezava do sporočila: 371
   RE: Noseča vsak mesec znova
10.8.2018 14:55:44   
abracadabraa
Evo mene, ze umiram v bolecinah..ne znam opisat teh bolecin pri dan res..groza..pa kaj popadki se lahko se bolj boleci kot to?!? :PMariposa, javi, ko bo cajcek prispel.pa kako je zapakiran me zanima.da lih ni jasno razvidno iz paketa kaj je not.ki mogoce bi si ga tudi jaz narocila, ce je dovolj diskretno.ker ponavadi drugi prevzamejo ko sva mi v sluzbi, in ne bi lih rada da tasca bere kaj je not :P

Tudi meni iz telefona cudno objavlja..sploh razmake med vrsticami ki noce nardit.vse skupaj mi pise..

(odgovor članu naty1989)
Neposredna povezava do sporočila: 372
   RE: Noseča vsak mesec znova
10.8.2018 15:02:50   
abracadabraa
Naty, ne sekiraj se..moski nimajo obcutka vcasih, kar bleknejo nekaj in ne vejo da lahko s tem prizadenejo. 75kg pa spet ne mores rect da je debelo.

(odgovor članu abracadabraa)
Neposredna povezava do sporočila: 373
   RE: Noseča vsak mesec znova
10.8.2018 15:27:56   
abracadabraa
Sedaj sem malo brskala po spletu, na strani kjer imajo te caje patra asica..pa ne vem kateri naj bi bil ta.zasledila sem enega, zenski caj.a je to ta mogoce? 

(odgovor članu abracadabraa)
Neposredna povezava do sporočila: 374
   RE: Noseča vsak mesec znova
10.8.2018 15:57:42   
Lillyy
Naty,sluzi še nimam in tudi dvomim, da jo bom sploh opazila. Ker če pridno slončkaš, jo lahko ne opaziš, ker je razredčeno. Mene špika vedno vsake toliko in malo sem napihnjena in povečana želja po spolnih odnosih. Tako ponavadi vem, da se bliža.Danes ne bova več, ker mojega zdaj ni no poznega večera. Jutri spet, potem bomo pa videli, če bo kaj. 😎 Oh, to je tvoj ata kar tako bleknil. Ko bi imela 100 kil, bi te res kaj lahko oviralo. Pa še to pomoje bolj v fizičnem smislu. Če imaš pa tako razmerje pa to ni ovira in ne debelost. Jaz tudi nisem trlica, imajo moški raje obline jaz pravim :) ne pa vsake toliko piči in se malo pazim, da bi kakšno kilo dala dol, imam malo rezerve 😁 
Abracadabra, ma ne no 😭 bo pri tebi naslednji krog in bo ravno tako avgust. Bomo vse avgusta zanosile in šle potem skupaj rodit. Počivaj in če je prehudo vzemi kakšen tablet. Meni je kdaj zelo pomagal tudi termofor ali pa kar 1,5l plastenka z vročo vodo in si jo daš pod trebuh. Sem ponavadi tako zaspala in je bilo bolje.Za ta čaj sem pa slišala, Mariposa, a nisi ti ravno tega od Ašiča naročila? Upam, da jutri ga pa res dobiš, da boš lahko začela pit. Pa sem ti prej pozabila napisat, če si mimo z M, kar akcija 😁 a tist preseed gel si ti Mariposa potem naročila? 

(odgovor članu abracadabraa)
Neposredna povezava do sporočila: 375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?