|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  108 109 [110] 111 112   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo decembra :)
30.12.2008 10:47:01   
dini
Ojla punce,
čestitam tudi jst usemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , za tiste ki vas je pa grdoba obiskala pa pošiljam ful optimizma.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Jst sm čist ven padla s tega in ne mislm nč na te znake, niti user posted image

Srečno novo leto usem!!!!!

_____________________________

NIKOLI NE REČI NIKOLI!!!!

(odgovor članu tane)
Neposredna povezava do sporočila: 2726
   RE: II pričakujemo decembra :)
30.12.2008 11:16:41   
eva Ana
tamikaa čestitam user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dini)
Neposredna povezava do sporočila: 2727
   RE: II pričakujemo decembra :)
30.12.2008 11:58:08   
sontschica
jst se tut pridružujem čestitkam vsem novim user posted image . ta mesec vas je res veliko.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eva Ana)
Neposredna povezava do sporočila: 2728
   RE: II pričakujemo decembra :)
30.12.2008 12:46:25   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: S*

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Iskrene čestitke TaMikaaaa  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
se podpišemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

tane:za jutri držimo pestiuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 2729
   RE: II pričakujemo decembra :)
30.12.2008 13:35:58   
giotti
IZVIRNO SPOROČILO: Tejchy25
Skratka, moja tetka kot sem rekla se je prikazala 24-ga sredi dneva. In je trajala 2 dni...
Tko da ne sam da je zamujala 11 dni, po se je tut neverjetno hitr poslovila...


Tejchy, moja tetka pa je bila na obisku celo samo 1 dan in še to je bila zelo švoh (še nikoli do zdaj ni bila tako šibka). Potem pa je bilo samo par rdečih pikic na vložku še kakšnih tri dni. Zamujala pa je 3 do 7 dni. Sem kar žalostna, ker vem, da to pomeni, da je bila sluznica zelo tanka. In če je zelo tanka, le kam naj se potem vgnezdi pikica user posted image

Samo s takšnim mišljenjem ne pridemo nikamor... razen da si rušimo notranji mir. Moja največja novoletna želja je, da ohranim notranji mir in spokojnost, neodvisno od česarkoli mi življenje nakloni. Pač, ne želim prav ničesar "zahtevati" od življenja in bit srečna s tem, kar imam oziroma nimam. Skratka, tukaj in zdaj. Tudi ostalim na svetu seveda želim isto.

Bodi dobro, draga Tejchy, in naj se svet zate zavrti v tako smer, ki jo boš znal razumeti in sprejemati user posted image

(odgovor članu Tejchy25)
Neposredna povezava do sporočila: 2730
   RE: II pričakujemo decembra :)
30.12.2008 13:41:50   
giotti
Tane, naredi Clear Blue, ki je jasen in nedvoumen. In naj bo jasen plus. Mislim nate in upam zate... user posted image  user posted image

Crvicek, zdaj si se že pobrala in nabiraš nove moči za nove poti. Naj bodo te poti manj strme in z manj ovirami v naslednjem letu. Vse dobro tudi tebi. 

Dini, mislim, da si nam 27.12. nekaj namignila, da je bil to tvoj dan. A je bil rojstni dan? Vse dobro ti želim. Naj se ti vse pozitivne želje uresničijo, ostale pa naj gredo stran. A big hug for you user posted image

In vsem na svetu, naj najdejo notranji mir in spokojnost user posted image

do naslednjega leta... user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 2731
   RE: II pričakujemo decembra :)
30.12.2008 13:50:05   
Tejchy25
giotty: hvala k sočustvuješ:)

Sicer pa moja tetka niti ni bla šibka, pa še nikol ni bla taka kot tokrat...so bili veliki kosi (lahko rečem kr plahtice) sluznice, recimo v velikosti okrog 2 x 2 cm, in jih je blo kr nekej...kej tekga še ni blo nikol, ne vem, koko nj si to razlagam...?!?

No, bla je močna, a kratka:)

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 2732
   RE: II pričakujemo decembra :)
30.12.2008 13:58:01   
giotti
IZVIRNO SPOROČILO: Tejchy25

koko nj si to razlagam...?!?



Ne razlagaj si. Pozabi čimprej in pojdi dalje. Poglej sonček na nebu in bele oblake. Pozdravi drevesa v gozdu in jih objami... Kar je bilo, je bilo. Tega več ni in te naj ne zanima.

Srečno, Tejchyka user posted image

(odgovor članu Tejchy25)
Neposredna povezava do sporočila: 2733
   RE: II pričakujemo decembra :)
30.12.2008 13:59:12   
Tejchy25
Hvala giotty!!!


(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 2734
   RE: II pričakujemo decembra :)
30.12.2008 15:33:59   
kalaxy
Živjo punce,

tudi jaz vas obveščam, da me je obiskala user posted image  točno kot urca in me spet totalno sesula.
Smo bli na smučanju, zato se vam bolj pozno oglašam.
Čestitke vsem srečkam in user posted image  vsem, ki vas je obiskala. Gremo naprej.

Pa Srečno 2009!

(odgovor članu Tejchy25)
Neposredna povezava do sporočila: 2735
   RE: II pričakujemo decembra :)
30.12.2008 15:52:51   
sonček85
joj dini pa res sem čist pozabila ,da si imela 27.12 rd

malo pozno a iz srca
user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 2736
   RE: II pričakujemo decembra :)
30.12.2008 16:52:16   
Anonimen
najlepša hvala za česitkeuser posted image

Upam da se mi kmalu vse pridružite!

(odgovor članu sonček85)
  Neposredna povezava do sporočila: 2737
   RE: II pričakujemo decembra :)
30.12.2008 16:57:25   
Sulfinija
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

joj dini pa res sem čist pozabila ,da si imela 27.12 rd

malo pozno a iz srca
user posted image




Tem lepim željam se pridružujem tudi jaz čeprav malce pozno dini.

Dajmo punce dajmo,dajmo go,go le še en dan da popravimo povprečje.Dajmo,dajmo,navijam,navijam za vse vas,ki še niste sporočile novičk.

LP Mojca

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 2738
   RE: II pričakujemo decembra :)
30.12.2008 17:46:13   
tane
ah...user posted image sem ravnokar delala First sign in je bil jasen -, imam doma še CB, ki sem ga mislila delat jutri zjutraj ampak je bil tak jasen rezultat, da ga bom verjetno kar za naslednjič imela.

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 2739
   RE: II pričakujemo decembra :)
30.12.2008 17:54:34   
S*
Tane moja, en topel, velik . Počakaj še nekaj časa, mogoče pa si bila le prezgodnja. Če pa se vseeno prikaže user posted image , ne obupaj, se bomo skupaj borile v letu 2009 in slej kot prej bo tudi nama uspelo.

(odgovor članu tane)
Neposredna povezava do sporočila: 2740
   RE: II pričakujemo decembra :)
30.12.2008 18:04:01   
tane
S*, hvala...še vedno čakam na nov zagon...spermiogram, posvet pri kakem drugem G-ju, morda res jemanje progesterona kar mi je svetoval Pušenjak...ne vem vse mi gre že tako na živce...pa saj vem jamranje nima smisla, spet v nov boj ni druge, pa upam, da bo leto 2009 končno naše leto.


(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 2741
   RE: II pričakujemo decembra :)
30.12.2008 18:21:36   
S*
Dini, malo pozno, pa vseeno iz srca!
user posted image

(odgovor članu tane)
Neposredna povezava do sporočila: 2742
   RE: II pričakujemo decembra :)
30.12.2008 18:34:10   
sonček85
tane:mogoče si pa bila prehitra,navijam zate user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 2743
   RE: II pričakujemo decembra :)
30.12.2008 18:38:27   
dini
Hvala usem puncam fuluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NIKOLI NE REČI NIKOLI!!!!

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 2744
   RE: II pričakujemo decembra :)
30.12.2008 18:47:09   
tane
sonček, ja saj vem dokler neuser posted image pride je še upanje, bomo videli. ampak zanimivo, nekaj mesecev nazaj sem delala test bc mini nekaj dni pred M, pokazal rahel user posted image , potem čez dva dni spet test in najprej - po nekaj urah vzela iz smeti in +, prejšnji mesec pa delala CB in je bil še naslednji dan -, no, tokrat tudi še vedno -, me zanima če je takrat mogoče res kaj bilo pa je šlo...

dini: Vidim, da si imela RD, VSE NAJBOLJŠE in naj se ti izpolni največja želja...vse vemo katera je touser posted image

(odgovor članu dini)
Neposredna povezava do sporočila: 2745
   RE: II pričakujemo decembra :)
30.12.2008 18:49:01   
dini
Punce kdaj maste pa ve roj. dan?user posted image

_____________________________

NIKOLI NE REČI NIKOLI!!!!

(odgovor članu tane)
Neposredna povezava do sporočila: 2746
   RE: II pričakujemo decembra :)
30.12.2008 19:25:58   
Nea_teja_
Evo punce tudi mene lahko obarvate se mi je prikazalauser posted image  in se selim v nove boje v januarju.

(odgovor članu dini)
Neposredna povezava do sporočila: 2747
   RE: II pričakujemo decembra :)
30.12.2008 20:20:47   
sonček85
tane:tak ose govori ,misli pozitivno  in navijamo zate ,pa zate tudi neateja da bo v januarju +

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 2748
   RE: II pričakujemo decembra :)
31.12.2008 9:11:14   
S*
user posted image

soborke moje in vse punce tukaj, vsem skupaj in vsaki posebaj želim srečno, zdravo in uspehov polno leto 2009.

So dnevi, ure in trenutki polni sreče in miline,
ko radostno oči zapremo in si tiho zaželimo, da ne mine.
 
user posted image

Seveda pa vam iz srca želim, da bi v letu 2009 vse zagledale user posted image oz. user posted image

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 2749
   RE: II pričakujemo decembra :)
31.12.2008 10:00:14   
Anonimen
ojla!
vsem želim ploden,vesel in zdravo novo leto in naj se vam izpolnejo vse skrite in ne skrite želje!!!
Tanči user posted image ne obupat mogoče si bila res prehitra k nekatere majo kljub nosečnosti tok nizek tist hormon da gatest še ne zazna tko da ne obupajuser posted image
Dini tudi jaz se pridružujem čestitkam sam a sm jaz mogoče spregledala da maš 27. rd?user posted image anyway upam da si ga lepo praznovala.user posted image


(odgovor članu S*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  108 109 [110] 111 112   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  108 109 [110] 111 112   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?