|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  88 89 [90] 91 92   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Noseča vsak mesec znova
14.6.2019 11:18:49   
fracek
Lillyy, držim pesti ❤ Jaz sem nekje 2-4 dni pred M, pa mislim da še Cali90 tudi tu nekje 😉 Punce, vsem nam želim, da nas presenetijo pluski 😉


(odgovor članu Lillyy)
Neposredna povezava do sporočila: 2226
   RE: Noseča vsak mesec znova
14.6.2019 14:55:23   
naty1989
Lilly

Nisem vsega brala, to si že na umetni oploditvi, da so ti že vstavili? Ja držim pesti, da se tokrat res kaj prime 😊 . Vso srečo vsem in naj vas ne obišče več M.

(odgovor članu fracek)
Neposredna povezava do sporočila: 2227
   RE: Noseča vsak mesec znova
15.6.2019 7:54:30   
Iskrica112
Pozdravljene punce! Javljam se po priblizno 2 mesecih, tokrat pa z boljso novico.(nazadnje sem imela SS.) Prejsnji teden mi je test pokazal 2 črtici. Sploh nisem pricakovala, saj nisva bila ravno veliko aktivna v casu O. Zadovoljna sem do neba in nazaj. Tokrat upam da bo vse v redu..sicer skrbi pa so prisotne..ali bo vse ok.. Prvi pregled pa imam 5.7. Veliko poguma vam zelim🍀😉


(odgovor članu naty1989)
Neposredna povezava do sporočila: 2228
   RE: Noseča vsak mesec znova
15.6.2019 10:05:25   
Cali90
Jaz sem blizu M, ubistvu jutri je ne pričakujem. Zaenkrat nobenih znakov, da bo prišla. Lilly držim pesti zate, da ti končno uspe. Koliko časa je trajalo, da si prišla od prvega obiska v neplodnostno do transferja? Ali si v lj ali kje drugje? Iskrica tudi zate držim pesti, da bo tokrat vse vredu. Fracek kako tebi kaže? Kakšni znaki?

(odgovor članu Iskrica112)
Neposredna povezava do sporočila: 2229
   RE: Noseča vsak mesec znova
15.6.2019 10:17:57   
Anaina
Hej punce. Jaz sem po ovulaciji v drugem krogu z Clomidom.. Ne pričakujem je 25.6. Fulikel je na UZ bil zelo lep.. Tako da upam da je res ne bo.

Kako ste ostale.? Čestitke vsem novim N.  

(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 2230
   RE: Noseča vsak mesec znova
15.6.2019 10:25:14   
Lillyy
Fracek, držimo pesti!

Naty, da, sem v postopku. Je kar zoprno pridit do transferja, ampam se vse preživi. 😀Cali, midva sva imela prvi spermiogram konec februarja in smo se že takrat kar veliko pogovorili. Tako da v parih mesecih. Res je pa, da pri nama je pri možu problem. Če bi bil njegov spermiogram ok, bi trajalo še vsaj pol leta več, da bi še menj delali hsg, foliklometrije ipd. Zato jaz vedno vsaki rečem, da preden začne s kakšnimi tableti ipd., naj partnerja pošlje na spermiogram. Sva pa v Lj v Dravljah in tukaj gre vse zelo hitro. Na GK Lj in v MB vem da so daljše čakalne dobe. Anaina in Cali držim pesti tudi za vaju,Iskrica, iskrene čestitke!🤗

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 2231
   RE: Noseča vsak mesec znova
15.6.2019 13:50:06   
fracek
Wohooo, da se malo pošalim najprej - trenutno se naš forum bere kot napeta krminalka, boj proti zlobni M in čakanje, katera bo prva junakinja tega meseca 😁 

Iskrica, iskrene čestitke 😍Hvala vsem za spodbudo. Cali, sem v pričakovanju dobrih novic tudi od tebe. Mene so včeraj nehale bolet prsi, tudi manjši krči so minili, zadnja dva dni sem malo razdražljiva in se "cartam" s čokolado. It seems like PMS 😝 Slab teden nazaj sem imela kakšnih 3x po SO svetlo roza izcedek, danes pa take bež rjave barve. Kako butasto mi je o tem pisat, ampak vsaj z nekom lahko "govorim" o teh zadevah. V glavnem nisem preveč optimistična, ampak upanje se zaključi z rdečim flekom, tako da ni predaje 💪💪💪Ajda, kako je stanje pri tebi?
Lep vikend vsem

(odgovor članu Lillyy)
Neposredna povezava do sporočila: 2232
   RE: Noseča vsak mesec znova
15.6.2019 21:47:58   
BubblyPanda
Čestitke novi nosečki ❤️.
Vidim, da nas je ta mesec M mnoge presenetila bolj zgodaj. Moja je prišla že 24. dan 😵, 3 dni prej pa rjav izcedek 🙄🙄🙄 (ponavadi dobim M 27. ali 28. dan).Sem se odločila, da poskusim za začetek naravno zrihtat te moje hormone in bom začela jemat konopljiko. 

(odgovor članu fracek)
Neposredna povezava do sporočila: 2233
   RE: Noseča vsak mesec znova
16.6.2019 16:10:52   
*Ajda*
Živjo punce😊 čestitke novim nosečkam😀 držim pa pesti za vse nas, ki se še trudimo😊🤞 pri meni ni nič kaj novega... Še vedno ni M pa je že 42 dan.. V petek me je prou bolel trebuh in krče sm imela in sem bila sigurna, da bo prišla... In je blo samo mau sveže krvi med sluzjo... In potem spet nič.. Nevem kaj se dogaja.. Sicer imam itak zlo neredne M prejšni mesec sem jo dobila na 60 dan tako, da bomo vidli😊upam, da je kej na temu.. Čeprou dvomim.. V četrtek imam pa itak prvi pregled v neplodnostni ambulanti. Vsaj neki pozitivnega😀


(odgovor članu BubblyPanda)
Neposredna povezava do sporočila: 2234
   RE: Noseča vsak mesec znova
17.6.2019 11:42:51   
fracek
Včeraj zvečer dobila M. 😔Eno leto načrtovanja je za nama ... seveda sem potrta, ampak še nisem rekla zadnje. 

Zdaj pa se naj hitro spet vsaj ena javi z dobrimi novicami 🤗

(odgovor članu *Ajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 2235
   RE: Noseča vsak mesec znova
17.6.2019 13:18:20   
*Ajda*
Fracek škoda😕 ampak ne obupat😀🤞 sam pozitivno naprej😀😘 počasi grem tudi jaz za tabo, se približujem 1 letu poizkušanja😀


(odgovor članu fracek)
Neposredna povezava do sporočila: 2236
   RE: Noseča vsak mesec znova
17.6.2019 15:40:41   
Cali90
Fracek žal mi je za M 😕 jaz sem tudi že nekje pri enem letu. Kako hitro gre čas.. No moje M še ni, nič tudi ne kaže da prihaja. Testa pa sploh ne upam narediti.. je pa danes 31 dan cikla, samo kaj ko sem imela tako zmeden ta zadnji cikel, da mu zdaj ne zaupam več 🤪

(odgovor članu *Ajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 2237
   RE: Noseča vsak mesec znova
17.6.2019 16:23:53   
*Ajda*
Cali90 potem sva na istem😀 držim pesti za naju, da bove naslednje nosečke😀🤞


(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 2238
   RE: Noseča vsak mesec znova
18.6.2019 20:58:56   
*Ajda*
Punce  jaz sem danes naredila test in je bil negativen. M še zmer nimam pa je dns 44 dan.. Tko, da žou tud ta mesec ni blo sreče😏 mam pa v četrtek prvi pregled  v neplodnostni ambulanti tko, da upam, da vsaj tam kaj pozitvnega izvem.. Kako ste ostale? 😊


(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 2239
   RE: Noseča vsak mesec znova
18.6.2019 21:11:02   
Malecka8
Cali90 - držim pesti.. 🤗

*Ajda* - joooj, mogoče pa še kaj bo.. 🤞
Jaz sem imela danes pregled, UZ na 17.dan ciklusa.. Z Clomidom seveda.. Imela sem 2 ovulaciji. 😮 Sluznica debela 8mm. Zdaj pa nevem, nekaj nisem vredu razumela. Govorila je, da se na treh "foliklih" vidi, da so počili, da je bila ovulacija.. Čisto sem bila zmedena, ko je omenila dve ovulaciji.
Rekla je, da zdaj držimo pesti. 🤞 Res upam, da bo kaj.. No, pustimo se presenetit. Držite pesti. 
Pošiljam pozitivčke. ♥️

(odgovor članu *Ajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 2240
   RE: Noseča vsak mesec znova
18.6.2019 22:42:52   
Sankka
Malecka, verjetno si imela 2 vodilna folikla, ki sta bila oba pripravljena na oploditev :) V normalnem ciklu je naceloma samo en, s clomidom pa se jih razvije vec. Od tod tudi vecina dvojckov (hormonske terapije in umetne oplodotve) Jaz sem imela 4 take folikle v prvih dveh ciklih clomida. Jemljes tudi progesteron?


Ajda, zal mi je. Si v ljubljani na neplodnostno?
Cali, ti si se nase upanje, ne nas razocarat 💪

(odgovor članu Malecka8)
Neposredna povezava do sporočila: 2241
   RE: Noseča vsak mesec znova
18.6.2019 23:12:12   
Malecka8
Na prvem UZ, na 10.dan cikla.. Je rekla, da je en večji folikel na desnem jajčniku + en manjši in na levem še en manjši.. Tako, da bomo opazovali samo enega desnega.. Potem pa zdaj to..

Zraven jemljem Dabroston, kar je progesteron če se ne motim.. Sluznica pa, kot sem rekla 8mm, je pa 2x debelejša kot je bila na 10.dan.Vglavnem, mučnih 14 dni čakanja zdaj ne..? Se mi zdi, da samo o tem razmišljam.. 😐 Če ne bo uspelo, imam naslednji mesec pauzo, v avgustu pa več ja doza Clomida.. + seveda, vedno Dabroston, saj so brez tega M na 40, 60, 80 dni.. 😐


(odgovor članu Sankka)
Neposredna povezava do sporočila: 2242
   RE: Noseča vsak mesec znova
18.6.2019 23:23:34   
*Ajda*
Hvala punce za spodbudo😊 dokler se mi ne vlije menstruacija ni še nič izgubljeno a ne😀. Ja v Ljubljani sem.. Prou komi že čakam, da se nekam vse skupi premakne..

Malecka8 držim pesti zate 😊🤞 a imaš tudi ti drugače pco, da imaš tako neredne menstruacije? Ker jaz imam iste probleme... Menstruacije mam ful neredne.. Nikol nevem kdaj jo bom dobila..nazadnje sm jo na 60 dan😏🤷‍♀️

(odgovor članu Malecka8)
Neposredna povezava do sporočila: 2243
   RE: Noseča vsak mesec znova
19.6.2019 8:36:56   
Cali90
Tudi jaz sem včeraj zjutraj delala test in je bil negativen.  M pa še vedno ni. 32 dan cikla.. 

(odgovor članu *Ajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 2244
   RE: Noseča vsak mesec znova
19.6.2019 8:44:41   
Malecka8
*Ajda*... Ja, tudi jaz imam pco. 😐 
Bomo zdaj čakali in držali pesti 14 dni. 😁🤞
Cali90... Ne obupat, mogoče pa si imela kasneje ovulacijo.. Držim pesti, da še bo plusek. 😊

(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 2245
   RE: Noseča vsak mesec znova
19.6.2019 10:05:07   
*Ajda*
Malecka8 velik nas je s tem pco😕 A se držiš kakšne diete za pco ali pa jemlješ kakšne dodatke?


Cali90 držim pesti za naju😘 dokler ne dobiva M imava še upanje😊😉 Meni je enkrat moja ginekologinja rekla, da so lahko pri pco lažno negativni testi oz so kasneje pozitivni ravno zaradi hormonov🙂 tko, dq upanje še ostaja😀

(odgovor članu Malecka8)
Neposredna povezava do sporočila: 2246
   RE: Noseča vsak mesec znova
19.6.2019 12:33:56   
Malecka8
Res nas je veliko. 😐

Zdaj se nisem držala nobene diete. Sem pa zmanjšala vnos belega kruha in belih žemljic, saj sem po tem vedno ZELO napihnjena. Ta mesec sem 3x spila še krvomočnico, lahko bi več... Pa vedno pozabim.. Mogoče bom danes še eno šalco.. 😁Če pa ta mesec ne bo nič, bom pa poskušala še izključiti sladkarije in pojesti več sadja in zelenjave, kar bo seveda grooozno težko, ker sem res čokoholik.. Kaj pa ti, se držiš kakšne diete? Ti si že imela kakšno terapijo z Dabrostonom, Clomidom ali čem podobnim? Ali so te kr poslali v neplodnostno?
Seveda ne obupajta, malo moremo odmislit, pa mogoče bo, čeprav je težko. 😐
:*

(odgovor članu *Ajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 2247
   RE: Noseča vsak mesec znova
19.6.2019 13:29:22   
*Ajda*
Do sedaj se nisem držala nobene diete. Omejila sem samo mlečne izdelke, sladkega ne pojem nekaj veliko občasno me prime, pa pojem kakšno tablico čokolade pol pa spet kakšen teden nič😀 pri meni so bolj problem slani prigrizki😀pa kruh pojem res dva koščka na dan. Čeprou pravijo, da bi mogli jih čist izključiti ampak jst nemorm sadje jest za zajtrk🤷‍♀️😀bi mogla pa tud jst več zelenjave jest 😂 jaz sem jemala sam omega 3 pa sem pol parkrat pozabila vzet in pol itak kokr ne jemlješ redno kr pozabiš🤷‍♀️😀😏pa ta inofolic sem jemala, ki naj bi bil tud dober za pco vendar ga sedaj kakšen mesec ne jemljem, ker je trenutno nedobavljiv, ker je tako povpraševanje po njemu😂. Drugače pa nisem imela še nobene terapije z tabletami.. Me je direkt v neplodnostno dala, ker je rekla, da mi ona nemore predpisati hormonskih tablet(po novem je baje tko). Tako, da res upam, da mi bodo jutr predpisal kakšne tablete, da mi končno uredijo ciklus, da bom vsaj vedla kdaj morm dobit M. Tko pa sploh neveš kdaj jo dobiš pa se pol sprašuješ če je kj uspel al ne.. In morš glih test naredit, da veš pr čemu si.. Če maš pa redne pa točno veš da če zamuja, da neki je😀 in je dost manj stresno vse skupi... Meni ti tisti prou na psiho pol vplivajo... Kr še zmer mogoče upaš da bo plus in pol k je minus si itak razočaran čeprou veš, da je malo možnosti, da bo pozitivno... 🙂


(odgovor članu Malecka8)
Neposredna povezava do sporočila: 2248
   RE: Noseča vsak mesec znova
19.6.2019 13:48:56   
Malecka8
Jaz sem bila na istem. :/ čakala sem M... Čakala sem +... Na koncu pa ni bilo nič. Vem kako je :/


Vidiš, jaz pa ravno na slano nisem. Tudi jaz pa ne morem sadja za zajtrk.. Ampak bom tudi dieto vsaj malo poskusila držat, če ne bo nič. 
Kako je to različno.. Meni je moja G takoj povedala, da lahko mi predpiše Dabroston ali kontracepcijo, saj imam lahko samo tako redne cikluse. Zato sem začela z Dabrostonom že lani spomladi. Pač 3 mesece sem imela normalne cikluse na 28dni.. Ampak možno, da brez ovulacij. Sedaj pa ko je že nekaj časa minilo, mi je ponovno predpisala Dabroston za uravjavanje ciklov in pa zraven še Clomid. 
Jaz držim pesti, da ti jutri nekaj predpišejo pa da se začne malo premikati vse skupaj, boš tudi takoj bolj pozitivna. ♥️ 
Pa ne pozabi se jutri kaj javit. ☺️🤗

(odgovor članu *Ajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 2249
   RE: Noseča vsak mesec znova
19.6.2019 15:09:54   
*Ajda*
Meni je isto rekla glede ciklusov... Če ne bi imela namena imeti otroka bi mi predpisala kontracepcijske tabletke. Tko pa je rekla, da naj počakam na neplodnostno kaj bodo rekli🙂 imela sem prejšni mesec dabstron, ker sm imela menstruacijo 14 dni in mi ga je dala za en teden, da se mi je ustavlo🙂 a veš kaj me zanima glede te krvomočnice.. A imaš po tem bolj močne menstruacije tudi?

Bom poročala kaj bova izvedela jutri, najbolj upam, da je s partnerjem vse v uredu, ker lažje zdravijo ženske sigurno🙂 Hvala za spodbudo in pozitivne misli😊❤️

(odgovor članu Malecka8)
Neposredna povezava do sporočila: 2250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  88 89 [90] 91 92   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  88 89 [90] 91 92   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.
V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?