|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: voziček za mali avto
28.10.2008 20:04:41   
Hope2
Mi imamo bugaboo (no ni še v uporabiuser posted image ), zloži se na malo, tudi koleščka lahko snameš, da je še manjši, vendar problem je pri košari, saj pol moraš še košaro nekam dat. Zložiš namreč samo okovje z gumami, košaro pa moraš dat posebej. Ali gre vse v minija pa ne vem, imamo vseeno malo večje avte oz prtljažnike. Jaz ti svetujem da greš v BTC v trgovino BUši, kjer so edini, ki prodajajo bugabooje in tam sprosiš, da sprobaš ali gre v prtljažnik ali ne. POkažejo ti tudi kako se zloži, tako da boš kaj hitro ocenila koliko placa imaš oz nimašuser posted image

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: voziček za mali avto
28.10.2008 21:12:42   
frutka_
Jaz sem imela oba. Zappa pri prvem in Buzza zdaj pri drugi. Bugaboo pa je kar dražji, ja. Milsim da je okoli 1000eur. Ampak ne poznam ga, nisem še ga vozila mislim.user posted image

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 27
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?