|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: velike družine
31.10.2008 7:31:32   
lumpa6
IZVIRNO SPOROČILO: hariba

A se vaši kaj stepejo? Pri nas so kar pogosto borbe na sporedu,v 99 % zaradi tega kdo bo na pc.


o tudi, pa imajo malo več razlogouuser posted image

(odgovor članu hariba)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: velike družine
31.10.2008 23:28:52   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: hariba

A se vaši kaj stepejo? Pri nas so kar pogosto borbe na sporedu,v 99 % zaradi tega kdo bo na pc.


ne govoriuser posted image Pri nas so sicer še premajhni, da bi se tepli za pc, se pa tepejo za igrače. Lahko kaka igrača leži na tleh 14 dni, pa je nihče tud povohal ne bo. Koker se pa eden spomni to igračo v roke prijet, bi jo p avsi trije rad imeli. Potem pa mami popizdi, Ta starejša kuha mulo, sine joka kot dež, tamala pa tako cvili, da mi skoraj bobnčke iz ušes pomečeuser posted image user posted image user posted image Takle mamo!!! Kaj nas še čakauser posted image Upam, da ne psihiatrična Poljeuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu hariba)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: velike družine
2.11.2008 8:40:59   
hariba
ah cukrček ne se sekirat,nisi edina,ki ti včasih zavre,pri nas se podobno dogaja zato sem pa vprašala,si me zdaj malo potolažila,da ni samo pri nas bojišče. No za igrače se zdaj pri nas več ne pulijo,jih bolj kot ne uoprablja le še najmlajša. Par dni nazaj je bil najstarejši na pc,je htel tamlajši,da gre dol,ker to tavelik ni htel mu je začel tamali iz pod riti stol izmikat pa v roko frkat. To je pa najmlajša opazovala očitno in ker je mlajši sin njen ljubljenček, jo meraj animira,tolaži ali miri,je seveda ona se čutila dolžna,da njemu pomagauser posted image in je tavelikega tako močno nepričakovano,ker na njo nihče ni bil pozoren z takim sintesajzerjem kjer se različne živali oglašajo udarila po glavi.  Uf,katastrofa, na srečo ima trdo glavo in mu je ni poškodovala. Na sedežno je stopila.
Včeraj smo bili na pokopališču,zdaj pa gremo se kopat,da izkoristimo še zadnji prosti dan.
Lepo se imejte.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: velike družine
2.11.2008 12:51:37   
lumpa6
IZVIRNO SPOROČILO: hariba

ah cukrček ne se sekirat,nisi edina,ki ti včasih zavre,pri nas se podobno dogaja zato sem pa vprašala,si me zdaj malo potolažila,da ni samo pri nas bojišče. No za igrače se zdaj pri nas več ne pulijo,jih bolj kot ne uoprablja le še najmlajša. Par dni nazaj je bil najstarejši na pc,je htel tamlajši,da gre dol,ker to tavelik ni htel mu je začel tamali iz pod riti stol izmikat pa v roko frkat. To je pa najmlajša opazovala očitno in ker je mlajši sin njen ljubljenček, jo meraj animira,tolaži ali miri,je seveda ona se čutila dolžna,da njemu pomagauser posted image in je tavelikega tako močno nepričakovano,ker na njo nihče ni bil pozoren z takim sintesajzerjem kjer se različne živali oglašajo udarila po glavi.  Uf,katastrofa, na srečo ima trdo glavo in mu je ni poškodovala. Na sedežno je stopila.
Včeraj smo bili na pokopališču,zdaj pa gremo se kopat,da izkoristimo še zadnji prosti dan.
Lepo se imejte.


zato imamo mi 3 pc-je


(odgovor članu hariba)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: velike družine
2.11.2008 20:30:46   
rumba
Pri nas so še tudi premajhni, da bi se stepli.user posted image  Se pa skregajo, hudo. Zaenkrat so vzrok igrače. Na koncu sin popusti in se smili sam sebi, starejša hči vedno zmaga, najmlajša pa cvili, kot da smo ji najmanj nogo odrezali.user posted image  Se pa zanjo tudi lepo igrati, predvsem, če jim pokažem kaj novega, oz. kako že pozabljeno igračo. Pol so pa vsi navdušeni.user posted image
A pol pravite, da bomo morali kar 3 pc-je nabavit?user posted image user posted image user posted image  Verjetno res.user posted image  Jupi.

< Sporočilo je popravil rumba -- 2.11.2008 20:31:21 >

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: velike družine
2.11.2008 22:24:56   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: rumba
A pol pravite, da bomo morali kar 3 pc-je nabavit?user posted image user posted image user posted image  Verjetno res.user posted image  


mogoče bo takrat, ko naši otroci zrastejo, pc že za svetomuser posted image Takrat bo za nas, starce, pc, za mladino pa že kaka nova super druper moderna reč.

Sicer se pa verjetno vse strinjamo, da je pri treh in več otrocih tišina nenormalno stanje.


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu rumba)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: velike družine
3.11.2008 7:27:17   
lumpa6
A pol pravite, da bomo morali kar 3 pc-je nabavit? Verjetno res. Jupi.


ja sm še en lap top naročila tako , da bodo 4-jeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rumba)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: velike družine
5.11.2008 15:51:25   
lumpa6
dan


mojemu žigiju pa štirica raste, tako da celo noč ne spi dobrouser posted image user posted image

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: velike družine
5.11.2008 19:40:39   
CUKRČEK
Ful tečno, ja, ko ne spijo. Pri nas pa ne spijo ponavadi, ko je kaka luna. Obvezno celo noč "drekajo". Sicer se pa ne sekiram preveč ko berem, kako nekaterim pri tej starosti nič ne spijo. 

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: velike družine
6.11.2008 7:21:37   
lumpa6
oj

no ta noč je bila še slabša kot vse prejšnje od 1 pa do 4 sploh ni hotu spat al pa ležatuser posted image , kr neki no

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: velike družine
7.11.2008 0:01:03   
tatam
Se vam lahko pridužim??
Imam štiri otroke.Taprva-šefica je stara 9 let,starejši brat bo kmalu 8,sedaj pa imamo še dva fantiča,ki bosta v kratkem dve leti-natančneje 1.1.user posted image
Kaj več drugič,šibam spatuser posted image Sem vas prepozno našlauser posted image

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: velike družine
7.11.2008 8:46:18   
lumpa6
IZVIRNO SPOROČILO: tatam

Se vam lahko pridužim??
Imam štiri otroke.Taprva-šefica je stara 9 let,starejši brat bo kmalu 8,sedaj pa imamo še dva fantiča,ki bosta v kratkem dve leti-natančneje 1.1.user posted image
Kaj več drugič,šibam spatuser posted image Sem vas prepozno našlauser posted image



dobrodošlauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tatam)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: velike družine
7.11.2008 13:16:53   
lumpa6
mene je pa elektrika streslauser posted image user posted image , sm hotla bimetal na sušilcu vklopit k ga skos vn meče pa me je stresluser posted image pol pa per za velike družine k stroje delajo sam za majhne , drugač itak vse crkne

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: velike družine
7.11.2008 13:49:16   
ronja
ja tko k pr nas, samo ni prav preveč prostorske stiske ampak tut negodovanje okolice, se preveč brigajo za nas pa premau zase

hehe, se mi zdi, da če imaš toliko otrok, okolica hitro misli, da pa lahko njim kakega dašuser posted image (ko da si jih zato imeluser posted image ) - oz. da ne boš niti opazil/a, če kakega zmaknejouser posted image Potem so pa vsi užaljeni, ker seveda opaziš in ne dašuser posted image . moja tašča ima podobne ideje, pa je komaj druga na poti... Ji prijazno dopovedujem, da tudi ko se druga rodi, to ne pomeni,da bo prva njenauser posted image (med vrsticami sicer, ampak vseeno "bold"user posted image )...

jaz se vam sicer še zdaleč ne morem pridružit (zaenkrat imava samo eno, druga pridno raste, pa se je najavila enkrat januarja, ampak na splošno še nisva mislila zapret trgovine... mogoče edino kako leto predaha vmes, bi pa pasalo, da mi ne bo skoz slabo... Sicer pa tudi mene že sprašujejo, če bojo 4jeuser posted image ) Vas bom pa z veseljem spremljala, da se kaj naučim, predno bom že morala znat...
bskrle, jaz sem že vsem povedala, da bi mela same punceuser posted image , ker za punčke vem, da so fajnuser posted image .

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: velike družine
7.11.2008 18:21:13   
lumpa6
ronja tut fantje so fajn,
ja mi je že en na morju reku, da če mu enga damuser posted image , no ko bo nehau sesat, k da je mucekuser posted image , pri meni, sm misla da ga bom fentala kr z učmi, ampak je pa tut reku da smo daleč naokoli nalepša družina, tak da mu je malo oproščeno ampak res malo, sicer smo pa pol kr prjatli ratal, ampak gledam da mi kakšnega ne zmakneuser posted image

< Sporočilo je popravil lumpa6 -- 7.11.2008 18:22:18 >

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: velike družine
8.11.2008 16:59:21   
lumpa6
dan,

 no mi smo doma smo mal pohajkali po trgovinah, kupili nekaj sladkarij

malemu sem zadnjič kupila superfitke, pa se je na enemu kar potplat razpadeu, sploh nevem kako je to mogočeuser posted image user posted image

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: velike družine
8.11.2008 21:42:20   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: lumpa6


malemu sem zadnjič kupila superfitke, pa se je na enemu kar potplat razpadeu, sploh nevem kako je to mogočeuser posted image user posted image


toliko o tem, kako so vredne firme. Dostikrat samo ime. Jaz ponavadi kupujem čevlje v "navadnih" štacunah. Posebej za otroke, ki jih prerastejo v dveh mesecih. PA so ravno tako dobre. Pa ne da bi mi bilo škoda dat več za otroka, samo jim raje dam kaj na račun, kot pa za kako robo, ki (vsaj po mojem mnenju) nič več ne odnese.


Drgač sem pa tudi jaz zapravljala danes. Sem si končno privoščila tako želeni nov akvarijuser posted image Uf, kako je lep(bi bilo kar žalostno, če bi bil za ta denar grduser posted image user posted image ).  Zdaj se sproščam ob akvariju.





_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: velike družine
9.11.2008 11:05:18   
ronja
, sicer smo pa pol kr prjatli ratal, ampak gledam da mi kakšnega ne zmakne

hehe, saj se mi zdi, da so prijatelji in sorodniki bolj nevarni kot pa neznanci, da bi kakega zmaknili, vsaj po mojih dosedanjih izkušnjahuser posted image . Pa če se heca, še gre, ampak včasih kakšen kar resno misli... ("Ja, saj ko bosta mela pa Lejlo, bo pa Ronja več pri nas, pa bo šlo, bomo že poskrbeli zanjo" - kar pikce dobim - ko da bom mela več otrok zato, da jih tašči razdamuser posted image . Ona je mela svoje, če jih je bilo premalo (2), si je sama kriva, zaradi mene lahko še kakega posvoji - ampak jaz svojih ne damuser posted image )
Za fante ti pa čez par let povem, če bo kakšenuser posted image .

Aja, pri nas doma smo bili 3 otroci + pes, ki je še vedno pri naju (častitljiva starost dobrih 16ih let, ki jo dosežejo samo trdožive mešankeuser posted image ). Ne bi nikoli zamenjala, kvečjemu bi mela še eno sestrico za bratom, če bi me kdo kaj vprašaluser posted image .

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: velike družine
9.11.2008 11:20:46   
lumpa6
nas je bilo 5 otrok, pa vedno tudi pes pa mački pa kureuser posted image user posted image , ja se ne bojim da mi kakšenga zmakne, bi jih hitr nazaj prpelu, razen najmlajšega, sicer bi hitro mu zivce požrl

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: velike družine
9.11.2008 11:29:33   
hariba
Jaz tudi za tamlajše ne kupujem raznih firm pač neko solidno robo,tastarejši pa večinoma hoče zadnje čase same firme. Sva se prejšnji teden zato sprla v trgovini,ker ni bil zadovoljen z spar bundo,ampak je hotel Oliver za 73€,ki je po mojem mnenju mnogo majn lepa kot ona pol cenejša. No sva se potem tako ztmenila,da sem jaz dala 38€ kot je stala sparova,razliko pa je moral prispevat sam z prisparanim denarjem od žepnine. Ampak se mi zdi,da mu je sedaj kar malo žal hehe.

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: velike družine
9.11.2008 17:58:10   
lumpa6
IZVIRNO SPOROČILO: hariba

Jaz tudi za tamlajše ne kupujem raznih firm pač neko solidno robo,tastarejši pa večinoma hoče zadnje čase same firme. Sva se prejšnji teden zato sprla v trgovini,ker ni bil zadovoljen z spar bundo,ampak je hotel Oliver za 73€,ki je po mojem mnenju mnogo majn lepa kot ona pol cenejša. No sva se potem tako ztmenila,da sem jaz dala 38€ kot je stala sparova,razliko pa je moral prispevat sam z prisparanim denarjem od žepnine. Ampak se mi zdi,da mu je sedaj kar malo žal hehe.


ni ta prvi, moja mula si je tut kupla bundo za 52€, pa še to 50% off, sicer si jo je sama kupla, dela prek študentauser posted image

(odgovor članu hariba)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: velike družine
10.11.2008 9:21:16   
lumpa6
jutro

glih pišem vlogo za znižano plačilo vrtca, pa sm ugotovila, da je to polno ene nepotrbne slame user posted image


(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: velike družine
10.11.2008 13:20:52   
CUKRČEK
A imaš najmlajšega že v vrtcu, lumpa6? Sem pozabla, če si že kdaj povedala. JAz sem še vedno doma..do februarja. Potem upam, da dobim vrtec. Drugače bosta pa tašča in tast dobila zaposlitevuser posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: velike družine
10.11.2008 14:12:43   
lumpa6
IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK

A imaš najmlajšega že v vrtcu, lumpa6? Sem pozabla, če si že kdaj povedala. JAz sem še vedno doma..do februarja. Potem upam, da dobim vrtec. Drugače bosta pa tašča in tast dobila zaposlitevuser posted image


ja od 1 septembra že obiskuje vrtec, jaz pa iščem zaposlitevuser posted image

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: velike družine
10.11.2008 18:52:12   
CUKRČEK
Evo. Še zjutraj sem mislila, da bom doma do februarja, sedaj je pa vse drugače. So me iz službe klicali, da lahko grem na drugo delovno mesto z boljšimi pogoji, boljšo plačo, vendar... Delat bo treba it najkasneje do konca mesecauser posted image In kaj naj? Bom pač prekinila porodniško, ker bolje ponudbe trenutno ne bi mogla dobit. Bom že preživela tri "izgubljene" mesece. Upam, da se bom fajn imela na novem del. mestu.

Moram it jutri povprašat, če je kaka možnost za vrtec za maladva za takoj. Upam upam upamuser posted image Uf, zdaj pa bo dogajalouser posted image


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?