|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: vem da škoduje ampak.....
7.11.2008 9:58:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Jagodka*

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

ja, na žalost. očitno bi mogle rodit več bolanih, prizadetih in celo umrlih otrok, da bi se vam kaj premaknilo po beticah


kaj se zej izgovarjaš da nis tko mislila tko si mislila kot si napisala sam ne vem če normaln človk bi sploh pomislil da bi blo to kaka rešitev.

mal si pošlihtaj podstrešno maš vrjetno pr seb dost za pomest

(odgovor članu Jagodka*)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: vem da škoduje ampak.....
7.11.2008 10:02:04   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image genialen um, genialno dojemanje...klanjam seuser posted image

user posted image

očitno bi mogle al pa želim vam da bi je eno in isto. jp.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: vem da škoduje ampak.....
7.11.2008 10:05:28   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80
to je vse kar piše, evo razlaga za tiste k ne razumeteuser posted image škoda, k ste tolk brihtne.


Jaz sem prepričana, da so vse razumele. Nihče ne more biti TAKO neumen. Samo, saj veš, najboljša obramba je napad.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: vem da škoduje ampak.....
7.11.2008 10:30:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80
to je vse kar piše, evo razlaga za tiste k ne razumeteuser posted image škoda, k ste tolk brihtne.


Jaz sem prepričana, da so vse razumele. Nihče ne more biti TAKO neumen. Samo, saj veš, najboljša obramba je napad.


ja sam kle je vprašanje kdo napada al kadilke al nekadilke.  pa sej ni vredno se kregat kle gor. vsaka ve zase kaj dela pa sama bo odgovarjala za vse.

ali bo mogoče katera od vas

(odgovor članu Mišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: vem da škoduje ampak.....
7.11.2008 10:43:15   
Anonimen
a ste pa kdaj pomislile da kera odpre to temo sam zato da se pol med sabo skregale. pol pa uživa v vaših komentarjih.

nam pa nič rekla na to temo ker ve vsaka zase kaj dela in če bo kej slučajno narobe bo morala ona nosit posledice ne jz in ne ve. 


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: vem da škoduje ampak.....
7.11.2008 10:48:49   
maja24
Pa dejte se že nehat kregat,vsaka nej dela tko kot ji paše pa če je to čik v ustih al pa čigumi(itak vsaka zase ve kaj se sme in kaj ne).
Mislm brezveze ker se itak nikoli nikamor ne pride.
Anonimna1 če te vest peče pač nehaj in ne sprašuj,ker ta tema je začaran kot krog,nikoli ne pride do zaključka,je pa res da ta tema ble že miljonkrat,tok da pobrskaj pa preberi in boš vidla da je vedno ena in ista pesem.

_____________________________

Ela čebela


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: vem da škoduje ampak.....
7.11.2008 11:02:03   
Anonimen
GROZA!!! Eni pa mate cajta ,se tu gor kregat . Vsak naj naredi tako kot mu paše , s takimi podlimi kot je pa , da premal otrok umre kadilkam.....Ja brez besed. Ni važno kadilkam ali nekadilkam , kolokor jih umre je preveč.ZDAJ PA ŽE NEHAJTE S TEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu maja24)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: vem da škoduje ampak.....
7.11.2008 11:09:13   
maja24
No pa še eno vprašanje za tiste ki pač nemorate nehat,kako boste pa pol kadile,ko boste v porodnišnici?Misl da vam tut na misel ne bo pršlo da bi ga šle pržgat.

_____________________________

Ela čebela


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: vem da škoduje ampak.....
7.11.2008 11:10:12   
maja24
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

GROZA!!! Eni pa mate cajta ,se tu gor kregat . Vsak naj naredi tako kot mu paše , s takimi podlimi kot je pa , da premal otrok umre kadilkam.....Ja brez besed. Ni važno kadilkam ali nekadilkam , kolokor jih umre je preveč.ZDAJ PA ŽE NEHAJTE S TEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Se podpišem pod ta post!!

_____________________________

Ela čebela


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: vem da škoduje ampak.....
7.11.2008 11:20:32   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80
to je vse kar piše, evo razlaga za tiste k ne razumeteuser posted image škoda, k ste tolk brihtne.


Jaz sem prepričana, da so vse razumele. Nihče ne more biti TAKO neumen. Samo, saj veš, najboljša obramba je napad.


ja sam kle je vprašanje kdo napada al kadilke al nekadilke. 


Če se vprašaš, kdo se brani, ti bo takoj jasno.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: vem da škoduje ampak.....
7.11.2008 11:22:44   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: maja24

No pa še eno vprašanje za tiste ki pač nemorate nehat,kako boste pa pol kadile,ko boste v porodnišnici?Misl da vam tut na misel ne bo pršlo da bi ga šle pržgat.


Zakaj pa ne?

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu maja24)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: vem da škoduje ampak.....
7.11.2008 11:26:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: maja24

No pa še eno vprašanje za tiste ki pač nemorate nehat,kako boste pa pol kadile,ko boste v porodnišnici?Misl da vam tut na misel ne bo pršlo da bi ga šle pržgat.


Zakaj pa ne?


eden lepših, v dno duše ganj...?user posted image ( kako tule uporabit ganiti?) prizorov je, ko greš mim bolnce, pa tam pred ginekom vidiš nosečke, z onimi ogroooomnimi trebuhi, k rauhajo da se jim iz vseh lukenj kadiuser posted image

(odgovor članu Mišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: vem da škoduje ampak.....
7.11.2008 12:31:02   
maja24
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: maja24

No pa še eno vprašanje za tiste ki pač nemorate nehat,kako boste pa pol kadile,ko boste v porodnišnici?Misl da vam tut na misel ne bo pršlo da bi ga šle pržgat.


Zakaj pa ne?


eden lepših, v dno duše ganj...?user posted image ( kako tule uporabit ganiti?) prizorov je, ko greš mim bolnce, pa tam pred ginekom vidiš nosečke, z onimi ogroooomnimi trebuhi, k rauhajo da se jim iz vseh lukenj kadiuser posted image



Draga Ulla s tem sm mislna potlej ko bodo že rodileuser posted image user posted image user posted image ,ko bojo vs cajt pr seb mele bebico,pa valda naujo otroka pustile samga pa šle vn na čikuser posted image

_____________________________

Ela čebela


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: vem da škoduje ampak.....
7.11.2008 12:34:11   
maja24
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: maja24

No pa še eno vprašanje za tiste ki pač nemorate nehat,kako boste pa pol kadile,ko boste v porodnišnici?Misl da vam tut na misel ne bo pršlo da bi ga šle pržgat.


Zakaj pa ne?


A da bi jest pustila otroka samega v sobi,samo zato da bi si šla potešit potrebo po čiku,a,a no weyuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ela čebela


(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: vem da škoduje ampak.....
7.11.2008 12:38:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: maja24

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: maja24

No pa še eno vprašanje za tiste ki pač nemorate nehat,kako boste pa pol kadile,ko boste v porodnišnici?Misl da vam tut na misel ne bo pršlo da bi ga šle pržgat.


Zakaj pa ne?


eden lepših, v dno duše ganj...?user posted image ( kako tule uporabit ganiti?) prizorov je, ko greš mim bolnce, pa tam pred ginekom vidiš nosečke, z onimi ogroooomnimi trebuhi, k rauhajo da se jim iz vseh lukenj kadiuser posted image



Draga Ulla s tem sm mislna potlej ko bodo že rodileuser posted image user posted image user posted image ,ko bojo vs cajt pr seb mele bebico,pa valda naujo otroka pustile samga pa šle vn na čikuser posted image


seveda ne, to ga zravn vzameš da bo mal vdihaval, sej bo tud rabu nikotinsko dozo, 9m jo je dobival, ne more revčk kr tko nehat a neuser posted image je mamica živ primer da se ne da, a otrok pa mora in lohkuser posted image

user posted image

(odgovor članu maja24)
  Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: vem da škoduje ampak.....
7.11.2008 13:30:41   
Anonimen
zdaj sem pa že tojk prebrala od tega kajenja med nosečnostjo, da morem met še jaz eno pripombo!!!

bom začela kr od začetka; ko sem prvič zanosila sem kadila pa ko sem zvedela da sem noseča sem nehala kadit, kadila nisem dve leti, ko pa sem prišla od porodniške sem spet začela kadit, pa kojk je pasal!

zdaj ko sem drugič noseča sem nehala kadit že en mesec prej preden sem zanosila, imam pa to srečo da mi od nosečnosti smrdi cigaret tojk da bi vsasga ko vidm da kadi najraje fentala! ampak vem kako težko je nehat, zato se zadržim.

jaz mislim,da se ni treba spravljat na punce, ki pač ne morejo nehat kadit, so pač ene redkih ki so in bodo vedno kadile. ni sigurno da se bom jaz potem ko rodim lahko odpovedala cigaretu se pa trudim.

vse tiste ki kadite, če ne morete nehat, vsaj pojenjajte, namesti 1,2,3 škatlice na dan zmajšajte na polovico, mogoče boste všle tej zasvojenosti, ki se bojujemo z njo!

vso srečo punce

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: vem da škoduje ampak.....
9.11.2008 11:21:29   
temtem
IZVIRNO SPOROČILO: janci10

zdaj sem pa že tojk prebrala od tega kajenja med nosečnostjo, da morem met še jaz eno pripombo!!!

bom začela kr od začetka; ko sem prvič zanosila sem kadila pa ko sem zvedela da sem noseča sem nehala kadit, kadila nisem dve leti, ko pa sem prišla od porodniške sem spet začela kadit, pa kojk je pasal!

zdaj ko sem drugič noseča sem nehala kadit že en mesec prej preden sem zanosila, imam pa to srečo da mi od nosečnosti smrdi cigaret tojk da bi vsasga ko vidm da kadi najraje fentala! ampak vem kako težko je nehat, zato se zadržim.

jaz mislim,da se ni treba spravljat na punce, ki pač ne morejo nehat kadit, so pač ene redkih ki so in bodo vedno kadile. ni sigurno da se bom jaz potem ko rodim lahko odpovedala cigaretu se pa trudim.

vse tiste ki kadite, če ne morete nehat, vsaj pojenjajte, namesti 1,2,3 škatlice na dan zmajšajte na polovico, mogoče boste všle tej zasvojenosti, ki se bojujemo z njo!

vso srečo punce


TOJKuser posted image

_____________________________

temtem

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: vem da škoduje ampak.....
9.11.2008 13:28:43   
Anonimen
temtem: ja in če imam to besedo; no da ti prevedem tojk pomeni toliko!? aja še to sem iz notranske iz vasi in pri nas je to normalno!

sploh ne vem zakaj se toliko spotikate na ostale punce ki pač ne morejo nehat kadit; raje pomislite kakšne napake imate ve in boste opazile da 3/4 od nas ne živi zdravo?!user posted image

< Sporočilo je popravil janci10 -- 9.11.2008 13:29:36 >

(odgovor članu temtem)
  Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: vem da škoduje ampak.....
9.11.2008 14:22:44   
Pacota
Menda se nobena ni posebej spotaknila, so pa povedale mnenje. Temo je zacela kadilka in je vprasala po mnenju, potem ko je bilo slisano mnenje pa je bilo polno uzaljenih! Predvsem kadilk.

Meni tu ni jasno predvsem, zakaj se za mnenje sprasuje, ce ga potem ne morete prenest.

No se pripomba o razmisljanju, kako izvesti kajenje po porodu... Verjetno dojencka take mamice kar pustijo v sobi pod cimrino oskrbo, ce se prej niso sekirale, ne verjamem, da se potem pa bodo - je pa ze manj skodljivo otrocka prepustiti tujcu,ki ne bo nikamor odsel, kot pa kaditi v nosecnosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: vem da škoduje ampak.....
9.11.2008 20:22:53   
Anonimen
res je da vsak po svoje.ampak jaz tud enostavno ne morem nehat...zmanjšala se s pol škatle na 6 več pa ne gre ker sem nervozna....dosti jih kadi v nosečnosti,pa kaj potem?pam da bo z vsemiuser posted image  vse ok da bodo zdravi in nima veze če jih rodijo kadilke ali ne...dosti jih pa pazi da ne kadijo pa ne jedo to in ono pa nimajo nažalost zdravih otrok..jaz si raje 1 prižgem kot pa da se živciram ali bašem s čipsom ali čokoladom.user posted image koliko pa vas je ki se nezdravo prehranjujete=?jaz pojem veliko sadja in zdrave prehrane,no seveda če je dandanes sploh kaj zdravo in upam da bo moj bebi zdrav in živ....kolegica je kadila do 20čikov..na danuser posted image ...včeraj je rodila zdravo punčko v 41 tednu nosečnosti in je imela skoraj 4 kg..tako da ni res da samo čiki škodujejo razvoju in kilaži otroka..dosti takih primerov poznam,pa nažalost tudi take da niso nikol kadile pazile na prehrano pa imajo bolehne otroke.****.....

(odgovor članu Pacota)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: vem da škoduje ampak.....
11.11.2008 19:43:06   
T.A.T
ma kaj se tiče teh komentarjev-sem totalno šokirana!!
če nimate normalnih odgovorov v pomoč nekomu raje ne pišite!!!!
sploh ne veste kako lahko nekoga prizadante...ma kam gre ta svet...še na foromu, kjer te sploh nihče ne pozna se bomo zdaj žalili vse povprek ker nekdo kadi!!
sej lahko poveš mennje-ne zdi se mi lepo...probaj nehat...ipd.
ne pa take grozljivke ko ene pišete-na kozlanje mi gre!!!!
ma sej vsaka rit svojo školjko najde!!!vse se vrača vse se plača!!!!!user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: vem da škoduje ampak.....
11.11.2008 19:50:50   
tanikaa
Ogabno čistunstvo.

< Sporočilo je popravil tanikaa -- 11.11.2008 19:51:50 >


_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu T.A.T)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: vem da škoduje ampak.....
12.11.2008 12:17:35   
Leela
Zakaj pa mene noben ne vpraša kako stres v službi vpliva na mojega otroka? Znano je da stres lahko povzroča prezgodnji porod in nizko porodno težo. Enako kot kajenje.

Vse kar vnesete v svoje telo dobi tudi otrok. In ne samo cigaret, ko popijete vino ga tudi vaš otrok, ko popijete kavo enako, otrok dobi kofein... Odsvetujejo tudi točenje bencina na bencinskih črpalkah zaradi hlapov. Življenje je tako, da se vsem nevarnostim in razvadam na lahek način preprosto ne moreš odreči.

Idealno bi bilo, če bi lahko prenehale kaditi, če pa ne gre, zmanjšajte kolikor se da in kadite talahke cigarete. Jaz ne kadim, ampak sem v prvi nosečnosti tudi šla v kakšen zakajen lokal (nezakajenga ni bilo) popit kavo in se zato nisem preveč sekirala.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 98
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?