|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
22.11.2008 12:26:48   
loonanai
*Junona* jaz mislim, da je Otika res kupila košaro barve Cargo Cream. Midva sva kupila košaro Cargo Moccha in je čisto take barve kot na Mutsyjevi internetni strani in v njihovem katalogu (http://portal.baby-center.si/PortalSLO/uploads/mutsy.pdf). Če dobro pogledaš lahko vidiš, da ima Cream na strehici oranžne zadrge, Moccha pa vijolične. Na Otikini sliki so res oranžne zadrge, midva pa imava vijolične na najini košari.
user posted image   user posted image    
Tako da mislim, da barve kar držijo, je pa res vse boljše videti v živo. Midva sva imela priložnost videti kar nekaj barv razstavljenih vozičkov, ker proti splošnemu mnenju jih je v Ljubljani kar nekaj, pa tudi v Mariboru se kakšen najde. Res je da nisva vsega kupila v istem Baby Centru, ampak si pač narediš kakšen izlet. Je pa res bolje prej poklicati, če spoh imajo karkoli od Mutsyja, da ne hodiš zastonj. Večinoma imajo v večjih mestih in večjih Baby Centrih, najhitreje pa res gredo v BTC. Edina barva, ki je zelo odstopala od tistega, kar kaže slika je College Lime - v resnici je veliko bolj živa in močna.

< Sporočilo je popravil loonanai -- 22.11.2008 12:30:01 >

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
22.11.2008 17:54:09   
Lorencia
Jaz sem klicala 3 tedne nazaj v vse Baby Centre v Sloveniji  - vse od MS do Ljubljanje.
In v Mariboru že imajo 2 meseca samo športni del, barvo temno zeleno ( Team... )...+ Sliderja, ki pa me ne zanima.
Povsod drugje so mi rekli, da nimajo nič razstavljenega, razen v Ljubljani so takrat ravno dobili košaro ( takšno bordo rdeče barve - klicala sem cel oktober in košare niso imeli ). V Ljubljani so edini, kjer lahko vidiš košaro.

Ko sem prišla v Ljubljano, so imeli kakšne štiri barve na ogled in sem bila zato prijetno presenečena, če primerjam z Mariborom.
Barva Team Silver - športni del, ki sem ga naročila - se barva izredno razlikuje po sliki in v živo. Po sliki sodeč nisem niti pogledala te barve, tako brezvezna se mi je zdela, medtem ko mi je v živo bila barva kot da bi svetlo morje gledala - modra, ter mi je takoj padla v oči in mislila, da gre za novo barvo.




(odgovor članu loonanai)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
22.11.2008 18:51:28   
loonanai
Očitno moraš imeti res srečo, da ti uspe dobiti kar želišuser posted image . Midva sva vse kupila pretekli teden. Košaro so imeli v MB v Baby Centru Tabor, sem poklicala in mi jo je dala na stran, potem pa sva šla seveda popoldne takoj po njo, ker je bila to barva, ki sva jo želela. Pa tudi podvozje so ravno imeli. Športni del sem pa dobila v Baby Centru Šiška. Najpres sem se zanimala za košaro, pa Cargo Moccha niso imeli, mi je pa naštevala katere vse barve imajo, vseh se ne spomnim, pa vsaj nekaj - College Green, pa mislim da Team temno modro, pa še kar nekaj jih je naštela, a sem pozabila, ker sem se zanimala za samo eno barvo. Sva pa potem športni del res kupila tu, torej v BC Šiška. Res pa je prodajlka rekla, da določene barve grejo zelo hitro, drugih pa niti ne naročijo, zato jo moreš, če se zanjo odločiš res čakatiuser posted image .

Tile Mutsyji so res tako iskani, da je največ odvisno od sreče.

Ja, pa tudi v BC Rudnik sem klicala in mi je tudi naštela nekaj barv, res pa so imeli samo športne dele.

Upam, da boste imele čim več sreče pri kupovanjuuser posted image , pa večkrat poskusite, ker se mi vsseno zdi, da kar pogosto naročajo, samo raje povejo daljšo čakalno dobo, če bi se slučajno res kaj zakompliciralo.

(odgovor članu Lorencia)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
23.11.2008 1:16:14   
marec2009
Bila sem v petek v BC no in sva končno vidla mutsy- ja so ga imeli celo razstavljenega , ugotovila sem da mi je full bolj všeč 4 rider kot urban rider - zelo vodljiv
Zdaj imam pa drug problem.
Ne veva, če ga bova spravila v prtljažnik zato sem tudi začela gledati maxi cosi mura 4, ker je manjša dolžina, ko je zložen.

Pa me zanima, če ima kakšna golfa 4 in če ji gre mutsy noter v prtljažnik? Po merah mi je full na knap, pa bi morala sprobat, če gre sploh noter. Oz. kakšne avtomobile imate, pa vam mutsy gre noter?


(odgovor članu loonanai)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
23.11.2008 1:26:06   
Lorencia
IZVIRNO SPOROČILO: marec2009

Bila sem v petek v BC no in sva končno vidla mutsy- ja so ga imeli celo razstavljenega , ugotovila sem da mi je full bolj všeč 4 rider kot urban rider - zelo vodljiv
Zdaj imam pa drug problem.
Ne veva, če ga bova spravila v prtljažnik zato sem tudi začela gledati maxi cosi mura 4, ker je manjša dolžina, ko je zložen.

Pa me zanima, če ima kakšna golfa 4 in če ji gre mutsy noter v prtljažnik? Po merah mi je full na knap, pa bi morala sprobat, če gre sploh noter. Oz. kakšne avtomobile imate, pa vam mutsy gre noter?




Če odstraniš kolesa, verjamem da bi moral v Golfa...

(odgovor članu marec2009)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
23.11.2008 11:47:12   
marec2009
Ne vem, mere so:

prepognjena okvir brez koles: 39,4 x 20,5 x 9,5    v cm: 100.1x52.1x24.1
prepognjena okvir s kolesi: 41 x 24,8 x 11,8 =v cm: 104.1x63x30

golf 4 ima pa tudi 100cm dolžino prtljažnika, kot je mutsy ko je zložen tako da vprašanje če gre noteruser posted image
maxi cosi mura 4 ima pa 76cm dolžine


mere:
prepognjen brez športnega sedeža 76x55x32
prepognjen s športnim sedežam 76x66x46

Še enkrat prosim, če mi lahko poveste kakšne avtomobile imate pa vam gre noter v prtljažnikuser posted image
Oziroma, če ima golf 4 kakšna pa vam ziher gre noter???


< Sporočilo je popravil marec2009 -- 23.11.2008 11:51:45 >

(odgovor članu Lorencia)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
23.11.2008 13:59:35   
zvezdica05
marec, pa prosi v bc, naj grejo s tabo do parkirišča, pa poskusi, če ga spraviš noter.

(odgovor članu marec2009)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
23.11.2008 23:30:02   
skuštrana
Pa me zanima, če ima kakšna golfa 4 in če ji gre mutsy noter v prtljažnik? Po merah mi je full na knap, pa bi morala sprobat, če gre sploh noter. Oz. kakšne avtomobile imate, pa vam mutsy gre noter?


Jaz imam Urban riderja in sem ga spravila v maminega polota brez da sem dala gume dol. Če dam pa gume dol (za kar porabim 5 sek) gre pa komot še kaj zraven - kakšna vrečka, kaj več že neuser posted image Golf ima pa še malenkost večji prtljažnik, če se ne motim..Kaj pa greš v trgovino in probaš?


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu marec2009)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
24.11.2008 8:26:36   
salcka
koliko pa kaj stane Urban Rider?

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
24.11.2008 9:52:30   
zvezdica05
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Pa me zanima, če ima kakšna golfa 4 in če ji gre mutsy noter v prtljažnik? Po merah mi je full na knap, pa bi morala sprobat, če gre sploh noter. Oz. kakšne avtomobile imate, pa vam mutsy gre noter?


Jaz imam Urban riderja in sem ga spravila v maminega polota brez da sem dala gume dol. Če dam pa gume dol (za kar porabim 5 sek) gre pa komot še kaj zraven - kakšna vrečka, kaj več že neuser posted image Golf ima pa še malenkost večji prtljažnik, če se ne motim..Kaj pa greš v trgovino in probaš?



Skuštrana, svaka ti častuser posted image . Jaz za snemanje gum porabim ogromno časa, mi ne gre in ne gre, umiram zraven.
Drugače pa...imamo 4-riderja in gre v prtljažnik od megana (s kolesi goruser posted image ).

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
24.11.2008 22:51:44   
marec2009
Če si ga ti spravila v polota zadaj, pol bi pa res moral it noter, bom v trgovini rekla da bi sprobala.

Zanima me še pa si se pri tem urban riderju navadila na te zadnja kolesa, men je bilo full čuden, se mi je zdel da 4 riderja lažje na mestu obrnem??

Punce, kakšne izkušnje pa imate s pločnika pa na pločnik s urban riderjem in 4 riderjem?

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
26.11.2008 18:00:48   
bambina07
No, sedaj se pa oglašam še jaz, da povem svoje izkušnje z barvami vozičkov. Odločila sem se za Mutsy-ja in ga šla pogledat v BC v BTC. Ker so imeli razstavljeni samo dve barvi, mi je prodajalka pokazala še katalog z barvami, kjer so razstavljeni koščki blaga. In naj povem, da so barve na njihovi spletni strani zavajajoče. user posted image  Tako kot je ena že povedala. Razlika v imenih College in Team ni v modelih, ampak v vrsti blaga. College barve so iz gladkega svetlečega materiala, medtem ko so Team barve iz takega "grobega" blaga. Na njihovi spletni strani pa so vse barve (tako College kot Team) svetleče in gladke. Ne razumem, zakaj. user posted image  Team silver je na njihovi strani svetleče svetlo srebrna (taka precej vesoljska barva), medtem ko je na vzorcu blaga čisto čisto drugačna. Kot je že ena napisala: je taka lepa svetlo modra barva iz grobega materiala. Pa še to ni enobarvna, ampak je blago tako lepo pleteno, da je videti kot da bi bilo vezeno. Ne znam dobro opisat. Zdi se mi grozno, da na spletni strani tako zavajajo z barvami, saj če ne bi vidla kataloga in naročila neko barvo, dobila pa čisto nekaj tretjega, bi me najbrž kap. Jst sem se odločila, da bom (vsaj za športni del) vzela Team, ker me je prodajalka opozorila, da je College material poleti zelo vroč in da se bo otrok v njem potil, ker ne diha. Team pa je material, ki diha in bo poleti zato lažje. Sicer mi je College lepši, a kaj naj otročka matram pri že tako visokih poletnih temperaturah.

Hotela sem vas samo opozorit, da pojdite materiale in barve raje v živo pogledat kot da se zanašate na spletni katalog. Ne vem pa, kakšna je razlika med Cargo in College. Cargo je videti tudi kot gladek svetleč material in me zanima, če je res. To sem pa pozabila vprašat prodajalko.

(odgovor članu marec2009)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
26.11.2008 18:15:35   
Lorencia
No, še ena ki je potrdila kako velika razlika je v barvi Team Silver...pri nama s fantom je bil problem, ker ni mogel z mano v Ljubljano in sem mu po telefonu povedala, da sem Team Silver izbrala in seveda, ko je pogledal v katalogu brez blaga to barvo, mi seveda ni bila niti podobna temu kaj sem jaz razlagala in si še zdaj ne zna najbolje predstavljati kakšna je prava barva.

Drugače pa sem se tudi jaz odločila za Team material - športni del, predvsem zato, ker se mi zdi bolj trpežen material in kot je omenjeno, boljše diha...čeprav so mi ostali materiali tudi zelo všeč.

(odgovor članu bambina07)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
27.11.2008 11:36:03   
bambina07
Čao Lorencia!

Tudi jaz sem izbrala športni del kar Team silver. Se mi je zdela barva na koščih blaga najlepša. Košaro pa sem izbrala Team deep blue. Zdaj sem čisto neučakana, da voziček dobim in samo upam, da bo v živo blago izpadlo tudi tako lepo kot na vzorcu. Malo me vseeno skrbi, ker so tam vzorčki res majhni in si težko predstavljaš kakšna bo barva videti na celotnem vozičku. Kaj ti mogoče že voziček imaš ali pa si vsaj Team silver videla kje v živo?

(odgovor članu Lorencia)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
27.11.2008 19:37:19   
patkapatatka
Čao Mutsy uporabnice!

Naj se še jaz oglasim, ki sem očitno ena redkih navdušenk nad Mutsy Sliderjem.
Pogledat sem ga šla v XXXL Lutz, kjer so imeli razstavljena dva modela: Urban Rider in Slider. Slider se mi je zdel dosti lažje vodljiv in okreten, bom pa več poročala, ko ga zasede user posted image .

Po preverjanju cen v BC (mimogrede se strinjam s komentarji na račun trgovk v Mariboru user posted image ), v Avstriji in na Hrvaškem sem ga na koncu naročila po spletu iz Nemčije. Prišel je v dobrih 3 tednihuser posted image






(odgovor članu loonanai)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
27.11.2008 19:55:38   
marec2009
ojla, daj mi povej si kupovala na ebayu??
Koliko te je prišlo?? kolk je bila poštnina?

Aja, ti koliko je pa dolžina tega sliderja, ko je zložen z gumami in brez gum na netu sem brala da je samo cca 70cm
a je to res??


(odgovor članu patkapatatka)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
27.11.2008 20:56:56   
skuštrana
Jaz za snemanje gum porabim ogromno časa, mi ne gre in ne gre, umiram zraven.


Hm, jaz svoje samo nežno not pritisnem in so dol user posted image user posted image Imam pa Urban riderja, mogoče je razlika.


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu zvezdica05)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
27.11.2008 20:59:32   
skuštrana
Zanima me še pa si se pri tem urban riderju navadila na te zadnja kolesa, men je bilo full čuden, se mi je zdel da 4 riderja lažje na mestu obrnem??


Ja, malo je čudno na začetku, moj mož me je zezal da rabiš še vozniško za njega..Jaz sem ga kar hitro osvojila. Na pločnik gre super, moraš pa zaklenit zadnja kolesa.


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu marec2009)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
27.11.2008 21:43:58   
Lorencia
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Jaz za snemanje gum porabim ogromno časa, mi ne gre in ne gre, umiram zraven.


Hm, jaz svoje samo nežno not pritisnem in so dol user posted image user posted image Imam pa Urban riderja, mogoče je razlika.



Tudi jaz ne razumem, kje porabiš dosti časa...saj pa kolesa gredo dol v trenutku kot tudi nazaj gor??

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
27.11.2008 22:04:10   
zvezdica05
Ja, prva kolesa grejo res v trenutku dol, z zadnjima se pa matram. Ne gresta zlahka, kar oreng je treba pritisnit, pravzaprav tako, da ju jaz komaj spravim dol, pa še to ne v prvo in z eno roko, ampak obvezno z obema palcema moram tiščat v tisto gumo na sredini kolesa. Ne vem, mogoče je naš "izvenserijski", mogoče je treba kaj podmazat, nimam pojma, bom jutri naštudirala na vozičku.

< Sporočilo je popravil zvezdica05 -- 27.11.2008 22:05:38 >

(odgovor članu Lorencia)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
28.11.2008 10:42:46   
patkapatatka
Voziček sem kupila preko strani Yatego, na kateri so imeli ravno akcijo košara + športni del za 570 evrovuser posted image .

Poštnina nanese še dodatnih 25 evrov.

Voziček je original zapakiran, v Nemčijo ga pošljejo direkt iz Nizozemske, tako da so oni samo posrednik.

Jaz sem vzela zraven še torbo za Slider, v kateri je previjalna podloga, termo vrečka za dve flaški in nešteto predalov ter zaščito za dež za košaro. Vse skupaj s poštnino vred me je prišlo 662 evrov.
Všeč mi, ker imajo na tej spletni strani tak sistem, da ti denar najprej nakažeš v neko banko in ta sprosti denar šele teden po tem, ko ti voziček dobiš, tako da je 100% varnouser posted image .

Mere s spleta pa držijo, res je kratekuser posted image user posted image

(odgovor članu marec2009)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
28.11.2008 11:14:10   
Katey
Punce dober dan,

žal se na vozičke ne spoznam popolnoma nič, je pa zadeva taka, da kupujemo za prijateljico kot darilo voziček in to Mutsy. Zdaj mi pa povejte, kaj vse potrebuje od A do Ž. Namen imamo kupiti vse kar paše zraven.

Hvala vam za odgovore.

(odgovor članu patkapatatka)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
28.11.2008 12:11:44   
bambina07
Katey, jst bi tudi imela tako prijateljico kot si ti! user posted image  Super, da boš prijateljico presenetila z vozičkom. Najprej je seveda pomembno, da veš za kakšen teren ga bo uporabljala. Če bo otročka vozila samo po asfaltu in nikjer drugje, potem lahko kupiš voziček z majhnimi kolesi. Ti so praktični, ker so lahki, hitro se zložijo, ne zavzamejo veliko prostora. Če pa bo prijateljica vozila po makedamu, gozdnih poteh, snegu itd. potem moraš nujno vzet takega z velikimi kolesi. Pri Mutsyju imaš tako na razpolago 2 ogrodja (govorim za velika kolesa):

a) takega s plastičnimi kolesi, ki je po teži tudi lažji (ne drži me ravno za besedo, da je iz plastike) in
b) takega z napihljivimi kolesi, ki je malo težji.

Kakšna je razlika? Meni je prodajalka v BC povedala, da so napihljiva kolesa kvalitetnejša, saj če se npr. veliko voziš po makedamu, bodo tista plastična zelo hitro uničena (kar luknjice in vdolbine dobijo), napihljiva pa ne. Ogrodje s plastičnimi kolesi ima 8,6 kg, z napihljivimi pa 10,5 kg. Kar pa je še vedno relativno malo, glede na to, da imajo nekateri športni vozički tudi po 15 kg in več.  

Ok, ko ugotoviš, kakšna kolesa/ogrodje želiš, potem izbereš še tri- ali štiri-kolesnik. Jaz sem bila najprej prepričana, da bom vzela 3 kolesnika, ampak ko sem potem v trgovini sprobala vodljivost obeh, sem ugotovila, da je 4-kolesnik dosti bolj vodljiv (govorim za 4riderja). Bolj je stabilen in lažje se obrača. Sprednja kolesa se pri vseh obračajo 360 stopinj, lahko jih pa tudi fiksiraš.

Vedeti moraš, da Mutsy (za razliko od ostalih proizvajalcev) vse prodaja ločeno po kosih. Torej moraš posebej kupit:
1.) ogrodje
2.) športni del
3.) košaro
4.) lupinico (če boš kupovala tudi to, predlagam, da namesto Mutsy lupinice vzameš Maxi-cosi, ki se je na testih izkazala za najbolj varno. V tem primeru moraš dokupit samo še nastavke, da boš maxi-cosi lupinico lahko pritrdila na ogrodje)   
5.) dodatki:
   - nakupovalna košara (to pride prav, ker je zelo velika in prostorna in spraviš vanjo veliko stvari - od nakupa, pripomočkov, igrač...)
   - torba za potrebščine (to potrebuješ za plenice, pijačo, hrano, kremice.... Lahko vzameš Mutsyjevo, da bo barvno usklajena z vozičkom, lahko pa tudi katere druge znamke - to ni pomembno)
   - prevleka za dež (če bo tvoja prijateljica hodila na sprehode v dežju, potem je fajn, da ima to prevleko. Obstaja prevleka za košaro in prevleka za športni del. Na žalost ni take univerzalne, ki bi pasala na obauser posted image
   - marela za poletje (če misliš, da jo bo potrebovala)

Pri športnem delu, košari in torbi za potrebščine sama izbereš eno izmed 22-ih barv. Bodi samo pazljiva, ker se barve razlikujejo na katalogu in v živo (beri zgoraj). In še to: naj te slika športnega dela ne zavede. V resnici dobiš zraven tudi tisto strehico.

Aha, in še to: držalo je lahko usnjeno ali pa iz pene.

Upam, da sem ti kaj pomagala in da nisem česa pozabila. Sicer pa predlagam, da klikneš na www.mutsy.com

Lp 





(odgovor članu Katey)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
28.11.2008 12:54:55   
Katey
Bambina 07, najlepša hvala za izčrpen opis.
Da ne bo pomote, voziček ji bomo kupile prijateljice (5kom babnicuser posted image ).

Vem, da bomo vzele 4-kolesnik z napihljivimi kolesi, ker je prijateljica doma malo ven iz mesta in ima teren okrog doma bolj primeren za tak a kolesa.
Če sem lahko še malo sitna, bi te vprašala, kakšna je cena za vse te dodatke in ali se splača naročiti iz tujine preko neta, če slučajno imaš kaj izkušenj še s tem.

Drugače pa res še enkrat hvala.

(odgovor članu bambina07)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
28.11.2008 14:57:16   
bambina07
Ena prijazna uporabnica je v enem forumu že napisala cene, zato ti jih samo kopiram:

Podvozje: 289,99 eur
Košara: 149,99 eur
Športni del: 129,99 eur
Maxi-cosi lupinica: 124,00 eur
Adapter za lupinico: 19,99 eur
Dežno pregrinjalo za športni del: 34,99 eur
Dežno pregrinjalo za košaro: 9,99 eur
Marela: 29,99 eur

Torba za potrebščine stane okoli 40 evrov. Cene nakupovalne košare pa ne vem.

Moje mnenje sicer je, da vam ni treba kupovati vseh dodatkov, kot je npr. dežno pregrinjalo, marela in nakupovalna vreča. To si lahko tvoja prijateljica po potrebi dokupi kasneje, če bo ugotovila, da to res potrebuje. Mislim, da bo cena že brez vseh teh dodatkov kar precejšenj zalogaj.

Za nakupovanje preko interneta pa ti žal ne morem nič pomagati, ker s tem nimam izkušenj. Če boste voziček naročale pri nas (Baby center) boste čakale od 2 do 3 mesece. Zato velja kar pohiteti, da vas prijateljica s porodom ne prehiti user posted image



(odgovor članu Katey)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?