|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
23.10.2008 17:09:16   
*Junona*
Ne, nimajo je razstavljene, imajo samo nove, zapakirane, ki čakajo, da jih pridejo mamice in atiji iskat. Meni je košaro Dreami dala prodajalka na ogrodje, da sem dobila predstavo. In tudi katalog mi je pokazala.

Hvala za odgovore.user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu Lorencia)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
24.10.2008 0:37:30   
westie
pozdravljene!


sami imamo mutsy urban rider - vozicek je 1A. zanj smo se zaceli zanimat lani oktobra, ko se jih sploh v SLO ni bilo, tako da sva ga z dragim morala it v Zagreb gledat. hocem povedat, da sva celih devet mesec iskala vozicek, seveda osredotocena na Mutsy Urban Ryder, tako da sva ga kar dobro pretuhtala in znancem ze kar posteno sla na zivce, ko sva pripovedovala kaki super vozicek je. Zelo nas je tudi navdusila lupinica, v njej otrok res lahko normalno spi.

Ce katero zanima cisto nova kosara Ice Blue - nikoli rabljena in tudi nikoli rabljen sportni del College Lime ter previjalna torba, imamo namrec vse dvojno.




(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
24.10.2008 18:25:28   
*Junona*
Mene  pa zanima, zakaj na nekaterih košarah zadaj piše Mutsy sports, na naekaterih pa je velika črka M? Je razlika v letu izdelave modela ali kako?

_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu westie)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
26.10.2008 11:44:04   
westie
vse informaije o mutsy-ju

www.mutsy.com

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
26.10.2008 14:28:00   
*Junona*
Vem za to stran, ampak sprašujem uporabnice, ker je bolje slišati po domače povedano.user posted image

_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu westie)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
26.10.2008 22:40:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

Mene  pa zanima, zakaj na nekaterih košarah zadaj piše Mutsy sports, na naekaterih pa je velika črka M? Je razlika v letu izdelave modela ali kako?


Jaz mislim, da ni razlika v letu izdelave, ampak samo iz katere vrste materiala je košara, ker imaš 3 vrste: Cargo, College in Team ... no še ekstra serija Joey silver obstaja.

(odgovor članu *Junona*)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
27.10.2008 12:30:47   
*Junona*
Aha, hvala Otika. Upam, da se še lahko nate obrnem s kakšnim vprašanjem.user posted image

Lep dan.user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
27.10.2008 12:43:45   
Anonimen
Junona, če bom znala odgovorit, ti bom z vseljem pomagala user posted image .

(odgovor članu *Junona*)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
27.10.2008 14:34:55   
*Junona*
Hvala.user posted image

_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
27.10.2008 16:45:29   
westie
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

Mene  pa zanima, zakaj na nekaterih košarah zadaj piše Mutsy sports, na naekaterih pa je velika črka M? Je razlika v letu izdelave modela ali kako?


Jaz mislim, da ni razlika v letu izdelave, ampak samo iz katere vrste materiala je košara, ker imaš 3 vrste: Cargo, College in Team ... no še ekstra serija Joey silver obstaja.




Tisti z veliko crko M so bili modeli do leta 2006.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
27.10.2008 17:48:30   
Anonimen
Aja ... no možno ... samo jaz ko sem gledala te različne modele, so imeli različni materiali tudi različno krojeno preobleko košare in različne napise gor ...

(odgovor članu westie)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
11.11.2008 7:46:55   
zirafka82
Ojla!

No pa smo tukaj še eni, ki so ugotovili, da bi bil Mutsy res najboljši.

WESTIE: a lahko tole košaro in športni del daš tudi na 4rider-ja, al ne grejo križem?

A katera mogoče ve, če se dobi "podstavek" za lupinico za pridrdit v avto, kot pri Peg Perego (da ni treba vedno lupinice pripenjat)?

LP

(odgovor članu westie)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
11.11.2008 10:55:19   
skuštrana
WESTIE: a lahko tole košaro in športni del daš tudi na 4rider-ja, al ne grejo križem?


Lahko.


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu zirafka82)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
11.11.2008 11:14:11   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: zirafka82

Ojla!

No pa smo tukaj še eni, ki so ugotovili, da bi bil Mutsy res najboljši.

WESTIE: a lahko tole košaro in športni del daš tudi na 4rider-ja, al ne grejo križem?

A katera mogoče ve, če se dobi "podstavek" za lupinico za pridrdit v avto, kot pri Peg Perego (da ni treba vedno lupinice pripenjat)?

LP


Vse košare in športni deli pašejo na vsa ogrodja (3-rider, 4-rider, urban rider) ... edino Slider je zgodba zase in njegova košara paše samo na njegovo ogrodje.

Kar se pa lupinice tiče, pa jaz Mutsy-jeve ne bi kupovala, ker se na testih ni preveč dobro izkazala. Tak da sva midva kupila MC lupinico in dokupila adapterje in jo 123 pripneva na ogrodje. Za MC lupinice pa tudi ta isofix podstavek za v avto obstaja.

(odgovor članu zirafka82)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
13.11.2008 12:25:22   
westie
mutsy traveller se mogoce res ni nalbolje obnesla na testih; mi jo imamo, ker delamo dolge poti, najdaljsa je bila 9 ur voznje, ko je nas soncek bil star 2 meseca in moram rect, da je za tako potovanje res prava stvar, ker je otrok v normalnem vodoravnem polozaju za spanje, ker ko je na kratkih relacijah kjer uporabljamo MC, zelo nemiren. Ja kot sem rekla imamo dve lupinici, MC za kratke relacije in do trgovin, ker je majhna in lazje jo je za nest kot mutsy traveller, za dolge pa res samo slednjo.

Lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
18.11.2008 14:49:24   
loonanai
Vprašanje za Otiko:


IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Evo ena s košaro:
user posted image

In ena s športnim delom:
user posted image



Je ta strešica pri športnem delu vozička priložena oz. všteta v ceno ali jo moraš naročiti posebej?user posted image
Hvala za odgovor.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
18.11.2008 23:26:54   
*Junona*
Bom kr js odgovorilauser posted image . Ja, strešica je priložena.

_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu loonanai)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
19.11.2008 20:35:26   
MONDI
Westie, pozdravljena....j

danes prvič berem vaše debate glede Mutsy vozičkov...tudi jaz se bom odločila zanj...
zanima me, če tvoja ponudba glede prodaje košare in športnega dela še velja ali si ju že prodala??

hvala za odgovor...

(odgovor članu westie)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
19.11.2008 21:21:28   
zvezdica05
IZVIRNO SPOROČILO: westie

pozdravljene!


sami imamo mutsy urban rider - vozicek je 1A. zanj smo se zaceli zanimat lani oktobra, ko se jih sploh v SLO ni bilo, tako da sva ga z dragim morala it v Zagreb gledat. hocem povedat, da sva celih devet mesec iskala vozicek, seveda osredotocena na Mutsy Urban Ryder, tako da sva ga kar dobro pretuhtala in znancem ze kar posteno sla na zivce, ko sva pripovedovala kaki super vozicek je. Zelo nas je tudi navdusila lupinica, v njej otrok res lahko normalno spi.

Ce katero zanima cisto nova kosara Ice Blue - nikoli rabljena in tudi nikoli rabljen sportni del College Lime ter previjalna torba, imamo namrec vse dvojno.






westie, kako to, da imate vse dvojnouser posted image  ni mi čisto jasno

(odgovor članu westie)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
20.11.2008 21:17:48   
*Junona*
Lorencia, danes ko sem šla iz faksa, sem se ustavila še v BC v MB. Kaj naj rečem? Prodajalke nimajo blage veze. Ne vem, kako lahko tako nepoučene tam delajo. Jo vprašam, kakšna je razlika med cargo in college košaro, in mi reče, da eno je lupinica, ki se poležeuser posted image Potem sem ji js mal razložla, da obstajajo 3 različne košare, lupinice so pa druga pesem.
Torej, mogoče katera ve, kakšna je razlika med tema dvema košarama?


Hvala.user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu zvezdica05)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
20.11.2008 21:29:56   
zvezdica05
Cargo je gladek material, college pa hrapav. Pa razlika je malo v zunanjosti košare, cargo ima nekaj zadrgic, pri college so pa predalčki na ježka. Tako na hitro bi lahko človek ocenil, da je cargo košara bolj nobl, bolj fina, college pa ´sportivo´ varianta.  Mi imamo košaro in športni del iz "college kolekcije". Ne vem pa, kakšna je razlika med college in team, saj takrat, ko smo kupovali, team še ni bil zunaj.

< Sporočilo je popravil zvezdica05 -- 20.11.2008 21:37:54 >

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
21.11.2008 22:11:57   
*Junona*
Hvala.user posted image

_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu zvezdica05)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
21.11.2008 22:42:51   
*Junona*
Otika, gledam barve na internetu in košara cargo mocha je čisto drugačna od tvoje.. res so ga posračkal s temi barvami na slikah, v resnici so čisto drugačne. Tvoja je v živo bolj podobna tisti cargo cream na sliki.
Bo res treba it v LJ naročit, da lahk še v živo blago vidim.


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
21.11.2008 23:20:09   
Lorencia
Kot sem že omenila, v MB so prodajalke v temi in za povrh še tečne, če jih vprašaš za Mutsy voziček.
Tako, da preden greš v Ljubljano pokliči in se prepričaj, da imajo vozičke na ogledu - da ne boš šla brezveze.

Drugače pa kot so ti že povedali...razlika je v dizajnu in blagu na otip.
Barve na sliki in v resnici pa znajo biti izredno različne, tako da prosi da ti pokažejo blago, kjer vidiš vse modele in barve materiala.

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
22.11.2008 10:34:55   
*Junona*
Hvala.user posted image
Bom šla kr v LJ, in sicer nekje na sredi decembra, ga bova kar naročila.

_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu Lorencia)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?