|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: voziček na 3 kolesa
13.11.2008 12:59:50   
Pikapolonica_
IZVIRNO SPOROČILO: MOJCA GORENC

a imaš res tako slabe izkušnje z vozičkom Quinny freestyle 3xl comfort?
večina ga full hvali in sem postala malo skeptičnauser posted image


Večina ga ful hvali in si postala skeptična? Glede česa?
Hvalijo ga verjetno zato, ker je super okreten trikolesnik. In ne, ni nujno dokupit zimske košare, ker se voziček poleže, je pa fino dokupit vrečo za pozimi. In ja, je super trikolesnik, redkokateri ga prekaša, če ga sploh.

(odgovor članu MOJCA GORENC)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: voziček na 3 kolesa
14.11.2008 10:18:06   
bibabuba
IZVIRNO SPOROČILO: abi

Jaz prisegam na  Jane slalom pro 



Mi smo imeli prvič in sedaj drugič Jane-ja. Ampak z globoko klasično košaro. FUL FAJN. Pa kar se mene tiče ni bilo ne duha ne sluha o nestabilnosti.

_____________________________

Kličem sonce!

(odgovor članu abi)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: voziček na 3 kolesa
14.11.2008 10:27:22   
*blu*
IZVIRNO SPOROČILO: MOJCA GORENC

a imaš res tako slabe izkušnje z vozičkom Quinny freestyle 3xl comfort?
večina ga full hvali in sem postala malo skeptičnauser posted image


Mi ga imamo, pa tamala še pri dveh letih rada sede vanj. Super voziček, vodljiv, stabilen, praktičen. V dveh letih smo ga imeli enkrat na servisu, ker je zablokiralo prednje kolo in so ga zamenjali, od takrat BP.

_____________________________

Sprememba je kot vdih kisika, ki te poživi.

(odgovor članu MOJCA GORENC)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: voziček na 3 kolesa
16.11.2008 20:15:42   
Klaudia
IZVIRNO SPOROČILO: MOJCA GORENC

a imaš res tako slabe izkušnje z vozičkom Quinny freestyle 3xl comfort?
večina ga full hvali in sem postala malo skeptičnauser posted image


Ga ne menjam za noben drug voziček. Edina slaba stvar, ki sem jo našlo do zdaj ( v uporabi skoraj eno leto ), je teža. Drugače pa sami plusi user posted image

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu *blu*)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: voziček na 3 kolesa
18.11.2008 11:44:17   
*Mojca*
Mi imamo PP GT3 in smo super zadovoljni. Lahko vodljiv, na easy se sestavi in razstavi, mali uživa 100 na uro. Ga ne menjam za nič na svetu user posted image

_____________________________

Follow your dreams and keep on trying...

Luka, 24.6.2008
Sara, 26.12.2009

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: voziček na 3 kolesa
18.11.2008 12:52:58   
Deja
Tudi meni je bil Quinny freestyle 3xl comfort noro dober, ampak se je ustavilo pri ceni. Mislim sej za otroka ne smemo šparat, pa vseeno. 375€ se mi je zdelo preveč za vozek. Ker pričakujeva prvega otročka sva se z možem odločila da bova vsaj voziček imela nov... po brskanju po internetu sva odkrila voziček Baby Boom, ki nama je bil tako cenovno kot tudi drugače noro všeč. In ker pride naše dete februarja bova potrebovala tudi zimsko košaro, ki ima ravno dno. Pri Baby Boomu pa jo itak dobiš zraven. Za komplet vozek + poštnina sva dala manj nekaj € manj ko 250€.



_____________________________

21.6.2008-najlepši dan mojega življenja-postala sem gospa!!!
22.1.2009-smo dočakali našega princa...

http://www.ringaraja.net/sn/personalpage_user.asp?show=3&memID=1108329586


(odgovor članu *Mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: voziček na 3 kolesa
19.11.2008 19:37:42   
Anonimen
Če katero zanima KOT NOV Quinny Freestyle 3xl comfort sand, star manj kot eno leto in zelo malo rabljen, saj smo čez poletje rabili Zapp-a, več info na ZS user posted image .

< Sporočilo je popravil tianna -- 19.11.2008 19:38:11 >

(odgovor članu Deja)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: voziček na 3 kolesa
20.11.2008 10:25:08   
MIHAILO
Jaz sem bila "NORA" na trikolesnike in sicer na Quinny freestyle 3xl comfort ,potem,ko sem pa videla Concord Neo sem se kar za njega odlocila,ker je lep,lahek,vodljiv....Nekateri tudi pravijo,da so trikolesniki nestabilniuser posted image ...

(odgovor članu MOJCA GORENC)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: voziček na 3 kolesa
20.11.2008 19:21:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: MIHAILO
Nekateri tudi pravijo,da so trikolesniki nestabilniuser posted image ...


Sorry, ampak Freestyle je ZELOOO stabilen!

(odgovor članu MIHAILO)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: voziček na 3 kolesa
21.11.2008 11:42:56   
katarinas
IZVIRNO SPOROČILO: tianna

IZVIRNO SPOROČILO: MIHAILO
Nekateri tudi pravijo,da so trikolesniki nestabilniuser posted image ...


Sorry, ampak Freestyle je ZELOOO stabilen!


To ni res, da so trikolesniki nestabilni, ne vem zakaj bi bili. Imamo Jane slalom pro in je user posted image , čeprav je cena user posted image . Jane je zelo dobro vodljiv, po moje najbolj od vseh ostalih trikolesnikov. Quinny speedi npr. je čist neokreten, s freestyle pa nimam izkušenj. Seveda pa je praktično imeti zraven tudi košaro, ne glede ali je otrok zimski ali poletni, ker je finta v tem, da ima ravno dno, v katerem mora novorojenček ležati prvih nekaj mesecevuser posted image

< Sporočilo je popravil katarinas -- 21.11.2008 11:43:26 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Prihaja Baby Expo sejem za nosečke in bodo...
Nosečke in mamice pozor! Rezervirajte si datum 13. april. V Ljubljano prihaja že drugi Baby Expo, sejem za bodoče in mla...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?