|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: velike družine
24.10.2008 13:20:06   
lumpa6
ja mala razlika je super, samo mi nismo te sreče, moj prvi mož je imeu prometno nesrečo in umruuser posted image user posted image user posted image user posted image , tako da je bilo potrbno poiskatuser posted image drugega, tako da moji imajo kar veliko razliko med sebojuser posted image

(odgovor članu rumba)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: velike družine
24.10.2008 15:33:02   
anckabancka
Lumpa6, tebi pa ni bilo prihranjeno.user posted image S kolikimi otroki pa si ostala sama? Pa koliko so bili stari takrat?

Rumba, tudi ti imaš bolj majhno razliko med otroki. user posted image Ja, letne karte za ZOO so res zakon. Sva se ravno menila z možem, če danes spet skočimo malo tja, ker je lepo vreme. Me je kar groza, ker se bo kmalu ura prestavila in bodo popoldnevi tako kratki. Zato zdaj non stop šibamo okrog, da jih čimbolj izkoristimo.


_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: velike družine
24.10.2008 15:47:13   
hariba
O pa vidim,da nas je kar precej na forumu takšnih,ki imamo velike družine,tudi kar nekaj takih,ki imamo 4 in celo 5. V naši okolici so pa družine z več kot tremi otroci velika redkost,zato me vsi presenečeno pogledajo,ko povem,da imam 4.
Tastarejši,ki jih jaz ljubkovalno imenujem mafija so stari 13,11 in 8,Zoja pa ima 18 mescev.
lumpa  Moj mož je tudi umrl v prometni nesreči in sem ostala sama z tremi majhnimi otroki. Najmlajšo imam seveda z zdajšnjim partnerjem.

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: velike družine
24.10.2008 15:56:45   
CUKRČEK
lumpa6 in hariba...vsa čast vama, ker sta vse to preživele. Jaz se tega neznansko bojim. Prometnih nesreč ali česa drugega. Moj mož je imel, ko je bila starejša stara dve leti, prometno nesrečo z motorjem. MEni se je skoraj svet ustavil, pa mu življenje ni bilo na nitki. In zdaj imam res ful slab občutek na cesti..če sem sama ali še bolj če smo vsi hkrati v avtu. Sam nimam kaj....pač je avto zdaj nujno zlo in nikoli ne veš, kje te čaka. 

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu hariba)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: velike družine
24.10.2008 20:02:13   
hariba
Cukrček hvala bogu,da ni bilo nič hujšega,ja res nikoli človek ne ve kje se mu lahko zgodi. Vendar jaz se s tem ne obremenjujem,sicer bi se mi že zdavnaj zmešalo. Saj tudi doma se se ti lahko marsikaj zgodi. Pač nekako verjamem v usodo.
Zdaj pa čakam,da me najstarejši pokliče,da pridem ponj,je šel na šolski heloween ples.
Iz katerih koncev pa kaj ste,če ni skrivnost?

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: velike družine
24.10.2008 20:54:08   
lumpa6
Lumpa6, tebi pa ni bilo prihranjeno. S kolikimi otroki pa si ostala sama? Pa koliko so bili stari takrat?


Z 3mi otroki starimi 7 let, 2leti in 11mesecev, ja hudo je bilo, stresno, njegovi starši so mi najprej hoteli vzeti otroke, ko so pa ugotovil da to ni mogoče nato so se pa zadovoljili z premoženjem katerega sem jim z veselem odstopila sam da so se odmaknil od nas in nas pustili pri miru, nato sem se odselila v novo mesto čez 2 leti sem se pa vrnila v ljubljano

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: velike družine
25.10.2008 20:02:35   
marcela
Še jaz se bom pofočkala. Imam 3 vražičke,ki me pogosto razveseljujejo,občasno pa tudi živčke kravžljajo. user posted image  sta stari 9 in 13,user posted image  pa 11.

_____________________________

Počni kar ti je volja, le poskrbi , da s svojimi dejanji ne prizadaneš drugih

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: velike družine
25.10.2008 20:05:36   
dašabina
IZVIRNO SPOROČILO: bskrle

Sama imam 3 deklice in sedaj vsi sitnarijo, če bomo imeli fanta.
Mah, še dobro da mož ni tak. Mi se veselimo otroka in ne samo spola.
Še kdo s podobno težavo? 
se podpišem pod tole in se vam pridružujem, tud nas so v tretje skoz sekiral: a zdej ste pa fanta naročiluser posted image , ker imamo prej dve punci, pa mamo res fantauser posted image , sicer pa si želimo še enegauser posted image

drugač pa so stari user posted image  11 in 9 let, user posted image  pa 9 mesecev, sem pa iz DOlenjske

< Sporočilo je popravil dašabina -- 25.10.2008 20:10:58 >


_____________________________

V vsakem, še tako majhnem koraku je smisel življenja....

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: velike družine
25.10.2008 20:21:56   
Pikabu
O, kako vas je luštno brati. Čestitam vsem za pogum in priznam, da vas občudujem. Tudi sama upam, da se nam pridruži še kdo. Uradno še nismo velika družina, sta še dva otročka, bi pa bili že trije, če bi se lani septembra srečno izteklo, pa je naš 3. otroček na žalost postal angelček. Zdaj sem si pa vzela malo več pavze, smo imeli stresno leto, več smrti v družini, pa potem še moj ss, pa ss od svakinje in me je kar vrglo iz tira. Sem pa že čisto dobra in čakamo pomlad, potem pa gremo v akcijo in upam, da se vam takrat lahko kmalu pridružim. user posted image


_____________________________

Ema (13. 9. 2004)
Maks (27. 9. 2006)
Katja (11. 4. 2010)
Luka (13. 6. 2014)

(odgovor članu dašabina)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: velike družine
25.10.2008 20:43:04   
lutiropan
No, še jaz se pridružujem Imamo tri fante in eno pupo. Fantini so stari 10, 9, 7 in  9 mesecev stara princeska.

(odgovor članu Pikabu)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: velike družine
25.10.2008 21:41:37   
lumpa6
IZVIRNO SPOROČILO: lutiropan

No, še jaz se pridružujem Imamo tri fante in eno pupo. Fantini so stari 10, 9, 7 in  9 mesecev stara princeska.


no nas je že kar nekajuser posted image user posted image user posted image

no sm danes malo bila v šopingu in kupovala oblekice za moje mulce, no sm naletela na super kaubojke in fliskote v C&A, sm kar vesela

user posted image kje pa ve kupujete za vače otročke

(odgovor članu lutiropan)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: velike družine
25.10.2008 21:47:48   
lumpa6
IZVIRNO SPOROČILO: Pikabu

O, kako vas je luštno brati. Čestitam vsem za pogum in priznam, da vas občudujem. Tudi sama upam, da se nam pridruži še kdo. Uradno še nismo velika družina, sta še dva otročka, bi pa bili že trije, če bi se lani septembra srečno izteklo, pa je naš 3. otroček na žalost postal angelček. Zdaj sem si pa vzela malo več pavze, smo imeli stresno leto, več smrti v družini, pa potem še moj ss, pa ss od svakinje in me je kar vrglo iz tira. Sem pa že čisto dobra in čakamo pomlad, potem pa gremo v akcijo in upam, da se vam takrat lahko kmalu pridružim. user posted image



te cist razumem tudi jaz sem 27.9.2007 imela ss v 18 tednu, to je že 5 mesec, še danes mi je hudo, vsak dan se spomnim na našega Andraža in se sprašujem kakšen bi biu in kok bi biu velik  ali bi biu kaj podobn žigatu, kateri se je rodiu po ssuser posted image , še danes nemorem mimo žal, ker preveč boli, zjokam se že ko se samo peljem mimo in se spomnim da je naš mali angelček tam pokopanuser posted image

(odgovor članu Pikabu)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: velike družine
26.10.2008 7:05:14   
marcela
Tudi kaj C&A in v takoo,če so kake dobre cotke iz prospetka cenejše, Tudi v H&M,a za sina nimajo tam pretirano velike izbire. Precej tudi v sparu in Zari. Občasno tudi kake kavbojke v Oliverju in športna oblačila v Hervisu in sport 2000. Moji so že večji in izbirčni,hočejo tudi kako firma oblačilo,ker imajo to tudi njihovi vrstniki.
Kako boste pa današnjo nedeljo preživeli?

_____________________________

Počni kar ti je volja, le poskrbi , da s svojimi dejanji ne prizadaneš drugih

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: velike družine
26.10.2008 8:32:30   
lumpa6
kako jo bomo preživeli, ne vemo še, mogoče sprehod , pa mal na igrišče, pa kuhanje pa kopanje mulčkou in psauser posted image

(odgovor članu marcela)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: velike družine
26.10.2008 22:32:58   
NAVT
Še jaz se bom tukaj javila!
Doma imamo 3 škratke. Big brother ima 3 leta in pol, mali princeski pa 15 mesecev. Imamo se fajn. Načrtovala sva 3 otroke, a ne z dvema nosečnostima user posted image .
Zdaj se že iz dneva v dan bolj skupaj igrajo in jih je res lepo gledat. No, še vedno so dnevi, ko ju bratec ne spusti zraven in je ves penast, ker bi se ga rade ves čas dotikale in mu skakale v naročje. Taki dnevi bodo verjetno ostali, a upam, da se bodo zredčili.

Mi oblačila nakupujemo v glavnem v H&M in C&A. Ker ju na Obali še ni, počakam, da se naberejo "potrebe" in pol nakupimo za vse tri vse kar rabijo. Sicer je to naenkrat finančni zalogaj, a pol je kar neki časa mir. Mislim, da bi zapravila več, če bi tu in tam neki kupila. Vesela pa sem, če kaj dobim od oblačil.

< Sporočilo je popravil NAVT -- 26.10.2008 22:35:10 >

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: velike družine
27.10.2008 12:21:23   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: lumpa6


user posted image kje pa ve kupujete za vače otročke



C&A je poceni in fajn. Sicer pa jaz ful malo kupujem cunje, ker imam dva nečaka , ki sta starejša od mojih in je res ful cunj rabljenih. PA so še čist lepe in otrokom raje potem kupim kaj drugega namesto cunj. PA za kake praznike dobijo nove cunje za darilo in je tega še preveč ne premalo.



NAVT....tvoja dvojčka sta pa rojena na isti dan kot moja, kajne?user posted image Za razliko imava midva prej 4,5 letno hčerko. Ni nam dolgčas.....pa pojma nimam več, kaj je to tišina oz. mir v hišiuser posted image user posted image user posted image

NAjhuje je, ko se tepejo. Ni ga pa lepšega trenutka kot takrat, ko se vsi trije stiskajo in lupčkajouser posted image Koj pozabim na jezo.


< Sporočilo je popravil CUKRČEK -- 27.10.2008 12:23:01 >


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: velike družine
27.10.2008 14:31:12   
lumpa6

C&A je poceni in fajn. Sicer pa jaz ful malo kupujem cunje, ker imam dva nečaka , ki sta starejša od mojih in je res ful cunj rabljenih. PA so še čist lepe in otrokom raje potem kupim kaj drugega namesto cunj. PA za kake praznike dobijo nove cunje za darilo in je tega še preveč ne premalo.


jaz morm po večini kar vse kupit, tako da morm kar vedt kje je kaj cenejeuser posted image

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: velike družine
27.10.2008 16:32:03   
andreja32
še jaz se pofločkam...........mi imamo dva fanta(15 in 8 let), ter dve punci (13 in 1 leto)...

ooo jok moram šibat

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: velike družine
27.10.2008 18:05:30   
smotka lonib
hojla!

še jest se pofočkam: user posted image 13 let, user posted image  bo v kratkem 8 let in user posted image 19 mesecev. bi pa še kakšnega mela, sam mojo boljšo polovico ne uspem prepričati. a bo treba poštarja počakatuser posted image user posted image . se hecam,user posted image



_____________________________

Nejc 15.9.1995 (53cm, 3320g)
Vanja, 24.11.2000 (59cm, 4880g)
Zala 29.3.2007 (54cm, 3970g)


(odgovor članu andreja32)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: velike družine
28.10.2008 7:32:54   
hariba
smotka l a nisi enkrat napisala,da boš kondome preluknjala user posted image user posted image user posted image  user posted image

(odgovor članu smotka lonib)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: velike družine
28.10.2008 8:30:09   
lumpa6
IZVIRNO SPOROČILO: hariba

smotka l a nisi enkrat napisala,da boš kondome preluknjala user posted image user posted image user posted image  user posted image


idealna ideja, sm k jih ne uporabljauser posted image , da bi jaz tudi hinauskouser posted image prišla do še enegauser posted image

< Sporočilo je popravil lumpa6 -- 28.10.2008 8:31:56 >

(odgovor članu hariba)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: velike družine
28.10.2008 10:04:02   
dodi
Šwe glas od mene...se vam pridružujem,čeprav imam zelo malo časa.
Imamo pa 10 otrok.user posted image


_____________________________

Čiščenje hiše,medtem,ko otroci odraščajo,je podobno kidanju snega,medtem ko sneži...

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: velike družine
28.10.2008 11:42:57   
CUKRČEK
ojla dodi. ti si pa itak carica oz. rekorderka na RRuser posted image user posted image user posted image user posted image



Drugače sem se pa spomnila, da ima tudi Mana oz. Metro poceni in fajn cunje. Mislim, da imajo od 4 let naprej. Jaz tam ful kupim zase in je dost pocen in čist kul roba.


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu dodi)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: velike družine
28.10.2008 12:30:57   
lumpa6
IZVIRNO SPOROČILO: dodi

Šwe glas od mene...se vam pridružujem,čeprav imam zelo malo časa.
Imamo pa 10 otrok.user posted image



tebe pa že dolgo nisem vidlauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dodi)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: velike družine
28.10.2008 12:55:36   
NAVT
IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK

NAVT....tvoja dvojčka sta pa rojena na isti dan kot moja, kajne?user posted image Za razliko imava midva prej 4,5 letno hčerko. Ni nam dolgčas.....pa pojma nimam več, kaj je to tišina oz. mir v hišiuser posted image user posted image user posted image

NAjhuje je, ko se tepejo. Ni ga pa lepšega trenutka kot takrat, ko se vsi trije stiskajo in lupčkajouser posted image Koj pozabim na jezo.



Ja, na isti dan so naši otroci rojeni! Na praznovanju prvega rojstnega dne sem se bala, da bodo vsi na dopustih, ker je tapravi cajt, pa so bili skoraj vsi prisotni okoli naše torte.

Ta trenutek ti lahko povem, kaj je to tišina, samo da radio ugasnem :))))) Punci spita, šef je pa v vrtcu.

Naši so se ne dolgo nazaj začeli igrati skupaj, naš Aljoša je  itak tak bolj individualist, tako da se mi srce topi, ko ga vidim, kako se z njima ukvarja, pa ju boža in ljubčka, čeprav moram kdaj vmes poseči, da ju ne stisne preveč. Ko pa prive neprava luna, pa pomislim, da bi šla kar od doma. V copatih, pa naj se sami zmenijo. Res, včasih mi tako načnejo živce. Ampak, ponavadi je to res povezano s kakšno luno ali vremenom. Večinoma, so pa zlati in mi je res v užitek jih imet. Zdaj me malo stiska, ker se mi ta lepše izteka. V ponedeljek grem namreč delat in se mi zdi, da je konec sveta.
Cukrček, a imaš ti kaj podaljšano? 

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





40 otroških laži, ki jim starši vedno nase...
So laži, ki so skupne vsem otrokom, ne glede na njihovo starost in tem lažem starši tudi največkrat nasedemo. Preverite,...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?