|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nočem te/ga videti
7.10.2008 17:02:16   
ninachow
Za moje pojme, oprosti, ma malo pretiravaš.
IZVIRNO SPOROČILO: blaža

pretiravaš

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Nočem te/ga videti
7.10.2008 17:30:44   
kaya2007
Ko ti bo naslednjič to rekla, se vsedi na tla k njej, jo objemi in ji povej, da jo imaš rada. In da če ti bo povedala, če je mogoče slabe volje, da ji boš pomagala. Če bo vztrajala pri svojem, ji še enkrat reci, da jo imaš rada, in da če rabi tvojo pomoč, ji boš vedno pomagala. V tem smislu.


hej mišni, tole kar si napisala se mi zdi full logično in pravilno..ampak jaz ne znam tako reagirat, sem preveč impulzivna. v kateri literaturi si to brala?

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Nočem te/ga videti
7.10.2008 17:39:36   
Anonimen
Meni se zdi, da je punca trmo podedovala po mami.


Sem hotela isto napisat user posted image .
Žiža, ne pretiravaj se ti in ne delaj iz muhe slona. Najprej umiri svojo reakcijo in sele tako bos umirila njeno.

Ves kolikokrat ga starsi usekamo? Bolje da ne user posted image .
Ves kolikokrat sama sebi recem mama smotka? Tudi bolje da ne user posted image .
Malo kriticno humorne distance do samega sebe ne skodi. Potem te tudi otrok jemlje bolj sprosceno in si ga upa kje usekat.

(odgovor članu anabanana)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   [Brisano sporočilo]
8.10.2008 0:00:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Nočem te/ga videti
8.10.2008 7:09:34   
Volga
Nisem brala drugih odgovorov, bom najprej napisala svoje mnenje, potem bom šla pa brat. No, jaz zagotovo ne bi tako reagirala, ker dejstvo je, da je bil otrok v stiski. kakšni, ne veš, ker je nisi vprašala, kaj se ji dogaja. Jaz bi si vzela pet minut oz. bi ji pomagala pri oblačenju in med tem časom skušala izvedeti kaj jo je "zadelo", da je to izustila. Z veliko ljubezni in potrpežljivosti. Nikakor pa ne bi otroka pustila samega v sobi, češ, zdaj se obleci, umij zobe , se vmes še opraviči in potem gremo. Opraviči - za kaj? Saj otrok je povedal, kar mu je padlo na pamet tisti trenutek, treba bi bilo poiskati vzrok za tako posledico, za take besede. Ko bi se pogovorila o vsem, če ne zjutraj, če ne bi prišle do konca, pa potem, ko pride iz vrtca in ko bi otrok vedel, da vaju je s temi besedami prizadel, bi se verjetno opravičila sama od sebe. ker bi vedela, da so vaju izrečene besede bolele.

no, zdaj grem pa druge prebrat user posted image

< Sporočilo je popravil Volga -- 8.10.2008 7:16:27 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Nočem te/ga videti
8.10.2008 7:17:33   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: žiža

Teh besed niti ni izgovorila v jezi in niti ne prvič. S tem si samo želi zbujati pozornost.


Treba je ugotoviti, zakaj.

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Nočem te/ga videti
8.10.2008 7:35:37   
Dr. House
Imate odkritega otroka.



_____________________________

Nisem ptič, pa vseeno serjem ljudem po glavi.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Nočem te/ga videti
23.10.2008 9:04:32   
PIRANJA
Mišni ti je dobro obrazložila. Mišni mi lahko zaupaš koliko imaš ti otrok in koliko imaš stare, če ni skrivnost?

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Nočem te/ga videti
23.10.2008 12:50:09   
annie
IZVIRNO SPOROČILO: barbara b

Jaz je ne bi silila k opravičilu, ko se vrne iz vrtca. Verjetno bo do takrat že pozabila kaj se je zgodilo zjutraj. 


Se popolnoma strinjam...

(odgovor članu barbara b)
Neposredna povezava do sporočila: 34
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?